TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A CupTBCTurloughmoreTurloughmore ------Oranmore-Maree TBC
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group ATBCKilconlyKilconly CONC0-0Caherlistrane TBC
U-15 League Group 1TBCCorofin GAA Pitch Corofin ------Tuam Stars TBC
U-15 League Group 1TBCCreggAnnaghdown ------Caherlistrane TBC
U-15 League Group 2TBCMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn TBC
U-15 League Group 2TBCThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Killannin TBC
U-15 League Group 3TBCKinvaraKinvara ------Claregalway B Team TBC
U-15 League Group 3TBCMenloughMenlough ------Oranmore-Maree B Team TBC
U-15 League Group 4TBCMountbellewMountbellew/Moylough ------Dunmore MacHales TBC
U-15 League Group 4TBCMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Headford TBC
U-15 League Group 5TBCOughterardOughterard ------Clg Mícheál Breathnach TBC
U-15 League Group 5TBCAn SpidealAn Spidéal ------Clifden TBC
U-15 League Group 6TBCBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 6TBCKilconlyKilconly ------Caltra TBC
U-15 League Group 6TBCBallygarSt Brendan's ------Milltown TBC
U-13 League Group 1TBCHeadfordHeadford ------Claregalway TBC
U-13 League Group 1TBCCaherlistraneCaherlistrane ------Tuam Stars TBC
U-13 League Group 2TBCPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Maigh Cuilinn TBC
U-13 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------St. James' GAA TBC
U-13 League Group 3TBCCraughwellCraughwell GAA Club ------Oranmore-Maree B Team TBC
U-13 League Group 3TBCLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Kinvara TBC
U-13 League Group 4TBCClifdenClifden ------Clg Mícheál Breathnach TBC
U-13 League Group 4TBCWestsideSt Michael's ------An Cheathrú Rua TBC
U-13 League Group 5TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team------Claregalway B Team TBC
U-13 League Group 5TBCMountbellewMountbellew/Moylough ------Annaghdown TBC
U-13 League Group 6TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Milltown TBC
U-13 League Group 6TBCMenloughMenlough ------Cortoon Shamrocks TBC
U-13 League Group 7TBCKillannin Community PitchKillannin ------Salthill-Knocknacarra C Team TBC
U-13 League Group 7TBCLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Oughterard TBC
U-15 League Group 7TBCWestsideSt Michael's ------Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-15 League Group 7TBCBarnaCLG Bhearna ------Claregalway C Team TBC
U-15 League Group 8TBCTuam StarsTuam Stars B Team------Claregalway D Team TBC
U-15 League Group 8TBCGlenamaddyNorthern Gaels ------St Gabriel's TBC
U-13 League Group 8TBCCaltra PitchCaltra ------Tuam Stars B Team TBC
U-13 League Group 8TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-13 League Group 9TBCRenvyleRenvyle ------CLG Bhearna B Team TBC
U-13 League Group 9TBCPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team------Clg Mícheál Breathnach B Team TBC
U-13 League Group :10TBCCaherlistraneCaherlistrane B Team------Oranmore-Maree C Team TBC
U-13 League Group :10TBCCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Claregalway E Team TBC
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group ATBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-0CONCKilconly TBC
Junior C1 Hurling Championship Group 3TBCArdrahanArdrahan 0-0CONCSt Thomas TBC
U-15 League Group 1TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Annaghdown TBC
U-15 League Group 1TBCCaherlistraneCaherlistrane ------Corofin TBC
U-15 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------Salthill-Knocknacarra TBC
U-15 League Group 2TBCKillannin Community PitchKillannin ------St. James' GAA TBC
U-15 League Group 3TBCBallinasloeBallinasloe GAA ------Menlough TBC
U-15 League Group 3TBCOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Kinvara TBC
U-15 League Group 4TBCMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Mountbellew/Moylough TBC
U-15 League Group 4TBCHeadfordHeadford ------Dunmore MacHales TBC
U-15 League Group 5TBCLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------An Spidéal TBC
U-15 League Group 5TBCClifdenClifden ------Oughterard TBC
U-15 League Group 6TBCCaltra PitchCaltra ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 6TBCKilconlyKilconly ------Milltown TBC
U-15 League Group 6TBCBallygarSt Brendan's ------Cortoon Shamrocks TBC
U-13 League Group 1TBCCorofin GAA Pitch Corofin ------Caherlistrane TBC
U-13 League Group 1TBCTuam StarsTuam Stars ------Headford TBC
U-13 League Group 2TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Oranmore-Maree TBC
U-13 League Group 2TBCMervueSt. James' GAA ------CLG Bhearna TBC
U-13 League Group 3TBCBallinasloeBallinasloe GAA ------Loughrea Gaelic Football TBC
U-13 League Group 3TBCKinvaraKinvara ------Craughwell GAA Club TBC
U-13 League Group 4TBCAn SpidealAn Spidéal ------St Michael's TBC
U-13 League Group 4TBCPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Clifden TBC
U-13 League Group 5TBCMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Mountbellew/Moylough TBC
U-13 League Group 5TBCCreggAnnaghdown ------Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-13 League Group 6TBCDunmore MacHalesDunmore MacHales ------Menlough Tony Keating
U-13 League Group 6TBCBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Claregalway C Team TBC
U-13 League Group 7TBCCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC
U-13 League Group 7TBCOughterardOughterard ------Killannin TBC
U-15 League Group 7TBCBarnaCLG Bhearna ------St Michael's TBC
U-15 League Group 7TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-15 League Group 8TBCGlenamaddyNorthern Gaels ------Tuam Stars B Team TBC
U-15 League Group 8TBCKilconnellSt Gabriel's ------Claregalway D Team TBC
U-13 League Group 8TBCGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Claregalway D Team TBC
U-13 League Group 8TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra TBC
U-13 League Group 9TBCPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team------Renvyle TBC
U-13 League Group 9TBCPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team------CLG Bhearna B Team TBC
U-13 League Group :10TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra D Team------Corofin B Team TBC
U-13 League Group :10TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team------Caherlistrane B Team TBC
Junior C1 Hurling Championship Group 3TBCTurloughmoreTurloughmore 0-0CONCSt Thomas TBC
Junior C1 Hurling Championship Group 4TBCPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht ------Salthill-Knocknacarra TBC
Senior A Hurling Championship Group 1TBCCraughwell GAA Club ------Castlegar TBC
Senior A Hurling Championship Group 1TBCCLG Ath Eascrach/Fothaine ------Turloughmore TBC
Senior A Hurling Championship Group 2TBCCappataggle ------St Thomas TBC
Senior A Hurling Championship Group 2TBCKillimordaly ------Liam Mellows TBC
Senior A Hurling Championship Group 3TBCOranmore-Maree ------Tommy Larkins TBC
Senior A Hurling Championship Group 3TBCSarsfields ------Loughrea TBC
Senior B Hurling Championship Group 1TBCAthenry ------Gort Inse Guaire TBC
Senior B Hurling Championship Group 1TBCTynagh Abbey Duniry ------Padraig Pearses TBC
Senior B Hurling Championship Group 2TBCClarinbridge ------An Mullach TBC
Senior B Hurling Championship Group 2TBCKilnadeema-Leitrim ------Ardrahan TBC
Senior B Hurling Championship Group 3TBCPortumna ------Beagh TBC
Senior B Hurling Championship Group 3TBCKilconieron GAA ------Ballinderreen TBC
Intermediate Hurling Championship Group 1TBCTurloughmore ------Carnmore TBC
Intermediate Hurling Championship Group 1TBCAn Spidéal ------Abbeyknockmoy TBC
Intermediate Hurling Championship Group 2TBCMeelick-Eyrecourt ------Killimor TBC
Intermediate Hurling Championship Group 2TBCAthenry ------Clarinbridge TBC
Intermediate Hurling Championship Group 3TBCKinvara ------Rahoon-Newcastle TBC
Intermediate Hurling Championship Group 3TBCKiltormer ------Castlegar TBC
Intermediate Hurling Championship Group 4TBCMoycullen Iománíocht ------Sylane TBC
Intermediate Hurling Championship Group 4TBCAnnaghdown ------Kilbeacanty TBC
U-15 League Group 1TBCCorofin GAA Pitch Corofin ------Claregalway TBC
U-15 League Group 1TBCTuam StarsTuam Stars ------Caherlistrane TBC
U-15 League Group 2TBCMervueSt. James' GAA ------Oranmore-Maree TBC
U-15 League Group 2TBCBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Killannin TBC
U-15 League Group 3TBCKinvaraKinvara ------Ballinasloe GAA TBC
U-15 League Group 3TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oranmore-Maree B Team TBC
U-15 League Group 5TBCOughterardOughterard ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC
U-15 League Group 5TBCPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Clifden TBC
U-15 League Group 6TBCBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilconly TBC
U-15 League Group 6TBCMilltown GAAMilltown ------Caltra TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------St Brendan's TBC
U-13 League Group 1TBCHeadfordHeadford ------Corofin TBC
U-13 League Group 1TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC
U-13 League Group 2TBCPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Salthill-Knocknacarra TBC
U-13 League Group 2TBCBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------St. James' GAA TBC
U-13 League Group 3TBCCraughwellCraughwell GAA Club ------Ballinasloe GAA TBC
U-13 League Group 3TBCOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Kinvara TBC
U-13 League Group 4TBCClifdenClifden ------An Spidéal TBC
U-13 League Group 4TBCPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------An Cheathrú Rua TBC
U-13 League Group 5TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team------Monivea-Abbey TBC
U-13 League Group 5TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Annaghdown TBC
U-13 League Group 6TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Dunmore MacHales TBC
U-13 League Group 6TBCMilltown GAAMilltown ------Cortoon Shamrocks TBC
U-13 League Group 7TBCKillannin Community PitchKillannin ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh TBC
U-13 League Group 7TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------Oughterard TBC
U-13 League Group 8TBCCaltra PitchCaltra ------Northern Gaels TBC
U-13 League Group 8TBCTuam StarsTuam Stars B Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-13 League Group :10TBCCaherlistraneCaherlistrane B Team------Salthill-Knocknacarra D Team TBC
U-13 League Group :10TBCOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------Claregalway E Team TBC
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group BTBCBallygarSt Brendan's 0-0CONCKiltormer TBC
Sweeney Oil U19 B West ChampionshipTBCOughterardOughterard 0-0CONCCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC
Minor A (U17) Group 2TBCCastlegar PitchCastlegar CONC0-0Oranmore-Maree Sean Byrne
Minor (U17) B Group 2TBCMullaghMullagh-Kiltormer 0-0CONCCarnmore James Lundon
Junior C1 Hurling Championship Group 3TBCSt ThomasSt Thomas CONC0-0Ballinderreen TBC
U-15 League Group 1TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC
U-15 League Group 1TBCCreggAnnaghdown ------Corofin TBC
U-15 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------Maigh Cuilinn TBC
U-15 League Group 2TBCThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------St. James' GAA TBC
U-15 League Group 3TBCBallinasloeBallinasloe GAA ------Claregalway B Team TBC
U-15 League Group 3TBCMenloughMenlough ------Kinvara TBC
U-15 League Group 5TBCLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clg Mícheál Breathnach TBC
U-15 League Group 5TBCAn SpidealAn Spidéal ------Oughterard TBC
U-15 League Group 6TBCKilconlyKilconly ------St Brendan's TBC
U-15 League Group 6TBCCaltra PitchCaltra ------Cortoon Shamrocks TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Milltown TBC
U-13 League Group 1TBCCorofin GAA Pitch Corofin ------Claregalway TBC
U-13 League Group 1TBCCaherlistraneCaherlistrane ------Headford TBC
U-13 League Group 2TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn TBC
U-13 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------CLG Bhearna TBC
U-13 League Group 3TBCBallinasloe GAA ------Oranmore-Maree TBC
U-13 League Group 3TBCLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Craughwell GAA Club TBC
U-13 League Group 4TBCAn SpidealAn Spidéal ------Clg Mícheál Breathnach TBC
U-13 League Group 4TBCSt Michael's ------Clifden TBC
U-13 League Group 5TBCMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Claregalway B Team TBC
U-13 League Group 5TBCMountbellew/Moylough ------Salthill-Knocknacarra TBC
U-13 League Group 6TBCDunmore MacHalesDunmore MacHales ------Milltown TBC
U-13 League Group 6TBCMenlough ------Claregalway TBC
U-13 League Group 7TBCCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Salthill-Knocknacarra TBC
U-13 League Group 7TBCCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Killannin TBC
U-13 League Group 8TBCGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Tuam Stars TBC
U-13 League Group 8TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caltra TBC
U-13 League Group :10TBCSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra D Team------Oranmore-Maree C Team TBC
U-13 League Group :10TBCCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Caherlistrane B Team TBC
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group BTBCMountbellewMountbellew/Moylough 0-0CONCKilkerrin-Clonberne TBC
Sweeney Oil U19 C West ChampionshipTBCCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Killannin TBC
Sweeney Oil U19 C West ChampionshipTBCClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------An Cheathrú Rua TBC
Minor A (U17) Group 2TBCCois Fharraige AontaitheCois Fharraige Aontaithe CONC0-0Clarinbridge TBC
Minor (U17) B Group 1TBCKinvaraKinvara 0-0CONCAbbeyknockmoy TBC
Junior C Hurling Championship Group 1TBCMenlo EmmettsMenlo Emmetts ------Abbeyknockmoy TBC
Junior C1 Hurling Championship Group 1TBCTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 0-0CONCBallinasloe GAA TBC
Junior C1 Hurling Championship Group 2TBCTuamTuam Hurling ------Annaghdown James Hoade
Junior C1 Hurling Championship Group 2TBCAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine ------Skehana-Mountbellew/Moylough TBC
Junior C1 Hurling Championship Group 3TBCAthenryAthenry 0-0CONCSt Thomas TBC
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group ATBCGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Cortoon Shamrocks TBC
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group BTBCClonberneKilkerrin-Clonberne ------Caltra TBC
Keogh Accountancy Junior A Football ChampionshipTBCAnnaghdown ------Killannin or Micheal Breathnach TBC
Keogh Accountancy Junior C Football ChampionshipTBCSt Michael'sSt Michael's ------Cortoon Shamrocks TBC
Keogh Accountancy Junior A Football ChampionshipTBCClg Mícheál Breathnach ------Killannin TBC
Bon Secours Football League Play-OffsTBCGlenamaddy ------Corofin TBC
Keogh Accountancy Junior B Football ChampionshipTBCClaregalway ------Corofin TBC
Keogh Accountancy Junior A Football League/ShieldTBCGlinsk ------Athenry TBC
Minor (U17) KnockoutTBCClarinbridgeClarinbridge ------Tynagh Abbey Duniry TBC
Minor (U17) KnockoutTBCLoughreaOranmore-Maree ------Loughrea TBC
Minor (U17) KnockoutTBCSkehanaCraughwell GAA Club ------Skehana-Mountbellew/Moylough TBC
Junior B Hurling Championship KnockoutTBCDuggan Park Padraig Pearses ------Killimordaly TBC
Sweeney Oil U19 B Football ChampionshipTBCNorthern Gaels ------Kilconly TBC
U-12 Football League FinalsTBCCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Renvyle TBC
Bon Secours Football League Play-OffsTBCCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Killererin TBC

Saturday 27th Jun 2015
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 1(A)10 30 AMConnacht GAA CentreBallina Stephenites ------Moycullen Iománíocht TBC
Division 3(A)10 30 AMConnacht GAA CentreGortletteragh ------Cortoon Shamrocks TBC
Division 1(B)11 05 AMConnacht GAA CentreClg Mícheál Breathnach ------Ballinasloe GAA TBC
Division 1(A)11 40 AMConnacht GAA CentreMoycullen Iománíocht ------Clann na nGael TBC
Division 3(A)11 40 AMConnacht GAA CentreCortoon Shamrocks ------St Michael's/Naomh Mícheál TBC
Division 1(B)12 15 PMConnacht GAA CentreCharlestown Sarsfields ------Clg Mícheál Breathnach TBC
Division 1(B)12 15 PMConnacht GAA CentreBallinasloe GAA ------Boyle TBC
Division 1(A)1 00 PMConnacht GAA CentreMoycullen Iománíocht ------Westport GAA TBC
Division 3(A)1 00 PMConnacht GAA CentreCortoon Shamrocks ------St. Croans TBC
Division 1(B)1 35 PMConnacht GAA CentreBallinasloe GAA ------Charlestown Sarsfields TBC
Division 1(B)1 35 PMConnacht GAA CentreBoyle ------Clg Mícheál Breathnach TBC

Saturday 19th May 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 45 00 PMKenny ParkSt Michael's 1-52-10Monivea-Abbey Anthony Coyne
Senior Football Championship - Group 36 45 PMKenny ParkKilconly 0-71-12Mountbellew/Moylough Brenadan Kinneavy
Senior Football Championship - Group 27 00 PMMaigh CuilinnKillannin 0-131-10Salthill-Knocknacarra Austin O Connell
Senior Football Championship - Group 37 00 PMTuam StadiumKillererin 2-70-13Caherlistrane Frank Kinneen

Sunday 20th May 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 42 45 PMBarnaderg Caltra 1-104-11Milltown Shane Hehir
Senior Football Championship - Group 13 00 PMClonburCortoon Shamrocks 1-72-6An Cheathrú Rua Richard Mc Nicholas
Senior Football Championship - Group 23 45 PMTuam StadiumTuam Stars 1-62-15Annaghdown Muiris Mac Gearailt
Senior Football Championship - Group 15 30 PMTuam StadiumClaregalway 0-101-17Corofin Tommy Faherty (S)

Wednesday 20th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 18 00 PMTuam StadiumCorofin 5-160-6Cortoon Shamrocks Kieran Quinn

Saturday 23rd Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 45 45 PMPearse StadiumMoycullen Iománíocht 3-152-5St Michael's Martin Flaherty
Senior Football Championship - Group 47 00 PMTuam StadiumMonivea-Abbey 0-150-10Caltra Frank Kinneen
Senior Football Championship - Group 27 30 PMPearse StadiumAnnaghdown 2-101-13Killannin Gearoid O Conamha

Sunday 24th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 22 00 PMPearse StadiumCLG Bhearna 0-193-16Tuam Stars Noel Dempsey
Senior Football Championship - Group 13 15 PMTuam StadiumSt. James' GAA 4-141-14Claregalway P.J. Rabbitte
Senior Football Championship - Group 33 45 PMPearse StadiumCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 3-91-17Kilconly James Molloy
Senior Football Championship - Group 35 00 PMTuam StadiumMountbellew/Moylough 4-171-5Killererin Muiris Mac Gearailt

Saturday 25th Aug 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 14 45 PMKenny ParkCortoon Shamrocks 0-111-11St. James' GAA James Molloy
Senior Football Championship - Group 45 15 PMPearse StadiumCaltra 0-54-15Moycullen Iománíocht Kieran Quinn
Senior Football Championship - Group 16 00 PMClonburAn Cheathrú Rua 1-85-16Corofin Ronan McNulty
Senior Football Championship - Group 26 30 PMKenny ParkSalthill-Knocknacarra 0-81-12Annaghdown Muiris Mac Gearailt
Senior Football Championship - Group 46 45 PMTuam StadiumMilltown 1-170-15Monivea-Abbey Tommy Faherty (S)
Senior Football Championship - Group 27 00 PMPearse StadiumKillannin 0-80-8CLG Bhearna Gearoid O Conamha

Sunday 26th Aug 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 34 45 PMTuam StadiumCaherlistrane 0-80-10Mountbellew/Moylough Shane Hehir
Senior Football Championship - Group 34 45 PMPearse StadiumKillererin 1-111-11Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Austin O Connell

Saturday 8th Sep 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 35 45 PMTuam StadiumKilconly 1-92-12Killererin Kieran Quinn
Senior Football Championship - Group 45 45 PMKenny ParkMoycullen Iománíocht 1-93-13Milltown Gearoid O Conamha
Senior Football Championship - Group 16 00 PMPearse StadiumSt. James' GAA 2-182-13An Cheathrú Rua Austin O Connell
Senior Football Championship - Group 16 00 PMCorofin Claregalway 1-151-13Cortoon Shamrocks Frank Kinneen

Sunday 9th Sep 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 22 15 PMPearse StadiumCLG Bhearna 0-82-13Salthill-Knocknacarra Martin Flaherty
Senior Football Championship - Group 32 30 PMClonburCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 2-71-13Caherlistrane James Molloy
Senior Football Championship - Group 24 00 PMPearse StadiumTuam Stars 3-71-16Killannin Tommy Faherty (S)
Senior Football Championship - Group 44 15 PMTuam StadiumSt Michael's 2-131-8Caltra P.J. Rabbitte

Saturday 22nd Sep 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 13 30 PMClonburAn Cheathrú Rua 1-163-12Claregalway Brenadan Kinneavy
Senior Football Championship - Group 23 45 PMTuam StadiumAnnaghdown 1-161-10CLG Bhearna P.J. Rabbitte
Senior Football Championship - Group 35 15 PMMoycullenMountbellew/Moylough 5-232-11Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Gearoid O Conamha
Senior Football Championship - Group 45 30 PMTuam StadiumMilltown 1-170-13St Michael's Shane Hehir

Sunday 23rd Sep 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship - Group 21 00 PMCorofin Salthill-Knocknacarra 1-91-8Tuam Stars Noel Dempsey
Senior Football Championship - Group 12 15 PMPearse StadiumCorofin 0-151-8St. James' GAA Anthony Coyne
Senior Football Championship - Group 32 30 PMTuam StadiumCaherlistrane 3-161-11Kilconly Tommy Faherty (S)
Senior Football Championship - Group 44 00 PMPearse StadiumMonivea-Abbey 0-80-8Moycullen Iománíocht Frank Kinneen

Saturday 6th Oct 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship 3 00 PMPearse StadiumAnnaghdown 2-152-9St. James' GAA Muiris Mac Gearailt
Senior Football Relegation 4 15 PMTuam StadiumSt Michael's 0-150-12Kilconly P.J. Rabbitte
Senior Football Relegation 4 15 PMClonburTuam Stars 0-121-11An Cheathrú Rua Anthony Coyne
Senior Football Championship 4 45 PMPearse StadiumMountbellew/Moylough 1-131-12Maigh Cuilinn Tommy Faherty (S)

Sunday 7th Oct 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Relegation - Group A1 00 PMOughterardCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-60-9Cortoon Shamrocks Austin O Connell
Senior Football Championship 2 00 PMTuam StadiumMilltown 0-121-9Salthill-Knocknacarra Martin Flaherty
Senior Football Relegation - Group B3 00 PMAnnaghdownCLG Bhearna 2-190-5Caltra Richard Mc Nicholas
Senior Football Championship 3 45 PMTuam StadiumCorofin 2-101-6Caherlistrane James Molloy

Saturday 13th Oct 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Relegation - Group A3 00 PMClonburCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 2-100-10Kilconly Noel Dempsey
Senior Football Relegation - Group B4 30 PMCorofin Caltra 0-82-15Tuam Stars Gerry Daly

Sunday 14th Oct 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship 3 15 PMPearse StadiumMilltown 1-163-13Salthill-Knocknacarra Muiris Mac Gearailt

Sunday 21st Oct 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Relegation - Group A11 00 AMCaherlistraneCortoon Shamrocks 2-90-11Kilconly James Molloy
Senior Football Relegation - Group B11 00 AMAnnaghdownCLG Bhearna 0-91-9Tuam Stars Shane Hehir
Senior Football Championship 1 30 PMTuam StadiumMountbellew/Moylough 1-131-10Salthill-Knocknacarra Gearoid O Conamha
Senior Football Championship 3 15 PMTuam StadiumAnnaghdown 0-80-12Corofin Frank Kinneen

Sunday 28th Oct 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Championship 3 00 PMPearse StadiumMountbellew/Moylough 0-70-7Corofin James Molloy

Sunday 4th Nov 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Relegation 12 00 PMPearse StadiumCLG Bhearna 0-111-8Cortoon Shamrocks Noel Dempsey
Senior Football Championship 1 45 PMPearse StadiumCorofin 1-80-5Mountbellew/Moylough Tommy Faherty (S)

Saturday 10th Nov 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Football Relegation 2 00 PMAnnaghdownCLG Bhearna 1-110-5Cortoon Shamrocks Martin Flaherty

Tuesday 1st Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Group C2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 4-132-12G.M.I.T. Mayo TBC

Wednesday 2nd Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-82-16N.U.I. Galway TBC

Thursday 3rd Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-00-0Institute of Technology Sligo TBC

Tuesday 8th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Group B7 30 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 1-58-16G.M.I.T. TBC

Wednesday 9th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Group C2 00 PMLetterfrackG.M.I.T. Letterfrack 0-92-19N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-92-18N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Group B5 00 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 4-92-20N.U.I. Galway TBC

Thursday 10th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-0CONCAthlone Institute of Technology TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B4 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 5-100-6DCU Dóchas Éireann TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Group D6 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-110-11Maynooth University TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Group A7 00 PMSantry AvenueTrinity College Dublin 3-201-15G.M.I.T. TBC

Tuesday 15th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Group C4 30 PMDr. Morris ParkMary Immaculate College Thurles 0-221-17N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Group B5 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-182-10University College Dublin TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C6 00 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 1-134-10G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-45-11N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 1-117-14N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B7 30 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 1-103-15G.M.I.T. TBC

Wednesday 16th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 1 Group A2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 0-181-17Mary Immaculate College Limerick TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-140-9Institute of Technology Sligo TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 2 Group C2 00 PMMarino GroundsMarino Institiute of Education 0-131-9G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Group C2 00 PMBallyheaneG.M.I.T. Mayo 5-96-8G.M.I.T. Letterfrack TBC
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-111-7Institute of Technology Sligo TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology CONC0-0N.U.I. Galway TBC

Thursday 17th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 8-232-15Athlone Institute of Technology TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 1 Group B6 00 PMUL GroundsUniversity of Limerick 4-223-8N.U.I. Galway TBC

Tuesday 22nd Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 1 Group B2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-152-27Mary Immaculate College Limerick TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 2 Group C2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-0CONCTU Dublin Blanchardstown Campus TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Group A2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 16-211-7Athlone Institute of Technology TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-101-11Institute of Technology Sligo TBC
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 0-10-0G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Group D7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-52-19N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMAthlone Institute of TechnologyAthlone Institute of Technology 0-104-19N.U.I. Galway TBC

Wednesday 23rd Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 1 Group A2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 6-220-14LIT GAA TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 2-191-16Institute of Technology Tralee TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Group B5 15 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 0-0CONCN.U.I. Galway TBC

Thursday 24th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 6-131-16G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-62-11N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Group C3 00 PMClarinbridgeMary Immaculate College Thurles 2-251-12G.M.I.T. Letterfrack John Keane

Wednesday 30th Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-85-11G.M.I.T. TBC

Thursday 31st Oct 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 1 Group B2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-261-26LIT GAA TBC

Monday 4th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C5 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 8-121-10Institute of Technology Sligo TBC
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 2-121-8G.M.I.T. TBC

Tuesday 5th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 0-00-1N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 1 Group A7 45 PMUL GroundsUniversity of Limerick 1-210-18N.U.I. Galway TBC

Thursday 7th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 2 Group C2 00 PMMcDonagh PitchCadets 0-20-0G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Leinster Intermediate Hurling League Group A2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-00-0N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Group C3 30 PMLetterfrackG.M.I.T. Letterfrack 1-100-13N.U.I. Galway TBC
Electric Ireland HE GAA Leinster Intermediate Hurling League Group A6 00 PMDanganDCU Dóchas Éireann 0-00-0G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Leinster Intermediate Hurling League Group A7 00 PMDanganN.U.I. Galway 0-00-0DCU Dóchas Éireann TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals7 30 PMKinnegadN.U.I. Galway 0-130-5Queens University Belfast Stephen Murphy

Monday 11th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B3 00 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 4-190-6G.M.I.T. TBC
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals6 15 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceUlster University 0-91-10G.M.I.T. Anthony Nolan
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Finals7 30 PMDunganny 1N.U.I. Galway 2-80-6Queens University Belfast Cormac Reilly

Tuesday 12th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Finals2 00 PMLimerick ITUniversity College Cork 0-163-16N.U.I. Galway Michael Sexton
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals7 30 PMUL GroundsUniversity of Limerick 1-130-5N.U.I. Galway Sean Lonergan
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Finals7 30 PMTBCG.M.I.T. 1-162-10Ulster University Sean Stack
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Finals7 45 PMBelfieldUlster University 0-62-11N.U.I. Galway Antoin Keating

Wednesday 13th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Finals4 00 PMAIT GAA PitchTU Dublin City Campus 4-183-7G.M.I.T. Letterfrack Nial Ward
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Finals6 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-74-13TU Dublin City Campus John Gilmartin
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Finals7 00 PMTU Dublin GrangegormanTU Dublin City Campus 3-103-14N.U.I. Galway Antoin Keating

Thursday 14th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Finals7 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-180-11University of Limerick John Gilmartin

Saturday 16th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Niall Mc Inerney Cup (Junior A Hurling)1 00 PMGurteenPresentation College Athenry 0-162-8Coláiste Cholmáin Fermoy Fergal Horgan

Monday 18th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals7 00 PMDr. Morris ParkG.M.I.T. 1-133-13University College Cork Sean Lonergan
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Finals7 30 PMDITUlster University 3-133-23G.M.I.T. Antoin Keating

Tuesday 19th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Finals4 30 PMGurteenN.U.I. Galway 1-140-16University of Limerick Simon Stokes

Wednesday 20th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Finals7 30 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceUlster University 1-80-7N.U.I. Galway Anthony Nolan
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Finals7 30 PMKiltoomUniversity College Dublin 1-111-3N.U.I. Galway Gary Hurley

Thursday 21st Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Finals7 00 PMSantry AvenueTrinity College Dublin 1-132-22G.M.I.T. Gavin Donegan
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Finals7 30 PMJohnstownDCU Dóchas Éireann 0-213-5N.U.I. Galway Brendan Healy

Monday 25th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Finals6 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 4-160-6DCU Dóchas Éireann Paul Daly

Tuesday 26th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Finals7 30 PMUL GroundsInstitute of Technology Tralee 2-123-22G.M.I.T. Johnny Murphy

Thursday 28th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Finals7 45 PMKiltoomUniversity College Dublin 1-72-10N.U.I. Galway Brendan Healy

Saturday 30th Nov 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Niall Mc Inerney Cup (Junior A Hurling)1 00 PMBanagherSt. Kieran's College 1-191-18Presentation College Athenry Mick Murtagh

Wednesday 4th Dec 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Hurling League Finals7 00 PMDanganG.M.I.T. 0-84-24University of Limerick Rory Mc Gann

Friday 20th Dec 2019
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Niall Mc Inerney Cup (Junior A Hurling)1 00 PMBanagherPresentation College Athenry 1-170-17St. Kieran's College Mick Murtagh

Sunday 12th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group C2 00 PMDanganN.U.I. Galway 0-170-19University College Cork Johnny Murphy
Walsh Cup Knockout2 00 PMParnell ParkDublin 0-180-19Galway Patrick Murphy
Electric Ireland HE GAA Sigerson Cup4 00 PMDanganN.U.I. Galway 1-142-12University College Cork John Gilmartin

Thursday 16th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Corn na Mac Léinn Group A7 30 PMAIT GAA PitchRCSI 4-171-10G.M.I.T. Letterfrack Nial Ward

Friday 17th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group D7 00 PMCarlow I.T.IT Carlow 1-161-13G.M.I.T. Thomas Gleeson

Saturday 18th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Walsh Cup Knockout4 00 PMO Moore ParkWexford 1-160-18Galway Mick Murtagh

Monday 20th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Hurling Championship4 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-273-10DCU Dóchas Éireann James Judge
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 00 PMGMITG.M.I.T. 1-112-14N.U.I. Galway Thomas Murphy

Wednesday 22nd Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group D2 30 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 2-184-19University College Dublin Mick Murtagh
Electric Ireland HE GAA Trench Cup Finals2 30 PMMervueG.M.I.T. 3-85-16Cork Institute of Technology Brendan Healy
Electric Ireland HE GAA Corn na Mac Léinn Group A6 30 PMConnacht GAA CentreG.M.I.T. Letterfrack 1-84-16Cavan Institute Patrick Guckian
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group D7 00 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceN.U.I. Galway 0-140-11St Mary's University College Alan Coyne

Thursday 23rd Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group C7 00 PMCork ITCork Institute of Technology 0-111-15N.U.I. Galway Rory Mc Gann
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 30 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-86-13N.U.I. Galway Jonathon Hayes

Sunday 26th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 12 30 PMPearse StadiumGalway 1-140-16Monaghan Maurice Deegan

Monday 27th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Hurling Championship7 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 4-192-17N.U.I. Galway Killian Jones
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 45 PMBelfieldSt Mary's University College 2-90-18N.U.I. Galway Robert Carthy
Electric Ireland HE GAA Corn na Mac Léinn Group A8 00 PMIT Sligo GroundsUlster University Coleraine 0-0CONCG.M.I.T. Letterfrack TBC

Wednesday 29th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fergal Maher Cup Group C7 30 PMConnacht GAA CentreInstitute of Technology Sligo 3-121-9G.M.I.T. Letterfrack James Judge

Thursday 30th Jan 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Finals6 30 PMCarlow I.T.IT Carlow 5-210-28N.U.I. Galway James Owens
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 1-132-6N.U.I. Galway David Hickey

Saturday 1st Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 17 00 PMAustin Stack ParkKerry 1-152-11Galway Anthony Nolan

Monday 3rd Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fergal Maher Cup Group C8 00 PMKiltoomG.M.I.T. Letterfrack CONC0-0Cadets TBC

Tuesday 4th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group A2 30 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 1-101-14TU Dublin City Campus Brendan Healy
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship3 00 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 2-135-16N.U.I. Galway Kieran Dooley

Wednesday 5th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Hurling Championship Group B3 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 4-110-11N.U.I. Galway John Keane
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Group C5 30 PMDanganN.U.I. Galway 1-150-12G.M.I.T. Barry Judge

Friday 7th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship3 30 PMDublin City University SportsgroundsUniversity College Dublin 0-72-23N.U.I. Galway John Hickey

Saturday 8th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship12 30 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 4-110-9N.U.I. Galway Martin McNally

Sunday 9th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 12 00 PMLetterkennyDonegal 2-72-8Galway Joe Mc Quillan

Monday 10th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group A5 00 PMWIT Sports CampusWaterford Institute of Technology 1-61-11G.M.I.T. Cathal Mc Allister

Wednesday 12th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Group C3 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 6-91-6Maynooth University John Glavey

Thursday 13th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group B7 30 PMDanganN.U.I. Galway 2-261-8TU Dublin City Campus Rory Mc Gann

Monday 17th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group A3 30 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 3-91-16University of Limerick Mick Murtagh

Tuesday 18th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship6 00 PMDanganN.U.I. Galway 1-160-8TU Dublin City Campus James Judge
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group B6 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 0-130-18N.U.I. Galway Kevin Brady

Wednesday 19th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Group C8 00 PMMaynooth University North CampusMaynooth University 0-95-14N.U.I. Galway Patrick Coyle

Sunday 23rd Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 12 00 PMTuam StadiumGalway 2-250-12Tyrone Conor Lane

Monday 24th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group D5 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-131-9Ulster University Chris Maguire
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship6 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 1-112-10N.U.I. Galway Kieran Dooley
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group A7 00 PMMardykeUniversity College Cork 4-121-7G.M.I.T. Kevin Jordan

Wednesday 26th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group B6 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-183-12Mary Immaculate College Limerick James Judge

Thursday 27th Feb 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Finals5 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-112-5University of Limerick Brendan Healy
Electric Ireland HE GAA Fresher B Hurling Championship Group B5 45 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 2-151-16G.M.I.T. Caymon Flynn

Sunday 1st Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 12 30 PMPáirc TailteannMeath 1-121-14Galway Niall Cullen

Monday 2nd Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group A6 00 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceQueens University Belfast 1-140-16G.M.I.T. Conor Dourneen

Tuesday 3rd Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Finals3 45 PMUL GroundsUniversity of Limerick 4-240-13N.U.I. Galway Simon Stokes
Electric Ireland HE GAA Junior Football Championship7 00 PMTBCN.U.I. Galway 0-0CONCInstitute of Technology Tralee TBC

Wednesday 4th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Finals4 00 PMSt Loman's, MullingarUniversity College Dublin 3-152-8N.U.I. Galway David Hickey

Thursday 5th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Hurling Championship Group B2 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-157-10DCU Dóchas Éireann James Judge

Friday 6th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Croke Cup (Senior A Hurling)2 30 PMKillmallockPresentation College Athenry 1-181-9Christian Brothers College, Cork Kieran Dooley

Saturday 7th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Paul Mc Girr Cup (Junior A Football)12 00 PM Mick Neville Park RathkealeClaregalway College 1-50-12St Brendans Killarney David Hickey
Masita GAA Post Primary Schools Michael Cusack Cup (Senior C Hurling)1 45 PM Mick Neville Park RathkealeHoly Rosary College Mountbellew 3-122-23Coláiste treasa Kanturk Gavin Quilty
Masita GAA Post Primary Schools Paddy Buggy Cup (Senior B Hurling)3 00 PMBirrCalasanctius College Oranmore 1-114-22Cashel C.S Mick Murtagh

Tuesday 10th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Junior Football Championship4 00 PMSt Loman's, MullingarUniversity College Dublin 4-101-8N.U.I. Galway Brendan Healy

Wednesday 11th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Finals3 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-121-13University College Cork Donnacha O Callaghan

Saturday 14th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Br. Edmund Ignatius Rice Cup (Senior D Football)1 00 PMUL GroundsDunmore Community School ------Beara Community School TBC

Monday 16th Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Croke Cup (Senior A Hurling)1 00 PMBord Na Mona O Connor Park,Coláiste Eoin Stillorgan ------Presentation College Athenry TBC
Masita GAA Post Primary Schools Croke Cup (Senior A Hurling)2 30 PMGort GAA GroundsSt. Raphael`s College Loughrea ------St. Flannans College Ennis TBC
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship4 00 PMUL GroundsN.U.I. Galway ------University College Cork TBC

Saturday 21st Mar 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Paddy Drummond Cup (Senior B Football)TBCTBCSt. Joseph`s College Galway ------Patrician Academy Mallow TBC

Friday 17th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars 1-100-5Caherlistrane Martin Collins
U-16 Division 1 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 3-150-1Ballinasloe GAA Thomas Murphy
U-16 Division 1 West6 30 PMMervueSt. James' GAA 0-82-4Killannin Seán Glynn
U-16 Division 1 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-191-4Oranmore-Maree John Brennan
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 0-70-12Monivea-Abbey P.J. Rabbitte
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMenloughMenlough 1-64-13Dunmore MacHales John Cahill
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMAthenryAthenry 0-140-3Headford Paul Quinn
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-32-4Annaghdown David Staunton
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-92-7Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Muiris Mac Gearailt
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-61-6Clifden Christopher Ryan
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMAn SpidealAn Spidéal 1-81-5Oughterard Frank Kinneen
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMBarnaCLG Bhearna 1-50-6St Michael's Ger Cahill
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 0-71-14Kilkerrin/Clonberne/Killererin Gerry Daly
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMGlenamaddyNorthern Gaels 3-91-6Cortoon Shamrocks Sean Lyons
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-71-8Kinvara Michael Malone
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMBallygarSt Brendan's 0-82-10Caltra Padraic Kelly
U-16 Division 4 North6 30 PMMilltown GAAMilltown 0-101-12Tuam Stars B TeamNoel Finnegan
U-16 Division 4 North6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 2-65-6Corofin B TeamGerry Moore
U-16 Division 4 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team11-120-8Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Jp Moore
U-16 Division 4 West6 30 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Killannin B TeamPeter Bane

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin 1-35-12Headford Ciaran Harkin
U-12 League Group 1 10 00 AMCaherlistraneCaherlistrane 6-93-7Tuam Stars Anthony Coyne
U-12 League Group 2 10 00 AMCreggAnnaghdown 1-54-11Oranmore-Maree Martin Collins
U-12 League Group 2 10 00 AMBarnaCLG Bhearna 0-39-8Claregalway Alan Carr
U-12 League Group 2 10 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 4-62-17Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U-12 League Group 3 10 00 AMOranmoreOranmore-Maree B Team5-152-3Killannin Maura Conneelly
U-12 League Group 3 10 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team3-45-16Clg Mícheál Breathnach Peter Bane
U-12 League Group 3 10 00 AMWestsideSt Michael's 6-57-8Claregalway B TeamNoel Barrett
U-12 League Group 610 30 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-83-9Clifden Pádraig Mac Donncha
U-12 League Group 710 30 AMKilconnellSt Gabriel's 3-73-5Menlough David Cunningham
U-12 League Group 411 00 AMBarnaderg Killererin 0-63-20Milltown Charlie Ward
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 0-47-12Dunmore MacHales Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 6-53-8Cortoon Shamrocks Tom Ryder
U-12 League Group 511 00 AMAthenryAthenry 4-120-1Padraig Pearses TBC
U-12 League Group 511 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-45-3Craughwell GAA Club TBC
U-12 League Group 611 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-53-4St. James' GAA Colm Conway
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 3-154-11An Spidéal Frank Walsh
U-12 League Group 711 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough 4-81-11Caltra David Staunton
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 2-131-2St Brendan's Sean Lyons
U-12 League Group 811 00 AMClonburAn Fhairche - Clonbur 3-90-2An Cheathrú Rua B TeamPeter Bane
U-12 League Group 811 00 AMRenvyleRenvyle 1-75-22Caherlistrane C Team TBC
U-12 League Group 911 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team2-33-7Tuam Stars B TeamAnthony Coyne
U-12 League Group 911 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team2-81-4Headford B TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 911 00 AMMoniveaMonivea-Abbey B Team1-54-3Athenry B TeamOdhran Loughrey
U-12 League Group 1011 00 AMCreggAnnaghdown B Team0-36-15Oranmore-Maree C TeamMartin Collins
U-12 League Group 1011 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team2-46-6Maigh Cuilinn B TeamRonan McNulty
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team0-43-9Claregalway C TeamAlan Carr
U-12 League Group 1111 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team9-121-1Killannin B Team TBC
U-12 League Group 1111 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-16-13Clg Mícheál Breathnach B TeamPeter Bane
U-12 League Group 1111 00 AMWestsideSt Michael's B Team1-23-3Claregalway D Team TBC
U-12 League Group 1211 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin C Team1-14-6Loughrea Gaelic Football B TeamRichard Mc Nicholas
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-91-4Tuam Stars C TeamTom Browne
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C Team1-25-14Craughwell GAA Club B TeamPat Hansberry

Monday 20th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team1-53-9Corofin B TeamPat Hansberry

Tuesday 21st Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 0-36-13Claregalway Tony Keating
U-14 Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-112-9Tuam Stars Anthony Coyne
U-14 Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 2-51-11Oranmore-Maree Christopher Ryan
U-14 Division 1 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna 2-113-7Salthill-Knocknacarra Frank Kinneen
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMenloughMenlough 4-74-18Dunmore MacHales David Staunton
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMKilconlyKilconly 0-910-9Mountbellew/Moylough TBC
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMCreggAnnaghdown 9-90-9Claregalway B TeamMartin Collins
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMHeadfordHeadford 6-191-1Monivea-Abbey Tommy Hynes
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 6-121-3An Spidéal Ger Cahill
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 7-110-0Killannin Colm Conway
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMMervueSt. James' GAA 5-130-4Oranmore-Maree B TeamJohn Brennan
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMWestsideSt Michael's 3-74-5Kinvara Brendan crowe
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMAthenryAthenry 7-90-2Ballinasloe GAA Gerry Moore
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 4-91-3Loughrea Gaelic Football Paul Quinn
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 1-93-9Northern Gaels Sean Lyons
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBallygarSt Brendan's 2-112-11Milltown Shane Curley
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMRenvyleRenvyle 2-29-7Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Frank Walsh
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 3-67-11Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team0-0CONCClaregalway B Team TBC
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Oughterard TBC
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-86-7Caltra Noel Finnegan
U-14 Division 4 7 00 PMKilconnellSt Gabriel's 2-134-4Padraig Pearses John Cahill
U-14 Division 5 North7 00 PMHeadfordHeadford B Team4-73-5Annaghdown B TeamPeter Bane
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team1-65-4Claregalway D TeamCathal Mc Mahon
U-14 Division 5 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team4-65-15CLG Bhearna B TeamRonan McNulty

Friday 24th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 3-64-8Corofin Richard Mc Nicholas
U-16 Division 1 North6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-93-14Claregalway Paul Quinn
U-16 Division 1 West6 30 PMPáirc Maigh CuilinnMaigh Cuilinn 0-91-10Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
U-16 Division 1 West6 30 PMMervueSt. James' GAA 0-102-3Oranmore-Maree Brendan crowe
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 6-60-4Menlough Martin Collins
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMDunmoreDunmore MacHales 1-175-6Mountbellew/Moylough Padraic Kelly
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMCreggAnnaghdown 2-44-13Athenry John Devlin
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMHeadfordHeadford 0-71-7Claregalway B TeamPeter Bane
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMClifdenClifden 2-87-9An Cheathrú Rua Frank Walsh
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-93-13Clg Mícheál Breathnach Pádraig Mac Donncha
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMOughterardOughterard 1-82-9CLG Bhearna Mairtín O Curraoin (coilím)
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMWestsideSt Michael's 0-92-8An Spidéal Frank Kinneen
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 6-140-4Northern Gaels Tom Ryder
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-11-10Kilconly Noel Finnegan
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCaltra PitchCaltra 0-141-11Craughwell GAA Club Gerry Moore
U-16 Division 4 North6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 4-49-10Tuam Stars B TeamGerry Daly
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-74-7Milltown TBC
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur TBC
U-16 Division 4 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team6-161-3Killannin B TeamCathal Mc Mahon
U-16 Division 3 North Group 27 15 PMKinvaraKinvara 4-43-4St Brendan's Paddy Ó Griofa
U-12 League Group 67 30 PMMervueSt. James' GAA 2-53-2Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Brendan crowe

Saturday 25th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 30 AMTuam StarsTuam Stars 1-33-9Corofin John Fahy
U-12 League Group 1 10 30 AMHeadfordHeadford 5-210-1Monivea-Abbey Peter Bane
U-12 League Group 2 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree 2-90-7Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 2 10 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-121-6CLG Bhearna Noel Barrett
U-12 League Group 2 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-60-5Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team4-132-3St Michael's Ronan McNulty
U-12 League Group 3 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-110-10Oranmore-Maree B TeamMartin Collins
U-12 League Group 3 10 30 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 8-99-3Killannin Noel Cummins
U-12 League Group 411 00 AMMilltown GAAMilltown 4-102-4Kilkerrin-Clonberne Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-130-4Kilconly TBC
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 8-160-2Killererin Charlie Ward
U-12 League Group 511 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-44-8Loughrea Gaelic Football Paul Quinn
U-12 League Group 511 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 6-100-2Kinvara Seamus Lawlor
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 1-55-8An Cheathrú Rua Alan Carr
U-12 League Group 711 00 AMCaltra PitchCaltra 0-12-13St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 10-91-4Northern Gaels Anthony Coyne
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 4-63-4Mountbellew/Moylough Shane Curley
U-12 League Group 811 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 4-81-4Renvyle TBC
U-12 League Group 811 00 AMCaherlistraneCaherlistrane C Team4-112-6An Fhairche - Clonbur John Devlin
U-12 League Group 911 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team6-83-2Corofin B TeamJohn Fahy
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-95-3CLG Bhearna B TeamNoel Barrett
U-12 League Group 1011 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team3-91-2Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 1211 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football B Team0-0CONCAnnaghdown C TeamDavid Cunningham
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team7-61-4Corofin C TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 911 30 AMHeadfordHeadford B Team0-13-15Monivea-Abbey B TeamPeter Bane
U-12 League Group 911 30 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team1-92-3Athenry B TeamJohn Devlin
U-12 League Group 1011 30 AMOranmoreOranmore-Maree C Team5-51-1Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1111 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-53-3St Michael's B TeamRonan McNulty
U-12 League Group 1111 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-05-5Oranmore-Maree D TeamMartin Collins
U-12 League Group 1111 30 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team13-212-0Killannin B TeamNoel Cummins
U-12 League Group 1212 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team3-102-1Claregalway E TeamSeamus Lawlor

Sunday 26th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 611 00 AMClifdenClifden 5-84-11Oughterard Colm Conway

Tuesday 28th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 10-100-2Caherlistrane Tom Ryder
U-14 Division 1 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-71-7Corofin Austin O Connell
U-14 Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-96-8Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 12-63-15CLG Bhearna John Donovan
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-152-8Menlough Sean Lyons
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMDunmoreDunmore MacHales 9-181-5Kilconly TBC
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-28-13Annaghdown Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team4-44-10Headford Ciaran Harkin
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMAn SpidealAn Spidéal 0-0CONCKillannin TBC
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-75-8An Cheathrú Rua Máirtín Mac Donnacha
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 1-63-11St. James' GAA Cathal Mc Mahon
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team5-53-2St Michael's Brendan crowe
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-42-7Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-63-10Craughwell GAA Club Gearoid O Conamha
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-121-8Cortoon Shamrocks Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels 1-102-2St Brendan's P.J. Rabbitte
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMClifdenClifden 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 9-83-8Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Alan Carr
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMOughterardOughterard 0-210-10Salthill-Knocknacarra B TeamChristopher Ryan
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur TBC
U-14 Division 4 7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-55-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin Paul Quinn
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 9-74-5St Gabriel's John Cahill
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-43-12Tuam Stars B Team TBC
U-14 Division 5 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team3-60-0Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-14 Division 5 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team7-64-6Salthill-Knocknacarra C TeamPeter Bane

Wednesday 29th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North7 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-117-4Headford B TeamPeter Bane

Sunday 2nd Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin 1-27-9Caherlistrane John Donovan
U-12 League Group 1 10 00 AMTuam StarsTuam Stars 2-102-1Monivea-Abbey Sean Lyons
U-12 League Group 2 10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-80-8Annaghdown Frank Kinneen
U-12 League Group 3 10 00 AMKillannin Community PitchKillannin 9-23-9St Michael's Noel Cummins
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-93-4Salthill-Knocknacarra B TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 3 10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-42-15Oranmore-Maree B TeamColm Conway
U-12 League Group 610 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-102-6Oughterard Máirtín Mac Donnacha
U-12 League Group 2 10 30 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 3-50-4Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 510 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club 3-76-10Athenry Seamus Lawlor
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 3-88-5Kilkerrin-Clonberne Tom McNicholas
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 6-201-2Killererin Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 3-83-7Milltown Charlie Ward
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 5-83-13Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Frank Walsh
U-12 League Group 611 00 AMMervueSt. James' GAA 2-102-9Clifden Noel Barrett
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 0-83-11St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 8-143-4Mountbellew/Moylough TBC
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 0-52-11Caltra Paul Quinn
U-12 League Group 811 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team1-29-8Caherlistrane C TeamMáirtín Mac Donnacha
U-12 League Group 811 00 AMClonburAn Fhairche - Clonbur 12-44-4Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Tom Browne
U-12 League Group 911 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-16-10Caherlistrane B TeamJohn Donovan
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team2-30-3Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-83-8Annaghdown B TeamFrank Kinneen
U-12 League Group 1111 00 AMKillannin Community PitchKillannin B Team0-33-9St Michael's B TeamNoel Cummins
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-72-9Salthill-Knocknacarra D TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 1111 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team3-51-8Oranmore-Maree D TeamColm Conway
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team0-0CONCAnnaghdown C Team TBC
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team2-19-13Loughrea Gaelic Football B TeamTom Ryder
U-12 League Group 911 30 AMTuam StarsTuam Stars B Team5-93-3Monivea-Abbey B TeamSean Lyons
U-12 League Group 911 30 AMAthenryAthenry B Team4-162-5Headford B TeamGerry Moore
U-12 League Group 1211 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team7-100-2Corofin C TeamSeamus Lawlor
U-12 League Group 1012 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team0-73-3Oranmore-Maree C TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 52 00 PMKinvaraKinvara 2-05-7Loughrea Gaelic Football Cathal Mc Mahon

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 2 West Group 16 30 PMAn SpidealAn Spidéal 2-53-14An Cheathrú Rua Frank Kinneen
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMNew InnSarsfields 0-61-12Loughrea Michael Conway
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 0-0CONCClaregalway TBC
U-14 Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 6-111-1Caherlistrane Richard Mc Nicholas
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 5-70-4Salthill-Knocknacarra Cathal Mc Mahon
U-14 Division 1 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna 2-77-7Maigh Cuilinn Muiris Mac Gearailt
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 4-92-8Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMKilconlyKilconly 3-125-6Menlough Tommy Hynes
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMHeadfordHeadford 2-63-5Annaghdown Charlie Ward
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 6-191-0Killannin Liam Ó Conghaile
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 3-62-11Oranmore-Maree B TeamPaddy Ó Griofa
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMMervueSt. James' GAA 0-0CONCSt Michael's TBC
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-34-7Loughrea Gaelic Football Michael Malone
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-32-4Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-81-4Northern Gaels Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 0-0CONCSt Brendan's Tom McNicholas
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-72-9Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCOughterard TBC
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 6-134-3Padraig Pearses Gerry Daly
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team2-34-6Monivea-Abbey B TeamMartin Collins
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team0-15-5Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill

Wednesday 5th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North6 45 PMHeadfordHeadford B Team4-47-10Tuam Stars B TeamTom Browne
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMKilconieronKilconieron GAA 1-231-11Turloughmore Peter Murphy
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMCappataggleCappataggle 2-111-22Gort Inse Guaire Derek Kelly
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMAthenryAthenry 1-93-13Oranmore-Maree Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-130-17Moycullen Iománíocht Richard Mc Nicholas
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMClarinbridgeClarinbridge 0-201-15Kilnadeema-Leitrim Paul Fahy
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 4-240-12Mullagh-Kiltormer Gerry Hurley
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-222-16Killimordaly Liam Gordon
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar 0-223-13Kinvara Shane Hynes
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMArdrahanArdrahan 2-101-15Tommy Larkins Gerry O Connor
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 3-163-15Ballygar HC John Mc Donagh
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-152-14Killimor David Staunton
U-12 League Group 1 7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-41-7Corofin Seamus Lawlor
U-12 League Group 98 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team4-83-3Corofin B TeamSeamus Lawlor

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 126 15 PMBelclareCorofin C Team1-53-10Claregalway E Team TBC
U-16 Division 1 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-63-14Claregalway Austin O Connell
U-16 Division 1 North6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 2-72-13Tuam Stars Martin Flaherty
U-16 Division 1 West6 30 PMKillanninKillannin 5-93-6Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-16 Division 1 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 4-110-10St. James' GAA Barry Judge
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-71-11Menlough Gerry Moore
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-61-12Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMHeadfordHeadford 1-74-11Annaghdown Tony Keating
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B TeamCONC0-0Athenry Seán Glynn
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMClifdenClifden 2-124-10Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Colm Conway
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 3-62-8An Cheathrú Rua Ger Cahill
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMAn SpidealAn Spidéal 5-121-10CLG Bhearna Alan Carr
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMOughterardOughterard 2-101-6St Michael's Frank Walsh
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 3-84-5Northern Gaels Charlie Ward
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCaltra PitchCaltra 0-102-10Kinvara Paul Quinn
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMBallygarSt Brendan's CONC0-0Craughwell GAA Club Gerry Daly
U-16 Division 4 North6 30 PMMilltownMilltown 4-62-10St Gabriel's Noel Finnegan
U-16 Division 4 West6 30 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 7-710-6Oranmore-Maree B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-16 Division 4 West6 30 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-14 Division 2 North Group 26 45 PMClaregalway LakeviewClaregalway B Team9-114-4Monivea-Abbey TBC
U-12 League Group 2 7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-123-6Oranmore-Maree TBC
U-16 Division 4 North7 45 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team0-610-8Claregalway C TeamAustin O Connell

Saturday 8th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 30 AMCaherlistraneCaherlistrane 3-62-7Headford Tommy Hynes
U-12 League Group 2 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree 5-51-8Maigh Cuilinn TBC
U-12 League Group 2 10 30 AMCreggAnnaghdown 3-81-9CLG Bhearna Padraic Kelly
U-12 League Group 2 10 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 1-24-11Claregalway Ger Cahill
U-12 League Group 3 10 30 AMKillannin Community PitchKillannin 1-56-19Claregalway B Team TBC
U-12 League Group 3 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree B Team2-71-10Salthill-Knocknacarra B Team TBC
U-12 League Group 3 10 30 AMWestsideSt Michael's 4-91-7Clg Mícheál Breathnach TBC
U-12 League Group 411 00 AMMilltown GAAMilltown 6-93-12Cortoon Shamrocks Darren Burke
U-12 League Group 411 00 AMBarnaderg Killererin 1-27-13Kilconly Charlie Ward
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-43-11Dunmore MacHales Noel Finnegan
U-12 League Group 511 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-03-13Craughwell GAA Club Paul Quinn
U-12 League Group 511 00 AMAthenryAthenry 2-80-3Kinvara Gerry Moore
U-12 League Group 611 00 AMClifdenClifden 2-141-3An Spidéal Colm Conway
U-12 League Group 611 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 3-117-5An Cheathrú Rua TBC
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 1-131-3St. James' GAA TBC
U-12 League Group 711 00 AMCaltra PitchCaltra 0-36-13Menlough TBC
U-12 League Group 711 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough 0-00-0Northern Gaels Seamus Lawlor
U-12 League Group 711 00 AMKilconnellSt Gabriel's 2-162-3St Brendan's TBC
U-12 League Group 811 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 5-71-2An Cheathrú Rua B Team TBC
U-12 League Group 811 00 AMRenvyleRenvyle 1-62-9An Fhairche - Clonbur TBC
U-12 League Group 911 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team3-46-8Athenry B TeamTom Ryder
U-12 League Group 911 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team0-0CONCHeadford B TeamTommy Hynes
U-12 League Group 1211 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football B Team1-34-2Craughwell GAA Club B TeamDavid Cunningham
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C TeamCONC0-0Tuam Stars C TeamJohn Devlin
U-12 League Group 1011 30 AMOranmoreOranmore-Maree C Team1-34-8Maigh Cuilinn B Team TBC
U-12 League Group 1011 30 AMCreggAnnaghdown B Team1-57-9CLG Bhearna B TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 1011 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team0-54-6Claregalway C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1111 30 AMKillannin Community PitchKillannin B Team2-49-8Claregalway D Team TBC
U-12 League Group 1111 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team5-51-6Salthill-Knocknacarra D Team TBC
U-12 League Group 1111 30 AMSt Michael'sSt Michael's B Team1-55-13Clg Mícheál Breathnach B Team TBC

Monday 10th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team2-98-9Headford B Team TBC

Tuesday 11th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 Cup7 00 PMCaltra PitchCaltra 4-61-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill
U-14 Division 1 Cup7 00 PMTuam StarsTuam Stars 7-76-2Maigh Cuilinn Gerry Daly
U-14 Division 1 Cup7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-61-8Claregalway TBC
U-14 Division 1 Shield7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 12-80-8Salthill-Knocknacarra Charlie Ward
U-14 Division 1 Shield7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 11-1211-9Caherlistrane Christopher Ryan
U-14 Division 2 North Cup7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 2-101-9Headford Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Cup7 00 PMCreggAnnaghdown 7-114-8Dunmore MacHales Michael Ryder
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMMenloughMenlough 5-102-5Monivea-Abbey Seamus Lawlor
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 6-71-10Kilconly Noel Finnegan
U-14 Division 2 West Cup7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 5-137-5Oranmore-Maree B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Division 2 West Cup7 00 PMMervueSt. James' GAA 11-110-1Clg Mícheál Breathnach Martin Collins
U-14 Division 2 West Shield7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 3-12-3St Michael's Muiris Mac Gearailt
U-14 Division 2 West Shield7 00 PMKinvaraKinvara 6-130-1Killannin Cathal Mc Mahon
U-14 Division 3 North Cup7 00 PMAthenryAthenry 7-100-2Northern Gaels Gerry Moore
U-14 Division 3 North Cup7 00 PMMilltown GAAMilltown 0-43-7Craughwell GAA Club Tony Keating
U-14 Division 3 North Shield7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 5-161-3St Brendan's Paul Quinn
U-14 Division 3 North Shield7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 1-75-6Ballinasloe GAA Tommy Hynes
U-14 Division 3 West Cup7 00 PMClifdenClifden 8-151-8Claregalway C Team TBC
U-14 Division 3 West Cup7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team5-102-4Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir John Donovan

Wednesday 12th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna B Team0-0CONCClaregalway D TeamJohn Brennan
U-14 Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team1-142-6Corofin B TeamPat Hansberry

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-152-5Caherlistrane John Brennan
U-16 Division 1 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars 2-152-13Corofin Tom Ryder
U-16 Division 1 West6 30 PMKillannin Community PitchKillannin 4-95-8Salthill-Knocknacarra Frank Kinneen
U-16 Division 1 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-31-6Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U-16 Division 4 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars B Team0-0CONCClaregalway C TeamNoel Finnegan
U-16 Division 4 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team5-123-9Milltown John Donovan
U-16 Division 4 West6 30 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-0CONCAn Fhairche - Clonbur TBC
U-16 Division 2 North Cup6 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 3-52-7Claregalway B TeamMartin Collins
U-16 Division 2 North Cup6 30 PMAthenryAthenry 1-50-11Dunmore MacHales Pat Hansberry
U-16 Division 2 North Shield6 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 1-74-15Headford Noel Finnegan
U-16 Division 2 North Shield6 30 PMCreggAnnaghdown 4-123-10Menlough TBC
U-16 Division 2 West Cup6 30 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 0-72-12CLG Bhearna Ger Cahill
U-16 Division 2 West Cup6 30 PMAn SpidealAn Spidéal 8-141-6An Cheathrú Rua TBC
U-16 Division 2 West Shield6 30 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-62-11St Michael's Colm Conway
U-16 Division 2 West Shield6 30 PMOughterardOughterard 5-130-4Clifden Alan Carr
U-16 Division 3 North Cup6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-90-2Kinvara Tommy Hynes
U-16 Division 3 North Shield6 30 PMKilconlyKilconly 7-134-6St Brendan's Charlie Ward
U-16 Division 3 North Shield6 30 PMCaltra PitchCaltra 1-91-6Cortoon Shamrocks John Cahill

Sunday 16th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 00 AMHeadfordHeadford 6-161-8Tuam Stars Padraic Kelly
U-12 League Group 1 10 00 AMMoniveaMonivea-Abbey 1-210-21Caherlistrane Tommy Hynes
U-12 League Group 2 10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 2-73-7Claregalway Frank Kinneen
U-12 League Group 2 10 00 AMBarnaCLG Bhearna 1-53-9Oranmore-Maree TBC
U-12 League Group 2 10 00 AMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra 3-22-12Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team3-91-9Clg Mícheál Breathnach Martin Collins
U-12 League Group 3 10 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team10-114-4Killannin TBC
U-12 League Group 3 10 00 AMWestsideSt Michael's 0-51-6Oranmore-Maree B TeamBrendan crowe
U-12 League Group 610 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-42-8Clifden Colm Conway
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 4-101-5Dunmore MacHales TBC
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 2-35-13Milltown TBC
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-120-2Killererin TBC
U-12 League Group 511 00 AMKinvaraKinvara 3-31-4Padraig Pearses Cathal Mc Mahon
U-12 League Group 511 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football 0-32-5Athenry TBC
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 2-43-11St. James' GAA TBC
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 3-82-9Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh TBC
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 7-133-3St Brendan's Paul Quinn
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 3-80-8Caltra Sean Lyons
U-12 League Group 711 00 AMKilconnellSt Gabriel's 2-132-3Mountbellew/Moylough John Cahill
U-12 League Group 811 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team4-55-3Renvyle Colm Conway
U-12 League Group 811 00 AMCaherlistraneCaherlistrane C Team4-91-2Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir John Devlin
U-12 League Group 911 00 AMAthenryAthenry B Team3-151-2Corofin B TeamJohn Donovan
U-12 League Group 911 00 AMMoniveaMonivea-Abbey B Team2-73-7Caherlistrane B TeamTommy Hynes
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team7-81-11Claregalway C TeamFrank Kinneen
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team1-63-10Oranmore-Maree C Team TBC
U-12 League Group 1011 00 AMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team1-56-6Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team0-24-8Clg Mícheál Breathnach B TeamMartin Collins
U-12 League Group 1111 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-111-3Killannin B Team TBC
U-12 League Group 1111 00 AMSt Michael'sSt Michael's B Team2-76-4Oranmore-Maree D TeamBrendan crowe
U-12 League Group 1211 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team7-120-2Tuam Stars C TeamNoel Quinn
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team1-63-3Loughrea Gaelic Football B TeamPeter Bane
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C TeamCONC0-0Corofin C Team TBC
U-12 League Group 911 30 AMHeadfordHeadford B TeamCONC0-0Tuam Stars B TeamPadraic Kelly

Tuesday 18th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmoreKillannin B Team1-56-11Oranmore-Maree B Team TBC
U-14 Division 1 Cup7 00 PMTuam StarsTuam Stars 2-83-11Oranmore-Maree Thomas Murphy
U-14 Division 1 Shield7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 9-141-6CLG Bhearna Austin O Connell
U-14 Division 2 North Cup7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-74-9Annaghdown Padraic Kelly
U-14 Division 3 North Shield7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 4-23-8Loughrea Gaelic Football Seamus Lawlor
U-14 Division 3 West Shield7 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 9-132-1Oughterard TBC
U-14 Division 4 Cup7 00 PMKilconnellSt Gabriel's 5-134-12Padraig Pearses Gearoid O Conamha

Wednesday 19th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-84-12Kilconieron GAA John Mc Donagh
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMTurloughmoreTurloughmore 1-121-8Cappataggle Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-192-7Athenry Murt Ó Cualáin
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-110-12Carnmore Paul Fahy
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 2-100-18Sarsfields Gerry Hurley
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 0-132-16Clarinbridge Derek Kelly
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMCraughwellKillimordaly 1-131-19Craughwell GAA Club Shane Hynes
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMMullaghMullagh-Kiltormer 3-152-17Tynagh Abbey Duniry Michael Conway
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-100-15Castlegar Gerry Donoghue
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMKinvaraKinvara 0-181-14Ardrahan Paschal Sheehan
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMKilbeacantyKillimor 1-161-13Michael Cusacks Gerry O Connor
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 0-103-15Skehana-Mountbellew/Moylough Shane Curley
U-14 Division 5 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team5-72-7Annaghdown B TeamGerry Daly
U-14 Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team4-101-1Monivea-Abbey B TeamJohn Fahy

Friday 21st Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 6-110-7Ballinasloe GAA Tommy Hynes
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 0-90-10Tuam Stars Tom Browne
U-16 Division 1 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-62-9Killannin Cathal Mc Mahon
U-16 Division 1 West6 30 PMPáirc Maigh CuilinnMaigh Cuilinn 3-85-9St. James' GAA John Brennan
U-16 Division 4 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars B Team2-72-11Corofin B Team TBC
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team4-55-8St Gabriel's Noel Finnegan
U-16 Division 4 West6 30 PMKillannin Community PitchKillannin B Team4-93-15Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh TBC
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team2-83-6Salthill-Knocknacarra B TeamGer Cahill
U-16 Division 2 North Cup7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 3-153-17Monivea-Abbey Mairtin Flaherty
U-16 Division 2 West Cup7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 1-102-4CLG Bhearna Christopher Ryan
U-16 Division 2 North Shield7 00 PMHeadfordHeadford 1-63-10Annaghdown Martin Collins
U-16 Division 2 West Shield7 00 PMOughterardOughterard 2-101-11St Michael's Alan Carr

Saturday 22nd Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Shield4 00 PMKilconlyKilconly 4-62-10Caltra Tony Keating

Monday 24th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 3 North Cup7 00 PMAthenryAthenry 2-81-4Craughwell GAA Club Gerry Moore
U-16 Division 3 North Cup7 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-80-6Northern Gaels Paul Quinn

Tuesday 25th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMMenloughMenlough 2-71-10Claregalway Paul Quinn
U-14 Division 2 West Cup7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-91-14St. James' GAA Máirtín Mac Donnacha
U-14 Division 2 West Shield7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 0-43-14Kinvara TBC
U-14 Division 3 West Cup7 00 PMClifdenClifden 2-132-7Salthill-Knocknacarra B TeamFrank Walsh

Wednesday 26th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Football Championship 7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 3-60-11Caltra Austin O Connell
Minor A Football Championship 7 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway 2-130-12Northern Gaels Thomas Murphy

Friday 28th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 Shield6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 2-123-8Oranmore-Maree Tommy Hynes
U-16 Division 1 Shield6 30 PMMervueSt. James' GAA 2-153-14Caherlistrane Christopher Ryan
U-16 Division 4 Shield7 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 4-124-8St Gabriel's Alan Carr
U-16 Division 1 Cup8 15 PMTuam StarsTuam Stars 2-120-8Killannin John Cahill

Saturday 29th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football League Finals4 00 PMCaherlistraneCaherlistrane B Team2-82-5Monivea-Abbey B TeamCharlie Ward
U-12 Football League Finals5 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team5-90-4Oranmore-Maree D TeamLiam Ó Conghaile
U-16 Division 4 Cup6 30 PMBelclareCorofin B Team2-54-11Oranmore-Maree B TeamTom Browne
U-16 Division 3 North Cup7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-90-10Craughwell GAA Club Shane Curley

Sunday 30th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football League Finals10 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 6-100-14Annaghdown Frank Kinneen
U-16 Division 1 Cup11 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-134-7Claregalway Ronan McNulty
U-12 Football League Finals11 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-92-6Oranmore-Maree Tom Browne
U-12 Football League Finals12 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team2-72-4Oranmore-Maree C TeamFrank Kinneen
U-12 Football League Finals12 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team5-53-6CLG Bhearna B TeamTom Browne

Monday 31st Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 Cup7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team3-130-6Tuam Stars B TeamFrank Kinneen

Tuesday 1st Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 Division 5 Shield6 30 PMBelclareCorofin B Team6-84-8Oranmore-Maree C TeamPadraic Kelly
U-12 Football League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreOranmore-Maree B Team1-55-4Claregalway B TeamCathal Mc Mahon
U-12 Football League Finals6 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team4-93-6Clg Mícheál Breathnach Jp Moore
U-12 Football League Finals6 30 PMDunmoreDunmore MacHales 0-81-14Milltown Charlie Ward
U-12 Football League Finals6 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 4-62-14Cortoon Shamrocks Noel Finnegan
U-12 Football League Finals6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team3-80-5Loughrea Gaelic Football B TeamSeamus Lawlor
U14 Division 5 Cup6 45 PMTuam StarsTuam Stars B Team2-61-4Claregalway D TeamP.J. Rabbitte
U14 Division 5 Shield6 45 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team2-92-5Monivea-Abbey B TeamJohn Brennan
U14 Division 5 Cup6 45 PMBarnaCLG Bhearna B Team3-85-4Headford B TeamAlan Carr
U-14 Division 2 North Shield6 45 PMClaregalway LakeviewClaregalway 3-141-11Menlough Thomas Murphy
U-16 Division 4 Shield7 00 PMMilltown GAAMilltown 6-114-4Killannin B TeamTony Keating

Wednesday 2nd Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 16 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-81-8Gort Inse Guaire Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 16 30 PMCappataggleCappataggle 1-111-16Kilconieron GAA Peter Murphy
Minor A Hurling Championship Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-120-13Moycullen Iománíocht Ronan Stankard
Minor A Hurling Championship Group 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 0-160-7Athenry Conor Quinlan
Minor A Hurling Championship Group 36 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 1-102-11Kilnadeema-Leitrim Liam Gordon
Minor A Hurling Championship Group 36 30 PMClarinbridgeClarinbridge 3-130-12Sarsfields Paul Fahy
Minor B Hurling Championship Group 16 30 PMKiltormerMullagh-Kiltormer 1-222-13Killimordaly Gerry Donoghue
Minor B Hurling Championship Group 16 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 0-131-17Craughwell GAA Club Seamus Moran
Minor B Hurling Championship Group 26 30 PMKinvaraKinvara 5-103-6Tommy Larkins Kevin Egan
Minor B Hurling Championship Group 26 30 PMArdrahanArdrahan 0-120-15Castlegar Noel Quinn
Minor B Hurling Championship Group 36 30 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 1-132-14Killimor Sean Moran
Minor B Hurling Championship Group 36 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-161-6Michael Cusacks Vincent Burke

Friday 4th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 Cup6 30 PMTuam StarsTuam Stars 0-113-15Claregalway Frank Kinneen
U-16 Division 1 Shield6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-91-11Corofin Tommy Hynes
U-12 Football League Finals6 30 PMTuam StarsTuam Stars 5-51-4Corofin P.J. Rabbitte
U-12 Football League Finals6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 1-36-7Menlough Gearoid O Conamha
U-12 Football League Finals6 30 PMGlenamaddyNorthern Gaels 4-213-6Mountbellew/Moylough John Cahill
U-12 Football League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team3-30-3Tuam Stars C TeamMichael Ryder
Minor A Football Championship 7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 3-220-14Oughterard Ger Cahill

Saturday 5th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football League Finals4 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-71-12Headford Tom Ryder
U-12 Football League Finals6 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-52-5St Michael's B TeamCiaran Harkin

Sunday 6th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football League Finals11 00 AMAthenryAthenry 5-102-4Craughwell GAA Club Gerry Moore
U-16 Division 4 Cup11 45 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team2-142-9Oranmore-Maree B Team TBC
U-12 Football League Finals12 00 PMMervueSt. James' GAA 4-101-6An Cheathrú Rua Seán Glynn
U-12 Football League Finals12 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 6-94-3Renvyle Frank Walsh
U-12 Football League Finals12 30 PMAthenryAthenry B Team5-63-4Tuam Stars B TeamGerry Moore
U-16 Division 4 Shield4 00 PMClonburCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 4-63-10Milltown Tom Browne
Minor A Football Championship 5 30 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 2-101-8Oranmore-Maree Frank Kinneen

Tuesday 8th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 Division 5 Cup6 30 PMHeadfordHeadford B Team7-74-6Tuam Stars B Team TBC
U14 Division 5 Shield6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team7-11-3Salthill-Knocknacarra C TeamTony Keating
U-12 Football League Finals6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-71-3Claregalway Cathal Mc Mahon

Wednesday 9th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Football Championship 6 30 PMDunmoreDunmore MacHales 1-130-11Monivea-Abbey Tony Keating
Minor A Football Championship 6 30 PMCorofin Corofin 2-61-14Claregalway Austin O Connell
Minor A Football Championship 6 45 PMMoycullenMaigh Cuilinn 1-112-14Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
Minor A Football Championship 6 45 PMWestsideSt Michael's 2-121-11CLG Bhearna Frank Kinneen

Friday 11th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football League Finals7 00 PMClifdenClifden ------Oughterard Frank Walsh

Saturday 12th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Knockout5 00 PMKilconieronKilconieron GAA 4-183-9Kilnadeema-Leitrim Shane Hynes

Sunday 13th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B Hurling Championship Knockout12 00 PMKinvaraKinvara 1-131-11Mullagh-Kiltormer Kevin Egan

Monday 14th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C Cup6 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 5-61-11Clg Mícheál Breathnach TBC
Minor B Hurling Championship Knockout7 00 PMDuggan Park Castlegar 2-171-4Killimor Brian Keon

Wednesday 16th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Football Championship 6 00 PMPearse StadiumSt Michael's 1-91-8Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
U-12 Football League Finals6 30 PMLoughreaKinvara 1-36-8Loughrea Gaelic Football Cathal Mc Mahon
Minor A Football Championship 6 45 PMCorofin Dunmore MacHales 1-102-8Claregalway Thomas Murphy

Sunday 20th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Cup10 00 AMAthenryAthenry 3-90-3Oranmore-Maree Gordan Duane
Under 13 A Cup10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-52-7Kilconieron GAA James Lundon
Under 13 A Cup10 00 AMTurloughmoreTurloughmore 3-71-4Craughwell GAA Club Michael Melia
Under 13 A1 Cup10 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA 1-41-2Portumna Seamus Moran
Under 13 A1 Cup10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 3-33-8Loughrea Pakie Muldoon
Under 13 A1 Cup10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 1-31-5Castlegar Kevin Egan
Under 13 A1 Cup10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks 3-51-7Kinvara Joe Larkin
Under 13 B Cup 10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle 3-131-2Cois Fharraige Ronan Stankard
Under 13 B Cup 10 00 AMArdrahanArdrahan 4-92-10Ballygar HC Pat Brennan
Under 13 B1 Cup10 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-101-1Abbeyknockmoy Gerard Dwyer
Under 13 B1 Cup10 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 8-64-1Clg Mícheál Breathnach Sean Byrne
Under 13 B1 Cup10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 1-73-5CLG Ath Eascrach/Fothaine Brian Keon
Under 13 C Cup10 00 AMKillimorKillimor 5-62-0Meelick-Eyrecourt Peter Campbell
Under 13 C Cup10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 4-92-2Annaghdown David Cunningham
Under 13 C Cup10 00 AMTuamTuam Hurling 1-012-12Sylane Pat Burke
Under 13 C Cup10 00 AMCappataggleCappataggle 0-25-9Tynagh Abbey Duniry Micheal Kelly
Minor B Hurling Championship Knockout11 00 AMKenny ParkCraughwell GAA Club 2-100-13Kinvara David Staunton
Under 13 B Cup 11 00 AMBallinderreenBallinderreen 0-25-15Moycullen Iománíocht Noel Quinn

Monday 21st Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C Cup6 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-151-9Rahoon-Newcastle David Earls

Friday 25th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 B1 Cup6 00 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 0-90-18Cappataggle Gerard Dwyer

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C Cup2 00 PMThe PriarieRahoon-Newcastle 4-116-14Salthill-Knocknacarra Liam Ó Conghaile
U-13 League Group 34 00 PMKinvaraKinvara 4-52-8Ballinasloe GAA Cathal Mc Mahon
U-13 League Group 34 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team3-139-6Loughrea Gaelic Football Tom Browne
U-13 League Group 54 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-62-11Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-13 League Group 64 00 PMMilltown GAAMilltown ------Menlough TBC
U-13 League Group 74 00 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC
U-13 League Group 84 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels TBC
U-13 League Group 84 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Claregalway D Team TBC
U-13 League Group 94 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team------An Cheathrú Rua B Team TBC
U-13 League Group :104 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-75-8Salthill-Knocknacarra D TeamTom Browne
U-13 League Group :104 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team4-100-1Corofin B TeamGer Cahill
U-13 League Group 24 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 3-107-7Oranmore-Maree Colm Gavin
Minor A Football Championship 4 30 PMPearse StadiumSt Michael's 1-162-11Claregalway Ronan McNulty
U-13 League Group 95 00 PMPáirc Ros a'MhílClg Mícheál Breathnach B Team3-116-3Renvyle Liam Ó Conghaile

Sunday 27th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 110 00 AMTuam StarsTuam Stars 1-210-7Corofin Padraic Kelly
U-13 League Group 610 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Dunmore MacHales Paul Shaughnessy
Under 15 A Cup10 00 AMAthenryAthenry 1-61-18Turloughmore Sean Byrne
Under 15 A Cup10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-120-9Ballinderreen Ollie Flanagan
Under 15 A Cup10 00 AMNew InnSarsfields 2-152-19Carnmore Gerry Hurley
Under 15 A1 Cup10 00 AMCastlegar PitchCastlegar 0-101-20Loughrea Cathal Mc Mahon
Under 15 A1 Cup10 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 5-143-4Gort Inse Guaire Shane Curley
Under 15 A1 Cup10 00 AMSylaneSylane 4-114-8Kilnadeema-Leitrim Charlie Ward
Under 15 A1 Cup10 00 AMKinvaraKinvara 2-164-8Mullagh-Kiltormer Noel Quinn
Under 15 B Cup10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 1-42-11Skehana-Mountbellew/Moylough Pat Brennan
Under 15 B Cup10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks 2-100-8Ardrahan Ger O Connor
Under 15 B Cup10 00 AMClonfertMeelick-Eyrecourt 2-111-13Portumna Gerard Dwyer
Under 15 B1 Cup10 00 AMCreggAnnaghdown 2-116-12Liam Mellows Stephen Doyle
Under 15 B1 Cup10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 3-164-7St Thomas Kevin Egan
Under 15 C Cup10 00 AMClontuskertKillimor 1-84-14Four Roads Brian Keon
Under 15 C Cup10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 10-281-0Tuam Hurling Peter Campbell
U-13 League Group 211 00 AMMervueSt. James' GAA 2-55-14Salthill-Knocknacarra Noel Barrett
U-13 League Group 411 30 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-18-11St Michael's Liam Ó Conghaile
Under 15 A Cup2 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 7-190-13Padraig Pearses James Lundon
U-13 League Group 72 30 PMOughterardOughterard 0-136-5Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Frank Walsh
U-13 League Group 55 00 PMCreggAnnaghdown 3-73-8Monivea-Abbey Tommy Hynes
Under 15 B Cup5 45 PMPáirc na bhForbachaCois Fharraige 2-73-11Moycullen Iománíocht John Keane

Monday 28th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 46 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 8-120-4An Spidéal Colm Conway

Tuesday 29th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 17 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caherlistrane Tommy Hynes
Minor B Hurling Championship Knockout7 00 PMDuggan Park Skehana-Mountbellew/Moylough 1-172-9Castlegar Seamus Moran

Friday 2nd Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 B Cup 5 45 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMoycullen Iománíocht 2-74-5Rahoon-Newcastle David Earls
U-15 League Group 66 00 PMMilltown GAAMilltown ------Cortoon Shamrocks TBC

Saturday 3rd Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Cup10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 1-38-3Athenry Cathal Mc Mahon
Under 13 A1 Cup10 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 3-164-7Ballinasloe GAA Kevin Quirke
Under 13 A1 Shield10 00 AMKinvaraKinvara 1-71-4Gort Inse Guaire Paschal Sheehan
Under 13 B Shield10 00 AMAn SpidealCois Fharraige 3-50-1Ballinderreen Conor Quinlan
Under 13 B1 Cup10 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-33-7Skehana-Mountbellew/Moylough David Staunton
Under 13 B1 Shield10 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 2-50-3Clg Mícheál Breathnach Michael Melia
Under 13 C Cup10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 3-54-5Killimor Peter Campbell
Under 13 C Shield10 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 3-41-6Cappataggle Gerard Dwyer
Under 13 A Cup10 00 AMKilconieronKilconieron GAA 1-81-2Turloughmore Pat Burke
Under 13 A1 Cup10 00 AMCastlegar PitchCastlegar 1-54-8Michael Cusacks Ollie Flanagan
Under 13 B Cup 10 00 AMArdrahanArdrahan 1-43-4Padraig Pearses Gerry O Connor
Under 13 B Shield10 00 AMBallygar HC ------BYE TBC
Under 13 B1 Shield10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 2-100-3Kilnadeema-Leitrim Gordan Duane
Under 13 C Cup10 00 AMSylaneSylane 2-72-6Liam Mellows Stephen Doyle
Under 13 C Shield10 00 AMCreggAnnaghdown 7-71-1Tuam Hurling Tomas Lally
Under 13 A Shield10 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-61-6Sarsfields Sean Byrne
Under 13 A Shield12 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-50-7Clarinbridge Adrian Mooney
Under 13 B1 Cup12 00 PMSt ThomasSt Thomas 2-23-8Salthill-Knocknacarra Kevin Egan

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 111 00 AMCaherlistraneCaherlistrane 0-04-13Claregalway Tommy Hynes
U-15 League Group 111 00 AMTuam StarsTuam Stars 4-151-8Annaghdown P.J. Rabbitte
U-15 League Group 211 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------Oranmore-Maree John Brennan
U-15 League Group 211 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-80-5Salthill-Knocknacarra TBC
U-15 League Group 311 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team2-101-4Ballinasloe GAA Frank Kinneen
U-15 League Group 311 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team6-130-5Menlough Seán Glynn
U-15 League Group 411 00 AMDunmore MacHalesDunmore MacHales 3-102-10Monivea-Abbey Tony Keating
U-15 League Group 411 00 AMHeadfordHeadford 0-44-13Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-15 League Group 511 00 AMClifdenClifden 4-101-10Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Frank Walsh
U-15 League Group 511 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 4-112-2An Spidéal John O Niadh
U-15 League Group 611 00 AMCaltra PitchCaltra 1-94-4St Brendan's TBC
U-15 League Group 611 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-52-2Kilconly Conal Burke
U-15 League Group 711 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team2-23-12CLG Bhearna Ger Cahill
U-15 League Group 711 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team1-19-13St Michael's Paul Shaughnessy
U-15 League Group 811 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-112-8Northern Gaels Martin Collins
U-15 League Group 811 00 AMKilconnellSt Gabriel's CONC0-0Tuam Stars B TeamJohn Cahill
Under 13 A1 Shield11 00 AMPortumnaPortumna 3-80-2Tommy Larkins David Cunningham

Saturday 10th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 B1 Shield10 00 AMSt ThomasSt Thomas ------Bye TBC
Under 15 C Shield10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Bye TBC

Sunday 18th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 12 00 PMTuam StadiumGalway 0-173-23Mayo Maurice Deegan

Sunday 25th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 12 00 PMPearse StadiumGalway 0-152-15Dublin David Coldrick

Friday 11th Dec 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bord Gais Energy Leinster Under 20 Hurling Championship7 30 PMMW Hire O'Moore Park, PortlaoiseGalway 4-210-7Laois Thomas Gleeson

Friday 18th Dec 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bord Gais Energy Leinster Under 20 Hurling Championship7 30 PMMW Hire O'Moore Park, PortlaoiseKilkenny 1-110-19Galway Richie Fitzsimons

Saturday 8th May 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A2 00 PMTEG Cusack Park, MullingarWestmeath 1-165-34Galway Sean Stack

Saturday 15th May 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 1 South3 00 PMAustin Stack ParkKerry 4-210-11Galway Conor Lane

Sunday 16th May 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A3 45 PMPearse StadiumGalway 0-261-17Limerick James Owens

Saturday 22nd May 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A1 30 PMSemple Stadium, ThurlesTipperary 2-190-20Galway John Keenan

Sunday 23rd May 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 1 South2 00 PMPearse StadiumGalway 2-161-13Roscommon David Coldrick

Sunday 30th May 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 1 South3 45 PMTuam StadiumGalway 1-152-16Dublin Brendan Cawley

Sunday 6th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A3 45 PMPearse StadiumGalway 4-283-23Waterford Fergal Horgan

Monday 7th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Cup11 00 AMTurloughmoreTurloughmore 3-235-13Clarinbridge Sean Byrne
Under 15 A Shield11 00 AMBallinderreenBallinderreen 1-203-20Sarsfields Noel Quinn
Under 15 A1 Cup11 00 AMKinvaraKinvara 7-201-13CLG Ath Eascrach/Fothaine Pascal Sheehan
Under 15 A1 Shield11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 3-175-4Castlegar Peter Murphy
Under 15 B Cup11 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMoycullen Iománíocht 0-202-15Skehana-Mountbellew/Moylough Conor Quinlan
Under 15 B Shield11 00 AMArdrahanArdrahan 7-162-6Portumna Kevin Egan
Under 15 B1 Cup11 00 AMCappataggleCappataggle 3-181-18Kilconieron GAA Gerry Hurley
Under 15 B1 Shield11 00 AMCreggAnnaghdown 2-123-13Ballygar HC David Staunton
Under 15 C Shield11 00 AMTuamTuam Hurling 0-15-15Killimor Pat Burke
Under 15 A Cup11 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 2-123-15Oranmore-Maree James Lundon
Under 15 A Shield11 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-163-15Athenry Christopher Browne
Under 15 A1 Cup11 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 9-171-11Sylane Liam Gordon
Under 15 A1 Shield11 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 0-126-10Mullagh-Kiltormer Gerry O Connor
Under 15 B Shield11 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 0-0CONCCois Fharraige Cathal Mc Mahon
Under 15 B1 Cup11 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-180-11Tynagh Abbey Duniry Karol Collins
Under 15 C Cup11 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 4-174-10Tommy Larkins Paul Fahy
Under 15 B Cup1 00 PMKilbeacantyMichael Cusacks 3-124-10Meelick-Eyrecourt Ronan Stankard
Under 15 C Cup2 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 1-104-23Four Roads David Earls
Junior 1 Hurling Group 16 00 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 1-210-13Ballinasloe GAA Karol Collins
Junior 1 Hurling Group 27 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 5-241-10Menlo Emmetts Richard Mc Nicholas

Tuesday 8th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 2-83-16Caherlistrane Padraic Kelly
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCreggAnnaghdown 4-172-8Tuam Stars Martin Collins
U-13 Football Division 1 North7 00 PMHeadfordHeadford 2-141-5Monivea-Abbey Anthony Coyne
U-13 Football Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-72-10Oranmore-Maree Frank Kinneen
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBarnaBearna-Na Forbacha 0-23-7Maigh Cuilinn Tom Nally
U-13 Football Division 2 North7 00 PMOranmoreOranmore-Maree B Team6-164-4Ballinasloe GAA Noel Quinn
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown 0-510-9Craughwell GAA Club Charlie Ward
U-13 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 5-115-11Cortoon Shamrocks Tommy Hynes
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMenloughMenlough 8-112-15St Gabriel's Odhran Loughrey
U-13 Football Division 2 West7 00 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra B Team0-54-5Claregalway B TeamJp Moore
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard 3-52-9St. James' GAA Mairtín O Curraoin (coilím)
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden 3-92-7Killannin Colm Conway
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra 1-73-6Claregalway C TeamJohn Fahy
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara 0-71-11Kilkerrin/Clonberne/Killererin Cathal Mc Mahon
U-13 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels 5-123-4Mountbellew/Moylough Sean Lyons
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKilconlyKilconly 3-48-10Loughrea Gaelic Football Noel Finnegan
U-13 Football Division 3 West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche 1-010-12Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Peter Bane
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's 6-142-9An Spidéal Ger Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC
U-13 Football Division 3 West7 00 PMRenvyleRenvyle 1-69-14CLG Bhearna B TeamFrank Walsh
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-25-17Athenry B TeamCiaran Harkin
U-13 Football Division 4 A7 00 PMBallygarSt Brendan's 6-102-3Corofin B TeamTony Keating
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCaherlistrane B Team------BYE TBC
U-13 Football Division 4 B7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team7-120-5Annaghdown B TeamPaul Quinn
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B Team0-25-11Craughwell GAA Club B TeamJohn Cahill
U-13 Football Division 5 North7 00 PMBelclareCorofin C Team1-35-15Padraig Pearses Tom Browne
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane C Team6-91-6Tuam Stars C TeamTom Ryder
U-13 Football Division 5 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin B Team1-214-19Clg Mícheál Breathnach B Team TBC
U-13 Football Division 2 West8 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 4-93-5Clg Mícheál Breathnach John O Niadh

Wednesday 9th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 A West Championship 6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 3-113-8Maigh Cuilinn Frank Kinneen
Under 13 A Cup6 45 PMAthenryKilconieron GAA 1-76-5Athenry Brian Keon
Under 13 A1 Cup6 45 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 1-62-6Michael Cusacks Christopher Browne
Under 13 B Cup 6 45 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 4-91-9Padraig Pearses Ronan McNulty
Under 13 B1 Cup6 45 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-92-3Salthill-Knocknacarra James Lundon
Under 13 C Cup6 45 PMKillimorKillimor 3-51-7Sylane Peter Murphy
Sweeney Oil U17 A West Championship 7 00 PMKillanninKillannin 2-72-13St. James' GAA Noel Cummins
Sweeney Oil U17 A West Championship 7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 1-151-7Oranmore-Maree Christopher Ryan
Sweeney Oil U17 B West Championship7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 2-130-6St Michael's Muiris Mac Gearailt
Sweeney Oil U17 C West Championship7 00 PMClifdenClifden 10-130-2Killannin Mairtin O Mainin
Sweeney Oil U17 C West Championship7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 4-127-12Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Mairtín O Curraoin (coilím)
Sweeney Oil U17 A North Championship 7 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway 1-141-3Tuam Stars Austin O Connell
Sweeney Oil U17 A North Championship 7 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 4-93-16Dunmore MacHales Thomas Murphy
Sweeney Oil U17 A North Championship 7 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-112-8Corofin Sean Lyons
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group B7 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 0-65-7Gaeil na Gaillimhe Tony Keating
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group B7 30 PMMenloughMenlough/Padraig Pearses 0-92-10Ballinasloe GAA Gerry Daly
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group A7 30 PMHeadfordHeadford 4-152-9Tuam Stars Padraic Kelly
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group A7 30 PMMilltownMilltown 1-41-8Cortoon Shamrocks Tommy Hynes
Sweeney Oil U17 B West Championship8 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-105-15Oughterard Noel Gorham

Thursday 10th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Shield6 45 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-73-7Clarinbridge Tomas Lally
Under 13 A1 Shield6 45 PMPortumnaPortumna 0-41-5Kinvara Peter Campbell
Under 13 B Shield6 45 PMBarnaCois Fharraige 4-15-6Ballygar HC John Keane
Under 13 B1 Shield6 45 PMMullaghMullagh-Kiltormer 1-121-4Abbeyknockmoy Gerry Hurley
Under 13 C Shield6 45 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-37-5Annaghdown David Cunningham

Friday 11th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 46 45 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-65-7Ballinasloe GAA John Devlin
U-15 Football Division 17 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-153-13Tuam Stars Thomas Murphy
U-15 Football Division 17 00 PMOranmoreOranmore-Maree 4-131-12Annaghdown Cathal Mc Mahon
U-15 Football Division 17 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 1-87-3Maigh Cuilinn Muiris Mac Gearailt
U-15 Football Division 17 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-84-14Claregalway Christopher Ryan
U-15 Football Division 2 North7 00 PMKinvaraKinvara 1-31-11Craughwell GAA Club Paddy Ó Griofa
U-15 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 3-113-11Athenry P.J. Rabbitte
U-15 Football Division 2 North7 00 PMHeadfordHeadford 7-72-14Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-15 Football Division 2 West7 00 PMWestsideSt Michael's 5-103-6An Cheathrú Rua Ronan McNulty
U-15 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden 8-125-3Salthill-Knocknacarra B TeamNoel Gorham
U-15 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA 11-60-7Clg Mícheál Breathnach TBC
U-15 Football Division 3 North7 00 PMMenloughMenlough 1-163-9Oranmore-Maree B TeamJohn Cahill
U-15 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra 7-76-12Monivea-Abbey John Fahy
U-15 Football Division 3 North7 00 PMMilltown GAAMilltown 1-101-10Kilconly Noel Finnegan
U-15 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels 3-122-6Kilkerrin/Clonberne/Killererin Charlie Ward
U-15 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 8-164-5Naomh Pádraig, An Fháirche John O Niadh
U-15 Football Division 3 West7 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 8-81-7Oughterard Alan Carr
U-15 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 2-44-13Claregalway B Team TBC
U-15 Football Division 3 West7 00 PMBYE ------Killannin TBC
U-15 Football Division 47 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 9-104-8Oranmore-Maree C TeamGearoid O Conamha
U-15 Football Division 47 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team1-48-9St Brendan's TBC
U-15 Football Division 47 00 PMKilconnellSt Gabriel's CONC0-0Claregalway C Team TBC
U-15 Football Division 57 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team4-142-0Kinvara B TeamPaul Shaughnessy
U-15 Football Division 57 00 PMBelclareCorofin B Team9-75-5Salthill-Knocknacarra C TeamGerry Daly
U-15 Football Division 57 00 PMCreggAnnaghdown B Team2-43-5Headford B TeamJohn Donovan
U-13 Football Division 1 West7 00 PMAthenryAthenry 4-67-6Claregalway David Staunton
Keogh Accountancy Junior C Championship West7 30 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn 5-202-7Oughterard Liam Ó Conghaile
Keogh Accountancy Junior B Championship West7 45 PMCarnaCLG Cárna-Caiseal 0-144-7Killannin Mairtín O Curraoin (coilím)
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk 2-101-7Monivea-Abbey Anthony Coyne
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMAthenryAthenry 2-33-8Caltra Richard Mc Nicholas
Keogh Accountancy Junior B Championship North 8 00 PMCorofin Corofin 5-141-9Headford Padraic Kelly
Keogh Accountancy Junior B Championship North 8 00 PMWilliamstownWilliamstown 0-82-10Kilconly Tom Ryder
Keogh Accountancy Junior B Championship North 8 00 PMMenloughMenlough 1-72-11Claregalway Seamus Lawlor
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A8 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-102-9Glenamaddy John Devlin
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A8 00 PMCrestwoodFr Griffins Éire Óg 1-80-4Caherlistrane Ronan McNulty
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B8 00 PMBallygarSt Brendan's 0-151-3Kilkerrin-Clonberne John Fahy

Saturday 12th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Shield11 00 AMNew InnSarsfields 1-151-21Athenry Sean Byrne
Under 15 A1 Cup11 00 AMKinvaraKinvara 2-262-24Loughrea Karol Collins
Under 15 A1 Shield11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 1-112-14Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 15 B Cup11 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-171-3Meelick-Eyrecourt Gerard Dwyer
Under 15 B Shield11 00 AMArdrahanArdrahan 3-122-19Craughwell GAA Club Pascal Sheehan
Under 15 B1 Cup11 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-63-8Cappataggle Cathal Mc Mahon
Under 15 B1 Shield11 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC 2-181-17St Thomas James Lundon
Under 15 C Cup11 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 1-72-15Four Roads John Keane
Under 15 C Shield11 00 AMKillimorKillimor 0-0CONCRahoon-Newcastle Peter Murphy
Keogh Accountancy Junior B Championship West12 30 PMInis MórCLG Oileáin Árann 1-106-16An Spidéal Frank Kinneen
Keogh Accountancy Junior B Championship North 6 30 PMDunmoreDunmore MacHales 0-0CONCAnnaghdown TBC
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A6 30 PMMilltownMilltown 1-170-3Glinsk Tommy Hynes
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A6 30 PMBarnaderg Killererin 3-71-9Claregalway Martin Collins
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B6 30 PMKiltormerKiltormer 0-64-13Mountbellew/Moylough John Cahill
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B6 30 PMBushfield ParkLoughrea 5-221-6Caltra Noel Dempsey
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 3-82-17Oranmore-Maree Pat Hansberry
Keogh Accountancy Junior A Championship West 7 00 PMKillanninKillannin 1-170-7Na Piarsaigh Noel Cummins
Keogh Accountancy Junior A Championship West 7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 2-214-13An Cheathrú Rua Colm Conway
Keogh Accountancy Junior A Championship West 7 00 PMOughterardOughterard 1-72-9Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Mairtin O Mainin
Keogh Accountancy Junior B Championship West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-172-10Naomh Pádraig, An Fháirche Ger Cahill

Sunday 13th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Roinn 6ATBCOranmore-MareeOranmore-Maree D Team2-30-3Craughwell GAA Club C TeamJohn Patrick Moore
U12 Roinn 1A9 00 AMCastlegar PitchCastlegar 0-39-7Oranmore-Maree Conor Quinlan
Under 12 Roinn 5A 9 00 AMCastlegar PitchCastlegar B Team2-47-9Oranmore-Maree B TeamConor Quinlan
U12 Roinn 3B9 45 AMSylaneSylane 5-43-7Skehana-Mountbellew/Moylough David Staunton
U12 Roinn 1A10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 2-74-11Clarinbridge Stephen Doyle
U12 Roinn 1B10 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 0-43-14Kilconieron GAA Gerard Dwyer
U12 Roinn 1B10 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC 0-65-9Athenry Charlie Ward
U12 Roinn 1B10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 2-71-10Sarsfields Cathal Mc Mahon
U12 Roinn 2A10 00 AMBallinderreenBallinderreen 0-13-15Tynagh Abbey Duniry Michael Connolly
U12 Roinn 2A10 00 AMKinvaraKinvara 0-16-10Michael Cusacks Ronan Stankard
U12 Roinn 2A10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 4-33-5Kilnadeema-Leitrim Tommy Hanlon
U12 Roinn 2B10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 0-46-9Cappataggle Liam Gordon
U12 Roinn 2B10 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA 0-81-10Padraig Pearses TBC
U12 Roinn 3A10 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-03-8Rahoon-Newcastle David Earls
U12 Roinn 3A10 00 AMNa ForbachaCois Fharraige 3-120-3Liam Mellows David Cunningham
U12 Roinn 3B10 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 7-52-2Abbeyknockmoy Michael Melia
U12 Roinn 410 00 AMKillimorKillimor 3-13-12Ardrahan Pakie Muldoon
U12 Roinn 410 00 AMTuamTuam Hurling 3-212-2Killimordaly TBC
U12 Roinn 410 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 4-15-5Annaghdown TBC
U12 Roinn 6B11 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire B Team1-33-2Kilnadeema-Leitrim B TeamTommy Hanlon
U12 Roinn 6B11 00 AMKinvaraKinvara B Team0-14-5Michael Cusacks B Team TBC
Minor A (U17) Group 111 00 AMNew InnSarsfields 4-114-21Tynagh Abbey Duniry Peter Murphy
Minor A (U17) Group 111 00 AMKillimordalyKillimordaly 1-93-14Skehana-Mountbellew/Moylough James Lundon
Minor A (U17) Group 111 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 1-110-20Loughrea Gerry Hurley
Minor A (U17) Group 211 00 AMCastlegar PitchCastlegar 1-141-20Craughwell GAA Club Sean Byrne
Minor A (U17) Group 211 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-103-17Clarinbridge TBC
Minor A (U17) Group 211 00 AMTurloughmoreTurloughmore 2-281-10Cois Fharraige Aontaithe David Staunton
Minor (U17) B Group 111 00 AMKinvaraKinvara 0-201-14Tommy Larkins Pascal Sheehan
Minor (U17) B Group 111 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 3-213-3Abbeyknockmoy Shane Curley
Minor (U17) B Group 211 00 AMAthenryAthenry 1-146-10Mullagh-Kiltormer Karol Collins
Minor (U17) B Group 211 00 AMSylaneSylane 2-150-9Michael Cusacks Paul Fahy
Minor (U17) B Group 211 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 1-94-19Carnmore Pascal Sheehan
Under 12 Roinn 5A 11 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore B Team4-32-1Clarinbridge B TeamStephen Doyle
Under 12 Roinn 5B11 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team6-60-2Sarsfields Cathal Mc Mahon
Under 12 Roinn 6A11 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-0CONCCastlebar Mitchels Hurling TBC
Under 12 Roinn 6A11 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team0-0CONCSylane B Team TBC
Bon Secours Division 4C League12 00 PMBallygarSt Brendan's 1-140-8St Gabriel's Gerry Daly
U12 Roinn 6B12 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club D Team5-82-2Tynagh Abbey Duniry B Team TBC
Under 12 Roinn 5B12 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team1-50-6Athenry B Team TBC
Bon Secours Division 3B League12 00 PMOranmoreOranmore-Maree 1-152-15Clg Mícheál Breathnach Frank Kinneen
Bon Secours Division 4B League12 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche 0-110-9CLG Cárna-Caiseal John Devlin
Bon Secours Division 2A League12 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-93-8Annaghdown Noel Dempsey
Keogh Accountancy Junior B Championship West1 00 PMClifdenClifden 1-172-6An Cheathrú Rua John O Niadh
Keogh Accountancy Junior C Championship West1 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 2-110-11CLG Bhearna Colm Conway
Keogh Accountancy Junior C Championship West1 00 PMWestsideSt Michael's 2-121-13Renvyle Noel Barrett
Keogh Accountancy Junior C Championship West1 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-47-14Gaeil na Gaillimhe Tom Nally
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A1 45 PMPáirc Uí ChaoimhCork 2-233-25Galway Paud O Dwyer
U12 Roinn 1A2 00 PMTurloughmoreTurloughmore 2-41-4Moycullen Iománíocht TBC
Allianz Football League Roinn 13 45 PMClonesMonaghan 1-212-17Galway David Gough
U-15 Football Division 2 North7 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 9-82-4Loughrea Gaelic Football Tony Keating

Monday 14th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior 1 Hurling Group 26 00 PMMenlo EmmettsMenlo Emmetts 1-112-26Bearna-Na Forbacha TBC
U12 Roinn 2B6 30 PMPortumnaPortumna 2-60-4Tommy Larkins Shane Briscoe
Under 15 A Roinn 16 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 5-161-16Sarsfields James Lundon
Under 15 A Roinn 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 6-171-5Oranmore-Maree Pat Burke
Under 15 A Roinn 26 30 PMAthenryAthenry 4-160-6Craughwell GAA Club James Hoade
Under 15 A Roinn 26 30 PMKinvaraKinvara 2-72-13Castlegar Kevin Egan
Under 15 A1 Roinn16 30 PMCreggAnnaghdown 3-111-17Turloughmore John Donovan
Under 15 A1 Roinn16 30 PMKilconieronKilconieron GAA 6-243-7Portumna Derek Kelly
Under 15 A1 Roinn26 30 PMMullagh-Kiltormer 2-114-16Carnmore Shane Curley
Under 15 B Roinn 16 30 PMSt ThomasSt Thomas ------Padraig Pearses Paschal Sheehan
Under 15 B Roinn 26 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 4-90-12Killimordaly Peter Campbell
Under 15 B1 Roinn16 30 PMBallygar HC 3-110-15Ardrahan David Staunton
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-171-17Kilnadeema-Leitrim Peter Murphy
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 2-151-13Cappataggle Conor Quinlan
Under 15 C Roinn 26 30 PMTuamTuam Hurling 2-08-17Cois Fharraige Stephen Doyle
Under 15 C Roinn 26 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 2-28-16Rahoon-Newcastle Gerry Hurley
Under 15 C1 Roinn 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team6-76-2Athenry B TeamKevin Quirke
Under 15 C Roinn16 45 PMSylaneSylane 4-175-8Clg Mícheál Breathnach Sean Byrne
Under 15 C Roinn16 45 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 1-91-17Fr. Joe Walsh's Paul Fahy
Under 15 B Roinn 17 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 6-184-11CLG Ath Eascrach/Fothaine Pakie Muldoon
Under 15 B Roinn 27 00 PMBallinderreenBallinderreen 0-86-14Skehana-Mountbellew/Moylough Ronan McNulty
Under 15 A1 Roinn27 30 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-160-16Gort Inse Guaire David Earls
Under 15 B1 Roinn17 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 4-62-8Four Roads Vincent Burke
Under 15 C1 Roinn 17 40 PMCreggAnnaghdown 0-51-9Castlebar Mitchels Hurling John Donovan
Under 15 C1 Roinn 27 45 PMClarinbridgeClarinbridge B Team1-76-10Pádraig Pearses Pat Burke

Tuesday 15th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team8-81-0Killannin B Team TBC
U-13 Football Division 5 West7 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team5-74-5Oranmore-Maree C Team TBC
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 3-91-8Headford Tony Keating
U-13 Football Division 1 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-66-7Annaghdown Tommy Hynes
U-13 Football Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 4-75-7Corofin Austin O Connell
U-13 Football Division 1 West7 00 PMOranmoreOranmore-Maree 10-93-4Bearna-Na Forbacha Noel Quinn
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 4-75-7Athenry Frank Kinneen
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-84-10Salthill-Knocknacarra Tom Browne
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 3-145-8Milltown Noel Finnegan
U-13 Football Division 2 North7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-70-6Menlough David Cunningham
U-13 Football Division 2 North7 00 PMKilconnellSt Gabriel's 3-54-8Oranmore-Maree B TeamOdhran Loughrey
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 3-102-5Dunmore MacHales Gearoid O Conamha
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA 6-42-10Salthill-Knocknacarra B TeamChristopher Ryan
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-91-9Clifden Ciaran Harkin
U-13 Football Division 2 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin 4-71-11An Cheathrú Rua Muiris Mac Gearailt
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard 1-45-11Clg Mícheál Breathnach Noel Cummins
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 1-137-7Kinvara Gerry Daly
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-0CONCKilconly Peter Bane
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 4-110-6Claregalway C TeamPaul Quinn
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra 4-22-8Northern Gaels John Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's 8-90-1Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Ger Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 15-111-3Renvyle Shane McDonagh
U-13 Football Division 3 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team4-104-2Naomh Pádraig, An Fháirche Tom Nally
U-13 Football Division 3 West7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 7-164-1Maigh Cuilinn B TeamPádraig Mac Donncha
U-13 Football Division 4 A7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team0-16-16Tuam Stars B Team TBC
U-13 Football Division 4 A7 00 PMBallygarSt Brendan's 3-82-15Athenry B TeamSean Lyons
U-13 Football Division 4 B7 00 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin B Team1-412-12Caherlistrane B TeamJohn Cahill
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-31-3Craughwell GAA Club B TeamJohn Devlin
U-13 Football Division 5 North7 00 PMHeadfordHeadford B Team0-36-10Caherlistrane C TeamMartin Collins
U-13 Football Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars C Team3-65-3Corofin C TeamThomas Murphy
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMMilltownMilltown 1-90-10Annaghdown Tony Keating

Wednesday 16th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C1 Roinn 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 4-135-6Castlegar Karol Collins
Sweeney Oil U17 A West Championship 7 00 PMMervueSt. James' GAA 2-120-11Salthill-Knocknacarra Tommy Faherty (S)
Sweeney Oil U17 A West Championship 7 00 PMOranmoreOranmore-Maree 1-91-12Killannin Frank Kinneen
Sweeney Oil U17 B West Championship7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 5-103-16An Cheathrú Rua Christopher Ryan
Sweeney Oil U17 C West Championship7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 3-84-10Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
Sweeney Oil U17 C West Championship7 00 PMKillanninKillannin CONC0-0Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh TBC
Sweeney Oil U17 A North Championship 7 30 PMTuam StarsTuam Stars 1-201-8Monivea-Abbey Gerald Anthony Lohan
Sweeney Oil U17 A North Championship 7 30 PMCorofin Corofin 3-181-7Caherlistrane Padraic Kelly
Sweeney Oil U17 A North Championship 7 30 PMDunmoreDunmore MacHales 0-63-10Claregalway Richard Mc Nicholas
Sweeney Oil U17 A West Championship 7 30 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn 2-143-5An Spidéal James Molloy
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group B7 30 PMKinvaraKinvara 5-91-8Menlough/Padraig Pearses Paddy Ó Griofa
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group B7 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-101-10Gaeil na Gaillimhe P.J. Rabbitte
Sweeney Oil U17 B West Championship7 30 PMOughterardOughterard 2-71-5CLG Bhearna Muiris Mac Gearailt
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group A7 30 PMKilconlyKilconly 5-94-12Milltown Martin Collins
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group A7 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 0-153-14Headford Anthony Coyne

Thursday 17th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U13A Roinn 16 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 7-150-3Clarinbridge James Lundon
U13A Roinn 16 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-32-7Oranmore-Maree Cathal Mc Mahon
U13A Roinn 26 30 PMAthenryAthenry 5-151-1Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U13A Roinn 26 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-31-8Castlegar John Donovan
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 5-64-4Portumna Pat Burke
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-35-3Gort Inse Guaire Christopher Browne
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKillimordalyKillimordaly 4-132-7Kinvara Tomas Lally
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMNew InnSarsfields 0-84-14Kilconieron GAA David Cunningham
Under 13 B Roinn 16 30 PMCappataggleCappataggle 2-66-8Skehana-Mountbellew/Moylough Peter Murphy
Under 13 B Roinn 16 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 2-41-12St Thomas Peter Campbell
Under 13 B Roinn 26 30 PMArdrahanArdrahan 2-111-2Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 13 B Roinn 26 30 PMMichael CusacksMichael Cusacks 1-71-2Rahoon-Newcastle Pat Brennan
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 0-33-9Ballygar HC Stephen Doyle
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 4-54-3Ballinderreen Shane Hynes
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 9-200-3Ballinasloe GAA Liam Gordon
Under 13 C Roinn 16 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 3-61-4Annaghdown Sean Byrne
Under 13 C Roinn 16 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 5-71-2Roscommon Gaels Pakie Muldoon
Under 13 C Roinn 36 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 9-32-4St. Dominic's G.A.A. Club Vincent Burke
Under 13 B1 Roinn 26 45 PMKilnadeema-Leitrim 0-50-3Clg Mícheál Breathnach Kevin Quirke
Under 13 C Roinn 27 00 PMTuamTuam Hurling 0-12-10Killimor Paul Shaughnessy
Under 13 C Roinn 37 00 PMSylaneSylane 3-91-7Cois Fharraige Charlie Ward
Under 13 C1 Roinn A7 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore B Team3-20-4Craughwell GAA Club B TeamPaul Fahy
Under 13 C1 Roinn B7 30 PMMareeOranmore-Maree 3-44-8Athenry Sean Byrne

Friday 18th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-71-14Oranmore-Maree Tom Browne
U-15 Football Division 16 30 PMCreggAnnaghdown 4-82-9CLG Bhearna Pat Hansberry
U-15 Football Division 16 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 3-144-9Corofin Christopher Ryan
U-15 Football Division 16 30 PMTuam StarsTuam Stars 16-220-3Salthill-Knocknacarra Gerry Daly
U-15 Football Division 2 North6 30 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 0-46-18Dunmore MacHales Peter Bane
U-15 Football Division 2 North6 30 PMAthenryAthenry 1-37-18Mountbellew/Moylough David Staunton
U-15 Football Division 2 North6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-71-9Headford Paul Quinn
U-15 Football Division 2 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-103-11Kinvara Martin Collins
U-15 Football Division 2 West6 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-77-12St. James' GAA Colm Conway
U-15 Football Division 2 West6 30 PMPáirc Ros a'MhílClg Mícheál Breathnach 7-77-10Clifden Alan Carr
U-15 Football Division 2 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team5-312-15St Michael's TBC
U-15 Football Division 3 North6 30 PMKilconlyKilconly 9-112-12Caltra Conal Burke
U-15 Football Division 3 North6 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 6-96-7Northern Gaels Padraic Kelly
U-15 Football Division 3 North6 30 PMMenloughMenlough 1-111-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill
U-15 Football Division 3 West6 30 PMKillannin Community PitchKillannin 8-85-10Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Muiris Mac Gearailt
U-15 Football Division 3 West6 30 PMAn SpidealAn Spidéal 6-160-8Naomh Pádraig, An Fháirche Mairtín O Curraoin (coilím)
U-15 Football Division 46 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-52-12St Brendan's Gearoid O Conamha
U-15 Football Division 46 30 PMKilconnellSt Gabriel's CONC0-0Tuam Stars B TeamOdhran Loughrey
U-15 Football Division 46 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-46-6Claregalway C TeamSeamus Lawlor
U-15 Football Division 46 30 PMMareeOranmore-Maree C Team4-35-14Cortoon Shamrocks Kevin Egan
U-15 Football Division 3 West7 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway B Team10-232-9Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh TBC
U-15 Football Division 3 West7 00 PMOughterard ------Bye TBC
U-15 Football Division 57 00 PMCorofin B Team------BYE TBC
U-15 Football Division 57 00 PMHeadfordHeadford B Team1-100-5Claregalway D Team TBC
U-15 Football Division 3 North7 30 PMMareeOranmore-Maree B Team9-76-5Milltown Kevin Egan
U-15 Football Division 57 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team10-90-6Annaghdown B TeamJohn Patrick Moore

Saturday 19th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 C1 Roinn B10 00 AMKillimordalyKillimordaly 1-08-3Pádraig Pearses Tomas Lally
Junior 1 Hurling Group 16 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-100-22Ballygar HC Gerry Donoghue
U-15 Football Division 56 30 PMKinvaraKinvara B TeamCONC0-0Monivea-Abbey B Team TBC

Sunday 20th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 29 30 AMOranmoreOranmore-Maree 1-171-5Salthill-Knocknacarra Kevin Egan
Group 110 00 AMTuam StarsTuam Stars 3-91-4Annaghdown Austin O Connell
Group 110 00 AMHeadfordHeadford CONC0-0Caherlistrane TBC
Group 110 00 AMDunmoreDunmore MacHales 2-75-9Corofin Noel Finnegan
Group 610 00 AMCaltra PitchCaltra 1-54-1St Brendan's Pat Hansberry
Group 710 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-54-10An Spidéal Máirtín Mac Donnacha
U-12 Football Group 910 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-100-5Annaghdown B Team TBC
U-12 Football Group 910 00 AMKinvaraKinvara B Team4-74-6Loughrea Gaelic Football B Team TBC
U-12 Football Group 910 00 AMOranmoreOranmore-Maree C Team3-53-14Claregalway C Team TBC
U-12 Football Group 1010 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team3-76-13St. James' GAA B TeamLiam Ó Conghaile
U-12 Football Group 1010 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team6-83-7Salthill-Knocknacarra C TeamFrank Kinneen
U-12 Football Group 1110 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway E Team0-13-13Tuam Stars C TeamPeter Bane
U-12 Football Group 1110 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg 1-15-17Corofin C Team TBC
Group 310 30 AMOranmoreOranmore-Maree B Team0-56-9Athenry Kevin Egan
Group 211 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 1-70-12Claregalway Liam Ó Conghaile
Group 311 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football 0-64-8Craughwell GAA Club Paul Quinn
Group 411 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team0-62-7Killannin TBC
Group 411 00 AMMervueSt. James' GAA 7-62-6An Cheathrú Rua Tom Nally
Group 511 00 AMKilconlyKilconly 0-0CONCBallinasloe GAA Noel Finnegan
Group 511 00 AMMenloughMenlough 3-66-8Mountbellew/Moylough David Cunningham
Group 511 00 AMMoniveaMonivea-Abbey 6-111-3Northern Gaels TBC
Group 611 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 7-82-6Claregalway D TeamCharlie Ward
Group 711 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-412-18Oughterard John O Niadh
Group 711 00 AMRenvyleRenvyle 1-63-7St Michael's Frank Walsh
Group 811 00 AMAthenryAthenry B Team3-42-6Killererin Martin Collins
Group 811 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team0-36-16St Gabriel's Conal Burke
Group 611 30 AMOranmoreOranmore-Maree D Team5-101-2Milltown Tom Browne
Sweeney Oil U17 A West Championship 11 30 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn 2-113-8Killannin Frank Kinneen
Sweeney Oil U17 A West Championship 11 30 AMAn SpidealAn Spidéal 2-113-14Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
Sweeney Oil U17 B West Championship11 30 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 1-92-15CLG Bhearna Mairtin O Mainin
Bon Secours Division 4C League12 00 PMWilliamstownWilliamstown 0-92-12Corofin Gerry Daly
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group A12 00 PMCreggAnnaghdown 2-131-11Athenry Austin O Connell
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group B12 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels 1-113-11St Brendan's Mairtin Flaherty
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group B12 00 PMCaltra PitchCaltra 6-247-7St Gabriel's John Cahill
Sweeney Oil U17 A North Championship 12 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 4-153-8Monivea-Abbey Tony Keating
Sweeney Oil U17 A North Championship 12 00 PMCorofin Corofin 3-72-18Claregalway Thomas Murphy
Sweeney Oil U17 A North Championship 12 00 PMDunmoreDunmore MacHales 3-124-16Tuam Stars P.J. Rabbitte
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group B12 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 1-123-11Ballinasloe GAA Padraic Kelly
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group B12 00 PMKinvaraGaeil na Gaillimhe 0-80-10Kinvara Paddy Ó Griofa
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group A12 00 PMTuam StarsTuam Stars 4-75-11Cortoon Shamrocks John Fahy
Sweeney Oil U17 C North Championship - Group A12 00 PMHeadfordHeadford 1-92-9Kilconly Tommy Hynes
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group A12 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway 1-90-5Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins
Group 212 30 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 2-83-9Maigh Cuilinn TBC
Sweeney Oil U17 B West Championship12 30 PMWestsideSt Michael's 3-124-9Oughterard Ger Cahill
Sweeney Oil U17 C West Championship12 30 PMKillanninKillannin CONC0-0Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir TBC
Minor (U17) B Group 16 00 PMArdrahanArdrahan 0-133-15Ballinderreen Ger O Connor
Sweeney Oil U17 A West Championship 6 00 PMOranmoreOranmore-Maree 0-111-15St. James' GAA Noel Barrett

