TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 6TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Milltown TBC
U-13 League Group 8TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 1TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Annaghdown TBC
U-15 League Group 7TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-13 League Group :10TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team------Caherlistrane B Team TBC
U-15 League Group 3TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oranmore-Maree B Team TBC
U-13 League Group 1TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC
U-13 League Group 5TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Annaghdown TBC
U-13 League Group 6TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Dunmore MacHales TBC
U-15 League Group 1TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC
U-13 League Group 8TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caltra TBC

Friday 17th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-32-4Annaghdown David Staunton

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-91-4Tuam Stars C TeamTom Browne

Friday 24th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-74-7Milltown TBC

Saturday 25th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 2 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-60-5Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-110-10Oranmore-Maree B TeamMartin Collins
U-12 League Group 1011 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team3-91-2Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 1111 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-05-5Oranmore-Maree D TeamMartin Collins

Tuesday 28th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-71-7Corofin Austin O Connell
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team4-44-10Headford Ciaran Harkin
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur TBC
U-14 Division 5 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team7-64-6Salthill-Knocknacarra C TeamPeter Bane

Sunday 2nd Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-93-4Salthill-Knocknacarra B TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team0-0CONCAnnaghdown C Team TBC
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-72-9Salthill-Knocknacarra D TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 1012 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team0-73-3Oranmore-Maree C TeamPadraic Kelly

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCOughterard TBC

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B TeamCONC0-0Athenry Seán Glynn
U-12 League Group 2 7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-123-6Oranmore-Maree TBC

Tuesday 11th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 6-71-10Kilconly Noel Finnegan

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-152-5Caherlistrane John Brennan

Sunday 16th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team3-91-9Clg Mícheál Breathnach Martin Collins
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team1-63-3Loughrea Gaelic Football B TeamPeter Bane
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team0-24-8Clg Mícheál Breathnach B TeamMartin Collins

Friday 21st Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 0-90-10Tuam Stars Tom Browne
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team4-55-8St Gabriel's Noel Finnegan

Sunday 30th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals11 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-92-6Oranmore-Maree Tom Browne
U-12 League Finals12 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team5-53-6CLG Bhearna B TeamTom Browne

Tuesday 1st Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreOranmore-Maree B Team1-55-4Claregalway B TeamCathal Mc Mahon

Friday 4th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team3-30-3Tuam Stars C TeamMichael Ryder

Saturday 5th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-52-5St Michael's B TeamCiaran Harkin

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 54 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-62-11Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-13 League Group :104 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-75-8Salthill-Knocknacarra D TeamTom Browne

Tuesday 29th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 17 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caherlistrane Tommy Hynes

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 311 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team6-130-5Menlough Seán Glynn
U-15 League Group 711 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team1-19-13St Michael's Paul Shaughnessy
U-15 League Group 811 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-112-8Northern Gaels Martin Collins

Tuesday 8th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-25-17Athenry B TeamCiaran Harkin

Friday 11th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 57 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team4-142-0Kinvara B TeamPaul Shaughnessy

Tuesday 15th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-84-10Salthill-Knocknacarra Tom Browne
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-91-9Clifden Ciaran Harkin

Friday 18th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-71-14Oranmore-Maree Tom Browne

Tuesday 22nd Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Oranmore-Maree TBC
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Tom Browne
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------St Brendan's TBC

Friday 25th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC
U-15 Football Division 56 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Salthill-Knocknacarra C Team TBC

Tuesday 29th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oughterard TBC

Friday 2nd Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 46 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Ballinasloe GAA TBC

Tuesday 6th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Corofin B Team TBC

Friday 9th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Annaghdown TBC
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oughterard TBC

Tuesday 13th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Clg Mícheál Breathnach TBC
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Northern Gaels TBC

Friday 16th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 46 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------St Brendan's TBC

Tuesday 20th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Mountbellew/Moylough TBC

Friday 23rd Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC