TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 6TBCBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-13 League Group 8TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group ATBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-0CONCKilconly TBC
U-15 League Group 6TBCCaltra PitchCaltra ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-13 League Group 8TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------St Brendan's TBC
U-13 League Group 8TBCTuam StarsTuam Stars B Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Milltown TBC

Friday 17th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 0-71-14Kilkerrin/Clonberne/Killererin Gerry Daly

Tuesday 21st Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-86-7Caltra Noel Finnegan

Friday 24th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 6-140-4Northern Gaels Tom Ryder

Tuesday 28th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-55-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin Paul Quinn

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett

Tuesday 11th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 Cup7 00 PMCaltra PitchCaltra 4-61-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-90-2Kinvara Tommy Hynes

Saturday 29th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-90-10Craughwell GAA Club Shane Curley

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 84 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels TBC

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 611 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-52-2Kilconly Conal Burke

Tuesday 8th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara 0-71-11Kilkerrin/Clonberne/Killererin Cathal Mc Mahon
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B Team0-25-11Craughwell GAA Club B TeamJohn Cahill

Friday 11th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels 3-122-6Kilkerrin/Clonberne/Killererin Charlie Ward

Tuesday 15th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-0CONCKilconly Peter Bane
U-13 Football Division 4 B7 00 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin B Team1-412-12Caherlistrane B TeamJohn Cahill

Friday 18th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 30 PMMenloughMenlough 1-111-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill

Sunday 20th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group A12 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway 1-90-5Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins

Tuesday 22nd Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-30-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin Tom Browne

Wednesday 23rd Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group A7 30 PMCreggAnnaghdown 0-61-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins

Friday 25th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMilltown GAAMilltown 3-123-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Noel Finnegan

Tuesday 29th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 5-94-11Northern Gaels Pat Hansberry
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-0CONCKilkerrin/Clonberne/Killererin B TeamJohn Devlin

Friday 2nd Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-112-14Kilconly Noel Finnegan

Sunday 4th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group A11 30 AMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 1-43-11Annaghdown Tony Keating

Tuesday 6th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-63-14Kilkerrin/Clonberne/Killererin Odhran Loughrey
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B TeamCONC0-0Monivea-Abbey B Team TBC

Friday 9th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-113-10Oranmore-Maree B TeamConal Burke

Tuesday 13th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-121-10Caltra Tommy Hynes

Friday 16th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-171-15Caltra TBC

Tuesday 20th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-92-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin David Cunningham

Friday 23rd Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-84-10Monivea-Abbey John Cahill

Tuesday 27th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 Shield12 30 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-155-4An Spidéal Tom Ryder

Friday 6th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 Shield7 00 PMMenloughKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-81-2Caltra John Cahill

Wednesday 11th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group A7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-50-11Athenry Noel Dempsey

Tuesday 24th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
St Columba's Credit Union Cup Roinn D7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-33-10Kilconly Tom Ryder
St Columba's Credit Union Cup Roinn D7 45 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-44-5Northern Gaels Tom Ryder

Wednesday 25th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group A7 00 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 0-142-8Caherlistrane Gerald Anthony Lohan

Saturday 28th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
St Columba's Credit Union Cup Roinn D10 30 AMMilltownMilltown 0-41-5Kilkerrin/Clonberne/Killererin Noel Finnegan
St Columba's Credit Union Cup Roinn D12 45 PMMilltownCortoon Shamrocks CONC0-0Kilkerrin/Clonberne/Killererin Noel Finnegan

Friday 3rd Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Football League Group 4 B7 00 PMCortoon ShamrocksCortoon Shamrocks ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Charlie Ward

Tuesday 7th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Football League Group 3 B 7 00 PMSt Gabriel'sSt Gabriel's ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Gearoid O Conamha

Friday 10th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Football League Group 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 9-83-3St Gabriel's Tony Keating

Sunday 12th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 B Football Championship12 00 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 4-183-5An CheathrĂș Rua Tom Ryder

Tuesday 14th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Football League Group 3 B 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-71-7Kinvara Tom Ryder

Friday 17th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Football League Group 4 B6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-53-11Kilkerrin/Clonberne/Killererin Odhran Loughrey

Tuesday 21st Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Football League Group 3 B 6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-86-6Ballinasloe GAA Tom Ryder

Wednesday 22nd Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U19 B Football Championship6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Athenry Anthony Coyne

Sunday 26th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 B Football Championship12 45 PMMenloughMenlough/Padraig Pearses ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Tony Keating