Monday 21st Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Roinn 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-164-10Loughrea Cathal Mc Mahon
Under 15 A Roinn 16 30 PMNew InnSarsfields 1-95-21Clarinbridge Gerry Hurley
Under 15 A Roinn 26 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-181-9Kinvara James Lundon
Under 15 A1 Roinn16 30 PMTurloughmoreTurloughmore 2-131-10Kilconieron GAA Sean Byrne
Under 15 A1 Roinn26 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-62-12Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 15 B Roinn 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-153-13Michael Cusacks Tomas Lally
Under 15 B Roinn 16 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 2-182-18St Thomas Gerard Dwyer
Under 15 B Roinn 26 30 PMKillimordalyKillimordaly 3-112-14Ballinderreen Pat Burke
Under 15 B Roinn 26 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 5-262-8Tynagh Abbey Duniry David Staunton
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMCappataggleCappataggle 4-74-16Tommy Larkins Peter Murphy
Under 15 C Roinn 26 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 2-100-8Tuam Hurling Conor Quinlan
Under 15 C Roinn 26 30 PMCois Fharraige 4-102-4Abbeyknockmoy John Keane
Under 15 C1 Roinn 16 30 PMAthenryAthenry B Team8-190-0Annaghdown B TeamOllie Flanagan
Under 15 C1 Roinn 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore B Team1-72-8Pádraig Pearses Karol Collins
Under 15 A1 Roinn16 45 PMPortumnaPortumna 3-131-12Annaghdown Peter Campbell
Under 15 C Roinn16 45 PMFr. Joe Walsh's 6-71-8Sylane Pakie Muldoon
Under 15 C Roinn16 45 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-123-6Salthill-Knocknacarra David Earls
Under 15 A Roinn 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar 0-39-13Athenry Paul Fahy
Under 15 B1 Roinn 27 00 PMKilnadeema-Leitrim 6-90-4Liam Mellows Liam Gordon
Under 15 B1 Roinn17 30 PMArdrahanArdrahan 3-132-8Four Roads Kevin Quirke
Under 15 A1 Roinn27 45 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-102-10Moycullen Iománíocht Karol Collins
Under 15 B1 Roinn17 45 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-112-18Ballygar HC Brian Keon
Under 15 C1 Roinn 17 45 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team6-50-6Castlebar Mitchels Hurling Cathal Mc Mahon
Under 15 C1 Roinn 28 15 PMCastlegar PitchCastlegar 1-25-11Clarinbridge Paul Fahy

Tuesday 22nd Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team7-63-4Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCreggAnnaghdown 0-61-10Headford John Donovan
U-13 Football Division 1 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 4-31-7Corofin Odhran Loughrey
U-13 Football Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 0-54-8Caherlistrane Martin Collins
U-13 Football Division 1 West7 00 PMAthenryAthenry 4-113-1Bearna-Na Forbacha Tony Keating
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 6-102-5Salthill-Knocknacarra Tom Nally
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-63-11Oranmore-Maree Ciaran Harkin
U-13 Football Division 2 North7 00 PMOranmoreOranmore-Maree B Team1-115-6Craughwell GAA Club Pat Hansberry
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 1-103-11Ballinasloe GAA Gerry Daly
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown 1-61-17Menlough Tom Ryder
U-13 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 1-163-9St Gabriel's Sean Lyons
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-92-5Claregalway B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA 2-42-13Clg Mícheál Breathnach Alan Carr
U-13 Football Division 2 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team0-64-9Clifden Cathal Mc Mahon
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard 3-111-4Killannin Muiris Mac Gearailt
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-30-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin Tom Browne
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 2-83-9Caltra Shane Curley
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara 3-82-6Kilconly Noel Quinn
U-13 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels 2-98-9Loughrea Gaelic Football John Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche 2-56-14An Spidéal Peter Bane
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-39-15Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Pádraig Mac Donncha
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's 1-00-0Renvyle Jp Moore
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna B Team1-52-7Maigh Cuilinn B TeamMaura Conneelly
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team3-64-12St Brendan's Charlie Ward
U-13 Football Division 4 A7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team3-35-9Athenry B TeamNoel Finnegan
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team2-52-9Monivea-Abbey B TeamPaddy Ó Griofa
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane B Team8-140-2Annaghdown B TeamTommy Hynes
U-13 Football Division 5 North7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 11-42-10Tuam Stars C TeamP.J. Rabbitte
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin C Team1-101-0Headford B TeamDavid Staunton

Wednesday 23rd Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 C Roinn 26 30 PMTuamTuam Hurling 0-22-6Castlebar Mitchels Hurling David Staunton
Sweeney Oil U19 B West Championship7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 0-152-10An Spidéal Frank Kinneen
Sweeney Oil U19 B West Championship7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 1-133-11Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Ger Cahill
Sweeney Oil U19 C West Championship7 00 PMKillanninKillannin 4-113-13Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Noel Cummins
Sweeney Oil U19 A North Championship 7 30 PMCorofin Corofin 2-111-6Caltra Padraic Kelly
Sweeney Oil U19 A North Championship 7 30 PMTuam StarsTuam Stars 1-95-15Dunmore MacHales TBC
Sweeney Oil U19 A North Championship 7 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-151-14Claregalway Anthony Coyne
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group A7 30 PMCreggAnnaghdown 0-61-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins
Sweeney Oil U19 C North Championship 7 30 PMMilltownMilltown 6-63-11Mountbellew/Moylough Tom Ryder
Bord Gais Energy Leinster Under 20 Hurling Championship7 30 PMBord Na Mona O Connor Park,Dublin 1-201-18Galway David Hughes

Thursday 24th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U13A Roinn 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 0-23-8Craughwell GAA Club Sean Byrne
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 4-21-1Carnmore Kevin Egan
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMPortumnaPortumna 2-90-2Padraig Pearses David Cunningham
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKilconieronKilconieron GAA 2-100-8Killimordaly James Lundon
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKinvaraKinvara 1-35-7Sarsfields Paschal Sheehan
Under 13 B Roinn 16 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-92-5Tommy Larkins Gerard Dwyer
Under 13 B Roinn 26 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 2-22-4Ardrahan Jp Moore
Under 13 B Roinn 26 30 PMKiltormerMullagh-Kiltormer 1-67-7Michael Cusacks Pakie Muldoon
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMBallinderreenBallinderreen 2-22-5Abbeyknockmoy Tomas Lally
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-36-8Kilnadeema-Leitrim Vincent Burke
Under 13 C Roinn 16 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-45-4Liam Mellows TBC
Under 13 C Roinn 16 30 PMCreggAnnaghdown 3-50-1Roscommon Gaels Ollie Flanagan
Under 13 C Roinn 26 30 PMKillimorKillimor 5-53-4Four Roads Peter Campbell
Under 13 C Roinn 36 30 PMBarnaCois Fharraige 0-0CONCSt. Dominic's G.A.A. Club Conor Quinlan
Under 13 C1 Roinn A6 30 PMTurloughmoreTurloughmore B Team7-52-3Carnmore B TeamDavid Staunton
Under 13 C1 Roinn B6 30 PMKillimordalyKillimordaly ------Oranmore-Maree TBC
Under 13 C1 Roinn B6 30 PMAthenryAthenry 0-0CONCPádraig Pearses Kevin Quirke
Group 87 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 7-96-4Kinvara Conal Burke
U13A Roinn 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar 0-35-10Athenry Conor Quinlan
Under 13 B1 Roinn 17 00 PMBallygar HC 1-60-3Salthill-Knocknacarra Charlie Ward
Under 13 C Roinn 37 00 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-83-2Sylane Michael Melia
Under 13 B1 Roinn 27 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-21-11Tynagh Abbey Duniry David Earls
U13A Roinn 27 45 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-91-4Turloughmore John Keane

Friday 25th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMCorofin GAA Pitch Corofin 2-152-2Annaghdown John Devlin
U-15 Football Division 16 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-72-17Tuam Stars Tom Browne
U-15 Football Division 16 15 PMOranmoreOranmore-Maree 0-121-8CLG Bhearna Martin Collins
U-15 Football Division 16 15 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-73-15Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCraughwellCraughwell GAA Club 4-102-1Athenry Paul Quinn
U-15 Football Division 2 North6 15 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football CONC0-0Kinvara TBC
U-15 Football Division 2 North6 15 PMDunmoreDunmore MacHales 3-171-7Mountbellew/Moylough Charlie Ward
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-83-10Headford John Donovan
U-15 Football Division 2 West6 15 PMClifdenClifden 0-131-4St. James' GAA Noel Gorham
U-15 Football Division 2 West6 15 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 1-79-18St Michael's Christopher Ryan
U-15 Football Division 2 West6 15 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra B Team3-105-9An Cheathrú Rua Alan Carr
U-15 Football Division 3 North6 15 PMCaltra PitchCaltra 4-113-14Northern Gaels Tom Ryder
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMilltown GAAMilltown 3-123-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Noel Finnegan
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMenloughMenlough 3-85-8Monivea-Abbey John Cahill
U-15 Football Division 3 West6 15 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-0CONCOughterard TBC
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche 2-33-19Claregalway B TeamPeter Bane
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Bye TBC
U-15 Football Division 46 15 PMTuam StarsTuam Stars B Team7-153-3Padraig Pearses TBC
U-15 Football Division 46 15 PMBallinasloeBallinasloe GAA 13-111-2Oranmore-Maree C TeamGearoid O Conamha
U-15 Football Division 46 15 PMBallygarSt Brendan's 0-0CONCSt Gabriel's TBC
U-15 Football Division 46 15 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 10-90-5Claregalway C TeamSean Lyons
U-15 Football Division 56 15 PMKinvara B Team------BYE TBC
Under 13 B Roinn 16 30 PMSt ThomasSt Thomas 6-103-0Cappataggle Peter Murphy
U-15 Football Division 3 West6 30 PMAn SpidealAn Spidéal 7-82-6Killannin TBC
U-15 Football Division 56 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team0-0CONCSalthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-15 Football Division 56 30 PMBelclareCorofin B Team0-0CONCAnnaghdown B Team TBC
U-15 Football Division 3 North7 30 PMMareeOranmore-Maree B Team6-55-14Kilconly Martin Collins
Bon Secours Division 1A League7 45 PMMilltownMilltown 0-133-12Corofin Mairtin Flaherty
Bon Secours Division 4C League7 45 PMKilconnellSt Gabriel's 1-71-12Williamstown Pat Hansberry
Bon Secours Division 2A League8 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway 0-91-10Monivea-Abbey P.J. Rabbitte
Bon Secours Division 4D League8 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 0-191-7Athenry Padraic Kelly
Bon Secours Division 4D League8 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra CONC0-0Fr Griffins Éire Óg Frank Kinneen
Division 5 League - North 8 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 0-62-16Caherlistrane Gerry Daly
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMCaltra PitchCaltra 2-91-8Glinsk Tom Ryder
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMMoniveaMonivea-Abbey CONC0-0Tuam Stars Pat Hansberry
Keogh Accountancy Junior A Championship West 8 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-153-12Clg Mícheál Breathnach Mairtin O Mainin
Keogh Accountancy Junior A Championship West 8 00 PMWestsideSt Michael's 0-121-11Killannin James Molloy
Keogh Accountancy Junior B Championship North 8 00 PMKilconlyKilconly 1-71-11Dunmore MacHales Gerald Anthony Lohan
Keogh Accountancy Junior B Championship North 8 00 PMCreggAnnaghdown 1-73-10Menlough Tony Keating
Keogh Accountancy Junior B Championship West8 00 PMAn SpidealAn Spidéal 5-193-6CLG Cárna-Caiseal Noel Barrett
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A8 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway 1-81-13Cortoon Shamrocks Anthony Coyne

Saturday 26th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - West 6 00 PMLetterfrackRenvyle 0-132-14Claregalway Mairtin O Mainin
U13A Roinn 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-44-10Loughrea James Lundon
Division 5 League - North 7 00 PMCorofin Corofin 0-103-9Ballinasloe GAA Gerry Daly
Keogh Accountancy Junior A Championship North 7 00 PMCreggAnnaghdown 4-151-6Athenry Martin Collins
Keogh Accountancy Junior A Championship West 7 00 PMRos MucNa Piarsaigh 0-0CONCOughterard Mairtín O Curraoin (coilím)
Keogh Accountancy Junior B Championship North 7 00 PMHeadfordHeadford 1-132-8Williamstown Richard Mc Nicholas
Keogh Accountancy Junior B Championship West7 00 PMKillanninKillannin 1-104-7Salthill-Knocknacarra Alan Carr
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A7 00 PMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk 0-53-14Fr Griffins Éire Óg Charlie Ward
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group A7 00 PMGlenamaddyGlenamaddy 2-110-11Milltown Tony Keating
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B7 00 PMCaltra PitchCaltra 0-93-13St Brendan's Sean Lyons
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 5-152-4St Gabriel's Tommy Hynes
Keogh Accountancy Junior C Championship West7 00 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn 1-132-10Gaeil na Gaillimhe Tom Nally

Sunday 27th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U12 Roinn 1A9 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-10-5Carnmore Michael Connolly
U12 Roinn 1A10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-100-8Turloughmore Charlie Ward
U12 Roinn 1A10 00 AMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-51-5Castlegar David Earls
U12 Roinn 1B10 00 AMKilconieronKilconieron GAA 2-62-10Craughwell GAA Club Pat Brennan
U12 Roinn 1B10 00 AMNew InnSarsfields 6-141-1Ballygar HC Gerard Dwyer
U12 Roinn 1B10 00 AMAthenryAthenry 4-92-4Loughrea Gerry Hurley
U12 Roinn 2A10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-91-5Gort Inse Guaire Pakie Muldoon
U12 Roinn 2A10 00 AMKilnadeema-Leitrim 7-112-3Kinvara Shane Briscoe
U12 Roinn 2A10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks 6-70-1Ballinderreen TBC
U12 Roinn 2B10 00 AMCappataggleCappataggle 1-184-6Ballinasloe GAA Vincent Burke
U12 Roinn 2B10 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-10-7Portumna Michael Melia
U12 Roinn 2B10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 5-40-4Mullagh-Kiltormer David Cunningham
U12 Roinn 3A10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 8-50-1Cois Fharraige John Keane
U12 Roinn 3A10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-101-9Salthill-Knocknacarra Paul Fahy
U12 Roinn 3B10 00 AMSt ThomasSt Thomas 4-33-6CLG Ath Eascrach/Fothaine Noel Quinn
U12 Roinn 3B10 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 4-63-3Sylane Pat Burke
U12 Roinn 410 00 AMCreggAnnaghdown 11-40-2Tuam Hurling Sean Byrne
U12 Roinn 410 00 AMKillimordalyKillimordaly 7-115-3Killimor James Lundon
Under 12 Roinn 5A 10 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team1-34-2Carnmore B TeamMichael Connolly
U12 Roinn 410 45 AMArdrahanArdrahan 7-103-1Meelick-Eyrecourt Paschal Sheehan
Bon Secours Division 3B League11 00 AMOughterardOughterard 3-160-13Oranmore-Maree James Molloy
Minor (U17) B1 Group 111 00 AMClonfertFr. Joe Walsh's 5-221-7Cappataggle David Cunningham
Minor (U17) B1 Group 211 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-144-15St Thomas Michael Conway
Minor (U17) B1 Group 211 00 AMKilconieronKilconieron GAA 2-141-15Rahoon-Newcastle James Lundon
Minor (U17) C Group 111 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 0-0CONCTuam Hurling Paul Fahy
Minor (U17) C Group 211 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC ------Carnmore 2 Stephen Doyle
Minor (U17) C Group 211 00 AMCreggAnnaghdown 0-64-29Four Roads Sean Byrne
U12 Roinn 6B11 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks B Team1-43-5Craughwell GAA Club D Team TBC
U12 Roinn 6B11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 1-40-2Kinvara Shane Briscoe
U12 Roinn 6B11 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry B Team5-30-5Gort Inse Guaire B TeamPakie Muldoon
Minor A (U17) Group 111 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 5-163-11Kilnadeema-Leitrim Derek Kelly
Minor A (U17) Group 111 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 2-193-10Killimordaly Kevin Egan
Minor A (U17) Group 111 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 1-120-11Sarsfields David Staunton
Minor A (U17) Group 211 00 AMCois Fharraige AontaitheCois Fharraige Aontaithe CONC0-0Oranmore-Maree John Keane
Minor (U17) B Group 111 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 2-223-7CLG Ath Eascrach/Fothaine Peter Campbell
Minor (U17) B Group 111 00 AMBallinderreenBallinderreen 4-134-7Kinvara Ronan Stankard
Minor (U17) B Group 211 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 1-150-17Gort Inse Guaire Gerry Donoghue
Minor (U17) B Group 211 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 0-191-16Sylane Murt Ó Cualáin
Under 12 Roinn 5A 11 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-50-5Turloughmore Charlie Ward
Under 12 Roinn 5B11 00 AMAthenryAthenry B Team1-21-7Loughrea B TeamGerry Hurley
Under 12 Roinn 5B11 00 AMNew InnSarsfields 3-44-6Oranmore-Maree Gerard Dwyer
Under 12 Roinn 6A11 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team5-46-1Oranmore-Maree D TeamJohn Keane
Under 12 Roinn 6A11 00 AMSylaneSylane B Team0-0CONCCastlebar Mitchels Hurling TBC
U-15 Football Division 511 30 AMMoniveaMonivea-Abbey B Team2-42-11Headford B TeamPaul keane
Bon Secours Division 1A League12 00 PMTuam StarsTuam Stars 4-104-10Mountbellew/Moylough Anthony Coyne
Bon Secours Division 2A League12 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-112-10Annaghdown Gearoid O Conamha
Minor (U17) B Group 112 00 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy CONC0-0Ardrahan Cathal Mc Mahon
Minor (U17) B Group 212 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 2-73-19Athenry David Earls
Bon Secours Division 1B League12 30 PMWestsideSt Michael's 1-170-10An Cheathrú Rua Thomas Murphy
Bon Secours Division 1B League12 30 PMAn Spideal