Sun 20th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 29 30 AMOranmoreOranmore-Maree ------Salthill-Knocknacarra Kevin Egan
U-12 Football Group 910 00 AMKinvaraKinvara B Team------Loughrea Gaelic Football B TeamNoel Quinn
U-12 Football Group 910 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Annaghdown B TeamJohn Donovan
U-12 Football Group 1010 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team------St. James' GAA B TeamLiam Ó Conghaile
U-12 Football Group 1010 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team------Salthill-Knocknacarra C TeamFrank Kinneen
U-12 Football Group 1110 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway E Team------Tuam Stars C TeamPeter Bane
U-12 Football Group 1110 00 AMCrestwoodFr Griffins Éire Óg ------Corofin C Team
Group 110 00 AMTuam StarsTuam Stars ------Annaghdown Austin O Connell
Group 110 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Corofin Noel Finnegan
Group 610 00 AMCaltra PitchCaltra ------St Brendan's Pat Hansberry
Group 710 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------An Spidéal Máirtín Mac Donnacha
Group 310 30 AMOranmoreOranmore-Maree B Team------Athenry Kevin Egan
Group 211 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Maigh Cuilinn
Group 211 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Claregalway Liam Ó Conghaile
Group 311 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Craughwell GAA Club Paul Quinn
Group 411 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------Killannin
Group 411 00 AMMervueSt. James' GAA ------An Cheathrú Rua Tom Nally
Group 511 00 AMMenloughMenlough ------Mountbellew/Moylough David Cunningham
Group 511 00 AMMoniveaMonivea-Abbey ------Northern Gaels
Group 611 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Claregalway D TeamCharlie Ward
Group 711 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Oughterard John O Niadh
Group 711 00 AMRenvyleRenvyle ------St Michael's Frank Walsh
Group 811 00 AMAthenryAthenry B Team------Killererin Martin Collins
Group 811 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team------St Gabriel's Conal Burke
Group 611 30 AMOranmoreOranmore-Maree D Team------Milltown Tom Browne
U17 A West Championship 11 30 AMOranmoreOranmore-Maree ------St. James' GAA Noel Barrett
U17 A West Championship 11 30 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Killannin Frank Kinneen
U17 A West Championship 11 30 AMAn SpidealAn Spidéal ------Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
U17 B West Championship11 30 AMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------CLG Bhearna Mairtin O Mainin
Division 4C12 00 PMWilliamstownWilliamstown ------Corofin Gerry Daly
U17 B North Championship - Group A12 00 PMCreggAnnaghdown ------Athenry Austin O Connell
U17 C North Championship - Group B12 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------St Brendan's Mairtin Flaherty
U17 C North Championship - Group B12 00 PMCaltra PitchCaltra ------St Gabriel's John Cahill
U17 A North Championship 12 00 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Monivea-Abbey Tony Keating
U17 A North Championship 12 00 PMCorofin Corofin ------Claregalway Thomas Murphy
U17 A North Championship 12 00 PMDunmoreDunmore MacHales ------Tuam Stars P.J. Rabbitte
U17 C North Championship - Group A12 00 PMTuam StarsTuam Stars ------Cortoon Shamrocks John Fahy
U17 C North Championship - Group A12 00 PMHeadfordHeadford ------Kilconly Tommy Hynes
U17 B North Championship - Group B12 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Ballinasloe GAA
U17 B North Championship - Group B12 00 PMKinvaraGaeil na Gaillimhe ------Kinvara Paddy Ó Griofa
U17 B North Championship - Group A12 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins
U-12 Football Group 912 30 PMOranmoreOranmore-Maree C Team------Claregalway C TeamTom Browne
U17 B West Championship12 30 PMWestsideSt Michael's ------Oughterard Ger Cahill
U17 C West Championship12 30 PMKillanninKillannin ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
U17 C West Championship1 30 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
        
