Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Cup12 00 AMTurloughmoreTurloughmore ------Oranmore-Maree
Junior A Championship North 12 00 AMCo Finalists ------Padraig Pearses
Junior A Championship West 12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------St Michael's
Minor (U17) B1 Group 112 00 AMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht ------Liam Mellows
Minor (U17) B1 Group 112 00 AMMeelick-EyrecourtFr. Joe Walsh's ------Cappataggle
Minor (U17) B1 Group 212 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------St Thomas
Minor (U17) B1 Group 212 00 AMKilconieronKilconieron GAA ------Rahoon-Newcastle
Minor (U17) C Group 112 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Tuam Hurling
Minor (U17) C Group 112 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 2 ------Portumna
Minor (U17) C Group 212 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC ------Carnmore 2
Minor (U17) C Group 212 00 AMCreggAnnaghdown ------Four Roads
U-15 League Group 112 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Tuam Stars
U-15 League Group 112 00 AMCreggAnnaghdown ------Caherlistrane
U-15 League Group 212 00 AMMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn
U-15 League Group 212 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Killannin
U-15 League Group 312 00 AMKinvaraKinvara ------Claregalway B Team
U-15 League Group 312 00 AMMenloughMenlough ------Oranmore-Maree B Team
U-15 League Group 412 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Dunmore MacHales
U-15 League Group 412 00 AMMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Headford
U-15 League Group 512 00 AMOughterardOughterard ------Clg Mícheál Breathnach
U-15 League Group 512 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Clifden
U-15 League Group 612 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-15 League Group 612 00 AMKilconlyKilconly ------Caltra
U-15 League Group 612 00 AMBallygarSt Brendan's ------Milltown
U-13 League Group 112 00 AMHeadfordHeadford ------Claregalway
U-13 League Group 112 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Tuam Stars
U-13 League Group 212 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Maigh Cuilinn
U-13 League Group 212 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------St. James' GAA
U-13 League Group 312 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Oranmore-Maree B Team
U-13 League Group 312 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Kinvara
U-13 League Group 412 00 AMClifdenClifden ------Clg Mícheál Breathnach
U-13 League Group 412 00 AMWestsideSt Michael's ------An Cheathrú Rua
U-13 League Group 512 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team------Claregalway B Team
U-13 League Group 512 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Annaghdown
U-13 League Group 612 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Milltown
U-13 League Group 612 00 AMMenloughMenlough ------Cortoon Shamrocks
U-13 League Group 712 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------Salthill-Knocknacarra C Team
U-13 League Group 712 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Oughterard
Junior A Hurling Championship Group 412 00 AMBallygar HC 0-0CONCGort Inse Guaire
U-15 League Group 712 00 AMWestsideSt Michael's ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-15 League Group 712 00 AMBarnaCLG Bhearna ------Claregalway C Team
U-15 League Group 812 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team------Claregalway D Team
U-15 League Group 812 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels ------St Gabriel's
U-13 League Group 812 00 AMCaltra PitchCaltra ------Tuam Stars B Team
U-13 League Group 812 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-13 League Group 912 00 AMRenvyleRenvyle ------CLG Bhearna B Team
U-13 League Group 912 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team------Clg Mícheál Breathnach B Team
U-13 League Group :1012 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team------Oranmore-Maree C Team
U-13 League Group :1012 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Claregalway E Team
Division 3 Hurling League12 00 AMAthenryAthenry ------Junior A Winner
Minor A (U17) Group 112 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry ------Kilnadeema-Leitrim
Minor A (U17) Group 112 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea ------Killimordaly
Minor A (U17) Group 112 00 AMSkehana-Mountbellew/Moylough ------Sarsfields
Minor A (U17) Group 212 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Turloughmore
Minor A (U17) Group 212 00 AMCois Fharraige AontaitheCois Fharraige Aontaithe ------Oranmore-Maree
Minor A (U17) Group 212 00 AMClarinbridgeClarinbridge ------Castlegar
Minor (U17) B Group 112 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
Minor (U17) B Group 112 00 AMBallinderreenBallinderreen ------Kinvara
Minor (U17) B Group 112 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy ------Ardrahan
Minor (U17) B Group 212 00 AMMullagh-Kiltormer ------Gort Inse Guaire
Minor (U17) B Group 212 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore ------Sylane
Minor (U17) B Group 212 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks ------Athenry
Minor (U17) B1 Group 112 00 AMCappataggleCappataggle ------Moycullen Iománíocht
Minor (U17) B1 Group 112 00 AMBallyloughaneLiam Mellows ------Fr. Joe Walsh's
Minor (U17) B1 Group 212 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Padraig Pearses
Minor (U17) B1 Group 212 00 AMSt ThomasSt Thomas ------Kilconieron GAA
Minor (U17) C Group 112 00 AMPortumnaPortumna ------Salthill-Knocknacarra
Minor (U17) C Group 112 00 AMTuamTuam Hurling ------Craughwell GAA Club 2
Minor (U17) C Group 212 00 AMCreggAnnaghdown ------Ballygar HC
U-15 League Group 112 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Annaghdown
U-15 League Group 112 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Corofin
U-15 League Group 212 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Salthill-Knocknacarra
U-15 League Group 212 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------St. James' GAA
U-15 League Group 312 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Menlough
U-15 League Group 312 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Kinvara
U-15 League Group 412 00 AMMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Mountbellew/Moylough
U-15 League Group 412 00 AMHeadfordHeadford ------Dunmore MacHales
U-15 League Group 512 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------An Spidéal
U-15 League Group 512 00 AMClifdenClifden ------Oughterard
U-15 League Group 612 00 AMCaltra PitchCaltra ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-15 League Group 612 00 AMKilconlyKilconly ------Milltown
U-15 League Group 612 00 AMBallygarSt Brendan's ------Cortoon Shamrocks
U-13 League Group 112 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Caherlistrane
U-13 League Group 112 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Headford
U-13 League Group 212 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Oranmore-Maree
U-13 League Group 212 00 AMMervueSt. James' GAA ------CLG Bhearna
U-13 League Group 312 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Loughrea Gaelic Football
U-13 League Group 312 00 AMKinvaraKinvara ------Craughwell GAA Club
U-13 League Group 412 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------St Michael's
U-13 League Group 412 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Clifden
U-13 League Group 512 00 AMMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Mountbellew/Moylough
U-13 League Group 512 00 AMCreggAnnaghdown ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-13 League Group 612 00 AMDunmore MacHalesDunmore MacHales ------Menlough Tony Keating
U-13 League Group 612 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Claregalway C Team
U-13 League Group 712 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U-13 League Group 712 00 AMOughterardOughterard ------Killannin
Junior A Hurling Championship Group 412 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 0-0CONCGort Inse Guaire
U-15 League Group 712 00 AMBarnaCLG Bhearna ------St Michael's
U-15 League Group 712 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Salthill-Knocknacarra B Team
U-15 League Group 812 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels ------Tuam Stars B Team
U-15 League Group 812 00 AMKilconnellSt Gabriel's ------Claregalway D Team
U-13 League Group 812 00 AMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Claregalway D Team
U-13 League Group 812 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra
U-13 League Group 912 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team------Renvyle
U-13 League Group 912 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team------CLG Bhearna B Team
U-13 League Group :1012 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra D Team------Corofin B Team
U-13 League Group :1012 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team------Caherlistrane B Team
Minor A (U17) Group 112 00 AMKillimordalyKillimordaly ------Kilnadeema-Leitrim
Minor A (U17) Group 112 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea ------Sarsfields
Minor A (U17) Group 112 00 AMSkehana-Mountbellew/Moylough ------Tynagh Abbey Duniry
Minor A (U17) Group 212 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Turloughmore
Minor A (U17) Group 212 00 AMCois Fharraige AontaitheCois Fharraige Aontaithe ------Castlegar
Minor A (U17) Group 212 00 AMClarinbridgeClarinbridge ------Craughwell GAA Club
Minor (U17) B Group 112 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins ------Abbeyknockmoy
Minor (U17) B Group 112 00 AMBallinderreenBallinderreen ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
Minor (U17) B Group 112 00 AMKinvaraKinvara ------Ardrahan
Minor (U17) B Group 212 00 AMSylaneSylane ------Gort Inse Guaire
Minor (U17) B Group 212 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore ------Athenry
Minor (U17) B Group 212 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks ------Mullagh-Kiltormer
Minor (U17) B1 Group 112 00 AMBallyloughaneLiam Mellows ------Cappataggle
Minor (U17) B1 Group 112 00 AMMeelick-EyrecourtFr. Joe Walsh's ------Moycullen Iománíocht
Minor (U17) B1 Group 212 00 AMSt ThomasSt Thomas ------Rahoon-Newcastle
Minor (U17) B1 Group 212 00 AMKilconieronKilconieron GAA ------Padraig Pearses
Minor (U17) C Group 112 00 AMTuamTuam Hurling ------Portumna
Minor (U17) C Group 112 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 2 ------Salthill-Knocknacarra
Minor (U17) C Group 212 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 2 ------Annaghdown
Minor (U17) C Group 212 00 AMFour Roads Hurling ClubFour Roads ------Ballygar HC
U-15 League Group 112 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Claregalway
U-15 League Group 112 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Caherlistrane
U-15 League Group 212 00 AMMervueSt. James' GAA ------Oranmore-Maree
U-15 League Group 212 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Killannin
U-15 League Group 312 00 AMKinvaraKinvara ------Ballinasloe GAA
U-15 League Group 312 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oranmore-Maree B Team
U-15 League Group 512 00 AMOughterardOughterard ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U-15 League Group 512 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Clifden
U-15 League Group 612 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilconly
U-15 League Group 612 00 AMMilltown GAAMilltown ------Caltra
U-15 League Group 612 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------St Brendan's
U-13 League Group 112 00 AMHeadfordHeadford ------Corofin
U-13 League Group 112 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars
U-13 League Group 212 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Salthill-Knocknacarra
U-13 League Group 212 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------St. James' GAA
U-13 League Group 312 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Ballinasloe GAA
U-13 League Group 312 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Kinvara
U-13 League Group 412 00 AMClifdenClifden ------An Spidéal
U-13 League Group 412 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------An Cheathrú Rua
U-13 League Group 512 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team------Monivea-Abbey
U-13 League Group 512 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Annaghdown
U-13 League Group 612 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Dunmore MacHales
U-13 League Group 612 00 AMMilltown GAAMilltown ------Cortoon Shamrocks
U-13 League Group 712 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-13 League Group 712 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------Oughterard
U-13 League Group 812 00 AMCaltra PitchCaltra ------Northern Gaels
U-13 League Group 812 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-13 League Group :1012 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team------Salthill-Knocknacarra D Team
U-13 League Group :1012 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------Claregalway E Team
Minor A (U17) Group 112 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry ------Loughrea
Minor A (U17) Group 112 00 AMNew InnSarsfields ------Killimordaly
Minor A (U17) Group 112 00 AMKilnadeema-Leitrim ------Skehana-Mountbellew/Moylough
Minor A (U17) Group 212 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Cois Fharraige Aontaithe
Minor A (U17) Group 212 00 AMCastlegar PitchCastlegar ------Oranmore-Maree
Minor A (U17) Group 212 00 AMTurloughmoreTurloughmore ------Clarinbridge
Minor (U17) B Group 112 00 AMArdrahanArdrahan ------Tommy Larkins
Minor (U17) B Group 112 00 AMCLG Ath Eascrach/Fothaine ------Kinvara
Minor (U17) B Group 112 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy ------Ballinderreen
Minor (U17) B Group 212 00 AMMullagh-Kiltormer ------Carnmore
Minor (U17) B Group 212 00 AMAthenryAthenry ------Sylane
Minor (U17) B Group 212 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Michael Cusacks
U-15 League Group 112 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars
U-15 League Group 112 00 AMCreggAnnaghdown ------Corofin
U-15 League Group 212 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Maigh Cuilinn
U-15 League Group 212 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------St. James' GAA
U-15 League Group 312 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Claregalway B Team
U-15 League Group 312 00 AMMenloughMenlough ------Kinvara
U-15 League Group 512 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clg Mícheál Breathnach
U-15 League Group 512 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Oughterard
U-15 League Group 612 00 AMKilconlyKilconly ------St Brendan's
U-15 League Group 612 00 AMCaltra PitchCaltra ------Cortoon Shamrocks
U-15 League Group 612 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Milltown
U-13 League Group 112 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Claregalway
U-13 League Group 112 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Headford
U-13 League Group 212 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn
U-13 League Group 212 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------CLG Bhearna
U-13 League Group 312 00 AMBallinasloe GAA ------Oranmore-Maree
U-13 League Group 312 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Craughwell GAA Club
U-13 League Group 412 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Clg Mícheál Breathnach
U-13 League Group 412 00 AMSt Michael's ------Clifden
U-13 League Group 512 00 AMMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Claregalway B Team
U-13 League Group 512 00 AMMountbellew/Moylough ------Salthill-Knocknacarra
U-13 League Group 612 00 AMDunmore MacHalesDunmore MacHales ------Milltown
U-13 League Group 612 00 AMMenlough ------Claregalway
U-13 League Group 712 00 AMCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Salthill-Knocknacarra
U-13 League Group 712 00 AMCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Killannin
U-13 League Group 812 00 AMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Tuam Stars
U-13 League Group 812 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caltra
U-13 League Group :1012 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra D Team------Oranmore-Maree C Team
U-13 League Group :1012 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Caherlistrane B Team
Minor A (U17) Group 112 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea ------Skehana-Mountbellew/Moylough
Minor A (U17) Group 112 00 AMKillimordalyKillimordaly ------Tynagh Abbey Duniry
Minor A (U17) Group 112 00 AMKilnadeema-Leitrim ------Sarsfields
Minor A (U17) Group 212 00 AMCois Fharraige AontaitheCois Fharraige Aontaithe ------Clarinbridge
Minor A (U17) Group 212 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Craughwell GAA Club
Minor A (U17) Group 212 00 AMTurloughmoreTurloughmore ------Castlegar
Minor (U17) B Group 112 00 AMArdrahanArdrahan ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
Minor (U17) B Group 112 00 AMKinvaraKinvara ------Abbeyknockmoy
Minor (U17) B Group 112 00 AMBallinderreenBallinderreen ------Tommy Larkins
Minor (U17) B Group 212 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore ------Michael Cusacks
Minor (U17) B Group 212 00 AMSylaneSylane ------Mullagh-Kiltormer
Minor (U17) B Group 212 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Athenry
Minor A Hurling Championship Knockout12 00 AMKilconieron GAA ------2nd Group 2/Gort
Minor A Hurling Championship Knockout12 00 AM1st Group 2 ------Clarinbridge
Minor A Hurling Championship Knockout12 00 AMGortCarnmore ------Gort Inse Guaire
Senior Hurling Championship Knockout12 00 AMLoughreaKilnadeema-Leitrim ------Kinvara
U-12 League Finals12 00 AMCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Renvyle
Junior C1 Hurling Championship Knockout11 00 AMAhascraghSkehana-Mountbellew/Moylough ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
        
Sat 27th Jun 2015       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 1(A)10 30 AMConnacht GAA CentreBallina Stephenites ------Moycullen Iománíocht
Division 3(A)10 30 AMConnacht GAA CentreGortletteragh ------Cortoon Shamrocks
Division 1(B)11 05 AMConnacht GAA CentreClg Mícheál Breathnach ------Ballinasloe GAA
Division 1(A)11 40 AMConnacht GAA CentreMoycullen Iománíocht ------Clann na nGael
Division 3(A)11 40 AMConnacht GAA CentreCortoon Shamrocks ------St Michael's/Naomh Mícheál
Division 1(B)12 15 PMConnacht GAA CentreCharlestown Sarsfields ------Clg Mícheál Breathnach
Division 1(B)12 15 PMConnacht GAA CentreBallinasloe GAA ------Boyle
Division 1(A)1 00 PMConnacht GAA CentreMoycullen Iománíocht ------Westport GAA
Division 3(A)1 00 PMConnacht GAA CentreCortoon Shamrocks ------St. Croans
Division 1(B)1 35 PMConnacht GAA CentreBallinasloe GAA ------Charlestown Sarsfields
Division 1(B)1 35 PMConnacht GAA CentreBoyle ------Clg Mícheál Breathnach
        
Sat 27th Apr 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U. 15 Football Talent Academy Group B12 00 PMPearse StadiumGalway 4-152-4Offaly Shane Corcoran
U. 15 Football Talent Academy Group J12 00 PMSalthill-KnocknacarraGalway 5-111-11Offaly Christopher Burke
U. 15 Football Talent Academy Group H12 00 PMLongford 2-133-8Galway U15 CMicheal Galvin
        
Sat 25th May 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U. 15 Football Talent Academy Group B11 30 AMDolan ParkCavan 1-87-9Galway Sean McDonnell
U. 15 Football Talent Academy Group J11 30 AMDolan ParkCavan B Team3-53-15Galway John Murphy
U. 15 Football Talent Academy Group H12 00 PMLeitrim E Team0-31-26Galway U15 CJimmy Donoghue
        
Sat 6th Jul 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U. 15 Football Talent Academy Group B11 00 AMPearse StadiumGalway 2-73-9Laois Barry Judge
U. 15 Football Talent Academy Group J11 00 AMSalthill-KnocknacarraGalway 0-134-17Laois Christopher Burke
U. 15 Football Talent Academy Group H12 00 PMDuggan Park Galway 0-122-6Louth Shane Corcoran
        
Sat 27th Jul 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
National U15 Academy- Adam Mangan Cup12 00 PMSkellig Rangers/ValentiaKerry 4-260-6Galway
National U15 Academy- Damien Reid Cup12 00 PMDr. Morris ParkTipperary 2-103-11Galway
National U15 Academy- Adam Mangan Shield12 00 PMDunganny 2Meath 5-192-10Galway
        
Sat 17th Aug 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
National U15 Academy- Adam Mangan Plate11 00 AMO'Connor ParkOffaly 1-42-7Galway
National U15 Academy- Adam Mangan Plate12 00 PMGalway 1-106-17Cork
National U15 Academy- Damien Reid Cup12 30 PMGlennon Brothers Pearse ParkLongford 0-102-9Galway
        
Tue 1st Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Group C2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 4-132-12G.M.I.T. Mayo
        
Wed 2nd Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-82-16N.U.I. Galway
        
Thu 3rd Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-00-0Institute of Technology Sligo
        
Tue 8th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Group B7 30 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 1-58-16G.M.I.T.
        
Wed 9th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Group C2 00 PMLetterfrackG.M.I.T. Letterfrack 0-92-19N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-92-18N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Group B5 00 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 4-92-20N.U.I. Galway
        
Thu 10th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-0CONCAthlone Institute of Technology
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B4 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 5-100-6DCU Dóchas Éireann
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Group D6 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-110-11Maynooth University
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Group A7 00 PMSantry AvenueTrinity College Dublin 3-201-15G.M.I.T.
        
Tue 15th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Group C4 30 PMDr. Morris ParkMary Immaculate College Thurles 0-221-17N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Group B5 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-182-10University College Dublin
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C6 00 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 1-134-10G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-45-11N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 1-117-14N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B7 30 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 1-103-15G.M.I.T.
        
Wed 16th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 1 Group A2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 0-181-17Mary Immaculate College Limerick
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-140-9Institute of Technology Sligo
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 2 Group C2 00 PMMarino GroundsMarino Institiute of Education 0-131-9G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Group C2 00 PMBallyheaneG.M.I.T. Mayo 5-96-8G.M.I.T. Letterfrack
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-111-7Institute of Technology Sligo
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology CONC0-0N.U.I. Galway
        
Thu 17th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 8-232-15Athlone Institute of Technology
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 1 Group B6 00 PMUL GroundsUniversity of Limerick 4-223-8N.U.I. Galway
        
Tue 22nd Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 1 Group B2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-152-27Mary Immaculate College Limerick
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 2 Group C2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-0CONCTU Dublin Blanchardstown Campus
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Group A2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 16-211-7Athlone Institute of Technology
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-101-11Institute of Technology Sligo
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 0-10-0G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Group D7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-52-19N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMAthlone Institute of TechnologyAthlone Institute of Technology 0-104-19N.U.I. Galway
        
Wed 23rd Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 1 Group A2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 6-220-14LIT GAA
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 2-191-16Institute of Technology Tralee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Group B5 15 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 0-0CONCN.U.I. Galway
        
Thu 24th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 6-131-16G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-62-11N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Group C3 00 PMClarinbridgeMary Immaculate College Thurles 2-251-12G.M.I.T. Letterfrack John Keane
        
Wed 30th Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-85-11G.M.I.T.
        
Thu 31st Oct 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 1 Group B2 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 2-261-26LIT GAA
        
Mon 4th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Group C5 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 8-121-10Institute of Technology Sligo
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 2-121-8G.M.I.T.
        
Tue 5th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Group D7 00 PMIT Sligo GroundsInstitute of Technology Sligo 0-00-1N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 1 Group A7 45 PMUL GroundsUniversity of Limerick 1-210-18N.U.I. Galway
        
Thu 7th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 2 Group C2 00 PMMcDonagh PitchCadets 0-20-0G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Leinster Intermediate Hurling League Group A2 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 0-00-0N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Group C3 30 PMLetterfrackG.M.I.T. Letterfrack 1-100-13N.U.I. Galway
Electric Ireland HE GAA Leinster Intermediate Hurling League Group A6 00 PMDanganDCU Dóchas Éireann 0-00-0G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Leinster Intermediate Hurling League Group A7 00 PMDanganN.U.I. Galway 0-00-0DCU Dóchas Éireann
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals7 30 PMKinnegadN.U.I. Galway 0-130-5Queens University Belfast Stephen Murphy
        
Mon 11th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Group B3 00 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 4-190-6G.M.I.T.
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals6 15 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceUlster University 0-91-10G.M.I.T. Anthony Nolan
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Finals7 30 PMDunganny 1N.U.I. Galway 2-80-6Queens University Belfast Cormac Reilly
        
Tue 12th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Finals2 00 PMLimerick ITUniversity College Cork 0-163-16N.U.I. Galway Michael Sexton
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals7 30 PMUL GroundsUniversity of Limerick 1-130-5N.U.I. Galway Sean Lonergan
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Finals7 30 PMTBCG.M.I.T. 1-162-10Ulster University Sean Stack
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Finals7 45 PMBelfieldUlster University 0-62-11N.U.I. Galway Antoin Keating
        
Wed 13th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Finals4 00 PMAIT GAA PitchTU Dublin City Campus 4-183-7G.M.I.T. Letterfrack Nial Ward
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 4 Finals6 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-74-13TU Dublin City Campus John Gilmartin
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Finals7 00 PMTU Dublin GrangegormanTU Dublin City Campus 3-103-14N.U.I. Galway Antoin Keating
        
Thu 14th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Finals7 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-180-11University of Limerick John Gilmartin
        
Sat 16th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Niall Mc Inerney Cup (Junior A Hurling)1 00 PMGurteenPresentation College Athenry 0-162-8Coláiste Cholmáin Fermoy Fergal Horgan
        
Mon 18th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 1 Finals7 00 PMDr. Morris ParkG.M.I.T. 1-133-13University College Cork Sean Lonergan
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Finals7 30 PMDITUlster University 3-133-23G.M.I.T. Antoin Keating
        
Tue 19th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling B League Finals4 30 PMGurteenN.U.I. Galway 1-140-16University of Limerick Simon Stokes
        
Wed 20th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Football League Division 1 Finals7 30 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceUlster University 1-80-7N.U.I. Galway Anthony Nolan
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 3 Finals7 30 PMKiltoomUniversity College Dublin 1-111-3N.U.I. Galway Gary Hurley
        
Thu 21st Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Hurling League Division 2 Finals7 00 PMSantry AvenueTrinity College Dublin 1-132-22G.M.I.T. Gavin Donegan
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football League Finals7 30 PMJohnstownDCU Dóchas Éireann 0-213-5N.U.I. Galway Brendan Healy
        
Mon 25th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Finals6 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 4-160-6DCU Dóchas Éireann Paul Daly
        
Tue 26th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Senior Hurling League Division 2 Finals7 30 PMUL GroundsInstitute of Technology Tralee 2-123-22G.M.I.T. Johnny Murphy
        
Thu 28th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher Football League Division 3 Finals7 45 PMKiltoomUniversity College Dublin 1-72-10N.U.I. Galway Brendan Healy
        
Sat 30th Nov 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Niall Mc Inerney Cup (Junior A Hurling)1 00 PMBanagherSt. Kieran's College 1-191-18Presentation College Athenry Mick Murtagh
        
Wed 4th Dec 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Hurling League Finals7 00 PMDanganG.M.I.T. 0-84-24University of Limerick Rory Mc Gann
        
Fri 20th Dec 2019       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Niall Mc Inerney Cup (Junior A Hurling)1 00 PMBanagherPresentation College Athenry 1-170-17St. Kieran's College Mick Murtagh
        
Sat 11th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
John Kerins Cup Group 2 - GAA U20 Football Development League12 00 AMCork 1-151-9Galway Jonathon Hayes
        
Sun 12th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group C2 00 PMDanganN.U.I. Galway 0-170-19University College Cork Johnny Murphy
Walsh Cup Knockout2 00 PMParnell ParkDublin 0-180-19Galway Patrick Murphy
Electric Ireland HE GAA Sigerson Cup4 00 PMDanganN.U.I. Galway 1-142-12University College Cork John Gilmartin
        
Thu 16th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Corn na Mac Léinn Group A7 30 PMAIT GAA PitchRCSI 4-171-10G.M.I.T. Letterfrack Nial Ward
        
Fri 17th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group D7 00 PMCarlow I.T.IT Carlow 1-161-13G.M.I.T. Thomas Gleeson
        
Sat 18th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
John Kerins Cup Group 2 - GAA U20 Football Development League2 00 PMTuam StadiumGalway 0-90-12Kerry Michael Mc Girl
Walsh Cup Knockout4 00 PMO Moore ParkWexford 1-160-18Galway Mick Murtagh
        
Mon 20th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Hurling Championship4 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-273-10DCU Dóchas Éireann James Judge
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 00 PMGMITG.M.I.T. 1-112-14N.U.I. Galway Thomas Murphy
        
Wed 22nd Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group D2 30 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 2-184-19University College Dublin Mick Murtagh
Electric Ireland HE GAA Trench Cup Finals2 30 PMMervueG.M.I.T. 3-85-16Cork Institute of Technology Brendan Healy
Electric Ireland HE GAA Corn na Mac Léinn Group A6 30 PMConnacht GAA CentreG.M.I.T. Letterfrack 1-84-16Cavan Institute Patrick Guckian
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group D7 00 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceN.U.I. Galway 0-140-11St Mary's University College Alan Coyne
        
Thu 23rd Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Group C7 00 PMCork ITCork Institute of Technology 0-111-15N.U.I. Galway Rory Mc Gann
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 30 PMAIT GAA PitchAthlone Institute of Technology 0-86-13N.U.I. Galway Jonathon Hayes
        
Sat 25th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
John Kerins Cup - GAA U20 Football Development League5 00 PMAustin Stack ParkKerry 2-171-18Galway
        
Mon 27th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Hurling Championship7 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 4-192-17N.U.I. Galway Killian Jones
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 45 PMBelfieldSt Mary's University College 2-90-18N.U.I. Galway Robert Carthy
Electric Ireland HE GAA Corn na Mac Léinn Group A8 00 PMIT Sligo GroundsUlster University Coleraine 0-0CONCG.M.I.T. Letterfrack
        
Wed 29th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fergal Maher Cup Group C7 30 PMConnacht GAA CentreInstitute of Technology Sligo 3-121-9G.M.I.T. Letterfrack James Judge
        
Thu 30th Jan 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fitzgibbon Cup Finals6 30 PMCarlow I.T.IT Carlow 5-210-28N.U.I. Galway James Owens
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship7 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 1-132-6N.U.I. Galway David Hickey
        
Mon 3rd Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fergal Maher Cup Group C8 00 PMKiltoomG.M.I.T. Letterfrack CONC0-0Cadets
        
Tue 4th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group A2 30 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 1-101-14TU Dublin City Campus Brendan Healy
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship3 00 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 2-135-16N.U.I. Galway Kieran Dooley
        
Wed 5th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Hurling Championship Group B3 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 4-110-11N.U.I. Galway John Keane
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Group C5 30 PMDanganN.U.I. Galway 1-150-12G.M.I.T. Barry Judge
        
Fri 7th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship3 30 PMDublin City University SportsgroundsUniversity College Dublin 0-72-23N.U.I. Galway John Hickey
        
Sat 8th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Intermediate Football Championship12 30 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 4-110-9N.U.I. Galway Martin McNally
        
Mon 10th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group A5 00 PMWIT Sports CampusWaterford Institute of Technology 1-61-11G.M.I.T. Cathal Mc Allister
        
Wed 12th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Group C3 00 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 6-91-6Maynooth University John Glavey
        
Thu 13th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group B7 30 PMDanganN.U.I. Galway 2-261-8TU Dublin City Campus Rory Mc Gann
        
Mon 17th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group A3 30 PMCarnmore Hurling ClubG.M.I.T. 3-91-16University of Limerick Mick Murtagh
        
Tue 18th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship6 00 PMDanganN.U.I. Galway 1-160-8TU Dublin City Campus James Judge
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group B6 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 0-130-18N.U.I. Galway Kevin Brady
        
Wed 19th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Group C8 00 PMMaynooth University North CampusMaynooth University 0-95-14N.U.I. Galway Patrick Coyle
        
Mon 24th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group D5 00 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-131-9Ulster University Chris Maguire
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship6 30 PMBelfieldUniversity College Dublin 1-112-10N.U.I. Galway Kieran Dooley
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group A7 00 PMMardykeUniversity College Cork 4-121-7G.M.I.T. Kevin Jordan
        
Wed 26th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Group B6 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 3-183-12Mary Immaculate College Limerick James Judge
        
Thu 27th Feb 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Finals5 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-112-5University of Limerick Brendan Healy
Electric Ireland HE GAA Fresher B Hurling Championship Group B5 45 PMDublin City University SportsgroundsDCU Dóchas Éireann 2-151-16G.M.I.T. Caymon Flynn
        
Mon 2nd Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Group A6 00 PMAbbottstown - GAA Centre of ExcellenceQueens University Belfast 1-140-16G.M.I.T. Conor Dourneen
        
Tue 3rd Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Hurling Championship Finals3 45 PMUL GroundsUniversity of Limerick 4-240-13N.U.I. Galway Simon Stokes
Electric Ireland HE GAA Junior Football Championship7 00 PMTBCN.U.I. Galway 0-0CONCInstitute of Technology Tralee
        
Wed 4th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Football Championship Finals4 00 PMSt Loman's, MullingarUniversity College Dublin 3-152-8N.U.I. Galway David Hickey
        
Thu 5th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher B Hurling Championship Group B2 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-157-10DCU Dóchas Éireann James Judge
        
Fri 6th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Croke Cup (Senior A Hurling)2 30 PMKillmallockPresentation College Athenry 1-181-9Christian Brothers College, Cork Kieran Dooley
        
Sat 7th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Paul Mc Girr Cup (Junior A Football)12 00 PM Mick Neville Park RathkealeClaregalway College 1-50-12St Brendans Killarney David Hickey
Masita GAA Post Primary Schools Michael Cusack Cup (Senior C Hurling)1 45 PM Mick Neville Park RathkealeHoly Rosary College Mountbellew 3-122-23Coláiste treasa Kanturk Gavin Quilty
Masita GAA Post Primary Schools Paddy Buggy Cup (Senior B Hurling)3 00 PMBirrCalasanctius College Oranmore 1-114-22Cashel C.S Mick Murtagh
        
Tue 10th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Junior Football Championship4 00 PMSt Loman's, MullingarUniversity College Dublin 4-101-8N.U.I. Galway Brendan Healy
        
Wed 11th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland HE GAA Fresher 1 Football Championship Finals3 30 PMN.U.I. GalwayN.U.I. Galway 1-121-13University College Cork Donnacha O Callaghan
        
Sat 14th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Br. Edmund Ignatius Rice Cup (Senior D Football)1 00 PMUL GroundsDunmore Community School ------Beara Community School
        
Mon 16th Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Croke Cup (Senior A Hurling)1 00 PMBord Na Mona O Connor Park,Coláiste Eoin Stillorgan ------Presentation College Athenry
Masita GAA Post Primary Schools Croke Cup (Senior A Hurling)2 30 PMGort GAA GroundsSt. Raphael`s College Loughrea ------St. Flannans College Ennis
Electric Ireland HE GAA Junior Hurling Championship4 00 PMUL GroundsN.U.I. Galway ------University College Cork
        
Sat 21st Mar 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Masita GAA Post Primary Schools Paddy Drummond Cup (Senior B Football)12 00 AMTBCSt. Joseph`s College Galway ------Patrician Academy Mallow
        
Fri 17th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars 1-100-5Caherlistrane Martin Collins
U-16 Division 1 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 3-150-1Ballinasloe GAA Thomas Murphy
U-16 Division 1 West6 30 PMMervueSt. James' GAA 0-82-4Killannin Seán Glynn
U-16 Division 1 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-191-4Oranmore-Maree John Brennan
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 0-70-12Monivea-Abbey P.J. Rabbitte
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMenloughMenlough 1-64-13Dunmore MacHales John Cahill
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMAthenryAthenry 0-140-3Headford Paul Quinn
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-32-4Annaghdown David Staunton
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-92-7Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Muiris Mac Gearailt
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-61-6Clifden Christopher Ryan
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMAn SpidealAn Spidéal 1-81-5Oughterard Frank Kinneen
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMBarnaCLG Bhearna 1-50-6St Michael's Ger Cahill
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 0-71-14Kilkerrin/Clonberne/Killererin Gerry Daly
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMGlenamaddyNorthern Gaels 3-91-6Cortoon Shamrocks Sean Lyons
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-71-8Kinvara Michael Malone
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMBallygarSt Brendan's 0-82-10Caltra Padraic Kelly
U-16 Division 4 North6 30 PMMilltown GAAMilltown 0-101-12Tuam Stars B TeamNoel Finnegan
U-16 Division 4 North6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 2-65-6Corofin B TeamGerry Moore
U-16 Division 4 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team11-120-8Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Jp Moore
U-16 Division 4 West6 30 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Killannin B TeamPeter Bane
        
Sun 19th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin 1-35-12Headford Ciaran Harkin
U-12 League Group 1 10 00 AMCaherlistraneCaherlistrane 6-93-7Tuam Stars Anthony Coyne
U-12 League Group 2 10 00 AMCreggAnnaghdown 1-54-11Oranmore-Maree Martin Collins
U-12 League Group 2 10 00 AMBarnaCLG Bhearna 0-39-8Claregalway Alan Carr
U-12 League Group 2 10 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 4-62-17Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U-12 League Group 3 10 00 AMOranmoreOranmore-Maree B Team5-152-3Killannin Maura Conneelly
U-12 League Group 3 10 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team3-45-16Clg Mícheál Breathnach Peter Bane
U-12 League Group 3 10 00 AMWestsideSt Michael's 6-57-8Claregalway B TeamNoel Barrett
U-12 League Group 610 30 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-83-9Clifden Pádraig Mac Donncha
U-12 League Group 710 30 AMKilconnellSt Gabriel's 3-73-5Menlough David Cunningham
U-12 League Group 411 00 AMBarnaderg Killererin 0-63-20Milltown Charlie Ward
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 0-47-12Dunmore MacHales Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 6-53-8Cortoon Shamrocks Tom Ryder
U-12 League Group 511 00 AMAthenryAthenry 4-120-1Padraig Pearses
U-12 League Group 511 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-45-3Craughwell GAA Club
U-12 League Group 611 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-53-4St. James' GAA Colm Conway
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 3-154-11An Spidéal Frank Walsh
U-12 League Group 711 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough 4-81-11Caltra David Staunton
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 2-131-2St Brendan's Sean Lyons
U-12 League Group 811 00 AMClonburAn Fhairche - Clonbur 3-90-2An Cheathrú Rua B TeamPeter Bane
U-12 League Group 811 00 AMRenvyleRenvyle 1-75-22Caherlistrane C Team
U-12 League Group 911 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team2-33-7Tuam Stars B TeamAnthony Coyne
U-12 League Group 911 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team2-81-4Headford B TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 911 00 AMMoniveaMonivea-Abbey B Team1-54-3Athenry B TeamOdhran Loughrey
U-12 League Group 1011 00 AMCreggAnnaghdown B Team0-36-15Oranmore-Maree C TeamMartin Collins
U-12 League Group 1011 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team2-46-6Maigh Cuilinn B TeamRonan McNulty
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team0-43-9Claregalway C TeamAlan Carr
U-12 League Group 1111 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team9-121-1Killannin B Team
U-12 League Group 1111 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-16-13Clg Mícheál Breathnach B TeamPeter Bane
U-12 League Group 1111 00 AMWestsideSt Michael's B Team1-23-3Claregalway D Team
U-12 League Group 1211 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin C Team1-14-6Loughrea Gaelic Football B TeamRichard Mc Nicholas
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-91-4Tuam Stars C TeamTom Browne
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C Team1-25-14Craughwell GAA Club B TeamPat Hansberry
        
Mon 20th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team1-53-9Corofin B TeamPat Hansberry
        
Tue 21st Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 0-36-13Claregalway Tony Keating
U-14 Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-112-9Tuam Stars Anthony Coyne
U-14 Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 2-51-11Oranmore-Maree Christopher Ryan
U-14 Division 1 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna 2-113-7Salthill-Knocknacarra Frank Kinneen
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMenloughMenlough 4-74-18Dunmore MacHales David Staunton
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMKilconlyKilconly 0-910-9Mountbellew/Moylough
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMCreggAnnaghdown 9-90-9Claregalway B TeamMartin Collins
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMHeadfordHeadford 6-191-1Monivea-Abbey Tommy Hynes
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 6-121-3An Spidéal Ger Cahill
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 7-110-0Killannin Colm Conway
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMMervueSt. James' GAA 5-130-4Oranmore-Maree B TeamJohn Brennan
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMWestsideSt Michael's 3-74-5Kinvara Brendan crowe
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMAthenryAthenry 7-90-2Ballinasloe GAA Gerry Moore
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 4-91-3Loughrea Gaelic Football Paul Quinn
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 1-93-9Northern Gaels Sean Lyons
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBallygarSt Brendan's 2-112-11Milltown Shane Curley
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMRenvyleRenvyle 2-29-7Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Frank Walsh
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 3-67-11Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team0-0CONCClaregalway B Team
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Oughterard
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-86-7Caltra Noel Finnegan
U-14 Division 4 7 00 PMKilconnellSt Gabriel's 2-134-4Padraig Pearses John Cahill
U-14 Division 5 North7 00 PMHeadfordHeadford B Team4-73-5Annaghdown B TeamPeter Bane
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team1-65-4Claregalway D TeamCathal Mc Mahon
U-14 Division 5 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team4-65-15CLG Bhearna B TeamRonan McNulty
        
Fri 24th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 3-64-8Corofin Richard Mc Nicholas
U-16 Division 1 North6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-93-14Claregalway Paul Quinn
U-16 Division 1 West6 30 PMPáirc Maigh CuilinnMaigh Cuilinn 0-91-10Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
U-16 Division 1 West6 30 PMMervueSt. James' GAA 0-102-3Oranmore-Maree Brendan crowe
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 6-60-4Menlough Martin Collins
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMDunmoreDunmore MacHales 1-175-6Mountbellew/Moylough Padraic Kelly
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMCreggAnnaghdown 2-44-13Athenry John Devlin
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMHeadfordHeadford 0-71-7Claregalway B TeamPeter Bane
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMClifdenClifden 2-87-9An Cheathrú Rua Frank Walsh
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-93-13Clg Mícheál Breathnach Pádraig Mac Donncha
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMOughterardOughterard 1-82-9CLG Bhearna Mairtín O Curraoin (coilím)
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMWestsideSt Michael's 0-92-8An Spidéal Frank Kinneen
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 6-140-4Northern Gaels Tom Ryder
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-11-10Kilconly Noel Finnegan
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCaltra PitchCaltra 0-141-11Craughwell GAA Club Gerry Moore
U-16 Division 4 North6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 4-49-10Tuam Stars B TeamGerry Daly
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-74-7Milltown
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur
U-16 Division 4 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team6-161-3Killannin B TeamCathal Mc Mahon
U-16 Division 3 North Group 27 15 PMKinvaraKinvara 4-43-4St Brendan's Paddy Ó Griofa
U-12 League Group 67 30 PMMervueSt. James' GAA 2-53-2Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Brendan crowe
        
Sat 25th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 30 AMTuam StarsTuam Stars 1-33-9Corofin John Fahy
U-12 League Group 1 10 30 AMHeadfordHeadford 5-210-1Monivea-Abbey Peter Bane
U-12 League Group 2 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree 2-90-7Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 2 10 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-121-6CLG Bhearna Noel Barrett
U-12 League Group 2 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-60-5Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team4-132-3St Michael's Ronan McNulty
U-12 League Group 3 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-110-10Oranmore-Maree B TeamMartin Collins
U-12 League Group 3 10 30 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 8-99-3Killannin Noel Cummins
U-12 League Group 411 00 AMMilltown GAAMilltown 4-102-4Kilkerrin-Clonberne Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-130-4Kilconly
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 8-160-2Killererin Charlie Ward
U-12 League Group 511 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-44-8Loughrea Gaelic Football Paul Quinn
U-12 League Group 511 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 6-100-2Kinvara Seamus Lawlor
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 1-55-8An Cheathrú Rua Alan Carr
U-12 League Group 711 00 AMCaltra PitchCaltra 0-12-13St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 10-91-4Northern Gaels Anthony Coyne
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 4-63-4Mountbellew/Moylough Shane Curley
U-12 League Group 811 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 4-81-4Renvyle
U-12 League Group 811 00 AMCaherlistraneCaherlistrane C Team4-112-6An Fhairche - Clonbur John Devlin
U-12 League Group 911 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team6-83-2Corofin B TeamJohn Fahy
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-95-3CLG Bhearna B TeamNoel Barrett
U-12 League Group 1011 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team3-91-2Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 1211 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football B Team0-0CONCAnnaghdown C TeamDavid Cunningham
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team7-61-4Corofin C TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 911 30 AMHeadfordHeadford B Team0-13-15Monivea-Abbey B TeamPeter Bane
U-12 League Group 911 30 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team1-92-3Athenry B TeamJohn Devlin
U-12 League Group 1011 30 AMOranmoreOranmore-Maree C Team5-51-1Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1111 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-53-3St Michael's B TeamRonan McNulty
U-12 League Group 1111 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-05-5Oranmore-Maree D TeamMartin Collins
U-12 League Group 1111 30 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team13-212-0Killannin B TeamNoel Cummins
U-12 League Group 1212 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team3-102-1Claregalway E TeamSeamus Lawlor
Intermediate Hurling Championship Group 26 00 PMLoughreaKilconieron GAA 2-170-9Athenry Conor Quinlan
        
Sun 26th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 611 00 AMClifdenClifden 5-84-11Oughterard Colm Conway
Intermediate Hurling Championship Group 211 30 AMPearse StadiumCarnmore 1-183-15An Spidéal Shane Curley
Intermediate Hurling Championship Group 11 00 PMTuam StadiumCastlegar 0-130-17Sylane Ronan Stankard
Intermediate Hurling Championship Group 11 00 PMDuggan Park Kiltormer 0-101-15Abbeyknockmoy Peter Murphy
Intermediate Hurling Championship Group 41 00 PMLoughreaKilbeacanty 2-80-14Meelick-Eyrecourt Richard Mc Nicholas
Intermediate Hurling Championship Group 35 00 PMTuam StadiumTurloughmore 2-171-14Annaghdown David Earls
Intermediate Hurling Championship Group 35 00 PMLoughreaKillimor 0-130-13Rahoon-Newcastle Kevin Egan
        
Tue 28th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 10-100-2Caherlistrane Tom Ryder
U-14 Division 1 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-71-7Corofin Austin O Connell
U-14 Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-96-8Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 12-63-15CLG Bhearna John Donovan
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-152-8Menlough Sean Lyons
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMDunmoreDunmore MacHales 9-181-5Kilconly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-28-13Annaghdown Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team4-44-10Headford Ciaran Harkin
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMAn SpidealAn Spidéal 0-0CONCKillannin
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-75-8An Cheathrú Rua Máirtín Mac Donnacha
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 1-63-11St. James' GAA Cathal Mc Mahon
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team5-53-2St Michael's Brendan crowe
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-42-7Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-63-10Craughwell GAA Club Gearoid O Conamha
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-121-8Cortoon Shamrocks Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels 1-102-2St Brendan's P.J. Rabbitte
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMClifdenClifden 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 9-83-8Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Alan Carr
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMOughterardOughterard 0-210-10Salthill-Knocknacarra B TeamChristopher Ryan
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur
U-14 Division 4 7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-55-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin Paul Quinn
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 9-74-5St Gabriel's John Cahill
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-43-12Tuam Stars B Team
U-14 Division 5 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team3-60-0Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-14 Division 5 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team7-64-6Salthill-Knocknacarra C TeamPeter Bane
        
Wed 29th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North7 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-117-4Headford B TeamPeter Bane
        
Sat 1st Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship Group 44 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire CONC0-0Sarsfields Ger O Connor
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMSt ThomasSt Thomas 1-190-9Meelick-Eyrecourt Noel Quinn
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-112-8Tynagh Abbey Duniry Liam Gordon
Junior A Hurling Championship Group 26 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-110-13Ardrahan Kevin Egan
Junior A Hurling Championship Group 36 00 PMClarinbridgeClarinbridge 2-161-10Liam Mellows Karol Collins
Junior B Hurling Championship Group 36 00 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 1-133-13Portumna Peter Murphy
Junior B Hurling Championship Group 56 00 PMTurloughmoreTurloughmore 3-163-10An Mullach Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Group 16 00 PMKenny ParkAbbeyknockmoy 1-143-12Castlegar Ronan Stankard
        
Sun 2nd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin 1-27-9Caherlistrane John Donovan
U-12 League Group 1 10 00 AMTuam StarsTuam Stars 2-102-1Monivea-Abbey Sean Lyons
U-12 League Group 2 10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-80-8Annaghdown Frank Kinneen
U-12 League Group 3 10 00 AMKillannin Community PitchKillannin 9-23-9St Michael's Noel Cummins
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-93-4Salthill-Knocknacarra B TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 3 10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-42-15Oranmore-Maree B TeamColm Conway
U-12 League Group 610 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-102-6Oughterard Máirtín Mac Donnacha
U-12 League Group 2 10 30 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 3-50-4Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 510 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club 3-76-10Athenry Seamus Lawlor
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 3-88-5Kilkerrin-Clonberne Tom McNicholas
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 6-201-2Killererin Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 3-83-7Milltown Charlie Ward
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 5-83-13Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Frank Walsh
U-12 League Group 611 00 AMMervueSt. James' GAA 2-102-9Clifden Noel Barrett
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 0-83-11St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 8-143-4Mountbellew/Moylough
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 0-52-11Caltra Paul Quinn
U-12 League Group 811 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team1-29-8Caherlistrane C TeamMáirtín Mac Donnacha
U-12 League Group 811 00 AMClonburAn Fhairche - Clonbur 12-44-4Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Tom Browne
U-12 League Group 911 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-16-10Caherlistrane B TeamJohn Donovan
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team2-30-3Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-83-8Annaghdown B TeamFrank Kinneen
U-12 League Group 1111 00 AMKillannin Community PitchKillannin B Team0-33-9St Michael's B TeamNoel Cummins
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-72-9Salthill-Knocknacarra D TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 1111 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team3-51-8Oranmore-Maree D TeamColm Conway
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team0-0CONCAnnaghdown C Team
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team2-19-13Loughrea Gaelic Football B TeamTom Ryder
U-12 League Group 911 30 AMTuam StarsTuam Stars B Team5-93-3Monivea-Abbey B TeamSean Lyons
U-12 League Group 911 30 AMAthenryAthenry B Team4-162-5Headford B TeamGerry Moore
U-12 League Group 1211 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team7-100-2Corofin C TeamSeamus Lawlor
U-12 League Group 1012 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team0-73-3Oranmore-Maree C TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 52 00 PMKinvaraKinvara 2-05-7Loughrea Gaelic Football Cathal Mc Mahon
        
Mon 3rd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach 1-111-20Kiltormer Gerry Hurley
Junior C Hurling Championship Group 46 00 PMKilbeacantyKilbeacanty 2-162-15Clarinbridge Michael Conway
        
Tue 4th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 2 West Group 16 30 PMAn SpidealAn Spidéal 2-53-14An Cheathrú Rua Frank Kinneen
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMNew InnSarsfields 0-61-12Loughrea Michael Conway
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 0-0CONCClaregalway
U-14 Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 6-111-1Caherlistrane Richard Mc Nicholas
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 5-70-4Salthill-Knocknacarra Cathal Mc Mahon
U-14 Division 1 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna 2-77-7Maigh Cuilinn Muiris Mac Gearailt
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 4-92-8Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMKilconlyKilconly 3-125-6Menlough Tommy Hynes
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMHeadfordHeadford 2-63-5Annaghdown Charlie Ward
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 6-191-0Killannin Liam Ó Conghaile
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 3-62-11Oranmore-Maree B TeamPaddy Ó Griofa
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMMervueSt. James' GAA 0-0CONCSt Michael's
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-34-7Loughrea Gaelic Football Michael Malone
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-32-4Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-81-4Northern Gaels Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 0-0CONCSt Brendan's Tom McNicholas
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-72-9Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCOughterard
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 6-134-3Padraig Pearses Gerry Daly
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team2-34-6Monivea-Abbey B TeamMartin Collins
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team0-15-5Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
        
Wed 5th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North6 45 PMHeadfordHeadford B Team4-47-10Tuam Stars B TeamTom Browne
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMKilconieronKilconieron GAA 1-231-11Turloughmore Peter Murphy
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMCappataggleCappataggle 2-111-22Gort Inse Guaire Derek Kelly
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMAthenryAthenry 1-93-13Oranmore-Maree Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-130-17Moycullen Iománíocht Richard Mc Nicholas
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMClarinbridgeClarinbridge 0-201-15Kilnadeema-Leitrim Paul Fahy
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 4-240-12Mullagh-Kiltormer Gerry Hurley
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-222-16Killimordaly Liam Gordon
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar 0-223-13Kinvara Shane Hynes
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMArdrahanArdrahan 2-101-15Tommy Larkins Gerry O Connor
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 3-163-15Ballygar HC John Mc Donagh
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-152-14Killimor David Staunton
Minor B1 Hurling Championship Group 17 00 PMBallyloughaneLiam Mellows 1-211-12St Thomas Conor Quinlan
Minor B1 Hurling Championship Group 17 00 PMAbbeyknockmoyFour Roads 4-112-11Abbeyknockmoy Vincent Burke
Minor B1 Hurling Championship Group 27 00 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-180-17Portumna James Lundon
Minor B1 Hurling Championship Group 27 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-211-20Padraig Pearses
Minor B1 Hurling Championship Group 37 00 PMCreggAnnaghdown 0-81-16Ballinasloe GAA James Hoade
U-12 League Group 1 7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-41-7Corofin Seamus Lawlor
U-12 League Group 98 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team4-83-3Corofin B TeamSeamus Lawlor
        
Fri 7th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 126 15 PMBelclareCorofin C Team1-53-10Claregalway E Team
U-16 Division 1 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-63-14Claregalway Austin O Connell
U-16 Division 1 North6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 2-72-13Tuam Stars Martin Flaherty
U-16 Division 1 West6 30 PMKillanninKillannin 5-93-6Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-16 Division 1 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 4-110-10St. James' GAA Barry Judge
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-71-11Menlough Gerry Moore
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-61-12Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMHeadfordHeadford 1-74-11Annaghdown Tony Keating
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B TeamCONC0-0Athenry Seán Glynn
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMClifdenClifden 2-124-10Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Colm Conway
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 3-62-8An Cheathrú Rua Ger Cahill
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMAn SpidealAn Spidéal 5-121-10CLG Bhearna Alan Carr
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMOughterardOughterard 2-101-6St Michael's Frank Walsh
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 3-84-5Northern Gaels Charlie Ward
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCaltra PitchCaltra 0-102-10Kinvara Paul Quinn
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMBallygarSt Brendan's CONC0-0Craughwell GAA Club Gerry Daly
U-16 Division 4 North6 30 PMMilltownMilltown 4-62-10St Gabriel's Noel Finnegan
U-16 Division 4 West6 30 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 7-710-6Oranmore-Maree B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-16 Division 4 West6 30 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team
Junior A Hurling Championship Group 16 45 PMBallinderreenBallinderreen 1-180-13Tommy Larkins Kevin Egan
U-14 Division 2 North Group 26 45 PMClaregalway LakeviewClaregalway B Team9-114-4Monivea-Abbey
Junior A Hurling Championship Group 37 00 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 0-211-18Clg Mícheál Breathnach Karol Collins
Junior B Hurling Championship Group 17 00 PMCreggAnnaghdown 2-141-15Padraig Pearses John Cahill
Junior B Hurling Championship Group 17 00 PMKillimorKillimor 0-173-8CLG Ath Eascrach/Fothaine Brian Keon
Junior B Hurling Championship Group 27 00 PMBeaghBeagh 2-150-17Cappataggle Noel Quinn
Junior B Hurling Championship Group 27 00 PMTonabrockyKillimordaly 2-221-12Rahoon-Newcastle Conor Quinlan
Junior B Hurling Championship Group 37 00 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-181-13Kinvara Richard Mc Nicholas
Junior B Hurling Championship Group 47 00 PMKilconieronKilconieron GAA 2-152-14Castlegar James Lundon
Junior B Hurling Championship Group 57 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-201-17Carnmore Paschal Sheehan
U-12 League Group 2 7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-123-6Oranmore-Maree
Junior A Hurling Championship Group 47 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-173-13Ballygar HC Alan Kelly
U-16 Division 4 North7 45 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team0-610-8Claregalway C TeamAustin O Connell
        
Sat 8th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 30 AMCaherlistraneCaherlistrane 3-62-7Headford Tommy Hynes
U-12 League Group 2 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree 5-51-8Maigh Cuilinn
U-12 League Group 2 10 30 AMCreggAnnaghdown 3-81-9CLG Bhearna Padraic Kelly
U-12 League Group 2 10 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 1-24-11Claregalway Ger Cahill
U-12 League Group 3 10 30 AMKillannin Community PitchKillannin 1-56-19Claregalway B Team
U-12 League Group 3 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree B Team2-71-10Salthill-Knocknacarra B Team
U-12 League Group 3 10 30 AMWestsideSt Michael's 4-91-7Clg Mícheál Breathnach
U-12 League Group 411 00 AMMilltown GAAMilltown 6-93-12Cortoon Shamrocks Darren Burke
U-12 League Group 411 00 AMBarnaderg Killererin 1-27-13Kilconly Charlie Ward
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-43-11Dunmore MacHales Noel Finnegan
U-12 League Group 511 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-03-13Craughwell GAA Club Paul Quinn
U-12 League Group 511 00 AMAthenryAthenry 2-80-3Kinvara Gerry Moore
U-12 League Group 611 00 AMClifdenClifden 2-141-3An Spidéal Colm Conway
U-12 League Group 611 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 3-117-5An Cheathrú Rua
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 1-131-3St. James' GAA
U-12 League Group 711 00 AMCaltra PitchCaltra 0-36-13Menlough
U-12 League Group 711 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough 0-00-0Northern Gaels Seamus Lawlor
U-12 League Group 711 00 AMKilconnellSt Gabriel's 2-162-3St Brendan's
U-12 League Group 811 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 5-71-2An Cheathrú Rua B Team
U-12 League Group 811 00 AMRenvyleRenvyle 1-62-9An Fhairche - Clonbur
U-12 League Group 911 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team3-46-8Athenry B TeamTom Ryder
U-12 League Group 911 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team0-0CONCHeadford B TeamTommy Hynes
U-12 League Group 1211 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football B Team1-34-2Craughwell GAA Club B TeamDavid Cunningham
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C TeamCONC0-0Tuam Stars C TeamJohn Devlin
U-12 League Group 1011 30 AMOranmoreOranmore-Maree C Team1-34-8Maigh Cuilinn B Team
U-12 League Group 1011 30 AMCreggAnnaghdown B Team1-57-9CLG Bhearna B TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 1011 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team0-54-6Claregalway C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1111 30 AMKillannin Community PitchKillannin B Team2-49-8Claregalway D Team
U-12 League Group 1111 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team5-51-6Salthill-Knocknacarra D Team
U-12 League Group 1111 30 AMSt Michael'sSt Michael's B Team1-55-13Clg Mícheál Breathnach B Team
Intermediate Hurling Championship Group 32 00 PMDuggan Park Annaghdown 1-190-9Killimor Kevin Egan
Intermediate Hurling Championship Group 16 00 PMDuggan Park Sylane 1-81-15Kiltormer Michael Conway
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-201-20St Thomas Peter Murphy
Junior A Hurling Championship Group 27 00 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-201-10Loughrea John Cahill
        
Sun 9th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-151-9Abbeyknockmoy Murt Ó Cualáin
Junior C Hurling Championship Group 211 00 AMCrestwoodKillimordaly 1-180-18Menlo Emmetts David Cunningham
Junior C Hurling Championship Group 311 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-120-13Sylane Peter Campbell
Junior C1 Hurling Championship Group 211 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC 2-200-8Annaghdown Charlie Ward
Junior C1 Hurling Championship Group 211 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 7-10CONCTuam Hurling Stephen Doyle
Junior C1 Hurling Championship Group 311 00 AMAthenryAthenry 1-170-7Castlegar Michael Melia
Junior C1 Hurling Championship Group 311 00 AMSt ThomasSt Thomas 1-183-21Ballinderreen
Junior C1 Hurling Championship Group 411 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 4-111-6Bearna-Na Forbacha Ronan Stankard
Intermediate Hurling Championship Group 311 30 AMCarnmoreRahoon-Newcastle 0-152-20Turloughmore Shane Curley
Intermediate Hurling Championship Group 21 00 PMKenny ParkAn Spidéal 0-112-24Kilconieron GAA Noel Quinn
Intermediate Hurling Championship Group 45 00 PMKenny ParkMoycullen Iománíocht 3-122-15Kilbeacanty David Staunton
Intermediate Hurling Championship Group 25 30 PMTuam StadiumAthenry 1-191-21Carnmore Adrian Mooney
        
Mon 10th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team2-98-9Headford B Team
Junior C1 Hurling Championship Group 47 45 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 2-122-11An Spidéal Murt Ó Cualáin
        
Tue 11th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C1 Hurling Championship Group17 00 PMClontuskertKillimor 1-153-11Tommy Larkins Seamus Moran
Junior C1 Hurling Championship Group17 00 PMCappataggleCappataggle 0-103-26Tynagh Abbey Duniry Gerry Hurley
U-14 Division 4 Cup7 00 PMCaltra PitchCaltra 4-61-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill
U-14 Division 1 Cup7 00 PMTuam StarsTuam Stars 7-76-2Maigh Cuilinn Gerry Daly
U-14 Division 1 Cup7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-61-8Claregalway
U-14 Division 1 Shield7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 12-80-8Salthill-Knocknacarra Charlie Ward
U-14 Division 1 Shield7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 11-1211-9Caherlistrane Christopher Ryan
U-14 Division 2 North Cup7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 2-101-9Headford Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Cup7 00 PMCreggAnnaghdown 7-114-8Dunmore MacHales Michael Ryder
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMMenloughMenlough 5-102-5Monivea-Abbey Seamus Lawlor
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 6-71-10Kilconly Noel Finnegan
U-14 Division 2 West Cup7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 5-137-5Oranmore-Maree B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Division 2 West Cup7 00 PMMervueSt. James' GAA 11-110-1Clg Mícheál Breathnach Martin Collins
U-14 Division 2 West Shield7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 3-12-3St Michael's Muiris Mac Gearailt
U-14 Division 2 West Shield7 00 PMKinvaraKinvara 6-130-1Killannin Cathal Mc Mahon
U-14 Division 3 North Cup7 00 PMAthenryAthenry 7-100-2Northern Gaels Gerry Moore
U-14 Division 3 North Cup7 00 PMMilltown GAAMilltown 0-43-7Craughwell GAA Club Tony Keating
U-14 Division 3 North Shield7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 5-161-3St Brendan's Paul Quinn
U-14 Division 3 North Shield7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 1-75-6Ballinasloe GAA Tommy Hynes
U-14 Division 3 West Cup7 00 PMClifdenClifden 8-151-8Claregalway C Team
U-14 Division 3 West Cup7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team5-102-4Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir John Donovan
        
Wed 12th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B1 Hurling Championship Group 47 00 PMBallinderreenBallinderreen 3-242-12Meelick-Eyrecourt Kevin Egan
U-14 Division 5 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna B Team0-0CONCClaregalway D TeamJohn Brennan
U-14 Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team1-142-6Corofin B TeamPat Hansberry
        
Fri 14th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-152-5Caherlistrane John Brennan
U-16 Division 1 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars 2-152-13Corofin Tom Ryder
U-16 Division 1 West6 30 PMKillannin Community PitchKillannin 4-95-8Salthill-Knocknacarra Frank Kinneen
U-16 Division 1 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-31-6Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U-16 Division 4 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars B Team0-0CONCClaregalway C TeamNoel Finnegan
U-16 Division 4 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team5-123-9Milltown John Donovan
U-16 Division 4 West6 30 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-0CONCAn Fhairche - Clonbur
U-16 Division 2 North Cup6 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 3-52-7Claregalway B TeamMartin Collins
U-16 Division 2 North Cup6 30 PMAthenryAthenry 1-50-11Dunmore MacHales Pat Hansberry
U-16 Division 2 North Shield6 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 1-74-15Headford Noel Finnegan
U-16 Division 2 North Shield6 30 PMCreggAnnaghdown 4-123-10Menlough
U-16 Division 2 West Cup6 30 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 0-72-12CLG Bhearna Ger Cahill
U-16 Division 2 West Cup6 30 PMAn SpidealAn Spidéal 8-141-6An Cheathrú Rua
U-16 Division 2 West Shield6 30 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-62-11St Michael's Colm Conway
U-16 Division 2 West Shield6 30 PMOughterardOughterard 5-130-4Clifden Alan Carr
U-16 Division 3 North Cup6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-90-2Kinvara Tommy Hynes
U-16 Division 3 North Shield6 30 PMKilconlyKilconly 7-134-6St Brendan's Charlie Ward
U-16 Division 3 North Shield6 30 PMCaltra PitchCaltra 1-91-6Cortoon Shamrocks John Cahill
Junior A Hurling Championship Group 17 00 PMClonfertMeelick-Eyrecourt 1-131-17Tynagh Abbey Duniry Liam Gordon
        
Sat 15th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior B Hurling Championship Group 36 00 PMKinvaraKinvara 1-200-16Kilnadeema-Leitrim Conor Quinlan
Junior C Hurling Championship Group 36 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-154-15Meelick-Eyrecourt Paschal Sheehan
Junior C Hurling Championship Group 46 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-91-20Kilbeacanty Sean Byrne
Junior C1 Hurling Championship Group16 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-211-11Killimor Michael Conway
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMSt ThomasSt Thomas 1-242-21Ballinderreen Shane Hynes
        
Sun 16th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1 10 00 AMHeadfordHeadford 6-161-8Tuam Stars Padraic Kelly
U-12 League Group 1 10 00 AMMoniveaMonivea-Abbey 1-210-21Caherlistrane Tommy Hynes
U-12 League Group 2 10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 2-73-7Claregalway Frank Kinneen
U-12 League Group 2 10 00 AMBarnaCLG Bhearna 1-53-9Oranmore-Maree
U-12 League Group 2 10 00 AMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra 3-22-12Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team3-91-9Clg Mícheál Breathnach Martin Collins
U-12 League Group 3 10 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team10-114-4Killannin
U-12 League Group 3 10 00 AMWestsideSt Michael's 0-51-6Oranmore-Maree B TeamBrendan crowe
U-12 League Group 610 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 2-42-8Clifden Colm Conway
Junior C1 Hurling Championship Group111 00 AMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 4-182-3Cappataggle Peter Murphy
Junior C1 Hurling Championship Group 211 00 AMFohenagh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 2-173-14Skehana-Mountbellew/Moylough James Lundon
Junior C1 Hurling Championship Group 211 00 AMTuamTuam Hurling 0-44-23Ballygar HC Adrian Mooney
Junior C1 Hurling Championship Group 311 00 AMTurloughmoreTurloughmore 2-101-13St Thomas Karol Collins
Junior C1 Hurling Championship Group 311 00 AMBallinderreenBallinderreen 1-161-15Athenry Sean Byrne
Junior C1 Hurling Championship Group 411 00 AMAn SpidealAn Spidéal 1-151-15Salthill-Knocknacarra Ronan Stankard
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 4-101-5Dunmore MacHales
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 2-35-13Milltown
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-120-2Killererin
U-12 League Group 511 00 AMKinvaraKinvara 3-31-4Padraig Pearses Cathal Mc Mahon
U-12 League Group 511 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football 0-32-5Athenry
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 2-43-11St. James' GAA
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 3-82-9Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 7-133-3St Brendan's Paul Quinn
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 3-80-8Caltra Sean Lyons
U-12 League Group 711 00 AMKilconnellSt Gabriel's 2-132-3Mountbellew/Moylough John Cahill
U-12 League Group 811 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team4-55-3Renvyle Colm Conway
U-12 League Group 811 00 AMCaherlistraneCaherlistrane C Team4-91-2Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir John Devlin
U-12 League Group 911 00 AMAthenryAthenry B Team3-151-2Corofin B TeamJohn Donovan
U-12 League Group 911 00 AMMoniveaMonivea-Abbey B Team2-73-7Caherlistrane B TeamTommy Hynes
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team7-81-11Claregalway C TeamFrank Kinneen
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team1-63-10Oranmore-Maree C Team
U-12 League Group 1011 00 AMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team1-56-6Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team0-24-8Clg Mícheál Breathnach B TeamMartin Collins
U-12 League Group 1111 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-111-3Killannin B Team
U-12 League Group 1111 00 AMSt Michael'sSt Michael's B Team2-76-4Oranmore-Maree D TeamBrendan crowe
U-12 League Group 1211 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team7-120-2Tuam Stars C TeamNoel Quinn
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team1-63-3Loughrea Gaelic Football B TeamPeter Bane
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C TeamCONC0-0Corofin C Team
U-12 League Group 911 30 AMHeadfordHeadford B TeamCONC0-0Tuam Stars B TeamPadraic Kelly
        
Tue 18th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmoreKillannin B Team1-56-11Oranmore-Maree B Team
U-14 Division 1 Cup7 00 PMTuam StarsTuam Stars 2-83-11Oranmore-Maree Thomas Murphy
U-14 Division 1 Shield7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 9-141-6CLG Bhearna Austin O Connell
U-14 Division 2 North Cup7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-74-9Annaghdown Padraic Kelly
U-14 Division 3 North Shield7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 4-23-8Loughrea Gaelic Football Seamus Lawlor
U-14 Division 3 West Shield7 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 9-132-1Oughterard
U-14 Division 4 Cup7 00 PMKilconnellSt Gabriel's 5-134-12Padraig Pearses Gearoid O Conamha
        
Wed 19th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-84-12Kilconieron GAA John Mc Donagh
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMTurloughmoreTurloughmore 1-121-8Cappataggle Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-192-7Athenry Murt Ó Cualáin
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-110-12Carnmore Paul Fahy
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 2-100-18Sarsfields Gerry Hurley
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 0-132-16Clarinbridge Derek Kelly
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMCraughwellKillimordaly 1-131-19Craughwell GAA Club Shane Hynes
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMMullaghMullagh-Kiltormer 3-152-17Tynagh Abbey Duniry Michael Conway
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-100-15Castlegar Gerry Donoghue
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMKinvaraKinvara 0-181-14Ardrahan Paschal Sheehan
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMKilbeacantyKillimor 1-161-13Michael Cusacks Gerry O Connor
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 0-103-15Skehana-Mountbellew/Moylough Shane Curley
Minor B1 Hurling Championship Group 17 00 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 1-171-15Liam Mellows James Lundon
Minor B1 Hurling Championship Group 27 00 PMPortumnaPortumna 4-143-14Salthill-Knocknacarra Brian Keon
Minor B1 Hurling Championship Group 27 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 1-100-16CLG Ath Eascrach/Fothaine Vincent Burke
Minor B1 Hurling Championship Group 37 00 PMSylaneSylane 2-91-9Annaghdown Charlie Ward
Minor B1 Hurling Championship Group 47 00 PMTonabrockyRahoon Newcastle - Bearna Na Forbacha 5-151-13Ballinderreen Conor Quinlan
U-14 Division 5 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team5-72-7Annaghdown B TeamGerry Daly
U-14 Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team4-101-1Monivea-Abbey B TeamJohn Fahy
        
Thu 20th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B1 Hurling Championship Group 17 15 PMSt ThomasSt Thomas 4-184-17Four Roads Michael Conway
        
Fri 21st Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 6-110-7Ballinasloe GAA Tommy Hynes
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 0-90-10Tuam Stars Tom Browne
U-16 Division 1 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-62-9Killannin Cathal Mc Mahon
U-16 Division 1 West6 30 PMPáirc Maigh CuilinnMaigh Cuilinn 3-85-9St. James' GAA John Brennan
U-16 Division 4 North6 30 PMTuam StarsTuam Stars B Team2-72-11Corofin B Team
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team4-55-8St Gabriel's Noel Finnegan
U-16 Division 4 West6 30 PMKillannin Community PitchKillannin B Team4-93-15Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team2-83-6Salthill-Knocknacarra B TeamGer Cahill
U-16 Division 2 North Cup7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 3-153-17Monivea-Abbey Mairtin Flaherty
U-16 Division 2 West Cup7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 1-102-4CLG Bhearna Christopher Ryan
Junior B Hurling Championship Group 17 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 1-141-12Killimor David Staunton
Junior B Hurling Championship Group 47 00 PMCastlegar PitchCastlegar 4-61-10Ballinasloe GAA Sean Byrne
Junior C Hurling Championship Group 27 00 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 1-111-20Killimordaly Pascal Sheehan
Junior C1 Hurling Championship Group17 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-110-14Tynagh Abbey Duniry Peter Campbell
Junior C1 Hurling Championship Group 27 00 PMCreggAnnaghdown 4-111-12Tuam Hurling Michael Melia
U-16 Division 2 North Shield7 00 PMHeadfordHeadford 1-63-10Annaghdown Martin Collins
U-16 Division 2 West Shield7 00 PMOughterardOughterard 2-101-11St Michael's Alan Carr
        
Sat 22nd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Intermediate Hurling Championship Group 32 15 PMTuam StadiumAnnaghdown 1-142-16Rahoon-Newcastle Karol Collins
Intermediate Hurling Championship Group 32 15 PMLoughreaKillimor 2-180-16Turloughmore Michael Conway
U-16 Division 3 North Shield4 00 PMKilconlyKilconly 4-62-10Caltra Tony Keating
Junior A Hurling Championship Group 36 00 PMBallyloughaneLiam Mellows 3-201-17Bearna-Na Forbacha James Lundon
Junior B Hurling Championship Group 36 00 PMPortumnaPortumna 1-132-17Moycullen Iománíocht Peter Murphy
Junior C Hurling Championship Group 26 00 PMMenlo EmmettsMenlo Emmetts 1-112-15Carnmore Paul Fahy
Junior C1 Hurling Championship Group 26 00 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 3-131-4CLG Ath Eascrach/Fothaine Charlie Ward
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMBallinderreenBallinderreen 1-144-8Meelick-Eyrecourt Gerry O Connor
Junior A Hurling Championship Group 37 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 0-182-12Clarinbridge Conor Quinlan
        
Sun 23rd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship Group 110 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 0-133-20St Thomas Noel Quinn
Junior A Hurling Championship Group 211 00 AMArdrahanArdrahan 0-131-17Skehana-Mountbellew/Moylough Paschal Sheehan
Junior A Hurling Championship Group 411 00 AMNew InnSarsfields 0-231-19Salthill-Knocknacarra James Lundon
Junior B Hurling Championship Group 111 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 2-141-10Annaghdown Seamus Moran
Junior B Hurling Championship Group 211 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle 0-131-10Beagh Murt Ó Cualáin
Junior B Hurling Championship Group 211 00 AMCappataggleCappataggle 1-120-19Killimordaly Michael Conway
Junior C1 Hurling Championship Group 411 00 AMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 0-117-14Moycullen Iománíocht Liam Ó Conghaile
Intermediate Hurling Championship Group 112 30 PMTuam StadiumSylane 0-100-12Abbeyknockmoy Richard Mc Nicholas
Intermediate Hurling Championship Group 112 30 PMGortKiltormer 2-71-18Castlegar Peter Murphy
Intermediate Hurling Championship Group 44 30 PMGortMeelick-Eyrecourt 4-103-18Moycullen Iománíocht Gerry O Connor
Intermediate Hurling Championship Group 25 00 PMPearse StadiumAthenry 1-192-13An Spidéal Sean Byrne
Intermediate Hurling Championship Group 25 00 PMDuggan Park Carnmore 1-102-16Kilconieron GAA David Staunton
        
Mon 24th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 3 North Cup7 00 PMAthenryAthenry 2-81-4Craughwell GAA Club Gerry Moore
Junior A Hurling Championship Group 27 00 PMCraughwellLoughrea 0-84-21Craughwell GAA Club Kevin Egan
Junior B Hurling Championship Group 47 00 PMNew InnSarsfields 0-153-13Kilconieron GAA Michael Conway
Junior B Hurling Championship Group 57 00 PMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach 0-93-17Oranmore-Maree Liam Gordon
Junior C1 Hurling Championship Group17 00 PMKilnadeemaKillimor 0-74-21Kilnadeema-Leitrim Peter Murphy
Junior C1 Hurling Championship Group 37 00 PMCastlegar PitchCastlegar 1-193-8Ballinderreen Sean Byrne
U-16 Division 3 North Cup7 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-80-6Northern Gaels Paul Quinn
        
Tue 25th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMMenloughMenlough 2-71-10Claregalway Paul Quinn
U-14 Division 2 West Cup7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-91-14St. James' GAA Máirtín Mac Donnacha
U-14 Division 2 West Shield7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 0-43-14Kinvara
U-14 Division 3 West Cup7 00 PMClifdenClifden 2-132-7Salthill-Knocknacarra B TeamFrank Walsh
        
Wed 26th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior B Hurling Championship Group 57 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-171-18Turloughmore Paul Fahy
        
Thu 27th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship Group 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 2-172-5Rahoon-Newcastle Ronan Stankard
        
Fri 28th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 Shield6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 2-123-8Oranmore-Maree Tommy Hynes
U-16 Division 1 Shield6 30 PMMervueSt. James' GAA 2-153-14Caherlistrane Christopher Ryan
U-16 Division 4 Shield7 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 4-124-8St Gabriel's Alan Carr
U-16 Division 1 Cup8 15 PMTuam StarsTuam Stars 2-120-8Killannin John Cahill
        
Sat 29th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Hurling Championship Knockout1 00 PMKenny ParkKillimordaly 0-251-18An Mullach John Keane
Senior Hurling Championship Knockout4 00 PMKenny ParkSarsfields 4-170-19Ardrahan Gerry Donoghue
U-12 League Finals4 00 PMCaherlistraneCaherlistrane B Team2-82-5Monivea-Abbey B TeamCharlie Ward
Junior B Hurling Championship Group 35 00 PMKinvaraKinvara 0-120-15Portumna Noel Quinn
U-12 League Finals5 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team5-90-4Oranmore-Maree D TeamLiam Ó Conghaile
Junior C1 Hurling Championship Group 35 30 PMTurloughmoreTurloughmore 0-102-13Castlegar Karol Collins
Junior C1 Hurling Championship Group 35 30 PMSt ThomasSt Thomas 0-91-20Athenry Michael Conway
Junior A Hurling Championship Group 15 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 3-174-14Tommy Larkins James Lundon
Junior A Hurling Championship Group 15 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 0-141-10Ballinderreen Brian Keon
Senior Hurling Championship Knockout6 00 PMDuggan Park Beagh 1-150-22Kilnadeema-Leitrim Conor Quinlan
U-16 Division 4 Cup6 30 PMBelclareCorofin B Team2-54-11Oranmore-Maree B TeamTom Browne
U-16 Division 3 North Cup7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-90-10Craughwell GAA Club Shane Curley
        
Sun 30th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals10 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 6-100-14Annaghdown Frank Kinneen
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMKiltormerKiltormer 4-301-7Liam Mellows Brian Keon
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 0-150-12An Mullach Pat Burke
U-16 Division 1 Cup11 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-134-7Claregalway Ronan McNulty
U-12 League Finals11 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-92-6Oranmore-Maree Tom Browne
Junior C1 Hurling Championship Group112 00 PMCappataggleCappataggle 4-101-19Killimor David Cunningham
Junior C1 Hurling Championship Group112 00 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 2-112-11Tommy Larkins James Lundon
U-12 League Finals12 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team2-72-4Oranmore-Maree C TeamFrank Kinneen
U-12 League Finals12 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team5-53-6CLG Bhearna B TeamTom Browne
Senior Hurling Championship Knockout3 00 PMKenny ParkLiam Mellows 2-191-21Gort Inse Guaire Liam Gordon
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Relegation6 00 PMBarnaderg Milltown 1-131-10Monivea-Abbey Christopher Ryan
Senior Hurling Championship Knockout6 00 PMKenny ParkCraughwell GAA Club 2-172-18CLG Ath Eascrach/Fothaine Shane Hynes
Junior B Hurling Championship Group 46 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-131-14Sarsfields David Cunningham
        
Mon 31st Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 Cup7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team3-130-6Tuam Stars B TeamFrank Kinneen
        
Tue 1st Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 Division 5 Shield6 30 PMBelclareCorofin B Team6-84-8Oranmore-Maree C TeamPadraic Kelly
U-12 League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreOranmore-Maree B Team1-55-4Claregalway B TeamCathal Mc Mahon
U-12 League Finals6 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team4-93-6Clg Mícheál Breathnach Jp Moore
U-12 League Finals6 30 PMDunmoreDunmore MacHales 0-81-14Milltown Charlie Ward
U-12 League Finals6 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 4-62-14Cortoon Shamrocks Noel Finnegan
U-12 League Finals6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team3-80-5Loughrea Gaelic Football B TeamSeamus Lawlor
U14 Division 5 Cup6 45 PMTuam StarsTuam Stars B Team2-61-4Claregalway D TeamP.J. Rabbitte
U14 Division 5 Shield6 45 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team2-92-5Monivea-Abbey B TeamJohn Brennan
U14 Division 5 Cup6 45 PMBarnaCLG Bhearna B Team3-85-4Headford B TeamAlan Carr
U-14 Division 2 North Shield6 45 PMClaregalway LakeviewClaregalway 3-141-11Menlough Thomas Murphy
U-16 Division 4 Shield7 00 PMMilltown GAAMilltown 6-114-4Killannin B TeamTony Keating
        
Wed 2nd Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 16 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-81-8Gort Inse Guaire Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 16 30 PMCappataggleCappataggle 1-111-16Kilconieron GAA Peter Murphy
Minor A Hurling Championship Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-120-13Moycullen Iománíocht Ronan Stankard
Minor A Hurling Championship Group 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 0-160-7Athenry Conor Quinlan
Minor A Hurling Championship Group 36 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 1-102-11Kilnadeema-Leitrim Liam Gordon
Minor A Hurling Championship Group 36 30 PMClarinbridgeClarinbridge 3-130-12Sarsfields Paul Fahy
Minor B Hurling Championship Group 16 30 PMKiltormerMullagh-Kiltormer 1-222-13Killimordaly Gerry Donoghue
Minor B Hurling Championship Group 16 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 0-131-17Craughwell GAA Club Seamus Moran
Minor B Hurling Championship Group 26 30 PMKinvaraKinvara 5-103-6Tommy Larkins Kevin Egan
Minor B Hurling Championship Group 26 30 PMArdrahanArdrahan 0-120-15Castlegar Noel Quinn
Minor B Hurling Championship Group 36 30 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 1-132-14Killimor Sean Moran
Minor B Hurling Championship Group 36 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-161-6Michael Cusacks Vincent Burke
Minor B1 Hurling Championship Group 16 30 PMSt ThomasSt Thomas 1-142-19Abbeyknockmoy Pascal Sheehan
Minor B1 Hurling Championship Group 16 30 PMBallyloughaneFour Roads 2-43-14Liam Mellows Shane Curley
Minor B1 Hurling Championship Group 26 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-142-14Portumna Gerry Hurley
Minor B1 Hurling Championship Group 26 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-70-13Salthill-Knocknacarra James Hoade
Minor B1 Hurling Championship Group 36 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 3-73-9Sylane Brian Keon
Minor B1 Hurling Championship Group 46 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 4-91-17Rahoon Newcastle - Bearna Na Forbacha Michael Conway
        
Fri 4th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 Cup6 30 PMTuam StarsTuam Stars 0-113-15Claregalway Frank Kinneen
U-16 Division 1 Shield6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-91-11Corofin Tommy Hynes
Junior B Hurling Championship Group 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-144-8CLG Ath Eascrach/Fothaine David Staunton
Junior B Hurling Championship Group 16 30 PMKillimorKillimor 2-130-6Annaghdown David Cunningham
Junior B Hurling Championship Group 26 30 PMCappataggleCappataggle 4-133-15Rahoon-Newcastle Michael Conway
Junior B Hurling Championship Group 26 30 PMKillimordalyKillimordaly 1-140-16Beagh James Hoade
Junior B Hurling Championship Group 46 30 PMCastlegar PitchCastlegar 1-120-8Sarsfields Ronan Stankard
Junior B Hurling Championship Group 46 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-213-15Kilconieron GAA Seamus Moran
Junior B Hurling Championship Group 56 30 PMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach CONC0-0Carnmore Gerry Hurley
Junior B Hurling Championship Group 56 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-202-11Turloughmore Pascal Sheehan
U-12 League Finals6 30 PMTuam StarsTuam Stars 5-51-4Corofin P.J. Rabbitte
U-12 League Finals6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 1-36-7Menlough Gearoid O Conamha
U-12 League Finals6 30 PMGlenamaddyNorthern Gaels 4-213-6Mountbellew/Moylough John Cahill
U-12 League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team3-30-3Tuam Stars C TeamMichael Ryder
        
Sat 5th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Intermediate Hurling Championship Knockout1 00 PMKenny ParkTurloughmore 3-130-16Carnmore Brian Keon
Senior Hurling Championship Knockout2 30 PMDuggan Park St Thomas 1-232-16Killimordaly Paul Fahy
Intermediate Hurling Championship Knockout4 00 PMKenny ParkKilconieron GAA 1-180-11Kilbeacanty Karol Collins
U-12 League Finals4 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 2-71-12Headford Tom Ryder
Junior A Hurling Championship Group 25 30 PMArdrahanArdrahan 5-261-12Loughrea Alan Kelly
Junior A Hurling Championship Group 25 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 1-102-12Craughwell GAA Club Vincent Burke
Junior A Hurling Championship Group 35 30 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 0-142-29Clarinbridge John Keane
Junior A Hurling Championship Group 45 30 PMBallygarSarsfields 0-170-12Ballygar HC Peter Murphy
Junior B Hurling Championship Group 35 30 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 0-201-9Moycullen Iománíocht Gerry Hurley
Senior Hurling Championship Knockout5 30 PMDuggan Park Cappataggle 0-200-13CLG Ath Eascrach/Fothaine John Mc Donagh
U-12 League Finals6 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-52-5St Michael's B TeamCiaran Harkin
        
Sun 6th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals11 00 AMAthenryAthenry 5-102-4Craughwell GAA Club Gerry Moore
U-16 Division 4 Cup11 45 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team2-142-9Oranmore-Maree B Team
Junior C Hurling Championship Group 212 00 PMMenlo EmmettsMenlo Emmetts 6-126-21Rahoon-Newcastle Ronan Stankard
Junior C Hurling Championship Group 212 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-152-11Killimordaly John Mc Donagh
Junior C Hurling Championship Group 412 00 PMClarinbridgeClarinbridge 2-182-9Craughwell GAA Club Paul Fahy
U-12 League Finals12 00 PMMervueSt. James' GAA 4-101-6An Cheathrú Rua Seán Glynn
U-12 League Finals12 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 6-94-3Renvyle Frank Walsh
Intermediate Hurling Championship Knockout12 00 PMPearse StadiumSylane 1-190-23Annaghdown Sean Byrne
U-12 League Finals12 30 PMAthenryAthenry B Team5-63-4Tuam Stars B TeamGerry Moore
Intermediate Hurling Championship Knockout1 00 PMDuggan Park Castlegar 0-170-26Killimor Noel Quinn
Senior Hurling Championship Knockout2 30 PMKenny ParkLoughrea 0-221-13Liam Mellows Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Knockout3 00 PMPearse StadiumMeelick-Eyrecourt 4-211-10An Spidéal Kevin Egan
Senior Hurling Championship Knockout3 00 PMLoughreaKilnadeema-Leitrim 1-141-16Kinvara Seamus Moran
U-16 Division 4 Shield4 00 PMClonburCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 4-63-10Milltown Tom Browne
Intermediate Hurling Championship Knockout4 00 PMDuggan Park Abbeyknockmoy 0-150-16Moycullen Iománíocht Shane Curley
Junior C Hurling Championship Group 35 30 PMSylaneSylane 4-221-13Oranmore-Maree Charlie Ward
Junior C1 Hurling Championship Group 25 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 4-160-10Annaghdown Vincent Burke
Junior C1 Hurling Championship Group 25 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 1-92-19Ballygar HC James Lundon
Senior Hurling Championship Knockout5 30 PMKenny ParkTurloughmore 2-252-19Sarsfields Alan Kelly
Junior C1 Hurling Championship Group16 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-132-15Kilnadeema-Leitrim Brian Keon
Junior C1 Hurling Championship Group16 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 0-0CONCCappataggle David Cunningham
Junior C Hurling Championship Group 16 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 4-80-20Kiltormer
        
Mon 7th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship Group 16 30 PMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach 2-123-9Liam Mellows Gerry Donoghue
Junior C1 Hurling Championship Group 46 30 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 1-99-15An Spidéal Fergal Bermingham
Junior C1 Hurling Championship Group 46 30 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 0-110-15Salthill-Knocknacarra Sean Byrne
Junior C1 Hurling Championship Group 36 30 PMCastlegar PitchCastlegar 0-0CONCSt Thomas Ronan Stankard
Junior C1 Hurling Championship Group 36 30 PMBallinderreenBallinderreen 3-160-14Turloughmore Ger O Connor
        
Tue 8th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 Division 5 Cup6 30 PMHeadfordHeadford B Team7-74-6Tuam Stars B Team
U14 Division 5 Shield6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team7-11-3Salthill-Knocknacarra C TeamTony Keating
U-12 League Finals6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-71-3Claregalway Cathal Mc Mahon
        
Fri 11th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals7 00 PMClifdenClifden ------Oughterard Frank Walsh
        
Sat 12th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior Hurling Championship Knockout2 00 PMKenny ParkKinvara 1-133-13Beagh Liam Gordon
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Relegation5 00 PMKenny ParkCaherlistrane 1-132-5Clg Mícheál Breathnach Frank Kinneen
Minor A Hurling Championship Knockout5 00 PMKilconieronKilconieron GAA 4-183-9Kilnadeema-Leitrim Shane Hynes
Junior B Hurling Championship Knockout5 00 PMTurloughmoreTurloughmore 1-150-13Castlegar David Staunton
        
Sun 13th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C1 Hurling Championship Group 312 00 PMAthenryAthenry 0-0CONCTurloughmore
Minor B Hurling Championship Knockout12 00 PMKinvaraKinvara 1-131-11Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Claregalway Hotel Intermediate Football Relegation2 30 PMMilltownCorofin 2-111-15Glenamaddy Anthony Coyne
Claregalway Hotel Intermediate Football Relegation2 30 PMBarnaderg Williamstown 0-161-14Menlough Gerry Daly
Junior C1 Hurling Championship Group 25 00 PMCreggAnnaghdown 0-129-18Skehana-Mountbellew/Moylough Karol Collins
Junior C1 Hurling Championship Group 25 00 PMTuamTuam Hurling 2-214-17CLG Ath Eascrach/Fothaine James Hoade
Junior B Hurling Championship Knockout5 00 PMPortumnaPortumna 0-201-9Padraig Pearses Peter Murphy
        
Mon 14th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C Cup6 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 5-61-11Clg Mícheál Breathnach
Minor B Hurling Championship Knockout7 00 PMDuggan Park Castlegar 2-171-4Killimor Brian Keon
        
Wed 16th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMLoughreaKinvara 1-36-8Loughrea Gaelic Football Cathal Mc Mahon
        
Sat 19th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Intermediate Hurling Championship Knockout1 30 PMKenny ParkKilconieron GAA 3-150-11Turloughmore John Mc Donagh
Junior A Hurling Championship Group 34 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 2-101-12Clg Mícheál Breathnach Gerry Hurley
Intermediate Hurling Championship Knockout4 30 PMKenny ParkKillimor 1-90-16Moycullen Iománíocht Gerry Donoghue
Junior A Hurling Championship Knockout4 30 PMNew InnSarsfields 1-92-18Skehana-Mountbellew/Moylough Peter Murphy
Junior A Hurling Championship Knockout4 30 PMThe PriarieTynagh Abbey Duniry 0-92-15Salthill-Knocknacarra Karol Collins
Junior A Hurling Championship Knockout4 30 PMClarinbridgeClarinbridge 3-180-15St Thomas Noel Quinn
Junior B Hurling Championship Knockout4 30 PMBeaghBeagh 1-110-9CLG Ath Eascrach/Fothaine Pascal Sheehan
Intermediate Hurling Championship Knockout4 30 PMPearse StadiumSylane 1-113-15An Spidéal Ronan Stankard
        
Sun 20th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Cup10 00 AMAthenryAthenry 3-90-3Oranmore-Maree Gordan Duane
Under 13 A Cup10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-52-7Kilconieron GAA James Lundon
Under 13 A Cup10 00 AMTurloughmoreTurloughmore 3-71-4Craughwell GAA Club Michael Melia
Under 13 A1 Cup10 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA 1-41-2Portumna Seamus Moran
Under 13 A1 Cup10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 3-33-8Loughrea Pakie Muldoon
Under 13 A1 Cup10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 1-31-5Castlegar Kevin Egan
Under 13 A1 Cup10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks 3-51-7Kinvara Joe Larkin
Under 13 B Cup 10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle 3-131-2Cois Fharraige Ronan Stankard
Under 13 B Cup 10 00 AMArdrahanArdrahan 4-92-10Ballygar HC Pat Brennan
Under 13 B1 Cup10 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-101-1Abbeyknockmoy Gerard Dwyer
Under 13 B1 Cup10 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 8-64-1Clg Mícheál Breathnach Sean Byrne
Under 13 B1 Cup10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 1-73-5CLG Ath Eascrach/Fothaine Brian Keon
Under 13 C Cup10 00 AMKillimorKillimor 5-62-0Meelick-Eyrecourt Peter Campbell
Under 13 C Cup10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 4-92-2Annaghdown David Cunningham
Under 13 C Cup10 00 AMTuamTuam Hurling 1-012-12Sylane Pat Burke
Under 13 C Cup10 00 AMCappataggleCappataggle 0-25-9Tynagh Abbey Duniry Micheal Kelly
Minor B1 Hurling Championship Knockout10 30 AMSylaneSylane 3-112-9Ballinderreen Charlie Ward
Minor B Hurling Championship Knockout11 00 AMKenny ParkCraughwell GAA Club 2-100-13Kinvara David Staunton
Under 13 B Cup 11 00 AMBallinderreenBallinderreen 0-25-15Moycullen Iománíocht Noel Quinn
Junior B Hurling Championship Knockout11 00 AMMaigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-171-14Turloughmore Liam Ó Conghaile
Junior B Hurling Championship Knockout11 00 AMKilconieronKilconieron GAA 0-170-25Oranmore-Maree Gerry Hurley
Minor B1 Hurling Championship Knockout11 00 AMSalthill-Knocknacarra 0-222-11Liam Mellows Alan Kelly
Minor B1 Hurling Championship Knockout11 00 AMTonabrockyRahoon Newcastle - Bearna Na Forbacha 0-101-11CLG Ath Eascrach/Fothaine Paul Fahy
Minor B1 Hurling Championship Knockout11 00 AMBallinasloe (Club Grounds)Abbeyknockmoy 4-152-16Ballinasloe GAA Peter Campbell
Junior C Hurling Championship Knockout12 00 PMClarinbridgeCarnmore 2-102-20Clarinbridge Michael Conway
Senior Hurling Championship Knockout4 30 PMPearse StadiumTurloughmore 2-171-17Loughrea John Keane
Junior C Hurling Championship Knockout4 30 PMBallyloughaneMeelick-Eyrecourt 1-180-12Liam Mellows Richard Mc Nicholas
Junior C Hurling Championship Knockout5 00 PMSylaneKilbeacanty 0-130-11Sylane James Lundon
        
Mon 21st Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C Cup6 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-151-9Rahoon-Newcastle David Earls
        
Fri 25th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 B1 Cup6 00 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 0-90-18Cappataggle Gerard Dwyer
Junior A Football Championship7 30 PMTuam StarsTuam Stars 2-121-8Monivea-Abbey P.J. Rabbitte
        
Sat 26th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C Cup2 00 PMThe PriarieRahoon-Newcastle 4-116-14Salthill-Knocknacarra Liam Ó Conghaile
Junior A Football Championship3 00 PMCreggAnnaghdown 0-81-13Milltown Gerry Daly
U-13 League Group 34 00 PMKinvaraKinvara 4-52-8Ballinasloe GAA Cathal Mc Mahon
U-13 League Group 34 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team3-139-6Loughrea Gaelic Football Tom Browne
U-13 League Group 54 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-62-11Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-13 League Group 64 00 PMMilltown GAAMilltown ------Menlough
U-13 League Group 74 00 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U-13 League Group 84 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels
U-13 League Group 84 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Claregalway D Team
U-13 League Group 94 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team------An Cheathrú Rua B Team
U-13 League Group :104 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-75-8Salthill-Knocknacarra D TeamTom Browne
U-13 League Group :104 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team4-100-1Corofin B TeamGer Cahill
Claregalway Hotel Intermediate Football Relegation4 00 PMThe PriarieCLG Cárna-Caiseal 2-83-15Williamstown Frank Kinneen
Minor B1 Hurling Championship Knockout4 00 PMCarnmoreAbbeyknockmoy 4-144-20Sylane David Earls
Junior A Hurling Championship Knockout4 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-151-10Liam Mellows John Mc Donagh
U-13 League Group 24 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 3-107-7Oranmore-Maree Colm Gavin
Junior C1 Hurling Championship Knockout4 30 PMAthenryBallinderreen 1-70-17Athenry Michael Melia
Junior C Hurling Championship Knockout4 30 PMKiltormerKiltormer 0-222-9Killimordaly David Cunningham
U-13 League Group 95 00 PMPáirc Ros a'MhílClg Mícheál Breathnach B Team3-116-3Renvyle Liam Ó Conghaile
Junior A Football Championship5 15 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 3-171-9Na Piarsaigh Noel Cummins
Junior A Football Championship5 30 PMCaltra PitchCaltra 1-73-11Padraig Pearses Tom Ryder
        
Sun 27th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 110 00 AMTuam StarsTuam Stars 1-210-7Corofin Padraic Kelly
U-13 League Group 610 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Dunmore MacHales Paul Shaughnessy
Under 15 A Cup10 00 AMAthenryAthenry 1-61-18Turloughmore Sean Byrne
Under 15 A Cup10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-120-9Ballinderreen Ollie Flanagan
Under 15 A Cup10 00 AMNew InnSarsfields 2-152-19Carnmore Gerry Hurley
Under 15 A1 Cup10 00 AMCastlegar PitchCastlegar 0-101-20Loughrea Cathal Mc Mahon
Under 15 A1 Cup10 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 5-143-4Gort Inse Guaire Shane Curley
Under 15 A1 Cup10 00 AMSylaneSylane 4-114-8Kilnadeema-Leitrim Charlie Ward
Under 15 A1 Cup10 00 AMKinvaraKinvara 2-164-8Mullagh-Kiltormer Noel Quinn
Under 15 B Cup10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 1-42-11Skehana-Mountbellew/Moylough Pat Brennan
Under 15 B Cup10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks 2-100-8Ardrahan Ger O Connor
Under 15 B Cup10 00 AMClonfertMeelick-Eyrecourt 2-111-13Portumna Gerard Dwyer
Under 15 B1 Cup10 00 AMCreggAnnaghdown 2-116-12Liam Mellows Stephen Doyle
Under 15 B1 Cup10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 3-164-7St Thomas Kevin Egan
Under 15 C Cup10 00 AMClontuskertKillimor 1-84-14Four Roads Brian Keon
Under 15 C Cup10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 10-281-0Tuam Hurling Peter Campbell
U-13 League Group 211 00 AMMervueSt. James' GAA 2-55-14Salthill-Knocknacarra Noel Barrett
U-13 League Group 411 30 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-18-11St Michael's Liam Ó Conghaile
Under 15 A Cup2 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 7-190-13Padraig Pearses James Lundon
U-13 League Group 72 30 PMOughterardOughterard 0-136-5Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Frank Walsh
Senior Hurling Championship Knockout3 00 PMKenny ParkCappataggle 0-171-15St Thomas Liam Gordon
Junior B Hurling Championship Knockout4 00 PMPortumnaPortumna 0-141-19Killimordaly Kevin Egan
U-13 League Group 55 00 PMCreggAnnaghdown 3-73-8Monivea-Abbey Tommy Hynes
Junior A Football Championship5 00 PMOughterardOughterard 1-115-8St Michael's Mairtín O Curraoin (coilím)
Under 15 B Cup5 45 PMPáirc na bhForbachaCois Fharraige 2-73-11Moycullen Iománíocht John Keane
        
Mon 28th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 46 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 8-120-4An Spidéal Colm Conway
        
Tue 29th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 17 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caherlistrane Tommy Hynes
Minor B Hurling Championship Knockout7 00 PMDuggan Park Skehana-Mountbellew/Moylough 1-172-9Castlegar Seamus Moran
        
Fri 2nd Oct 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 B Cup 5 45 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMoycullen Iománíocht 2-74-5Rahoon-Newcastle David Earls
U-15 League Group 66 00 PMMilltown GAAMilltown ------Cortoon Shamrocks
        
Sat 3rd Oct 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Cup10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 1-38-3Athenry Cathal Mc Mahon
Under 13 A1 Cup10 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 3-164-7Ballinasloe GAA Kevin Quirke
Under 13 A1 Shield10 00 AMKinvaraKinvara 1-71-4Gort Inse Guaire Paschal Sheehan
Under 13 B Shield10 00 AMAn SpidealCois Fharraige 3-50-1Ballinderreen Conor Quinlan
Under 13 B1 Cup10 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-33-7Skehana-Mountbellew/Moylough David Staunton
Under 13 B1 Shield10 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 2-50-3Clg Mícheál Breathnach Michael Melia
Under 13 C Cup10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 3-54-5Killimor Peter Campbell
Under 13 C Shield10 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 3-41-6Cappataggle Gerard Dwyer
Under 13 A Cup10 00 AMKilconieronKilconieron GAA 1-81-2Turloughmore Pat Burke
Under 13 A1 Cup10 00 AMCastlegar PitchCastlegar 1-54-8Michael Cusacks Ollie Flanagan
Under 13 B Cup 10 00 AMArdrahanArdrahan 1-43-4Padraig Pearses Gerry O Connor
Under 13 B Shield10 00 AMBallygar HC ------BYE
Under 13 B1 Shield10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 2-100-3Kilnadeema-Leitrim Gordan Duane
Under 13 C Cup10 00 AMSylaneSylane 2-72-6Liam Mellows Stephen Doyle
Under 13 C Shield10 00 AMCreggAnnaghdown 7-71-1Tuam Hurling Tomas Lally
Under 13 A Shield10 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-61-6Sarsfields Sean Byrne
Under 13 A Shield12 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-50-7Clarinbridge Adrian Mooney
Under 13 B1 Cup12 00 PMSt ThomasSt Thomas 2-23-8Salthill-Knocknacarra Kevin Egan
Junior C Hurling Championship Knockout1 30 PMLoughreaMeelick-Eyrecourt 1-130-18Kilbeacanty James Lundon
Minor B1 Hurling Championship Knockout3 00 PMCraughwellCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-161-8Salthill-Knocknacarra Peter Campbell
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Relegation3 30 PMPearse StadiumAn Spidéal 1-100-12Monivea-Abbey Thomas Murphy
Junior A Football Championship3 30 PMTuam StadiumTuam Stars 3-143-11Milltown Richard Mc Nicholas
Junior B Hurling Championship Knockout4 30 PMCarnmoreMoycullen Iománíocht 2-113-16Beagh Shane Curley
Junior C Hurling Championship Knockout4 30 PMLoughreaClarinbridge 1-220-7Kiltormer Gerry Hurley
        
