Wednesday 20th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bord Gais Energy Leinster Under 21 Hurling Championship 20187 30 PMBord Na Mona O Connor Park,Galway 3-131-17Kilkenny Alfie Devine

Monday 18th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 C Hurling Championship - Group 17 45 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 0-0CONCTuam Hurling Paul Fahy
Junior C Hurling Championship - Group 27 45 PMClarinbridgeClarinbridge 2-193-10Liam Mellows Karol Collins
U 16 A1 Hurling Championship 6 45 PMOranmoreOranmore-Maree CONC0-0Ardrahan TBC
Under 13 A Hurling Championship - Group 26 45 PMCarnmoreCarnmore 2-81-6Sarsfields Adrian Mooney
Under 13 A Hurling Championship - Group 26 45 PMClarinbridgeClarinbridge 8-150-1Ardrahan John Mc Donagh
Under 13 A1 Hurling Championship - Group 16 45 PMCastlegarCastlegar 1-90-6Gort Inse Guaire Conor Quinlan
Under 13 A1 Hurling Championship - Group 16 45 PMKilbeacantyMichael Cusacks 1-71-9Meelick-Eyrecourt Noel Quinn
Under 13 A1 Hurling Championship - Group 26 45 PMKinvaraKinvara 5-100-2Killimordaly Paschal Sheehan
Under 13 A1 Hurling Championship - Group 26 45 PMAhascraghCLG Ath Eascrach/Fothaine 3-33-7Kilnadeema-Leitrim Derek Moloney
Under 13 B Hurling Championship - Group 16 45 PMAn SpidealCois Fharraige 0-61-3Maigh Cuilinn Pat Mc Grath
Under 13 B Hurling Championship - Group 16 45 PMBallinderreenBallinderreen 5-42-3Cappataggle Michael Connolly
Under 13 B Hurling Championship - Group 26 45 PMCraughwellCraughwell 5-92-10Sylane Gerry Hurley
Under 13 B Hurling Championship - Group 26 45 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-45-8Pádraig Pearses David Staunton
Under 13 B1 Hurling Championship - Group 16 45 PMCreggAnnaghdown 3-53-5Liam Mellows John Donovan
Under 13 B1 Hurling Championship - Group 16 45 PMPortumnaPortumna 0-51-7Tynagh Abbey Duniry Micheal Kelly
Under 13 B1 Hurling Championship - Group 26 45 PMBallygarBallygar 1-72-6St Thomas Christopher Browne
Under 13 B1 Hurling Championship - Group 26 45 PMKiltormerMullagh-Kiltormer 7-40-1Kilconieron GAA Peter Murphy
Under 13 C Hurling Championship - Group 26 45 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 2-53-3Tommy Larkins David Earls
Under 13 C Hurling Championship - Group 16 45 PMTonabrockyRahoon-Newcastle GAA 5-81-1Oranmore-Maree TBC

Sunday 17th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship - Group 212 30 PMBullaunSarsfields 1-140-4Turloughmore Peter Murphy
Junior C Hurling Championship - Group 211 00 AMBallygar GAA PitchBallygar 2-111-7Ballinderreen Trevor Lohan
Junior C1 Hurling Championship - Group 211 00 AMKinvaraKinvara 4-150-17Annaghdown TBC
Senior Hurling League Group 111 00 AMSt ThomasSt Thomas 2-101-15Clarinbridge John Mc Donagh
Senior Hurling League Group 111 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 2-171-12Beagh Richard Mc Nicholas
Senior Hurling League Group 111 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-132-19Ballinderreen Peter Campbell
Senior Hurling League Group 211 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-142-17Maigh Cuilinn Gerry Donoghue
Senior Hurling League Group 211 00 AMPortumnaPortumna 2-152-19Ardrahan Derek Kelly
Intermediate Hurling League11 00 AMKillimorKillimor 2-134-11Rahoon-Newcastle GAA Christopher Browne
Intermediate Hurling League11 00 AMKilbeacantyKilbeacanty 0-92-14Oranmore-Maree Ronan Stankard