Tue 22nd Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra C Team------Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCreggAnnaghdown ------Headford John Donovan
U-13 Football Division 1 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Corofin
U-13 Football Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars ------Caherlistrane
U-13 Football Division 1 West7 00 PMAthenryAthenry ------Bearna-Na Forbacha
U-13 Football Division 1 West7 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Salthill-Knocknacarra
U-13 Football Division 1 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Oranmore-Maree
U-13 Football Division 2 North7 00 PMOranmoreOranmore-Maree B Team------Craughwell GAA Club Pat Hansberry
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Ballinasloe GAA
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMilltown GAAMilltown ------Menlough Tom Ryder
U-13 Football Division 2 North7 00 PMDunmoreDunmore MacHales ------St Gabriel's
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Claregalway B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-13 Football Division 2 West7 00 PMMervueSt. James' GAA ------Clg Mícheál Breathnach
U-13 Football Division 2 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team------Clifden Cathal Mc Mahon
U-13 Football Division 2 West7 00 PMOughterardOughterard ------Killannin
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Tom Browne
U-13 Football Division 3 North7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Caltra
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKinvaraKinvara ------Kilconly Noel Quinn
U-13 Football Division 3 North7 00 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Loughrea Gaelic Football John Fahy
U-13 Football Division 3 West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------An Spidéal Peter Bane
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-13 Football Division 3 West7 00 PMWestsideSt Michael's ------Renvyle Jp Moore
U-13 Football Division 3 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna B Team------Maigh Cuilinn B Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------St Brendan's
U-13 Football Division 4 A7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Athenry B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team------Monivea-Abbey B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane B Team------Annaghdown B TeamTommy Hynes
U-13 Football Division 5 North7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses ------Tuam Stars C Team
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin C Team------Headford B TeamDavid Staunton
        
Wed 23rd Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A West Championship 7 00 PMWestsideSt Michael's ------Salthill-Knocknacarra
U19 B West Championship7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------An Spidéal Frank Kinneen
U19 B West Championship7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Ger Cahill
U19 B West Championship7 00 PMOughterardOughterard ------Clifden Mairtin O Mainin
U19 C West Championship7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Naomh Pádraig, An Fháirche Máirtín Mac Donnacha
U19 C West Championship7 00 PMKillanninKillannin ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Noel Cummins
U19 A North Championship 7 30 PMCorofin Corofin ------Caltra Padraic Kelly
U19 A North Championship 7 30 PMTuam StarsTuam Stars ------Dunmore MacHales Gerald Anthony Lohan
U19 A North Championship 7 30 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Claregalway Anthony Coyne
U19 B North Championship - Group A7 30 PMCreggAnnaghdown ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Collins
U19 B North Championship - Group A7 30 PMKilconlyKilconly ------Caherlistrane Richard Mc Nicholas
U19 B North Championship - Group B7 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Athenry P.J. Rabbitte
U19 C North Championship 7 30 PMMilltownMilltown ------Mountbellew/Moylough Tom Ryder
U19 C North Championship 7 30 PMMenloughMenlough/Padraig Pearses ------Headford Pat Hansberry
        
Thu 24th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 87 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Kinvara Conal Burke
        
Fri 25th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMCorofin GAA Pitch Corofin ------Annaghdown
U-15 Football Division 16 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars
U-15 Football Division 16 15 PMOranmoreOranmore-Maree ------CLG Bhearna
U-15 Football Division 16 15 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Maigh Cuilinn
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Athenry
U-15 Football Division 2 North6 15 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Kinvara
U-15 Football Division 2 North6 15 PMDunmoreDunmore MacHales ------Mountbellew/Moylough
U-15 Football Division 2 North6 15 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Headford
U-15 Football Division 2 West6 15 PMClifdenClifden ------St. James' GAA
U-15 Football Division 2 West6 15 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------St Michael's
U-15 Football Division 2 West6 15 PMCappagh ParkSalthill-Knocknacarra ------An Cheathrú Rua
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMareeOranmore-Maree B Team------Kilconly
U-15 Football Division 3 North6 15 PMCaltra PitchCaltra ------Northern Gaels
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMilltown GAAMilltown ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMenloughMenlough ------Monivea-Abbey
U-15 Football Division 3 West6 15 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Oughterard
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Claregalway B Team
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------Bye
U-15 Football Division 3 West6 15 PMAn SpidealAn Spidéal ------Killannin
U-15 Football Division 46 15 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Padraig Pearses
U-15 Football Division 46 15 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Oranmore-Maree C Team
U-15 Football Division 46 15 PMBallygarSt Brendan's ------St Gabriel's
U-15 Football Division 46 15 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Claregalway C Team
U-15 Football Division 56 15 PMKinvara B Team------BYE
U-15 Football Division 56 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Salthill-Knocknacarra C Team
U-15 Football Division 56 30 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team------Headford B Team
U-15 Football Division 56 30 PMBelclareCorofin B Team------Annaghdown B Team
Division 1A 7 45 PMMilltownMilltown ------Corofin
Division 4C7 45 PMKilconnellSt Gabriel's ------Williamstown
Division 4D 8 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Athenry
Division 4D 8 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Fr Griffins Éire Óg
U19 A West Championship 8 00 PMOranmoreOranmore-Maree ------CLG Bhearna Ger Cahill
U19 A West Championship 8 00 PMMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn Noel Barrett
Division 5 League - North 8 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Caherlistrane
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMCaltra PitchCaltra ------Glinsk
Keogh Accountancy Junior A Championship North 8 00 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Tuam Stars
Keogh Accountancy Junior A Championship West 8 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clg Mícheál Breathnach
Keogh Accountancy Junior A Championship West 8 00 PMWestsideSt Michael's ------Killannin
Junior B Championship North 8 00 PMKilconlyKilconly ------Dunmore MacHales
Junior B Championship North 8 00 PMCreggAnnaghdown ------Menlough
Junior B Championship West8 00 PMAn SpidealAn Spidéal ------CLG Cárna-Caiseal
Junior C Championship North - Group A8 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Cortoon Shamrocks
        