Sun 4th Oct 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 111 00 AMCaherlistraneCaherlistrane 0-04-13Claregalway Tommy Hynes
U-15 League Group 111 00 AMTuam StarsTuam Stars 4-151-8Annaghdown P.J. Rabbitte
U-15 League Group 211 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------Oranmore-Maree John Brennan
U-15 League Group 211 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-80-5Salthill-Knocknacarra
U-15 League Group 311 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team2-101-4Ballinasloe GAA Frank Kinneen
U-15 League Group 311 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team6-130-5Menlough Seán Glynn
U-15 League Group 411 00 AMDunmore MacHalesDunmore MacHales 3-102-10Monivea-Abbey Tony Keating
U-15 League Group 411 00 AMHeadfordHeadford 0-44-13Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-15 League Group 511 00 AMClifdenClifden 4-101-10Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Frank Walsh
U-15 League Group 511 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 4-112-2An Spidéal John O Niadh
U-15 League Group 611 00 AMCaltra PitchCaltra 1-94-4St Brendan's
U-15 League Group 611 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-52-2Kilconly Conal Burke
U-15 League Group 711 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team2-23-12CLG Bhearna Ger Cahill
U-15 League Group 711 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team1-19-13St Michael's Paul Shaughnessy
U-15 League Group 811 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-112-8Northern Gaels Martin Collins
U-15 League Group 811 00 AMKilconnellSt Gabriel's CONC0-0Tuam Stars B TeamJohn Cahill
Under 13 A1 Shield11 00 AMPortumnaPortumna 3-80-2Tommy Larkins David Cunningham
Junior C1 Hurling Championship Knockout11 30 AMCastlegarBallinderreen 2-154-16Castlegar Adrian Mooney
Junior A Football Championship12 00 PMAn SpidealCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-52-18Oranmore-Maree
Senior Hurling Championship Knockout2 00 PMKenny ParkTurloughmore 0-151-14St Thomas Alan Kelly
Junior A Hurling Championship Knockout4 30 PMLoughreaClarinbridge 3-122-6Salthill-Knocknacarra Sean Byrne
        
Sat 10th Oct 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 B1 Shield10 00 AMSt ThomasSt Thomas ------Bye
Under 15 C Shield10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Bye
Minor B Hurling Championship Knockout1 00 PMDuggan Park Skehana-Mountbellew/Moylough ------Craughwell GAA Club
Minor B1 Hurling Championship Knockout4 00 PMDuggan Park Sylane ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
        
Sun 11th Oct 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Intermediate Hurling Championship Knockout2 30 PMKenny ParkKilconieron GAA ------Moycullen Iománíocht
        
Fri 11th Dec 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bord Gais Energy Leinster Under 20 Hurling Championship7 30 PMMW Hire O'Moore Park, PortlaoiseGalway 4-210-7Laois Thomas Gleeson
        
Fri 18th Dec 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bord Gais Energy Leinster Under 20 Hurling Championship7 30 PMMW Hire O'Moore Park, PortlaoiseKilkenny 1-110-19Galway Richie Fitzsimons
        
Sat 8th May 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A2 00 PMTEG Cusack Park, MullingarWestmeath 1-165-34Galway Sean Stack
        
Sat 15th May 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 1 South3 00 PMAustin Stack ParkKerry 4-210-11Galway Conor Lane
        
Sun 16th May 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A3 45 PMPearse StadiumGalway 0-261-17Limerick James Owens
        
Sat 22nd May 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A1 30 PMSemple Stadium, ThurlesTipperary 2-190-20Galway John Keenan
        
Sun 23rd May 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 1 South2 00 PMPearse StadiumGalway 2-161-13Roscommon David Coldrick
        
Sun 30th May 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Football League Roinn 1 South3 45 PMTuam StadiumGalway 1-152-16Dublin Brendan Cawley
        
Sun 6th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A3 45 PMPearse StadiumGalway 4-283-23Waterford Fergal Horgan
        
Mon 7th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Cup11 00 AMTurloughmoreTurloughmore 3-235-13Clarinbridge Sean Byrne
Under 15 A Shield11 00 AMBallinderreenBallinderreen 1-203-20Sarsfields Noel Quinn
Under 15 A1 Cup11 00 AMKinvaraKinvara 7-201-13CLG Ath Eascrach/Fothaine Pascal Sheehan
Under 15 A1 Shield11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 3-175-4Castlegar Peter Murphy
Under 15 B Cup11 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMoycullen Iománíocht 0-202-15Skehana-Mountbellew/Moylough Conor Quinlan
Under 15 B Shield11 00 AMArdrahanArdrahan 7-162-6Portumna Kevin Egan
Under 15 B1 Cup11 00 AMCappataggleCappataggle 3-181-18Kilconieron GAA Gerry Hurley
Under 15 B1 Shield11 00 AMCreggAnnaghdown 2-123-13Ballygar HC David Staunton
Under 15 C Shield11 00 AMTuamTuam Hurling 0-15-15Killimor Pat Burke
Under 15 A Cup11 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 2-123-15Oranmore-Maree James Lundon
Under 15 A Shield11 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-163-15Athenry Christopher Browne
Under 15 A1 Cup11 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 9-171-11Sylane Liam Gordon
Under 15 A1 Shield11 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 0-126-10Mullagh-Kiltormer Gerry O Connor
Under 15 B Shield11 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 0-0CONCCois Fharraige Cathal Mc Mahon
Under 15 B1 Cup11 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-180-11Tynagh Abbey Duniry Karol Collins
Under 15 C Cup11 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 4-174-10Tommy Larkins Paul Fahy
Division 2 Hurling League12 00 PMKilconieronKilconieron GAA 0-180-18Athenry Gerry Donoghue
Under 15 B Cup1 00 PMKilbeacantyMichael Cusacks 3-124-10Meelick-Eyrecourt Ronan Stankard
Division 1 Hurling League2 00 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 1-170-18Tynagh Abbey Duniry Derek Kelly
Division 3 Hurling League2 00 PMAn SpidealAn Spidéal 2-103-34Clarinbridge John Keane
Under 15 C Cup2 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 1-104-23Four Roads David Earls
Junior C1 Hurling Championship Knockout3 00 PMKenny ParkSkehana-Mountbellew/Moylough 2-101-14CLG Ath Eascrach/Fothaine Sean Byrne
Division 2 Hurling League4 00 PMArdrahanCastlegar 0-191-21Ardrahan Paul Fahy
Division 1 Hurling League6 00 PMNew InnSarsfields 0-161-19Gort Inse Guaire Michael Conway
Division 1 Hurling League6 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-192-16Kilnadeema-Leitrim Conor Quinlan
Division 1 Hurling League6 00 PMBallinderreenBallinderreen 2-162-21Tommy Larkins Gerry O Connor
Division 2 Hurling League6 00 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-153-18Craughwell GAA Club Peter Campbell
Division 2 Hurling League6 00 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 0-141-25Padraig Pearses James Lundon
Division 2 Hurling League6 00 PMKillimordalyKillimordaly 4-132-19An Mullach Christopher Browne
Division 3 Hurling League6 00 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 2-211-13Kilbeacanty Liam Gordon
Division 3 Hurling League6 00 PMKinvaraKinvara 2-200-8Pádraig Pearses Kevin Egan
Division 3 Hurling League6 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 6-280-13Castlegar David Earls
Division 3 Hurling League6 00 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 5-250-14Carnmore Murt Ó Cualáin
Junior 1 Hurling Group 16 00 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 1-210-13Ballinasloe GAA Karol Collins
Junior 1 Hurling Group 27 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 5-241-10Menlo Emmetts Richard Mc Nicholas
        
Tue 8th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 2-83-16Caherlistrane Padraic Kelly
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCreggAnnaghdown 4-172-8Tuam Stars Martin Collins
U-13 Football Division 1 North7 00 PMHeadfordHeadford 2-141-5Monivea-Abbey Anthony Coyne
U-13 Football Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-72-10Oranmore-Maree Frank Kinneen
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBarnaBearna-Na Forbacha 0-23-7Maigh Cuilinn Tom Nally
U-13 Football Division 2 North7 00 PMOranmoreOranmore-Maree B Team6-164-4Ballinasloe GAA Noel Quinn
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown 0-510-9Craughwell GAA Club Charlie Ward
U-13 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 5-115-11Cortoon Shamrocks Tommy Hynes
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMenloughMenlough 8-112-15St Gabriel's Odhran Loughrey
U-13 Football Division 2 West7 00 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra B Team0-54-5Claregalway B TeamJp Moore
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard 3-52-9St. James' GAA Mairtín O Curraoin (coilím)
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden 3-92-7Killannin Colm Conway
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra 1-73-6Claregalway C TeamJohn Fahy
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara 0-71-11Kilkerrin/Clonberne/Killererin Cathal Mc Mahon
U-13 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels 5-123-4Mountbellew/Moylough Sean Lyons
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKilconlyKilconly 3-48-10Loughrea Gaelic Football Noel Finnegan
U-13 Football Division 3 West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche 1-010-12Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Peter Bane
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's 6-142-9An Spidéal Ger Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U-13 Football Division 3 West7 00 PMRenvyleRenvyle 1-69-14CLG Bhearna B TeamFrank Walsh
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-25-17Athenry B TeamCiaran Harkin
U-13 Football Division 4 A7 00 PMBallygarSt Brendan's 6-102-3Corofin B TeamTony Keating
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCaherlistrane B Team------BYE
U-13 Football Division 4 B7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team7-120-5Annaghdown B TeamPaul Quinn
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B Team0-25-11Craughwell GAA Club B TeamJohn Cahill
U-13 Football Division 5 North7 00 PMBelclareCorofin C Team1-35-15Padraig Pearses Tom Browne
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane C Team6-91-6Tuam Stars C TeamTom Ryder
Division 1 Hurling League7 00 PMCappataggleTurloughmore 4-162-20Cappataggle Shane Hynes
U-13 Football Division 5 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin B Team1-214-19Clg Mícheál Breathnach B Team
Division 3 Hurling League7 30 PMSylaneSylane 3-180-20Athenry Richard Mc Nicholas
U-13 Football Division 2 West8 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 4-93-5Clg Mícheál Breathnach John O Niadh
        
Wed 9th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U17 A West Championship 6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 3-113-8Maigh Cuilinn Frank Kinneen
Under 13 A Cup6 45 PMAthenryKilconieron GAA 1-76-5Athenry Brian Keon
Under 13 A1 Cup6 45 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 1-62-6Michael Cusacks Christopher Browne
Under 13 B Cup 6 45 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 4-91-9Padraig Pearses Ronan McNulty
Under 13 B1 Cup6 45 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-92-3Salthill-Knocknacarra James Lundon
Under 13 C Cup6 45 PMKillimorKillimor 3-51-7Sylane Peter Murphy
U17 A West Championship 7 00 PMKillanninKillannin 2-72-13St. James' GAA Noel Cummins
U17 A West Championship 7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 1-151-7Oranmore-Maree Christopher Ryan
U17 B West Championship7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 2-130-6St Michael's Muiris Mac Gearailt
U17 C West Championship7 00 PMClifdenClifden 10-130-2Killannin Mairtin O Mainin
U17 C West Championship7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 4-127-12Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Mairtín O Curraoin (coilím)
U17 A North Championship 7 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway 1-141-3Tuam Stars Austin O Connell
U17 A North Championship 7 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 4-93-16Dunmore MacHales Thomas Murphy
U17 A North Championship 7 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-112-8Corofin Sean Lyons
U17 B North Championship - Group B7 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 0-65-7Gaeil na Gaillimhe Tony Keating
U17 B North Championship - Group B7 30 PMMenloughMenlough/Padraig Pearses 0-92-10Ballinasloe GAA Gerry Daly
U17 C North Championship - Group A7 30 PMHeadfordHeadford 4-152-9Tuam Stars Padraic Kelly
U17 C North Championship - Group A7 30 PMMilltownMilltown 1-41-8Cortoon Shamrocks Tommy Hynes
Division 3 Hurling League7 30 PMKiltormerKillimor 0-240-13Kiltormer Derek Kelly
Division 3 Hurling League7 45 PMTurloughmoreTurloughmore 3-150-9Annaghdown Sean Byrne
U17 B West Championship8 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-105-15Oughterard Noel Gorham
        
Thu 10th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Shield6 45 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-73-7Clarinbridge Tomas Lally
Under 13 A1 Shield6 45 PMPortumnaPortumna 0-41-5Kinvara Peter Campbell
Under 13 B Shield6 45 PMBarnaCois Fharraige 4-15-6Ballygar HC John Keane
Under 13 B1 Shield6 45 PMMullaghMullagh-Kiltormer 1-121-4Abbeyknockmoy Gerry Hurley
Under 13 C Shield6 45 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-37-5Annaghdown David Cunningham
        
Fri 11th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 46 45 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-65-7Ballinasloe GAA John Devlin
U-15 Football Division 17 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-153-13Tuam Stars Thomas Murphy
U-15 Football Division 17 00 PMOranmoreOranmore-Maree 4-131-12Annaghdown Cathal Mc Mahon
U-15 Football Division 17 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 1-87-3Maigh Cuilinn Muiris Mac Gearailt
U-15 Football Division 17 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-84-14Claregalway Christopher Ryan
U-15 Football Division 2 North7 00 PMKinvaraKinvara 1-31-11Craughwell GAA Club Paddy Ó Griofa
U-15 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales 3-113-11Athenry P.J. Rabbitte
U-15 Football Division 2 North7 00 PMHeadfordHeadford 7-72-14Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-15 Football Division 2 West7 00 PMWestsideSt Michael's 5-103-6An Cheathrú Rua Ronan McNulty
U-15 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden 8-125-3Salthill-Knocknacarra B TeamNoel Gorham
U-15 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA ------Clg Mícheál Breathnach
U-15 Football Division 3 North7 00 PMMenloughMenlough 1-163-9Oranmore-Maree B TeamJohn Cahill
U-15 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra 7-76-12Monivea-Abbey John Fahy
U-15 Football Division 3 North7 00 PMMilltown GAAMilltown ------Kilconly Noel Finnegan
U-15 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Charlie Ward
U-15 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 8-164-5Naomh Pádraig, An Fháirche John O Niadh
U-15 Football Division 3 West7 00 PMRos MucCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 8-81-7Oughterard Alan Carr
U-15 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal ------Claregalway B Team
U-15 Football Division 3 West7 00 PMBYE ------Killannin
U-15 Football Division 47 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 9-104-8Oranmore-Maree C TeamGearoid O Conamha
U-15 Football Division 47 00 PMTuam StarsTuam Stars ------St Brendan's
U-15 Football Division 47 00 PMKilconnellSt Gabriel's ------Claregalway C Team
U-15 Football Division 57 00 PMMonivea-Abbey ------BYE
U-15 Football Division 57 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kinvara B TeamPaul Shaughnessy
U-15 Football Division 57 00 PMBelclareCorofin B Team9-75-5Salthill-Knocknacarra C TeamGerry Daly
U-15 Football Division 57 00 PMCreggAnnaghdown B Team2-43-5Headford B TeamJohn Donovan
U-13 Football Division 1 West7 00 PMAthenryAthenry 4-67-6Claregalway David Staunton
Junior A Football Championship7 00 PMPearse StadiumCLG Bhearna 0-181-3St Michael's Frank Kinneen
Junior C Championship West7 30 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn 5-202-7Oughterard Liam Ó Conghaile
Junior B Championship West7 45 PMCarnaCLG Cárna-Caiseal 0-144-7Killannin Mairtín O Curraoin (coilím)
Junior A Championship North 8 00 PMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk 2-101-7Monivea-Abbey Anthony Coyne
Junior A Championship North 8 00 PMAthenryAthenry 2-33-8Caltra Richard Mc Nicholas
Junior B Championship North 8 00 PMCorofin Corofin 5-141-9Headford Padraic Kelly
Junior B Championship North 8 00 PMWilliamstownWilliamstown 0-82-10Kilconly Tom Ryder
Junior B Championship North 8 00 PMMenloughMenlough 1-72-11Claregalway Seamus Lawlor
Junior C Championship North - Group A8 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-102-9Glenamaddy John Devlin
Junior C Championship North - Group A8 00 PMCrestwoodFr Griffins Éire Óg 1-80-4Caherlistrane Ronan McNulty
Junior C Championship North - Group B8 00 PMBallygarSt Brendan's 0-151-3Kilkerrin-Clonberne John Fahy
        
Sat 12th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Shield11 00 AMNew InnSarsfields 1-151-21Athenry Sean Byrne
Under 15 A1 Cup11 00 AMKinvaraKinvara 2-262-24Loughrea Karol Collins
Under 15 A1 Shield11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 1-112-14Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 15 B Cup11 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-171-3Meelick-Eyrecourt Gerard Dwyer
Under 15 B Shield11 00 AMArdrahanArdrahan 3-122-19Craughwell GAA Club Pascal Sheehan
Under 15 B1 Cup11 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-63-8Cappataggle Cathal Mc Mahon
Under 15 B1 Shield11 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC 2-181-17St Thomas James Lundon
Under 15 C Cup11 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 1-72-15Four Roads John Keane
Under 15 C Shield11 00 AMKillimorKillimor 0-0CONCRahoon-Newcastle Peter Murphy
Junior B Championship West12 30 PMInis MórCLG Oileáin Árann 1-106-16An Spidéal Frank Kinneen
Division 2 Hurling League6 00 PMPortumnaPortumna 4-162-27Beagh Seamus Moran
Junior B Championship North 6 30 PMDunmoreDunmore MacHales 0-0CONCAnnaghdown
Junior C Championship North - Group A6 30 PMMilltownMilltown 1-170-3Glinsk Tommy Hynes
Junior C Championship North - Group A6 30 PMBarnaderg Killererin 3-71-9Claregalway Martin Collins
Junior C Championship North - Group B6 30 PMKiltormerKiltormer 0-64-13Mountbellew/Moylough John Cahill
Junior C Championship North - Group B6 30 PMBushfield ParkLoughrea 5-221-6Caltra Noel Dempsey
Junior C Championship North - Group B6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 3-82-17Oranmore-Maree Pat Hansberry
Junior A Championship West 7 00 PMKillanninKillannin 1-170-7Na Piarsaigh Noel Cummins
Junior A Championship West 7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 2-214-13An Cheathrú Rua Colm Conway
Junior A Championship West 7 00 PMOughterardOughterard 1-72-9Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Mairtin O Mainin
Junior B Championship West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-172-10Naomh Pádraig, An Fháirche Ger Cahill
        
Sun 13th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Roinn 6A12 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team2-30-3Craughwell GAA Club C TeamJohn Patrick Moore
U12 Roinn 1A9 00 AMCastlegar PitchCastlegar 0-39-7Oranmore-Maree Conor Quinlan
Under 12 Roinn 5A 9 00 AMCastlegar PitchCastlegar B Team2-47-9Oranmore-Maree B TeamConor Quinlan
U12 Roinn 3B9 45 AMSylaneSylane 5-43-7Skehana-Mountbellew/Moylough David Staunton
U12 Roinn 1A10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 2-74-11Clarinbridge Stephen Doyle
U12 Roinn 1B10 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 0-43-14Kilconieron GAA Gerard Dwyer
U12 Roinn 1B10 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC 0-65-9Athenry Charlie Ward
U12 Roinn 1B10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 2-71-10Sarsfields Cathal Mc Mahon
U12 Roinn 2A10 00 AMBallinderreenBallinderreen 0-13-15Tynagh Abbey Duniry Michael Connolly
U12 Roinn 2A10 00 AMKinvaraKinvara 0-16-10Michael Cusacks Ronan Stankard
U12 Roinn 2A10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 4-33-5Kilnadeema-Leitrim Tommy Hanlon
U12 Roinn 2B10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 0-46-9Cappataggle Liam Gordon
U12 Roinn 2B10 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Padraig Pearses
U12 Roinn 3A10 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-03-8Rahoon-Newcastle David Earls
U12 Roinn 3A10 00 AMNa ForbachaCois Fharraige 3-120-3Liam Mellows David Cunningham
U12 Roinn 3B10 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 7-52-2Abbeyknockmoy Michael Melia
U12 Roinn 410 00 AMKillimorKillimor 3-13-12Ardrahan Pakie Muldoon
U12 Roinn 410 00 AMTuamTuam Hurling 3-212-2Killimordaly
U12 Roinn 410 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 4-15-5Annaghdown
U12 Roinn 6B11 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire B Team1-33-2Kilnadeema-Leitrim B TeamTommy Hanlon
U12 Roinn 6B11 00 AMKinvaraKinvara B Team0-14-5Michael Cusacks B Team
Minor A (U17) Group 111 00 AMNew InnSarsfields 4-114-21Tynagh Abbey Duniry Peter Murphy
Minor A (U17) Group 111 00 AMKillimordalyKillimordaly 1-93-14Skehana-Mountbellew/Moylough James Lundon
Minor A (U17) Group 111 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim ------Loughrea Gerry Hurley
Minor A (U17) Group 211 00 AMCastlegar PitchCastlegar 1-141-20Craughwell GAA Club Sean Byrne
Minor A (U17) Group 211 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-103-17Clarinbridge
Minor A (U17) Group 211 00 AMTurloughmoreTurloughmore 2-281-10Cois Fharraige Aontaithe David Staunton
Minor (U17) B Group 111 00 AMKinvaraKinvara ------Tommy Larkins Pascal Sheehan
Minor (U17) B Group 111 00 AMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 3-213-3Abbeyknockmoy Shane Curley
Minor (U17) B Group 211 00 AMAthenryAthenry 1-146-10Mullagh-Kiltormer Karol Collins
Minor (U17) B Group 211 00 AMSylaneSylane 2-150-9Michael Cusacks Paul Fahy
Minor (U17) B Group 211 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 1-94-19Carnmore Pascal Sheehan
Under 12 Roinn 5A 11 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore B Team4-32-1Clarinbridge B TeamStephen Doyle
Under 12 Roinn 5B11 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team6-60-2Sarsfields Cathal Mc Mahon
Under 12 Roinn 6A11 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Castlebar Mitchels Hurling
Under 12 Roinn 6A11 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team------Sylane B Team
Division 4C12 00 PMBallygarSt Brendan's 1-140-8St Gabriel's Gerry Daly
U12 Roinn 6B12 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club D Team5-82-2Tynagh Abbey Duniry B Team
Under 12 Roinn 5B12 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------Athenry B Team
Division 3B 12 00 PMOranmoreOranmore-Maree 1-152-15Clg Mícheál Breathnach Frank Kinneen
Division 4B 12 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche 0-110-9CLG Cárna-Caiseal John Devlin
Division 2A 12 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-93-8Annaghdown Noel Dempsey
Junior B Championship West1 00 PMClifdenClifden 1-172-6An Cheathrú Rua John O Niadh
Junior C Championship West1 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 2-110-11CLG Bhearna Colm Conway
Junior C Championship West1 00 PMWestsideSt Michael's 2-121-13Renvyle Noel Barrett
Junior C Championship West1 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-47-14Gaeil na Gaillimhe Tom Nally
Allianz Hurling League Roinn 1 Group A1 45 PMPáirc Uí ChaoimhCork 2-233-25Galway Paud O Dwyer
U12 Roinn 1A2 00 PMTurloughmoreTurloughmore 2-41-4Moycullen Iománíocht
Allianz Football League Roinn 13 45 PMClonesMonaghan 1-212-17Galway David Gough
Junior C1 Hurling Championship Knockout5 30 PMMoycullenKilnadeema-Leitrim 7-131-14Moycullen Iománíocht Conor Quinlan
Junior C1 Hurling Championship Knockout5 30 PMCastlegarBallygar HC 1-106-12Castlegar Ronan Stankard
Junior C1 Hurling Championship Knockout5 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-151-10Athenry Derek Kelly
U-15 Football Division 2 North7 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 9-82-4Loughrea Gaelic Football Tony Keating
        
Mon 14th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior 1 Hurling Group 26 00 PMMenlo EmmettsMenlo Emmetts 1-112-26Bearna-Na Forbacha
U12 Roinn 2B6 30 PMPortumnaPortumna 2-60-4Tommy Larkins Shane Briscoe
Under 15 A Roinn 16 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 5-161-16Sarsfields James Lundon
Under 15 A Roinn 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 6-171-5Oranmore-Maree Pat Burke
Under 15 A Roinn 26 30 PMAthenryAthenry 4-160-6Craughwell GAA Club James Hoade
Under 15 A Roinn 26 30 PMKinvaraKinvara 2-72-13Castlegar Kevin Egan
Under 15 A1 Roinn16 30 PMCreggAnnaghdown 3-111-17Turloughmore John Donovan
Under 15 A1 Roinn16 30 PMKilconieronKilconieron GAA 6-243-7Portumna Derek Kelly
Under 15 A1 Roinn26 30 PMMullagh-Kiltormer 2-114-16Carnmore Shane Curley
Under 15 B Roinn 16 30 PMSt ThomasSt Thomas ------Padraig Pearses Paschal Sheehan
Under 15 B Roinn 26 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 4-90-12Killimordaly Peter Campbell
Under 15 B1 Roinn16 30 PMBallygar HC 3-110-15Ardrahan David Staunton
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-171-17Kilnadeema-Leitrim Peter Murphy
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 2-151-13Cappataggle Conor Quinlan
Under 15 C Roinn 26 30 PMTuamTuam Hurling 2-08-17Cois Fharraige Stephen Doyle
Under 15 C Roinn 26 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 2-28-16Rahoon-Newcastle Gerry Hurley
Under 15 C1 Roinn 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team6-76-2Athenry B TeamKevin Quirke
Under 15 C Roinn16 45 PMSylaneSylane 4-175-8Clg Mícheál Breathnach Sean Byrne
Under 15 C Roinn16 45 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 1-91-17Fr. Joe Walsh's Paul Fahy
Under 15 B Roinn 17 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 6-184-11CLG Ath Eascrach/Fothaine Pakie Muldoon
Under 15 B Roinn 27 00 PMBallinderreenBallinderreen 0-86-14Skehana-Mountbellew/Moylough Ronan McNulty
Under 15 A1 Roinn27 30 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-160-16Gort Inse Guaire David Earls
Under 15 B1 Roinn17 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 4-62-8Four Roads Vincent Burke
Under 15 C1 Roinn 17 40 PMCreggAnnaghdown 0-51-9Castlebar Mitchels Hurling John Donovan
Under 15 C1 Roinn 27 45 PMClarinbridgeClarinbridge B Team1-76-10Pádraig Pearses Pat Burke
        
