Friday 17th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team5-32-4Annaghdown David Staunton

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team4-91-4Tuam Stars C TeamTom Browne

Friday 24th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-74-7Milltown TBC

Saturday 25th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 2 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-60-5Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-110-10Oranmore-Maree B TeamMartin Collins
U-12 League Group 1011 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team3-91-2Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 1111 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-05-5Oranmore-Maree D TeamMartin Collins

Tuesday 28th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-71-7Corofin Austin O Connell
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team4-44-10Headford Ciaran Harkin
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur TBC
U-14 Division 5 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team7-64-6Salthill-Knocknacarra C TeamPeter Bane

Sunday 2nd Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team2-93-4Salthill-Knocknacarra B TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team0-0CONCAnnaghdown C Team TBC
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-72-9Salthill-Knocknacarra D TeamCiaran Harkin
U-12 League Group 1012 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team0-73-3Oranmore-Maree C TeamPadraic Kelly

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCOughterard TBC

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B TeamCONC0-0Athenry Seán Glynn
U-12 League Group 2 7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-123-6Oranmore-Maree TBC

Tuesday 11th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 2 North Shield7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 6-71-10Kilconly Noel Finnegan

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-152-5Caherlistrane John Brennan

Sunday 16th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 3 10 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team3-91-9Clg Mícheál Breathnach Martin Collins
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team1-63-3Loughrea Gaelic Football B TeamPeter Bane
U-12 League Group 1111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team0-24-8Clg Mícheál Breathnach B TeamMartin Collins

Friday 21st Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 0-90-10Tuam Stars Tom Browne
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team4-55-8St Gabriel's Noel Finnegan

Sunday 30th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals11 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 1-92-6Oranmore-Maree Tom Browne
U-12 League Finals12 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team5-53-6CLG Bhearna B TeamTom Browne

Tuesday 1st Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreOranmore-Maree B Team1-55-4Claregalway B TeamCathal Mc Mahon

Friday 4th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team3-30-3Tuam Stars C TeamMichael Ryder

Saturday 5th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team1-52-5St Michael's B TeamCiaran Harkin

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 54 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Mountbellew/Moylough Peter Bane
U-13 League Group :104 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team------Salthill-Knocknacarra D TeamTom Browne

Tuesday 29th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 17 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caherlistrane Tommy Hynes

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 611 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Milltown TBC
U-13 League Group 811 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 34 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Menlough TBC
U-15 League Group 74 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------St Michael's TBC
U-15 League Group 84 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Northern Gaels TBC

Sunday 11th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group :1011 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team------Caherlistrane B Team TBC

Sunday 18th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 111 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC
U-13 League Group 511 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Annaghdown TBC
U-13 League Group 611 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Dunmore MacHales TBC
U-15 League Group 14 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Annaghdown TBC
U-15 League Group 74 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team------Salthill-Knocknacarra B Team TBC

Saturday 24th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 811 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Caltra TBC
U-15 League Group 34 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team------Oranmore-Maree B Team TBC

Sunday 1st Nov 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 14 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway ------Tuam Stars TBC