Sat 26th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - West 6 00 PMLetterfrackRenvyle ------Claregalway
Division 5 League - North 7 00 PMCorofin Corofin ------Ballinasloe GAA
Keogh Accountancy Junior A Championship North 7 00 PMCreggAnnaghdown ------Athenry
Keogh Accountancy Junior A Championship West 7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------Oranmore-Maree
Keogh Accountancy Junior A Championship West 7 00 PMRos MucNa Piarsaigh ------Oughterard
Junior B Championship North 7 00 PMHeadfordHeadford ------Williamstown
Junior B Championship West7 00 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Clifden
Junior B Championship West7 00 PMKillanninKillannin ------Salthill-Knocknacarra
Junior C Championship North - Group A7 00 PMGlinsk G.A.A.PitchGlinsk ------Fr Griffins Éire Óg
Junior C Championship North - Group A7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Killererin
Junior C Championship North - Group A7 00 PMGlenamaddyGlenamaddy ------Milltown
Junior C Championship North - Group B7 00 PMCaltra PitchCaltra ------St Brendan's
Junior C Championship North - Group B7 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne ------Kiltormer
Junior C Championship North - Group B7 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------St Gabriel's
Junior C Championship West7 00 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------Gaeil na Gaillimhe
        
Sun 27th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 2A 12 30 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Monivea-Abbey
Division 2A 12 30 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Annaghdown
Division 3B 12 30 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach ------St. James' GAA
Division 3B 12 30 PMOughterardOughterard ------Oranmore-Maree
Division 4B 12 30 PMCarnaCLG Cárna-Caiseal ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Division 4B 12 30 PMClifdenClifden ------Naomh Pádraig, An Fháirche
Division 1A 12 30 PMTuam StarsTuam Stars ------Mountbellew/Moylough
Division 1B12 30 PMWestsideSt Michael's ------An Cheathrú Rua
Division 1B12 30 PMAn SpidealAn Spidéal ------Killannin
Division 2B12 30 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Salthill-Knocknacarra
Division 2B12 30 PMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------CLG Oileáin Árann
Division 3A 12 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Headford
Division 3A 12 30 PMKilconlyKilconly ------Kilkerrin-Clonberne
Division 4A 12 30 PMGlenamaddyGlenamaddy ------Dunmore MacHales
Division 4C12 30 PMCorofin Corofin ------St Brendan's Noel Dempsey
Division 4A 2 00 PMMenloughMenlough ------Killererin
Keogh Accountancy Junior A Championship North 2 00 PMBallymacwardPadraig Pearses ------Milltown
Junior B Championship North 3 00 PMClaregalway LakeviewClaregalway ------Corofin
Junior C Championship North - Group B3 00 PMOranmoreOranmore-Maree ------Loughrea
Junior C Championship West3 00 PMLetterfrackRenvyle ------Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir
Junior C Championship West3 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Salthill-Knocknacarra
Junior C Championship West3 00 PMOughterardOughterard ------St Michael's
Junior B Championship West3 30 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua ------CLG Oileáin Árann
        
Mon 28th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - West 8 00 PMMervueSt. James' GAA ------Maigh Cuilinn
        