Tue 15th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team8-81-0Killannin B Team
U-13 Football Division 5 West7 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team5-74-5Oranmore-Maree C Team
Division 1 Hurling League7 00 PMBallyloughaneLiam Mellows 2-152-14St Thomas John Keane
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 3-91-8Headford Tony Keating
U-13 Football Division 1 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-66-7Annaghdown Tommy Hynes
U-13 Football Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 4-75-7Corofin Austin O Connell
U-13 Football Division 1 West7 00 PMOranmoreOranmore-Maree 10-93-4Bearna-Na Forbacha Noel Quinn
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 4-75-7Athenry Frank Kinneen
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-84-10Salthill-Knocknacarra Tom Browne
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Milltown Noel Finnegan
U-13 Football Division 2 North7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-70-6Menlough David Cunningham
U-13 Football Division 2 North7 00 PMKilconnellSt Gabriel's 3-54-8Oranmore-Maree B TeamOdhran Loughrey
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 3-102-5Dunmore MacHales Gearoid O Conamha
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA 6-42-10Salthill-Knocknacarra B TeamChristopher Ryan
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-91-9Clifden Ciaran Harkin
U-13 Football Division 2 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin 4-71-11An Cheathrú Rua Muiris Mac Gearailt
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard 1-45-11Clg Mícheál Breathnach Noel Cummins
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 1-137-7Kinvara Gerry Daly
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Kilconly Peter Bane
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 4-110-6Claregalway C TeamPaul Quinn
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra 4-22-8Northern Gaels John Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's 8-90-1Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Ger Cahill
U-13 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal 15-111-3Renvyle Shane McDonagh
U-13 Football Division 3 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team4-104-2Naomh Pádraig, An Fháirche Tom Nally
U-13 Football Division 3 West7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 7-164-1Maigh Cuilinn B TeamPádraig Mac Donncha
U-13 Football Division 4 A7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team0-16-16Tuam Stars B Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMBallygarSt Brendan's 3-82-15Athenry B TeamSean Lyons
U-13 Football Division 4 B7 00 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin B Team------Caherlistrane B TeamJohn Cahill
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-31-3Craughwell GAA Club B TeamJohn Devlin
U-13 Football Division 5 North7 00 PMHeadfordHeadford B Team0-36-10Caherlistrane C TeamMartin Collins
U-13 Football Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars C Team3-65-3Corofin C TeamThomas Murphy
Junior C1 Hurling Championship Knockout7 00 PMThe PriarieTommy Larkins 1-111-7Salthill-Knocknacarra David Earls
Junior A Championship North 8 00 PMMilltownMilltown 1-90-10Annaghdown Tony Keating
        
Wed 16th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 C1 Roinn 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 4-135-6Castlegar Karol Collins
U17 A West Championship 7 00 PMMervueSt. James' GAA 2-120-11Salthill-Knocknacarra Tommy Faherty (S)
U17 A West Championship 7 00 PMOranmoreOranmore-Maree 1-91-12Killannin Frank Kinneen
U17 B West Championship7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 5-103-16An Cheathrú Rua Christopher Ryan
U17 C West Championship7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 3-84-10Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U17 C West Championship7 00 PMKillanninKillannin CONC0-0Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
Junior A Hurling Championship Knockout7 00 PMKenny ParkSkehana-Mountbellew/Moylough 0-232-17Craughwell GAA Club Noel Quinn
U17 A North Championship 7 30 PMTuam StarsTuam Stars 1-201-8Monivea-Abbey Gerald Anthony Lohan
U17 A North Championship 7 30 PMCorofin Corofin 3-181-7Caherlistrane Padraic Kelly
U17 A North Championship 7 30 PMDunmoreDunmore MacHales 0-63-10Claregalway Richard Mc Nicholas
U17 A West Championship 7 30 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn 2-143-5An Spidéal James Molloy
U17 B North Championship - Group B7 30 PMKinvaraKinvara 5-91-8Menlough/Padraig Pearses Paddy Ó Griofa
U17 B North Championship - Group B7 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-101-10Gaeil na Gaillimhe P.J. Rabbitte
U17 B West Championship7 30 PMOughterardOughterard 2-71-5CLG Bhearna Muiris Mac Gearailt
U17 C North Championship - Group A7 30 PMKilconlyKilconly 5-94-12Milltown Martin Collins
U17 C North Championship - Group A7 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 0-153-14Headford Anthony Coyne
        
Thu 17th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U13A Roinn 16 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 7-150-3Clarinbridge James Lundon
U13A Roinn 16 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-32-7Oranmore-Maree Cathal Mc Mahon
U13A Roinn 26 30 PMAthenryAthenry 5-151-1Maigh Cuilinn Ronan McNulty
U13A Roinn 26 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-31-8Castlegar John Donovan
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 5-64-4Portumna Pat Burke
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-35-3Gort Inse Guaire Christopher Browne
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKillimordalyKillimordaly 4-132-7Kinvara Tomas Lally
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMNew InnSarsfields 0-84-14Kilconieron GAA David Cunningham
Under 13 B Roinn 16 30 PMCappataggleCappataggle ------Skehana-Mountbellew/Moylough Peter Murphy
Under 13 B Roinn 16 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 2-41-12St Thomas Peter Campbell
Under 13 B Roinn 26 30 PMArdrahanArdrahan 2-111-2Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 13 B Roinn 26 30 PMMichael CusacksMichael Cusacks 1-71-2Rahoon-Newcastle Pat Brennan
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 0-33-9Ballygar HC Stephen Doyle
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 4-54-3Ballinderreen Shane Hynes
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 9-200-3Ballinasloe GAA Liam Gordon
Under 13 C Roinn 16 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 3-61-4Annaghdown Sean Byrne
Under 13 C Roinn 16 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 5-71-2Roscommon Gaels Pakie Muldoon
Under 13 C Roinn 36 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine ------St. Dominic's G.A.A. Club Vincent Burke
Under 13 B1 Roinn 26 45 PMKilnadeema-Leitrim 0-50-3Clg Mícheál Breathnach Kevin Quirke
Under 13 C Roinn 27 00 PMTuamTuam Hurling ------Killimor Paul Shaughnessy
Under 13 C Roinn 37 00 PMSylaneSylane ------Cois Fharraige Charlie Ward
Under 13 C1 Roinn A7 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore B Team------Craughwell GAA Club B Team
Under 13 C1 Roinn B7 30 PMMareeOranmore-Maree 3-44-8Athenry Sean Byrne
        
Fri 18th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Oranmore-Maree Tom Browne
U-15 Football Division 16 30 PMCreggAnnaghdown ------CLG Bhearna Pat Hansberry
U-15 Football Division 16 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Corofin Christopher Ryan
U-15 Football Division 16 30 PMTuam StarsTuam Stars ------Salthill-Knocknacarra Gerry Daly
U-15 Football Division 2 North6 30 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Dunmore MacHales Peter Bane
U-15 Football Division 2 North6 30 PMAthenryAthenry ------Mountbellew/Moylough David Staunton
U-15 Football Division 2 North6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Headford Paul Quinn
U-15 Football Division 2 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Kinvara Martin Collins
U-15 Football Division 2 West6 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------St. James' GAA Colm Conway
U-15 Football Division 2 West6 30 PMPáirc Ros a'MhílClg Mícheál Breathnach ------Clifden Alan Carr
U-15 Football Division 2 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------St Michael's
U-15 Football Division 3 North6 30 PMKilconlyKilconly ------Caltra Conal Burke
U-15 Football Division 3 North6 30 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Northern Gaels Padraic Kelly
U-15 Football Division 3 North6 30 PMMenloughMenlough ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill
U-15 Football Division 3 West6 30 PMKillannin Community PitchKillannin ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Muiris Mac Gearailt
U-15 Football Division 3 West6 30 PMAn SpidealAn Spidéal ------Naomh Pádraig, An Fháirche Mairtín O Curraoin (coilím)
U-15 Football Division 46 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------St Brendan's Gearoid O Conamha
U-15 Football Division 46 30 PMKilconnellSt Gabriel's ------Tuam Stars B TeamOdhran Loughrey
U-15 Football Division 46 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Claregalway C TeamSeamus Lawlor
U-15 Football Division 46 30 PMMareeOranmore-Maree C Team------Cortoon Shamrocks Kevin Egan
U-15 Football Division 3 West7 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway B Team------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-15 Football Division 3 West7 00 PMOughterard ------Bye
U-15 Football Division 57 00 PMCorofin ------BYE
U-15 Football Division 57 00 PMHeadfordHeadford B Team------Claregalway D Team
Junior A Football Championship7 00 PMPearse StadiumTuam Stars ------CLG Bhearna Thomas Murphy
U-15 Football Division 3 North7 30 PMMareeOranmore-Maree B Team------Milltown Kevin Egan
U-15 Football Division 57 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team------Annaghdown B TeamJohn Patrick Moore
        
Sat 19th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 C1 Roinn B10 00 AMKillimordalyKillimordaly ------Pádraig Pearses Tomas Lally
Junior C Hurling Championship Knockout6 00 PMKenny ParkClarinbridge ------Kilbeacanty Sean Byrne
Division 1 Hurling League6 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry ------Turloughmore Seamus Moran
Division 1 Hurling League6 00 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Loughrea
Division 1 Hurling League6 00 PMCappataggleCappataggle ------Sarsfields Peter Campbell
Division 1 Hurling League6 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins ------Liam Mellows
Division 2 Hurling League6 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Portumna James Lundon
Division 2 Hurling League6 00 PMAthenryAthenry ------Meelick-Eyrecourt
Division 2 Hurling League6 00 PMBeaghBeagh ------Kilconieron GAA Noel Quinn
Division 2 Hurling League6 00 PMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach ------Castlegar Peter Murphy
Division 2 Hurling League6 00 PMArdrahanArdrahan ------Abbeyknockmoy Ger O Connor
Division 3 Hurling League6 00 PMKillimorKillimor ------Padraig Pearses (Ros) Derek Kelly
Division 3 Hurling League6 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore ------An Spidéal David Earls
Division 3 Hurling League6 00 PMCreggAnnaghdown ------Sylane David Staunton
Junior 1 Hurling Group 16 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Ballygar HC Gerry Donoghue
Junior B Hurling Championship Knockout6 00 PMLoughreaKillimordaly ------Oranmore-Maree Brian Keon
Junior C1 Hurling Championship Knockout6 00 PMDuggan Park CLG Ath Eascrach/Fothaine ------Castlegar Vincent Burke
U-15 Football Division 56 30 PMKinvaraKinvara B Team------Monivea-Abbey B Team
        
Sun 20th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 110 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Annaghdown Austin O Connell
Group 110 00 AMHeadfordHeadford ------Caherlistrane
Group 110 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Corofin Tommy Hynes
Group 210 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------Salthill-Knocknacarra Cathal Mc Mahon
Group 610 00 AMCaltra PitchCaltra ------St Brendan's Pat Hansberry
Group 710 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------An Spidéal
U-12 Football Group 910 00 AMKinvaraKinvara B Team------Loughrea Gaelic Football B TeamNoel Quinn
U-12 Football Group 910 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Annaghdown B TeamJohn Donovan
U-12 Football Group 910 00 AMMareeOranmore-Maree C Team------Claregalway C TeamKevin Egan
U-12 Football Group 1010 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team------St. James' GAA B TeamLiam Ó Conghaile
U-12 Football Group 1010 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------Salthill-Knocknacarra C TeamFrank Kinneen
U-12 Football Group 1110 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway E Team------Tuam Stars C TeamPeter Bane
U-12 Football Group 1110 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Corofin C TeamTom Browne
Group 211 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Maigh Cuilinn
Group 211 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Claregalway Liam Ó Conghaile
Group 311 00 AMMareeOranmore-Maree B Team------Athenry Kevin Egan
Group 311 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Craughwell GAA Club
Group 411 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------Killannin
Group 411 00 AMMervueSt. James' GAA ------An Cheathrú Rua Tom Nally
Group 511 00 AMKilconlyKilconly ------Ballinasloe GAA Noel Finnegan
Group 511 00 AMMenloughMenlough ------Mountbellew/Moylough
Group 511 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Northern Gaels
Group 611 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Claregalway D Team
Group 611 00 AMOranmoreOranmore-Maree D Team------Milltown Cathal Mc Mahon
Group 711 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Oughterard
Group 711 00 AMRenvyleRenvyle ------St Michael's Frank Walsh
Group 811 00 AMAthenryAthenry B Team------Killererin Martin Collins
Group 811 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Kinvara Conal Burke
Group 811 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team------St Gabriel's
Division 1 Hurling League11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim ------Ballinderreen
Division 1 Hurling League11 00 AMSt ThomasSt Thomas ------Oranmore-Maree Michael Conway
Division 2 Hurling League11 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Killimordaly Christopher Browne
Division 3 Hurling League11 00 AMKilbeacantyKilbeacanty ------Kinvara
Division 3 Hurling League11 00 AMKiltormerKiltormer ------CLG Ath Eascrach/Fothaine Liam Gordon
Division 3 Hurling League11 00 AMCastlegar PitchCastlegar ------Rahoon-Newcastle Ronan Stankard
Division 3 Hurling League11 00 AMClarinbridgeClarinbridge ------Maigh Cuilinn
Division 3 Hurling League11 00 AMTurloughmoreTurloughmore ------Four Roads Shane Hynes
U17 A West Championship 11 30 AMOranmoreOranmore-Maree ------St. James' GAA Noel Barrett
U17 A West Championship 11 30 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Killannin Frank Kinneen
U17 A West Championship 11 30 AMAn SpidealAn Spidéal ------Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
U17 B West Championship11 30 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------CLG Bhearna Mairtin O Mainin
U17 B West Championship11 30 AMWestsideSt Michael's ------Oughterard Ger Cahill
U17 C West Championship11 30 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
Division 4C12 00 PMWilliamstownWilliamstown ------Corofin Gerry Daly
U17 B North Championship - Group A12 00 PMCreggAnnaghdown ------Athenry Austin O Connell
U17 C North Championship - Group B12 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------St Brendan's Mairtin Flaherty
U17 C North Championship - Group B12 00 PMCaltra PitchCaltra ------St Gabriel's John Cahill
U17 A North Championship 12 00 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Monivea-Abbey Tony Keating
U17 A North Championship 12 00 PMCorofin Corofin ------Claregalway Thomas Murphy
U17 A North Championship 12 00 PMDunmoreDunmore MacHales ------Tuam Stars P.J. Rabbitte
U17 B North Championship - Group B12 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Ballinasloe GAA
U17 B North Championship - Group B12 00 PMKinvaraGaeil na Gaillimhe ------Kinvara Paddy Ó Griofa
U17 C North Championship - Group A12 00 PMTuam StarsTuam Stars ------Cortoon Shamrocks John Fahy
U17 C North Championship - Group A12 00 PMHeadfordHeadford ------Kilconly Tommy Hynes
U17 B North Championship - Group A12 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins
U17 C West Championship12 30 PMKillanninKillannin ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior C1 Hurling Championship Knockout3 00 PMDuggan Park Kilnadeema-Leitrim ------Tommy Larkins Gerry Hurley
Minor (U17) B Group 16 00 PMArdrahanArdrahan ------Ballinderreen Ger O Connor
        
Mon 21st Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Roinn 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Loughrea Cathal Mc Mahon
Under 15 A Roinn 16 30 PMNew InnSarsfields ------Clarinbridge Gerry Hurley
Under 15 A Roinn 26 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Kinvara James Lundon
Under 15 A1 Roinn16 30 PMTurloughmoreTurloughmore ------Kilconieron GAA Sean Byrne
Under 15 A1 Roinn26 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 15 A1 Roinn26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore ------Moycullen Iománíocht Karol Collins
Under 15 B Roinn 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Michael Cusacks Tomas Lally
Under 15 B Roinn 16 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine ------St Thomas Gerard Dwyer
Under 15 B Roinn 26 30 PMKillimordalyKillimordaly ------Ballinderreen Pat Burke
Under 15 B Roinn 26 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough ------Tynagh Abbey Duniry David Staunton
Under 15 B1 Roinn16 30 PMArdrahanArdrahan ------Four Roads
Under 15 B1 Roinn16 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Ballygar HC
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMCappataggleCappataggle ------Tommy Larkins
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMKilnadeema-Leitrim ------Liam Mellows
Under 15 C Roinn 26 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Tuam Hurling Conor Quinlan
Under 15 C Roinn 26 30 PMCois Fharraige ------Abbeyknockmoy John Keane
Under 15 C1 Roinn 16 30 PMAthenryAthenry B Team------Annaghdown B TeamOllie Flanagan
Under 15 C1 Roinn 26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore B Team------Pádraig Pearses Karol Collins
Under 15 A1 Roinn16 45 PMPortumnaPortumna ------Annaghdown Peter Campbell
Under 15 C Roinn16 45 PMFr. Joe Walsh's ------Sylane Pakie Muldoon
Under 15 C Roinn16 45 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Salthill-Knocknacarra David Earls
Under 15 A Roinn 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar ------Athenry
Under 15 C1 Roinn 17 45 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Castlebar Mitchels Hurling
Under 15 C1 Roinn 28 15 PMCastlegar PitchCastlegar ------Clarinbridge Paul Fahy
        
Tue 22nd Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team------Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCreggAnnaghdown ------Headford John Donovan
U-13 Football Division 1 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Corofin
U-13 Football Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars ------Caherlistrane
U-13 Football Division 1 West7 00 PMAthenryAthenry ------Bearna-Na Forbacha
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Salthill-Knocknacarra
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Oranmore-Maree
U-13 Football Division 2 North7 00 PMOranmoreOranmore-Maree B Team------Craughwell GAA Club Pat Hansberry
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Ballinasloe GAA
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown ------Menlough Tom Ryder
U-13 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales ------St Gabriel's
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Claregalway B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA ------Clg Mícheál Breathnach
U-13 Football Division 2 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------Clifden Cathal Mc Mahon
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard ------Killannin
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Tom Browne
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Caltra
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara ------Kilconly Noel Quinn
U-13 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Loughrea Gaelic Football John Fahy
U-13 Football Division 3 West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------An Spidéal Peter Bane
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's ------Renvyle Jp Moore
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna B Team------Maigh Cuilinn B Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------St Brendan's
U-13 Football Division 4 A7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Athenry B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team------Monivea-Abbey B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane B Team------Annaghdown B TeamTommy Hynes
U-13 Football Division 5 North7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Tuam Stars C Team
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin C Team------Headford B TeamDavid Staunton
        
Wed 23rd Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A West Championship 7 00 PMWestsideSt Michael's ------Salthill-Knocknacarra
U19 B West Championship7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------An Spidéal Frank Kinneen
U19 B West Championship7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Ger Cahill
U19 B West Championship7 00 PMOughterardOughterard ------Clifden Mairtin O Mainin
U19 C West Championship7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Naomh Pádraig, An Fháirche Máirtín Mac Donnacha
U19 C West Championship7 00 PMKillanninKillannin ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Noel Cummins
U19 A North Championship 7 30 PMCorofin Corofin ------Caltra Padraic Kelly
U19 A North Championship 7 30 PMTuam StarsTuam Stars ------Dunmore MacHales Gerald Anthony Lohan
U19 A North Championship 7 30 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Claregalway Anthony Coyne
U19 B North Championship - Group A7 30 PMCreggAnnaghdown ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins
U19 B North Championship - Group A7 30 PMKilconlyKilconly ------Caherlistrane Richard Mc Nicholas
U19 B North Championship - Group B7 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Athenry P.J. Rabbitte
U19 C North Championship 7 30 PMMilltownMilltown ------Mountbellew/Moylough Tom Ryder
U19 C North Championship 7 30 PMMenloughMenlough/Padraig Pearses ------Headford Pat Hansberry
Bord Gais Energy Leinster Under 20 Hurling Championship7 30 PMBord Na Mona O Connor Park,Dublin ------Galway David Hughes
        
Thu 24th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U13A Roinn 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Loughrea Cathal Mc Mahon
U13A Roinn 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge ------Craughwell GAA Club Sean Byrne
U13A Roinn 26 30 PMCastlegar PitchCastlegar ------Athenry Paul Fahy
U13A Roinn 26 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Turloughmore John Keane
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Carnmore Kevin Egan
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMPortumnaPortumna ------Padraig Pearses David Cunningham
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKilconieronKilconieron GAA ------Killimordaly James Lundon
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKinvaraKinvara ------Sarsfields Noel Quinn
Under 13 B Roinn 16 30 PMSt ThomasSt Thomas ------Cappataggle
Under 13 B Roinn 16 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough ------Tommy Larkins Gerard Dwyer
Under 13 B Roinn 26 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Ardrahan
Under 13 B Roinn 26 30 PMMullagh-Kiltormer ------Michael Cusacks
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMBallinderreenBallinderreen ------Abbeyknockmoy Ger O Connor
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMBallygar HC ------Salthill-Knocknacarra Michael Melia
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Tynagh Abbey Duniry David Earls
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Kilnadeema-Leitrim Vincent Burke
Under 13 C Roinn 16 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt ------Liam Mellows
Under 13 C Roinn 16 30 PMCreggAnnaghdown ------Roscommon Gaels Ollie Flanagan
Under 13 C Roinn 26 30 PMKillimorKillimor ------Four Roads
Under 13 C Roinn 26 30 PMTuamTuam Hurling ------Castlebar Mitchels Hurling
Under 13 C Roinn 36 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine ------Sylane Michael Melia
Under 13 C Roinn 36 30 PMBarnaCois Fharraige ------St. Dominic's G.A.A. Club Conor Quinlan
Under 13 C1 Roinn A6 30 PMTurloughmoreTurloughmore B Team------Carnmore B Team
Under 13 C1 Roinn B6 30 PMKillimordalyKillimordaly ------Oranmore-Maree
Under 13 C1 Roinn B6 30 PMAthenryAthenry ------Pádraig Pearses
        
Fri 25th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMCorofin GAA Pitch Corofin ------Annaghdown
U-15 Football Division 16 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars
U-15 Football Division 16 15 PMOranmoreOranmore-Maree ------CLG Bhearna
U-15 Football Division 16 15 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Athenry
U-15 Football Division 2 North6 15 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Kinvara
U-15 Football Division 2 North6 15 PMDunmoreDunmore MacHales ------Mountbellew/Moylough
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Headford
U-15 Football Division 2 West6 15 PMClifdenClifden ------St. James' GAA
U-15 Football Division 2 West6 15 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------St Michael's
U-15 Football Division 2 West6 15 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra ------An Cheathrú Rua
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMareeOranmore-Maree B Team------Kilconly
U-15 Football Division 3 North6 15 PMCaltra PitchCaltra ------Northern Gaels
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMilltown GAAMilltown ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMenloughMenlough ------Monivea-Abbey
U-15 Football Division 3 West6 15 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Oughterard
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Claregalway B Team
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Bye
U-15 Football Division 3 West6 15 PMAn SpidealAn Spidéal ------Killannin
U-15 Football Division 46 15 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Tuam Stars B Team
U-15 Football Division 46 15 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Oranmore-Maree C Team
U-15 Football Division 46 15 PMSt Brendan'sSt Brendan's ------St Gabriel's
U-15 Football Division 46 15 PMCortoon ShamrocksCortoon Shamrocks ------Claregalway C Team
U-15 Football Division 56 15 PMKinvara ------BYE
U-15 Football Division 56 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Salthill-Knocknacarra C Team
U-15 Football Division 56 30 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team------Headford B Team
U-15 Football Division 56 30 PMBelclareCorofin B Team------Annaghdown B Team
Division 1A 7 45 PMMilltownMilltown ------Corofin
Division 4C7 45 PMKilconnellSt Gabriel's ------Williamstown
Division 4D 8 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Athenry
Division 4D 8 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Fr Griffins Éire Óg
U19 A West Championship 8 00 PMOranmoreOranmore-Maree ------CLG Bhearna Ger Cahill
U19 A West Championship 8 00 PMMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn Noel Barrett
Division 5 League - North 8 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Caherlistrane
Junior A Championship North 8 00 PMCaltra PitchCaltra ------Glinsk
Junior A Championship North 8 00 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Co. Finalists
Junior A Championship West 8 00 PMWestsideSt Michael's ------Killannin
Junior B Championship North 8 00 PMKilconlyKilconly ------Dunmore MacHales
Junior B Championship North 8 00 PMCreggAnnaghdown ------Menlough
Junior C Championship North - Group A8 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Cortoon Shamrocks
        
Sat 26th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - West 6 00 PMLetterfrackRenvyle ------Claregalway
Division 5 League - North 7 00 PMCorofin Corofin ------Ballinasloe GAA
Junior A Championship North 7 00 PMCreggAnnaghdown ------Athenry
Junior A Championship West 7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clg Mícheál Breathnach
Junior A Championship West 7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Oranmore-Maree
Junior A Championship West 7 00 PMRos MucNa Piarsaigh ------Oughterard
Junior B Championship North 7 00 PMHeadfordHeadford ------Williamstown
Junior B Championship West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Clifden
Junior B Championship West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal ------CLG Cárna-Caiseal
Junior B Championship West7 00 PMKillanninKillannin ------Salthill-Knocknacarra
Junior C Championship North - Group A7 00 PMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Fr Griffins Éire Óg
Junior C Championship North - Group A7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Killererin
Junior C Championship North - Group A7 00 PMGlenamaddyGlenamaddy ------Milltown
Junior C Championship North - Group B7 00 PMCaltra PitchCaltra ------St Brendan's
Junior C Championship North - Group B7 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Kiltormer
Junior C Championship North - Group B7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------St Gabriel's
Junior C Championship West7 00 PMSouth ParkGaeil na Gaillimhe ------Maigh Cuilinn
        