Tue 29th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 5 West7 00 PMMareeOranmore-Maree C Team------Killannin B Team
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane ------Monivea-Abbey
U-13 Football Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin ------Annaghdown
U-13 Football Division 1 North7 00 PMHeadfordHeadford ------Tuam Stars
U-13 Football Division 1 West7 00 PMOranmoreOranmore-Maree ------Maigh Cuilinn
U-13 Football Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Athenry
U-13 Football Division 1 West7 00 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha ------Claregalway
U-13 Football Division 2 North7 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club ------Dunmore MacHales
U-13 Football Division 2 North7 00 PMKilconnellSt Gabriel's ------Cortoon Shamrocks
U-13 Football Division 2 North7 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA ------Milltown
U-13 Football Division 2 North7 00 PMMenloughMenlough ------Oranmore-Maree B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oughterard
U-13 Football Division 2 West7 00 PMKillannin Community PitchKillannin ------St. James' GAA
U-13 Football Division 2 West7 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach ------Salthill-Knocknacarra B Team
U-13 Football Division 2 West7 00 PMClifdenClifden ------An Cheathrú Rua
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels
U-13 Football Division 3 North7 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Mountbellew/Moylough
U-13 Football Division 3 North7 00 PMCaltra PitchCaltra ------Kinvara
U-13 Football Division 3 North7 00 PMKilconlyKilconly ------Claregalway C Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMAn SpidealAn Spidéal ------Maigh Cuilinn B Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------CLG Bhearna B Team
U-13 Football Division 3 West7 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------St Michael's
U-13 Football Division 3 West7 00 PMRenvyleRenvyle ------Naomh Pádraig, An Fháirche
U-13 Football Division 4 A7 00 PMTuam StarsTuam Stars B Team------Claregalway D Team
U-13 Football Division 4 A7 00 PMAthenryAthenry B Team------Corofin B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team------Caherlistrane B Team
U-13 Football Division 4 B7 00 PMCreggAnnaghdown B Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin B Team
U-13 Football Division 5 North7 00 PMHeadfordHeadford B Team------Padraig Pearses
U-13 Football Division 5 North7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane C Team------Corofin C Team
        
Wed 30th Jun 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U19 A North Championship 12 00 AMCaltra PitchCaltra ------Monivea-Abbey
U19 A North Championship 12 00 AMClaregalway LakeviewClaregalway ------Tuam Stars
U19 A North Championship 12 00 AMDunmoreDunmore MacHales ------Corofin
U19 A West Championship 12 00 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------St. James' GAA
U19 A West Championship 12 00 AMMaigh CuilinnMaigh Cuilinn ------St Michael's
U19 A West Championship 12 00 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra ------Oranmore-Maree
U19 B North Championship - Group A12 00 AMCaherlistraneCaherlistrane ------Annaghdown
U19 B North Championship - Group A12 00 AMTBCKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Kilconly
U19 B North Championship - Group B12 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels ------Ballinasloe GAA
U19 B North Championship - Group B12 00 AMAthenryAthenry ------St Gabriel's
U19 B West Championship12 00 AMAn SpidealAn Spidéal ------Oughterard
U19 B West Championship12 00 AMClifdenClifden ------Salthill-Knocknacarra
U19 B West Championship12 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Clg Mícheál Breathnach
U19 C North Championship 12 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Menlough/Padraig Pearses
U19 C North Championship 12 00 AMHeadfordHeadford ------Milltown
U19 C West Championship12 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh ------An Cheathrú Rua
U19 C West Championship12 00 AMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Killannin
        
Fri 2nd Jul 2021       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 16 15 PMCreggAnnaghdown ------Salthill-Knocknacarra
U-15 Football Division 16 15 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn ------Claregalway
U-15 Football Division 16 15 PMTuam StarsTuam Stars ------Oranmore-Maree
U-15 Football Division 16 15 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna ------Corofin
U-15 Football Division 2 North6 15 PMAthenryAthenry ------Caherlistrane
U-15 Football Division 2 North6 15 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football ------Headford
U-15 Football Division 2 North6 15 PMKinvaraKinvara ------Dunmore MacHales
U-15 Football Division 2 North6 15 PMMountbellewMountbellew/Moylough ------Craughwell GAA Club
U-15 Football Division 3 North6 15 PMMoniveaMonivea-Abbey ------Milltown
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Kilconly
U-15 Football Division 3 North6 15 PMOranmoreOranmore-Maree B Team------Caltra
U-15 Football Division 3 North6 15 PMGlenamaddyNorthern Gaels ------Menlough
U-15 Football Division 3 West6 15 PMOughterardOughterard ------An Spidéal
U-15 Football Division 3 West6 15 PMKillannin Community PitchKillannin ------Claregalway B Team
U-15 Football Division 3 West6 15 PMClonburNaomh Pádraig, An Fháirche ------Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh
U-15 Football Division 3 West6 15 PMCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir ------Bye
U-15 Football Division 46 15 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Tuam Stars B Team
U-15 Football Division 46 15 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Ballinasloe GAA
U-15 Football Division 46 15 PMMareeOranmore-Maree C Team------St Brendan's
U-15 Football Division 46 15 PMKilconnellSt Gabriel's ------Padraig Pearses
U-15 Football Division 56 15 PMAnnaghdown B Team------BYE
U-15 Football Division 56 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra C Team------Monivea-Abbey B Team
U-15 Football Division 56 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team------Claregalway D Team
U-15 Football Division 56 30 PMHeadfordHeadford B Team------Kinvara B Team