Sun 27th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U12 Roinn 1A10 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Carnmore Cathal Mc Mahon
U12 Roinn 1A10 00 AMClarinbridgeClarinbridge ------Turloughmore Sean Byrne
U12 Roinn 1A10 00 AMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht ------Castlegar
U12 Roinn 1B10 00 AMKilconieronKilconieron GAA ------Craughwell GAA Club
U12 Roinn 1B10 00 AMNew InnSarsfields ------Ballygar HC Gerard Dwyer
U12 Roinn 1B10 00 AMAthenryAthenry ------Loughrea
U12 Roinn 2A10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry ------Gort Inse Guaire Gerry Donoghue
U12 Roinn 2A10 00 AMKilnadeema-Leitrim ------Kinvara Peter Murphy
U12 Roinn 2A10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks ------Ballinderreen
U12 Roinn 2B10 00 AMCappataggleCappataggle ------Ballinasloe GAA
U12 Roinn 2B10 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Portumna Michael Melia
U12 Roinn 2B10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins ------Mullagh-Kiltormer David Cunningham
U12 Roinn 3A10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Cois Fharraige John Keane
U12 Roinn 3A10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows ------Salthill-Knocknacarra
U12 Roinn 3B10 00 AMSt ThomasSt Thomas ------CLG Ath Eascrach/Fothaine Noel Quinn
U12 Roinn 3B10 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy ------Sylane Pat Burke
U12 Roinn 410 00 AMArdrahanArdrahan ------Meelick-Eyrecourt
U12 Roinn 410 00 AMCreggAnnaghdown ------Tuam Hurling
U12 Roinn 410 00 AMKillimordalyKillimordaly ------Killimor James Lundon
U12 Roinn 6B11 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks B Team------Craughwell GAA Club D Team
U12 Roinn 6B11 00 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim B Team------Kinvara B TeamPeter Murphy
U12 Roinn 6B11 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry B Team------Gort Inse Guaire B Team
Under 12 Roinn 5A 11 00 AMClarinbridgeClarinbridge B Team------Turloughmore B Team
Under 12 Roinn 5A 11 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Carnmore B Team
Under 12 Roinn 5B11 00 AMAthenryAthenry B Team------Loughrea B Team
Under 12 Roinn 5B11 00 AMNew InnSarsfields B Team------Oranmore-Maree C Team
Under 12 Roinn 6A11 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team------Oranmore-Maree D Team
Under 12 Roinn 6A11 00 AMSylaneSylane B Team------Castlebar Mitchels Hurling
Under 12 Roinn 6A11 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club C Team------Salthill-Knocknacarra B Team
Division 1A 12 30 PMTuam StarsTuam Stars ------Mountbellew/Moylough
Division 1B12 30 PMWestsideSt Michael's ------An Cheathrú Rua
Division 1B12 30 PMAn SpidealAn Spidéal ------Killannin
Division 2A 12 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Monivea-Abbey
Division 2A 12 30 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Annaghdown
Division 2B12 30 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Salthill-Knocknacarra
Division 2B12 30 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------CLG Oileáin Árann
Division 3A 12 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Headford
Division 3A 12 30 PMKilconlyKilconly ------Kilkerrin-Clonberne
Division 3B 12 30 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------St. James' GAA
Division 3B 12 30 PMOughterardOughterard ------Oranmore-Maree
Division 4A 12 30 PMGlenamaddyGlenamaddy ------Dunmore MacHales
Division 4B 12 30 PMCarnaCLG Cárna-Caiseal ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Division 4B 12 30 PMClifdenClifden ------Naomh Pádraig, An Fháirche
Division 4C12 30 PMCorofin Corofin ------St Brendan's
Division 4A 2 00 PMMenloughMenlough ------Killererin
Junior A Championship North 2 00 PMBallymacwardPadraig Pearses ------Milltown
Junior B Championship North 3 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Corofin
Junior B Championship West3 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------CLG Oileáin Árann
Junior C Championship North - Group B3 00 PMOranmoreOranmore-Maree ------Loughrea
Junior C Championship West3 00 PMLetterfrackRenvyle ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior C Championship West3 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Salthill-Knocknacarra
Junior C Championship West3 00 PMOughterardOughterard ------St Michael's
        
Mon 28th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Roinn 16 30 PMNew InnSarsfields ------Oranmore-Maree
Under 15 A Roinn 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge ------Loughrea
Under 15 A Roinn 26 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Castlegar
Under 15 A Roinn 26 30 PMKinvaraKinvara ------Athenry
Under 15 A1 Roinn16 30 PMTurloughmoreTurloughmore ------Portumna
Under 15 A1 Roinn16 30 PMKilconieronKilconieron GAA ------Annaghdown
Under 15 A1 Roinn26 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore ------Gort Inse Guaire
Under 15 A1 Roinn26 30 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht ------Mullagh-Kiltormer
Under 15 B Roinn 16 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine ------Padraig Pearses
Under 15 B Roinn 16 30 PMSt ThomasSt Thomas ------Michael Cusacks Noel Quinn
Under 15 B Roinn 26 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough ------Killimordaly
Under 15 B Roinn 26 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry ------Ballinderreen
Under 15 B1 Roinn16 30 PMArdrahanArdrahan ------Ballinasloe GAA
Under 15 B1 Roinn16 30 PMBallygar HC ------Four Roads
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMKilnadeema-Leitrim ------Cappataggle
Under 15 B1 Roinn 26 30 PMBallyloughaneLiam Mellows ------Tommy Larkins
Under 15 C Roinn 26 30 PMCois Fharraige ------Rahoon-Newcastle
Under 15 C Roinn 26 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy ------Tuam Hurling
Under 15 C1 Roinn 16 30 PMAthenryAthenry B Team------Castlebar Mitchels Hurling
Under 15 C1 Roinn 16 30 PMCreggAnnaghdown B Team------Oranmore-Maree B Team
Under 15 C1 Roinn 26 30 PMCastlegar PitchCastlegar ------Pádraig Pearses
Under 15 C Roinn16 45 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Fr. Joe Walsh's
Under 15 C Roinn16 45 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Sylane
Under 15 C1 Roinn 27 45 PMClarinbridgeClarinbridge B Team------Carnmore B Team
Division 5 League - West 8 00 PMMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn
        
Tue 29th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMMareeOranmore-Maree C Team------Killannin B Team
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Monivea-Abbey
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin ------Annaghdown
U-13 Football Division 1 North7 00 PMHeadfordHeadford ------Tuam Stars
U-13 Football Division 1 West7 00 PMOranmoreOranmore-Maree ------Maigh Cuilinn
U-13 Football Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Athenry
U-13 Football Division 1 West7 00 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha ------Claregalway
U-13 Football Division 2 North7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Dunmore MacHales
U-13 Football Division 2 North7 00 PMKilconnellSt Gabriel's ------Cortoon Shamrocks
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Milltown
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMenloughMenlough ------Oranmore-Maree B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oughterard
U-13 Football Division 2 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin ------St. James' GAA
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden ------An Cheathrú Rua
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Mountbellew/Moylough
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra ------Kinvara
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKilconlyKilconly ------Claregalway C Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal ------Maigh Cuilinn B Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------CLG Bhearna B Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------St Michael's
U-13 Football Division 3 West7 00 PMRenvyleRenvyle ------Naomh Pádraig, An Fháirche
U-13 Football Division 4 A7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Claregalway D Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMAthenryAthenry B Team------Corofin B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team------Caherlistrane B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCreggAnnaghdown B Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin B Team
U-13 Football Division 5 North7 00 PMHeadfordHeadford B Team------Padraig Pearses
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane C Team------Corofin C Team
        
Wed 30th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A North Championship 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Monivea-Abbey
U19 A North Championship 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Tuam Stars
U19 A North Championship 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Corofin
U19 A West Championship 12 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------St. James' GAA
U19 A West Championship 12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------St Michael's
U19 A West Championship 12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Oranmore-Maree
U19 B North Championship - Group A12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Annaghdown
U19 B North Championship - Group A12 00 AMTBCKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Kilconly
U19 B North Championship - Group B12 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels ------Ballinasloe GAA
U19 B North Championship - Group B12 00 AMAthenryAthenry ------St Gabriel's
U19 B West Championship12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Oughterard
U19 B West Championship12 00 AMClifdenClifden ------Salthill-Knocknacarra
U19 B West Championship12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clg Mícheál Breathnach
U19 C North Championship 12 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Menlough/Padraig Pearses
U19 C North Championship 12 00 AMHeadfordHeadford ------Milltown
U19 C West Championship12 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------An Cheathrú Rua
U19 C West Championship12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Killannin
        
Thu 1st Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U13A Roinn 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge ------Oranmore-Maree Kevin Quirke
U13A Roinn 16 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Loughrea Cathal Mc Mahon
U13A Roinn 26 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Castlegar Conor Quinlan
U13A Roinn 26 30 PMTurloughmoreTurloughmore ------Athenry
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMPortumnaPortumna ------Gort Inse Guaire David Cunningham
Under 13 A1 Roinn 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Carnmore James Lundon
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMKinvaraKinvara ------Kilconieron GAA Kevin Egan
Under 13 A1 Roinn 26 30 PMNew InnSarsfields ------Killimordaly Pat Burke
Under 13 B Roinn 16 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough ------St Thomas
Under 13 B Roinn 16 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins ------Cappataggle
Under 13 B Roinn 26 30 PMMullagh-Kiltormer ------Rahoon-Newcastle
Under 13 B Roinn 26 30 PMMichael CusacksMichael Cusacks ------Ardrahan
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMBallygar HC ------Ballinderreen
Under 13 B1 Roinn 16 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Abbeyknockmoy David Earls
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Clg Mícheál Breathnach Vincent Burke
Under 13 B1 Roinn 26 30 PMKilnadeema-Leitrim ------Tynagh Abbey Duniry Peter Murphy
Under 13 C Roinn 16 30 PMCreggAnnaghdown ------Meelick-Eyrecourt
Under 13 C Roinn 16 30 PMBallyloughaneLiam Mellows ------Roscommon Gaels
Under 13 C Roinn 26 30 PMKillimorKillimor ------Castlebar Mitchels Hurling
Under 13 C Roinn 26 30 PMTuamTuam Hurling ------Four Roads
Under 13 C Roinn 36 30 PMBarnaCois Fharraige ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
Under 13 C Roinn 36 30 PMSylaneSylane ------St. Dominic's G.A.A. Club
Under 13 C1 Roinn A6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team------Turloughmore B Team
Under 13 C1 Roinn B6 30 PMAthenryAthenry ------Killimordaly
Under 13 C1 Roinn B6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Pádraig Pearses
        
Fri 2nd Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMCreggAnnaghdown ------Salthill-Knocknacarra
U-15 Football Division 16 15 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Claregalway
U-15 Football Division 16 15 PMTuam StarsTuam Stars ------Oranmore-Maree
U-15 Football Division 16 15 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Corofin
U-15 Football Division 2 North6 15 PMAthenryAthenry ------Caherlistrane
U-15 Football Division 2 North6 15 PMHeadfordLoughrea Gaelic Football ------Headford
U-15 Football Division 2 North6 15 PMKinvaraKinvara ------Dunmore MacHales
U-15 Football Division 2 North6 15 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Craughwell GAA Club
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Milltown
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Kilconly
U-15 Football Division 3 North6 15 PMOranmoreOranmore-Maree B Team------Caltra
U-15 Football Division 3 North6 15 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Menlough
U-15 Football Division 3 West6 15 PMOughterardOughterard ------An Spidéal
U-15 Football Division 3 West6 15 PMKillannin Community PitchKillannin ------Claregalway B Team
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Bye
U-15 Football Division 46 15 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Cortoon Shamrocks
U-15 Football Division 46 15 PMClaregalway LakeviewClaregalway C Team------Ballinasloe GAA
U-15 Football Division 46 15 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------St Brendan's
U-15 Football Division 46 15 PMSt Gabriel'sSt Gabriel's ------Padraig Pearses
U-15 Football Division 56 15 PMAnnaghdown ------BYE
U-15 Football Division 56 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------Monivea-Abbey B Team
U-15 Football Division 56 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Claregalway D Team
U-15 Football Division 56 30 PMHeadfordHeadford B Team------Kinvara B Team
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Electric Ireland GAA Hurling All-Ireland Minor Championship12 00 AMTBCLimerick ------Galway
        
Sat 3rd Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Leinster GAA Hurling Senior Championship2 00 PMMW Hire O'Moore Park, PortlaoiseGalway ------Dublin / Antrim
        
Sun 4th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U17 B North Championship - Group A12 00 AMAthenryAthenry ------Claregalway
U17 B North Championship - Group A12 00 AMTBCKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Annaghdown
U17 C North Championship - Group B12 00 AMKilconnellSt Gabriel's ------Northern Gaels
U17 C North Championship - Group B12 00 AMBallygarSt Brendan's ------Caltra
U17 A North Championship 12 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Corofin
U17 A North Championship 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Caherlistrane
U17 A North Championship 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Dunmore MacHales
U17 A West Championship 12 00 AMMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn
U17 A West Championship 12 00 AMKillanninKillannin ------An Spidéal
U17 A West Championship 12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Oranmore-Maree
U17 B North Championship - Group B12 00 AMKinvaraKinvara ------Mountbellew/Moylough
U17 B North Championship - Group B12 00 AMMenlough/Padraig Pearses ------Gaeil na Gaillimhe
U17 B West Championship12 00 AMWestsideSt Michael's ------Clg Mícheál Breathnach
U17 B West Championship12 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------An Cheathrú Rua
U17 C North Championship - Group A12 00 AMKilconlyKilconly ------Tuam Stars
U17 C North Championship - Group A12 00 AMMilltownMilltown ------Headford
U17 C West Championship12 00 AMClifdenClifden ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U17 C West Championship12 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Killannin
Group 310 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway B Team------Oranmore-Maree B Team
U-12 Football Group 910 00 AMKinvaraKinvara B Team------Oranmore-Maree C Team
U-12 Football Group 910 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway C Team------Corofin B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMMervueSt. James' GAA B Team------Maigh Cuilinn B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team------Clg Mícheál Breathnach B Team
U-12 Football Group 1110 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team------Fr Griffins Éire Óg
U-12 Football Group 1110 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin C Team------Claregalway E Team
Group 111 00 AMCreggAnnaghdown ------Dunmore MacHales
Group 111 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Headford
Group 111 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Tuam Stars
Group 211 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Oranmore-Maree
Group 211 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Clg Mícheál Breathnach
Group 211 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------CLG Bhearna
Group 311 00 AMAthenryAthenry ------Loughrea Gaelic Football
Group 411 00 AMClifdenClifden ------St. James' GAA
Group 411 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Salthill-Knocknacarra B Team
Group 511 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Monivea-Abbey
Group 511 00 AMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Menlough
Group 511 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Kilconly
Group 611 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway D Team------Caltra
Group 611 00 AMSt Brendan'sSt Brendan's ------Oranmore-Maree D Team
Group 611 00 AMMilltown GAAMilltown ------Cortoon Shamrocks
Group 711 00 AMOughterardOughterard ------Renvyle
Group 711 00 AMSt Michael'sSt Michael's ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
Group 711 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Group 811 00 AMKillererin ------Tuam Stars B Team
Group 811 00 AMSt Gabriel'sSt Gabriel's ------Kilkerrin-Clonberne
Group 811 00 AMKinvaraKinvara ------Athenry B Team
Connacht GAA Football Senior Championship1 15 PMDr Hyde ParkRoscommon ------Galway
        
Tue 6th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team------Clg Mícheál Breathnach B Team
U-13 Football Division 1 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Tuam Stars
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCreggAnnaghdown ------Caherlistrane
U-13 Football Division 1 North7 00 PMHeadfordHeadford ------Corofin
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Claregalway
U-13 Football Division 1 West7 00 PMAthenryAthenry ------Oranmore-Maree
U-13 Football Division 1 West7 00 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha ------Salthill-Knocknacarra
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Craughwell GAA Club
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown ------Oranmore-Maree B Team
U-13 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales ------Menlough
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------St Gabriel's
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA ------Claregalway B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------An Cheathrú Rua
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard ------Clifden
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Killannin
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara ------Claregalway C Team
U-13 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Kilconly
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra ------Loughrea Gaelic Football
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------An Spidéal
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's ------Naomh Pádraig, An Fháirche
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------Renvyle
U-13 Football Division 3 West7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------CLG Bhearna B Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Corofin B Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMBallygarSt Brendan's ------Tuam Stars B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B Team------Monivea-Abbey B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team------Caherlistrane B Team
U-13 Football Division 5 North7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Caherlistrane C Team
U-13 Football Division 5 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars C Team------Headford B Team
        
Wed 7th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 B North Championship - Group B7 30 PMKilconnellSt Gabriel's ------Northern Gaels
        
Fri 9th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Championship North 12 00 AMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Annaghdown
Junior A Championship North 12 00 AMBallymacwardPadraig Pearses ------Monivea-Abbey
Junior A Championship North 12 00 AMMilltownMilltown ------Athenry
Junior A Championship North 12 00 AMCo. Finalists ------Caltra
Junior A Championship West 12 00 AMKillanninKillannin ------An Cheathrú Rua
Junior A Championship West 12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Na Piarsaigh
Junior A Championship West 12 00 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------Oranmore-Maree
Junior A Championship West 12 00 AMOughterardOughterard ------St Michael's
Junior B Championship North 12 00 AMCorofin Corofin ------Annaghdown
Junior B Championship North 12 00 AMKilconlyKilconly ------Headford
Junior B Championship North 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Menlough
Junior B Championship North 12 00 AMWilliamstownWilliamstown ------Claregalway
Junior B Championship West12 00 AMCarnaCLG Cárna-Caiseal ------An Cheathrú Rua
Junior B Championship West12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Killannin
Junior B Championship West12 00 AMClifdenClifden ------CLG Oileáin Árann
Junior B Championship West12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------An Spidéal
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Championship North - Group A12 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Caherlistrane
Junior C Championship North - Group A12 00 AMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Glenamaddy
Junior C Championship North - Group A12 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Killererin
Junior C Championship North - Group A12 00 AMMilltownMilltown ------Claregalway
Junior C Championship North - Group B12 00 AMKiltormerKiltormer ------Caltra
Junior C Championship North - Group B12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------Mountbellew/Moylough
Junior C Championship North - Group B12 00 AMBushfield ParkLoughrea ------St Brendan's
Junior C Championship North - Group B12 00 AMKilconnellSt Gabriel's ------Kilkerrin-Clonberne
Junior C Championship West12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------CLG Bhearna
Junior C Championship West12 00 AMRenvyleRenvyle ------Oughterard
Junior C Championship West12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Salthill-Knocknacarra
Junior C Championship West12 00 AMWestsideSt Michael's ------Gaeil na Gaillimhe
        
Fri 9th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 2 West6 15 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Clg Mícheál Breathnach
U-15 Football Division 2 West6 15 PMWestsideSt Michael's ------Clifden
U-15 Football Division 2 West6 15 PMMervueSt. James' GAA ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-15 Football Division 16 15 PMOranmoreOranmore-Maree ------Corofin
U-15 Football Division 16 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Annaghdown
U-15 Football Division 16 15 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------CLG Bhearna
U-15 Football Division 16 15 PMTuam StarsTuam Stars ------Maigh Cuilinn
U-15 Football Division 2 North6 15 PMDunmoreDunmore MacHales ------Craughwell GAA Club
U-15 Football Division 2 North6 15 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Athenry
U-15 Football Division 2 North6 15 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Caherlistrane
U-15 Football Division 2 North6 15 PMHeadfordHeadford ------Headford
U-15 Football Division 3 North6 15 PMKilconlyKilconly ------Monivea-Abbey
U-15 Football Division 3 North6 15 PMCaltra PitchCaltra ------Menlough
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMilltown GAAMilltown ------Northern Gaels
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin CONC0-0Oranmore-Maree B Team
U-15 Football Division 3 West6 15 PMAn Spidéal ------Bye
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oughterard
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Killannin
U-15 Football Division 46 15 PMCortoon ShamrocksCortoon Shamrocks ------St Gabriel's
U-15 Football Division 46 15 PMSt Brendan'sSt Brendan's ------Padraig Pearses
U-15 Football Division 46 15 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Tuam Stars B Team
U-15 Football Division 46 15 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------Claregalway C Team
U-15 Football Division 56 15 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team------Corofin B Team
U-15 Football Division 56 15 PMCreggAnnaghdown B Team------Claregalway D Team
U-15 Football Division 56 15 PMHeadford ------BYE
U-15 Football Division 56 15 PMKinvaraKinvara B Team------Salthill-Knocknacarra C Team
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Relegation12 00 AMMonivea-Abbey ------Clg Mícheál Breathnach
Division 1A 12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Corofin
Division 1A 12 00 AMMilltownMilltown ------Tuam Stars
Division 1B12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------St Michael's
Division 1B12 00 AMKillanninKillannin ------An Cheathrú Rua
Division 2A 12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Claregalway
Division 2B12 00 AMOileáin ÁrannCLG Oileáin Árann ------CLG Bhearna
Division 2B12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn
Division 3A 12 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilconly
Division 3A 12 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Headford
Division 3B 12 00 AMMervueSt. James' GAA ------Oughterard
Division 4A 12 00 AMBarnaderg Killererin ------Glenamaddy
Division 4A 12 00 AMMenloughMenlough ------Dunmore MacHales
Division 4B 12 00 AMClifdenClifden ------CLG Cárna-Caiseal
Division 4B 12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Division 4D 12 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Mountbellew/Moylough
Division 4D 12 00 AMAthenryAthenry ------Salthill-Knocknacarra
Division 4C12 00 AMBallygarSt Brendan's ------Williamstown
        
Sat 10th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Intermediate Football Relegation12 00 AMCorofin ------St Gabriel's
Division 4C7 30 PMTBCCorofin ------St Gabriel's
        
Sun 11th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - North 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Corofin
Division 5 League - North 12 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Kilkerrin-Clonberne
Division 5 League - West 12 00 AMJunior A Winners ------Renvyle
Division 5 League - West 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------St. James' GAA
U12 Roinn 1A10 00 AMTurloughmoreTurloughmore ------Carnmore
U12 Roinn 1A10 00 AMClarinbridgeClarinbridge ------Castlegar
U12 Roinn 1A10 00 AMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht ------Oranmore-Maree Alan Kelly
U12 Roinn 1B10 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC ------Craughwell GAA Club
U12 Roinn 1B10 00 AMNew InnSarsfields ------Loughrea
U12 Roinn 1B10 00 AMAthenryAthenry ------Kilconieron GAA Karol Collins
U12 Roinn 2A10 00 AMKinvaraKinvara ------Gort Inse Guaire Kevin Egan
U12 Roinn 2A10 00 AMKilnadeema-Leitrim ------Ballinderreen Brian Keon
U12 Roinn 2A10 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks ------Tynagh Abbey Duniry
U12 Roinn 2B10 00 AMPortumnaPortumna ------Ballinasloe GAA David Cunningham
U12 Roinn 2B10 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Mullagh-Kiltormer Tomas Lally
U12 Roinn 2B10 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins ------Cappataggle Shane Briscoe
U12 Roinn 3A10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Liam Mellows
U12 Roinn 3A10 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Clg Mícheál Breathnach
U12 Roinn 3B10 00 AMSkehana-Mountbellew/Moylough ------Abbeyknockmoy
U12 Roinn 3B10 00 AMSylaneSylane ------St Thomas David Staunton
U12 Roinn 410 00 AMTuamTuam Hurling ------Meelick-Eyrecourt
U12 Roinn 410 00 AMCreggAnnaghdown ------Killimor John Donovan
U12 Roinn 410 00 AMKillimordalyKillimordaly ------Ardrahan James Lundon
U12 Roinn 6B11 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks B Team------Tynagh Abbey Duniry B Team
U12 Roinn 6B11 00 AMKilnadeema-Leitrim B Team------Craughwell GAA Club D TeamBrian Keon
U12 Roinn 6B11 00 AMKinvaraKinvara B Team------Gort Inse Guaire B TeamKevin Egan
        
Tue 13th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Connacht GAA U20 Football Championship 202112 00 AMTuam StadiumGalway ------Mayo
U-13 Football Division 2 North7 00 PMOranmoreOranmore-Maree B Team------Dunmore MacHales
U-13 Football Division 2 North7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Ballinasloe GAA
U-13 Football Division 2 North7 00 PMKilconnellSt Gabriel's ------Milltown
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMenloughMenlough ------Cortoon Shamrocks
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Oughterard
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Clg Mícheál Breathnach
U-13 Football Division 2 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden ------St. James' GAA
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Northern Gaels
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Kinvara
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKilconlyKilconly ------Mountbellew/Moylough
U-13 Football Division 3 West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Maigh Cuilinn B Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-13 Football Division 3 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team------St Michael's
U-13 Football Division 3 West7 00 PMRenvyleRenvyle ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
        
Wed 14th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A North Championship 12 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Monivea-Abbey
U19 A North Championship 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Corofin
U19 A North Championship 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Caltra
U19 A West Championship 12 00 AMWestsideSt Michael's ------St. James' GAA
U19 A West Championship 12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Oranmore-Maree
U19 A West Championship 12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------CLG Bhearna
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 B North Championship - Group A12 00 AMTBCKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caherlistrane
U19 B North Championship - Group A12 00 AMKilconlyKilconly ------Annaghdown
U19 B North Championship - Group B12 00 AMAthenryAthenry ------Northern Gaels
U19 B North Championship - Group B12 00 AMKilconnellSt Gabriel's ------Ballinasloe GAA
        
Wed 14th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 B West Championship12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Oughterard
U19 B West Championship12 00 AMClifdenClifden ------Clg Mícheál Breathnach
U19 B West Championship12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------An Spidéal
U19 C North Championship 12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Headford
U19 C North Championship 12 00 AMMilltownMilltown ------Cortoon Shamrocks
U19 C West Championship12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U19 C West Championship12 00 AMKillanninKillannin ------An Cheathrú Rua
        
Fri 16th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMCorofin GAA Pitch Corofin ------Salthill-Knocknacarra
U-15 Football Division 16 15 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Claregalway
U-15 Football Division 16 15 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Oranmore-Maree
U-15 Football Division 16 15 PMCreggAnnaghdown ------Tuam Stars
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Caherlistrane
U-15 Football Division 2 North6 15 PMAthenryAthenry ------Kinvara
U-15 Football Division 2 North6 15 PMHeadfordHeadford ------Dunmore MacHales
U-15 Football Division 2 North6 15 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Loughrea Gaelic Football
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMenloughMenlough ------Milltown
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Oranmore-Maree B Team
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra
U-15 Football Division 3 North6 15 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Kilconly
U-15 Football Division 3 West6 15 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------An Spidéal
U-15 Football Division 3 West6 15 PMOughterardOughterard ------Naomh Pádraig, An Fháirche
U-15 Football Division 3 West6 15 PMKillannin Community PitchKillannin ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClaregalway B Team------Bye
U-15 Football Division 46 15 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Cortoon Shamrocks
U-15 Football Division 46 15 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Oranmore-Maree C Team
U-15 Football Division 46 15 PMClaregalway LakeviewClaregalway C Team------St Brendan's
U-15 Football Division 46 15 PMSt Gabriel'sSt Gabriel's ------Ballinasloe GAA
U-15 Football Division 56 15 PMClaregalway ------BYE
U-15 Football Division 56 15 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team------Headford B Team
U-15 Football Division 56 15 PMBelclareCorofin B Team------Kinvara B Team
U-15 Football Division 56 15 PMCreggAnnaghdown B Team------Monivea-Abbey B Team
        
Sun 18th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football Group 910 00 AMCreggAnnaghdown B Team------Claregalway C Team
U-12 Football Group 910 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Kinvara B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------CLG Bhearna B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------St. James' GAA B Team
U-12 Football Group 1110 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team------Corofin C Team
U-12 Football Group 1110 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway E Team------Caherlistrane B Team
Group 111 00 AMHeadfordHeadford ------Dunmore MacHales
Group 111 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Tuam Stars
Group 111 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Annaghdown
Group 211 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Salthill-Knocknacarra
Group 211 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Oranmore-Maree
Group 211 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------CLG Bhearna
Group 311 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Athenry
Group 311 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Claregalway B Team
Group 411 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------An Cheathrú Rua
Group 411 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra B Team------Clifden
Group 511 00 AMMenloughMenlough ------Monivea-Abbey
Group 511 00 AMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Kilconly
Group 511 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Ballinasloe GAA
Group 611 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team------Caltra
Group 611 00 AMSt Brendan'sSt Brendan's ------Cortoon Shamrocks
Group 611 00 AMMilltown GAAMilltown ------Claregalway D Team
Group 711 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Renvyle
Group 711 00 AMSt Michael'sSt Michael's ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Group 711 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Oughterard
Group 811 00 AMKilkerrin-ClonberneKilkerrin-Clonberne ------Tuam Stars B Team
Group 811 00 AMSt Gabriel'sSt Gabriel's ------Athenry B Team
Group 811 00 AMKinvaraKinvara ------Killererin
        
Tue 20th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Oranmore-Maree B Team
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown ------Dunmore MacHales
U-13 Football Division 2 North7 00 PMKilconnellSt Gabriel's ------Craughwell GAA Club
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Menlough
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA ------An Cheathrú Rua
U-13 Football Division 2 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------Oughterard
U-13 Football Division 2 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin ------Claregalway B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Clifden
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Mountbellew/Moylough
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara ------Northern Gaels
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKilconlyKilconly ------Caltra
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Naomh Pádraig, An Fháirche
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------St Michael's
U-13 Football Division 3 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team------An Spidéal
U-13 Football Division 3 West7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Renvyle
        
Fri 23rd Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Championship North 12 00 AMCreggAnnaghdown ------Co. Finalists
Junior A Championship North 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Padraig Pearses
Junior A Championship North 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Milltown
Junior A Championship North 12 00 AMAthenryAthenry ------Glinsk
Junior A Championship West 12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Oughterard
Junior A Championship West 12 00 AMWestsideSt Michael's ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior A Championship West 12 00 AMRos MucNa Piarsaigh ------Clg Mícheál Breathnach
Junior A Championship West 12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------Killannin
Junior B Championship North 12 00 AMCreggAnnaghdown ------Williamstown
Junior B Championship North 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Kilconly
Junior B Championship North 12 00 AMHeadfordHeadford ------Dunmore MacHales
Junior B Championship North 12 00 AMMenloughMenlough ------Corofin
Junior B Championship West12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Salthill-Knocknacarra
Junior B Championship West12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Naomh Pádraig, An Fháirche
Junior B Championship West12 00 AMKillanninKillannin ------Clifden
Junior B Championship West12 00 AMOileáin ÁrannCLG Oileáin Árann ------CLG Cárna-Caiseal
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Championship North - Group A12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Milltown
Junior C Championship North - Group A12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Glinsk
Junior C Championship North - Group A12 00 AMGlenamaddyGlenamaddy ------Fr Griffins Éire Óg
Junior C Championship North - Group A12 00 AMBarnaderg Killererin ------Cortoon Shamrocks
Junior C Championship North - Group B12 00 AMCaltra PitchCaltra ------St Gabriel's
Junior C Championship North - Group B12 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Oranmore-Maree
Junior C Championship North - Group B12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Loughrea
Junior C Championship North - Group B12 00 AMBallygarSt Brendan's ------Kiltormer
Junior C Championship West12 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------St Michael's
Junior C Championship West12 00 AMSouth ParkGaeil na Gaillimhe ------Renvyle
Junior C Championship West12 00 AMOughterardOughterard ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior C Championship West12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn
        
Fri 23rd Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 2 West6 15 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-15 Football Division 2 West6 15 PMClifdenClifden ------An Cheathrú Rua
U-15 Football Division 2 West6 15 PMMervueSt. James' GAA ------St Michael's
U-15 Football Division 16 15 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Annaghdown
U-15 Football Division 16 15 PMOranmoreOranmore-Maree CONC0-0Salthill-Knocknacarra
U-15 Football Division 16 15 PMCorofin GAA Pitch Corofin ------Claregalway
U-15 Football Division 16 15 PMTuam StarsTuam Stars ------CLG Bhearna
U-15 Football Division 2 North6 15 PMDunmoreDunmore MacHales ------Caherlistrane
U-15 Football Division 2 North6 15 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Craughwell GAA Club
U-15 Football Division 2 North6 15 PMAthenryAthenry ------Headford
U-15 Football Division 2 North6 15 PMKinvaraKinvara ------Mountbellew/Moylough
U-15 Football Division 3 North6 15 PMKilconlyKilconly ------Menlough
U-15 Football Division 3 North6 15 PMCaltra PitchCaltra ------Milltown
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Monivea-Abbey
U-15 Football Division 3 North6 15 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Oranmore-Maree B Team
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------An Spidéal
U-15 Football Division 3 West6 15 PMOughterardOughterard ------Killannin
U-15 Football Division 3 West6 15 PMNaomh Pádraig, An Fháirche ------Bye
U-15 Football Division 46 15 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Padraig Pearses
U-15 Football Division 46 15 PMSt Brendan'sSt Brendan's ------Cortoon Shamrocks
U-15 Football Division 46 15 PMClaregalway LakeviewClaregalway C Team------Tuam Stars B Team
U-15 Football Division 46 15 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------St Gabriel's
U-15 Football Division 56 15 PMSalthill-Knocknacarra ------BYE
U-15 Football Division 56 15 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team------Claregalway D Team
U-15 Football Division 56 15 PMHeadfordHeadford B Team------Corofin B Team
U-15 Football Division 56 15 PMCreggAnnaghdown B Team------Kinvara B Team
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Intermediate Football Relegation12 00 AMTBCCLG Cárna-Caiseal ------Corofin/St Gabriel's
Division 1A 12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Milltown
Division 1A 12 00 AMCorofin Corofin ------Tuam Stars
Division 1B12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------An Spidéal
Division 1B12 00 AMKillanninKillannin ------St Michael's
Division 2A 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Caherlistrane
Division 2A 12 00 AMCreggAnnaghdown ------Claregalway
Division 2B12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------CLG Oileáin Árann
Division 2B12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------CLG Bhearna
Division 3A 12 00 AMHeadfordHeadford ------Kilconly
Division 3A 12 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Cortoon Shamrocks
Division 3B 12 00 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------Oughterard
Division 3B 12 00 AMMervueSt. James' GAA ------Oranmore-Maree
Division 4A 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Killererin
Division 4A 12 00 AMGlenamaddyGlenamaddy ------Menlough
Division 4B 12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clifden
Division 4D 12 00 AMAthenryAthenry ------Fr Griffins Éire Óg
Division 4D 12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Mountbellew/Moylough
        
Sun 25th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - North 12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Ballinasloe GAA
Division 5 League - North 12 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Caltra
Division 5 League - West 12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Claregalway
Division 5 League - West 12 00 AMMervueSt. James' GAA ------Junior A Winners
U12 Roinn 1A10 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Clarinbridge Kevin Quirke
U12 Roinn 1A10 00 AMCastlegar PitchCastlegar ------Turloughmore Paul Fahy
U12 Roinn 1A10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore ------Moycullen Iománíocht
U12 Roinn 1B10 00 AMKilconieronKilconieron GAA ------Sarsfields Peter Murphy
U12 Roinn 1B10 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea ------Ballygar HC
U12 Roinn 1B10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Athenry
U12 Roinn 2A10 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry ------Kilnadeema-Leitrim
U12 Roinn 2A10 00 AMBallinderreenBallinderreen ------Kinvara Noel Quinn
U12 Roinn 2A10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Michael Cusacks
U12 Roinn 2B10 00 AMCappataggleCappataggle ------Padraig Pearses
U12 Roinn 2B10 00 AMMullagh-Kiltormer ------Portumna David Cunningham
U12 Roinn 2B10 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Tommy Larkins
U12 Roinn 3A10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Rahoon-Newcastle
U12 Roinn 3A10 00 AMCois Fharraige ------Salthill-Knocknacarra
U12 Roinn 3B10 00 AMSt ThomasSt Thomas ------Skehana-Mountbellew/Moylough Kevin Egan
U12 Roinn 3B10 00 AMCLG Ath Eascrach/Fothaine ------Sylane David Staunton
U12 Roinn 410 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt ------Killimordaly Liam Gordon
U12 Roinn 410 00 AMKillimorKillimor ------Tuam Hurling
U12 Roinn 410 00 AMArdrahanArdrahan ------Annaghdown James Lundon
U12 Roinn 6B11 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire B Team------Michael Cusacks B Team
U12 Roinn 6B11 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club D Team------Kinvara B Team
U12 Roinn 6B11 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry B Team------Kilnadeema-Leitrim B Team
        
Wed 28th Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 C West Championship12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U19 C West Championship12 00 AMKillanninKillannin ------Naomh Pádraig, An Fháirche
Junior A Championship North 12 00 AMBallymacwardPadraig Pearses ------Annaghdown
Junior A Championship North 12 00 AMMilltownMilltown ------Glinsk
Junior A Championship North 12 00 AMCo Finalists ------Athenry
Junior A Championship North 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Caltra
Junior A Championship West 12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------An Cheathrú Rua
Junior A Championship West 12 00 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------Killannin
Junior A Championship West 12 00 AMOughterardOughterard ------Oranmore-Maree
Junior A Championship West 12 00 AMRos MucNa Piarsaigh ------St Michael's
Junior B Championship North 12 00 AMKilconlyKilconly ------Annaghdown
Junior B Championship North 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Corofin
Junior B Championship North 12 00 AMWilliamstownWilliamstown ------Menlough
Junior B Championship North 12 00 AMHeadfordHeadford ------Claregalway
Junior B Championship West12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------An Cheathrú Rua
Junior B Championship West12 00 AMClifdenClifden ------CLG Cárna-Caiseal
Junior B Championship West12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------CLG Oileáin Árann
Junior B Championship West12 00 AMKillanninKillannin ------An Spidéal
Junior C Championship North - Group A12 00 AMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Caherlistrane
Junior C Championship North - Group A12 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Cortoon Shamrocks
Junior C Championship North - Group A12 00 AMMilltownMilltown ------Killererin
Junior C Championship North - Group A12 00 AMGlenamaddyGlenamaddy ------Claregalway
Junior C Championship North - Group B12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------Caltra
Junior C Championship North - Group B12 00 AMBushfield ParkLoughrea ------Kiltormer
Junior C Championship North - Group B12 00 AMKilconnellSt Gabriel's ------St Brendan's
Junior C Championship North - Group B12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Kilkerrin-Clonberne
Junior C Championship West12 00 AMRenvyleRenvyle ------CLG Bhearna
Junior C Championship West12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Maigh Cuilinn
Junior C Championship West12 00 AMWestsideSt Michael's ------Salthill-Knocknacarra
Junior C Championship West12 00 AMOughterardOughterard ------Gaeil na Gaillimhe
        
Sat 31st Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Connacht GAA Minor Football Championship 202112 00 AMGalway ------Winner of Quarter Final
        
Sun 1st Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 310 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway B Team------Craughwell GAA Club
Group 810 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team------Kinvara
U-12 Football Group 910 00 AMKinvaraKinvara B Team------Annaghdown B Team
U-12 Football Group 910 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------Corofin B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team------Maigh Cuilinn B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team------Salthill-Knocknacarra C Team
U-12 Football Group 1110 00 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team------Tuam Stars C Team
U-12 Football Group 1110 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Claregalway E Team
Group 111 00 AMCreggAnnaghdown ------Corofin
Group 111 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Headford
Group 111 00 AMDunmore MacHalesDunmore MacHales ------Caherlistrane
Group 211 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Claregalway
Group 211 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree ------Clg Mícheál Breathnach
Group 211 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn
Group 311 00 AMMareeOranmore-Maree B Team------Loughrea Gaelic Football
Group 411 00 AMClifdenClifden ------Killannin
Group 411 00 AMMervueSt. James' GAA ------Salthill-Knocknacarra B Team
Group 511 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Northern Gaels
Group 511 00 AMKilconlyKilconly ------Menlough
Group 511 00 AMMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Mountbellew/Moylough
Group 611 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway D Team------St Brendan's
Group 611 00 AMCortoon ShamrocksCortoon Shamrocks ------Oranmore-Maree D Team
Group 611 00 AMCaltra PitchCaltra ------Milltown
Group 711 00 AMOughterardOughterard ------St Michael's
Group 711 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
Group 711 00 AMRenvyleRenvyle ------An Spidéal
Group 811 00 AMKillererin ------St Gabriel's
Group 811 00 AMAthenryAthenry B Team------Kilkerrin-Clonberne
        
Fri 6th Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Championship North 12 00 AMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Co. Finalists
Junior A Championship North 12 00 AMCreggAnnaghdown ------Monivea-Abbey
Junior A Championship North 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Milltown
Junior A Championship North 12 00 AMAthenryAthenry ------Padraig Pearses
Junior A Championship West 12 00 AMKillanninKillannin ------Oughterard
Junior A Championship West 12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Na Piarsaigh
Junior A Championship West 12 00 AMSt Michael's ------Clg Mícheál Breathnach
Junior A Championship West 12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior B Championship North 12 00 AMCorofin Corofin ------Williamstown
Junior B Championship North 12 00 AMCreggAnnaghdown ------Headford
Junior B Championship North 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Dunmore MacHales
Junior B Championship North 12 00 AMMenloughMenlough ------Kilconly
Junior B Championship West12 00 AMCarnaCLG Cárna-Caiseal ------Salthill-Knocknacarra
Junior B Championship West12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Killannin
Junior B Championship West12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Clifden
Junior B Championship West12 00 AMOileáin ÁrannCLG Oileáin Árann ------Naomh Pádraig, An Fháirche
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Championship North - Group A12 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Milltown
Junior C Championship North - Group A12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Glenamaddy
Junior C Championship North - Group A12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Fr Griffins Éire Óg
Junior C Championship North - Group A12 00 AMBarnaderg Killererin ------Glinsk
Junior C Championship North - Group B12 00 AMKiltormerKiltormer ------St Gabriel's
Junior C Championship North - Group B12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Mountbellew/Moylough
Junior C Championship North - Group B12 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Loughrea
Junior C Championship North - Group B12 00 AMBallygarSt Brendan's ------Oranmore-Maree
Junior C Championship West12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------St Michael's
Junior C Championship West12 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Oughterard
Junior C Championship West12 00 AMSouth ParkGaeil na Gaillimhe ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior C Championship West12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Renvyle
        
Sun 8th Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - North 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Caherlistrane
Division 5 League - North 12 00 AMCorofin Corofin ------Kilkerrin-Clonberne
Division 5 League - West 12 00 AMJunior A Winners ------Maigh Cuilinn
Division 5 League - West 12 00 AMRenvyleRenvyle ------St. James' GAA
U12 Roinn 1A10 00 AMClarinbridgeClarinbridge ------Moycullen Iománíocht Karol Collins
U12 Roinn 1A10 00 AMTurloughmoreTurloughmore ------Oranmore-Maree
U12 Roinn 1A10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore ------Castlegar Cathal Mc Mahon
U12 Roinn 1B10 00 AMNew InnSarsfields ------Athenry
U12 Roinn 1B10 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC ------Kilconieron GAA
U12 Roinn 1B10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Loughrea Tomas Lally
U12 Roinn 2A10 00 AMKilnadeema-Leitrim ------Michael Cusacks
U12 Roinn 2A10 00 AMKinvaraKinvara ------Tynagh Abbey Duniry
U12 Roinn 2A10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire ------Ballinderreen
U12 Roinn 2B10 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Tommy Larkins Michael Melia
U12 Roinn 2B10 00 AMPortumnaPortumna ------Cappataggle
U12 Roinn 2B10 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Mullagh-Kiltormer
U12 Roinn 3A10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle ------Cois Fharraige
U12 Roinn 3A10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows ------Clg Mícheál Breathnach
U12 Roinn 3B10 00 AMSkehana-Mountbellew/Moylough ------CLG Ath Eascrach/Fothaine
U12 Roinn 3B10 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy ------St Thomas James Lundon
U12 Roinn 410 00 AMCreggAnnaghdown ------Killimordaly
U12 Roinn 410 00 AMTuamTuam Hurling ------Ardrahan
U12 Roinn 410 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt ------Killimor
U12 Roinn 6B11 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire B Team------Craughwell GAA Club D Team
U12 Roinn 6B11 00 AMKinvaraKinvara B Team------Tynagh Abbey Duniry B Team
U12 Roinn 6B11 00 AMKilnadeema-Leitrim B Team------Michael Cusacks B TeamPeter Murphy
        
Wed 11th Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U17 B North Championship - Group A12 00 AMTBCKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Athenry
U17 B North Championship - Group A12 00 AMCreggAnnaghdown ------Claregalway
U17 C North Championship - Group B12 00 AMBallygarSt Brendan's ------St Gabriel's
U17 C North Championship - Group B12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Northern Gaels
U17 A North Championship 12 00 AMCorofin Corofin ------Dunmore MacHales
U17 A North Championship 12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Tuam Stars
U17 A North Championship 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Claregalway
U17 A West Championship 12 00 AMMoycullenMaigh Cuilinn ------Oranmore-Maree
U17 A West Championship 12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------St. James' GAA
U17 A West Championship 12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Killannin
U17 B North Championship - Group B12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Menlough/Padraig Pearses
U17 B North Championship - Group B12 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Kinvara
U17 B West Championship12 00 AMOughterardOughterard ------Clg Mícheál Breathnach
U17 B West Championship12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------St Michael's
U17 C North Championship - Group A12 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Milltown
U17 C North Championship - Group A12 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilconly
U17 C West Championship12 00 AMKillanninKillannin ------Clifden
U17 C West Championship12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
        
Sun 15th Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U17 C West Championship12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Killannin
U17 C West Championship12 00 AMClifdenClifden ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-12 Football Group 910 00 AMCreggAnnaghdown B Team------Oranmore-Maree C Team
U-12 Football Group 910 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway C Team------Kinvara B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMMervueSt. James' GAA B Team------CLG Bhearna B Team
U-12 Football Group 1010 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra C Team------Clg Mícheál Breathnach B Team
U-12 Football Group 1110 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team------Fr Griffins Éire Óg
U-12 Football Group 1110 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin C Team------Caherlistrane B Team
Group 111 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin ------Caherlistrane
Group 111 00 AMHeadfordHeadford ------Annaghdown
Group 111 00 AMDunmore MacHalesDunmore MacHales ------Tuam Stars
Group 211 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Oranmore-Maree
Group 211 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Salthill-Knocknacarra
Group 211 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Claregalway
Group 311 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club ------Oranmore-Maree B Team
Group 311 00 AMAthenryAthenry ------Claregalway B Team
Group 411 00 AMKillannin Community PitchKillannin ------St. James' GAA
Group 411 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Clifden
Group 511 00 AMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels ------Mountbellew/Moylough
Group 511 00 AMMenloughMenlough ------Ballinasloe GAA
Group 511 00 AMMonivea-AbbeyMonivea-Abbey ------Kilconly
Group 611 00 AMSt Brendan'sSt Brendan's ------Milltown
Group 611 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team------Claregalway D Team
Group 611 00 AMCaltra PitchCaltra ------Cortoon Shamrocks
Group 711 00 AMSt Michael'sSt Michael's ------An Spidéal
Group 711 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Oughterard
Group 711 00 AMRenvyleRenvyle ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Group 811 00 AMSt Gabriel'sSt Gabriel's ------Kinvara
Group 811 00 AMKilkerrin-ClonberneKilkerrin-Clonberne ------Killererin
Group 811 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team------Athenry B Team
        
Fri 20th Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Championship North 12 00 AMBallymacwardPadraig Pearses ------Glinsk
Junior A Championship North 12 00 AMMilltownMilltown ------Co. Finalists
Junior A Championship North 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Annaghdown
Junior A Championship North 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Athenry
Junior A Championship West 12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Killannin
Junior A Championship West 12 00 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------Oughterard
Junior A Championship West 12 00 AMWestsideSt Michael's ------An Cheathrú Rua
Junior A Championship West 12 00 AMRos MucNa Piarsaigh ------Oranmore-Maree
Junior B Championship North 12 00 AMKilconlyKilconly ------Corofin
Junior B Championship North 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Williamstown
Junior B Championship North 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Annaghdown
Junior B Championship North 12 00 AMHeadfordHeadford ------Menlough
Junior B Championship West12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------CLG Cárna-Caiseal
Junior B Championship West12 00 AMClifdenClifden ------Salthill-Knocknacarra
Junior B Championship West12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------An Cheathrú Rua
Junior B Championship West12 00 AMKillanninKillannin ------CLG Oileáin Árann
        
Date TBC       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Championship North - Group A12 00 AMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Cortoon Shamrocks
Junior C Championship North - Group A12 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Milltown
Junior C Championship North - Group A12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Caherlistrane
Junior C Championship North - Group A12 00 AMGlenamaddyGlenamaddy ------Killererin
Junior C Championship North - Group B12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------Kiltormer
Junior C Championship North - Group B12 00 AMBushfield ParkLoughrea ------St Gabriel's
Junior C Championship North - Group B12 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Caltra
Junior C Championship North - Group B12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------St Brendan's
Junior C Championship West12 00 AMRenvyleRenvyle ------Maigh Cuilinn
Junior C Championship West12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------St Michael's
Junior C Championship West12 00 AMSouth ParkGaeil na Gaillimhe ------CLG Bhearna
Junior C Championship West12 00 AMOughterardOughterard ------Salthill-Knocknacarra
        
Sun 22nd Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - North 12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Corofin
Division 5 League - North 12 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA ------Caltra
Division 5 League - West 12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Renvyle
Division 5 League - West 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Junior A Winners
        
Wed 25th Aug 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A North Championship 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Claregalway
U19 A North Championship 12 00 AMCorofin Corofin ------Tuam Stars
U19 A North Championship 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Dunmore MacHales
U19 A West Championship 12 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Maigh Cuilinn
U19 A West Championship 12 00 AMOranmoreOranmore-Maree ------St Michael's
U19 A West Championship 12 00 AMMervueSt. James' GAA ------Salthill-Knocknacarra
U19 B West Championship12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Clifden
U19 B West Championship12 00 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------Salthill-Knocknacarra
U19 B West Championship12 00 AMOughterardOughterard ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U19 C North Championship 12 00 AMCortoon ShamrocksCortoon Shamrocks ------Mountbellew/Moylough
U19 C North Championship 12 00 AMMenloughMenlough/Padraig Pearses ------Milltown
U19 C West Championship12 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Killannin
U19 C West Championship12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------An Cheathrú Rua
        
Wed 8th Sep 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A North Championship 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Dunmore MacHales
U19 A North Championship 12 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Caltra
U19 A North Championship 12 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Corofin
U19 A West Championship 12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Salthill-Knocknacarra
U19 A West Championship 12 00 AMWestsideSt Michael's ------CLG Bhearna
U19 A West Championship 12 00 AMMervueSt. James' GAA ------Oranmore-Maree
U19 B West Championship12 00 AMClifdenClifden ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U19 B West Championship12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------An Spidéal
U19 B West Championship12 00 AMOughterardOughterard ------Clg Mícheál Breathnach
U19 C North Championship 12 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough ------Menlough/Padraig Pearses
U19 C North Championship 12 00 AMHeadfordHeadford ------Cortoon Shamrocks
U19 C West Championship12 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Naomh Pádraig, An Fháirche
U19 C West Championship12 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Killannin