Saturday 16th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship - Group 26 00 PMLackaghBallygar 1-121-13Clg Mícheál Breathnach Adrian Mooney
Junior B Hurling Championship - Group 16 00 PMTonabrockyRahoon-Newcastle GAA 2-80-14Kilconieron GAA Paul Fahy
Junior B Hurling Championship - Group 36 00 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-211-7Kiltormer Vincent Burke
Junior A Hurling Championship - Group 16 00 PMClarinbridgeSkehana 2-122-9Ardrahan James Lundon
Junior C Hurling Championship - Group 16 00 PMSylaneSylane 3-102-12Oranmore-Maree David Staunton
Junior C Hurling Championship - Group 16 00 PMKilbeacantyKilbeacanty 1-133-8Killimordaly Noel Quinn
Junior C1 Hurling Championship - Group 16 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 0-121-16Tynagh Abbey Duniry David Earls
Junior C1 Hurling Championship - Group 26 00 PMCraughwellCraughwell 0-00-0Mullagh Kevin Egan
Corn Michael Hogan (Div.1)4 00 PMParnell ParkDublin Plunkett 0-102-16Galway McDonagh Killian Jones
Corn Michael Hogan (Div.1)2 00 PMParnell ParkDublin Clarke 1-114-17Galway Maroons Sean Stack
Corn William Robinson (Div.3)2 00 PMCaherlohanLimerick Sarsfields 2-93-15Galway Tribesmen Joseph Mullins
Under 12 Hurling League - Group 111 00 AMCastlegarCastlegar 0-08-16Clarinbridge Ronan Stankard
Under 12 Hurling League - Group 111 00 AMLackaghTurloughmore 0-63-6Oranmore-Maree John Donovan
Under 12 Hurling League - Group 111 00 AMSylaneSylane 2-09-8Sarsfields Richard Mc Nicholas
Under 12 Hurling League - Group 211 00 AMMoycullenMaigh Cuilinn 5-42-9Mullagh-Kiltormer Conor Quinlan
Under 12 Hurling League - Group 211 00 AMLoughreaLoughrea 6-32-3Craughwell Vincent Earls
Under 12 Hurling League - Group 211 00 AMKillimordalyKillimordaly 0-42-6Tynagh Abbey Duniry James Lundon
Under 12 Hurling League - Group 311 00 AMCreggAnnaghdown 3-83-4Liam Mellows TBC
Under 12 Hurling League - Group 311 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle GAA 6-21-5Bearna-Na Forbacha Michael Connolly
Under 12 Hurling League - Group 411 00 AMWoodfordTommy Larkins 3-92-3Killimor John Rosney
Under 12 Hurling League - Group 411 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA 1-81-3Portumna Trevor Lohan
Under 12 Hurling League - Group 411 00 AMKilnadeemaKilnadeema-Leitrim 0-12-6Kilconieron GAA TBC
Under 12 Hurling League - Group 411 00 AMArdrahanArdrahan 1-34-5St Thomas John Mc Donagh
Under 12 Hurling League - Group 511 00 AMAbbeyknockmoyFour Roads/Na Ceithre Boithre 8-103-2Abbeyknockmoy Michael Melia
Under 12 Hurling League - Group 511 00 AMBallygarBallygar 3-64-2Skehana David Staunton
Under 12 Hurling League - Group 511 00 AMAhascraghCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-82-8St. Dominic's G.A.A. Club Christopher Browne
Under 12 Hurling League - Group 611 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-13-13Pádraig Pearses Darragh Kelly

Friday 15th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior B Hurling Championship - Group 27 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 1-201-18Cappataggle David Dillon
Junior A Hurling Championship - Group 17 00 PMDuggan Park Craughwell 0-150-14Sarsfields Gerry Donoghue
Under 12 Hurling League - Group 26 30 PMCappataggleCappataggle 0-64-9Carnmore Derek Moloney

Thursday 14th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 C Hurling Championship - Group 16 45 PMOranmoreOranmore-Maree 0-15-11Salthill-Knocknacarra Pat Brennan

Wednesday 13th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bord Gais Energy Leinster Under 21 Hurling Championship 20187 30 PMBord Na Mona O'Connor ParkOffaly 0-81-20Galway David Hughes
Junior C Hurling Championship - Group 27 00 PMTurloughmoreTurloughmore 2-132-11Clarinbridge Karol Collins

Monday 11th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Hurling League - Group 36 45 PMKinvaraKinvara 6-42-3Michael Cusacks Cathal Mc Mahon

Sunday 10th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship - Group 38 00 PMKenny ParkBearna-Na Forbacha 0-193-19Tynagh Abbey Duniry James Hoade
Junior B Hurling Championship - Group 46 30 PMBallinderreenBallinderreen 1-121-18Castlegar John Mc Donagh
Junior C Hurling Championship - Group 16 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-93-10Killimordaly Paul Fahy
Junior C Hurling Championship - Group 26 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 0-102-13Ballygar Kevin Egan
Junior C Hurling Championship - Group 26 00 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-97-14Sarsfields Liam Gordon
Junior C1 Hurling Championship - Group 26 00 PMTuamTuam Hurling 2-88-15Kinvara Sean Moran
Junior C1 Hurling Championship - Group 16 00 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-82-17An Spidéal Gerry Hurley
Junior C1 Hurling Championship - Group 16 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-220-8Salthill-Knocknacarra Peter Murphy
Junior C1 Hurling Championship - Group 16 00 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 3-191-12Maigh Cuilinn Vincent Burke
Junior B Hurling Championship - Group 16 00 PMBeaghBeagh 1-90-13Kilconieron GAA Michael Conway
Feile na nGael Division 1 Cup3 40 PMConnacht GAA CentreTurloughmore 0-80-6Durlas Óg Alan Kelly
Junior C Hurling Championship - Group 13 00 PMCraughwellCraughwell 2-65-18Menlo Emmetts Ronan Stankard
Feile na nGael Division 5 Cup2 45 PMTEG Cusack Park, MullingarCommercials 1-81-1Mullagh-Kiltormer TBC
Feile na nGael Division 4 Cup2 40 PMConnacht GAA CentreCois Fharraige 0-51-4CRC Gaels TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Shield2 00 PMPairc ChiarainSarsfields 0-04-3Omagh St Enda's TBC
Feile na nGael Division 2 Shield1 50 PMConnacht GAA CentreKilnadeema-Leitrim 3-60-3Tommy Larkins TBC
Feile na nGael Division 3 Shield1 50 PMConnacht GAA CentreCarnmore 1-10-7Kinvara Aaron Clogher
Feile na nGael Camogie Division 1 Shield1 50 PMConnacht GAA CentreAbbeyknockmoy 1-31-2Shamrocks TBC
Feile na nGael Division 7 Cup1 45 PMKiltormerPádraig Pearses 1-51-10Roscommon Gaels TBC
Feile na nGael Division 6 Shield1 00 PMDuggan Park Ballygar 1-06-5Abbeyknockmoy Seamus Goldrick
Feile na nGael Division 1 Cup1 00 PMConnacht GAA CentreDicksboro 1-71-9Turloughmore Shane Hynes
Feile na nGael Division 1 Cup1 00 PMConnacht GAA CentreCraughwell 0-20-5Durlas Óg Liam Gordon
Junior A Hurling Championship - Group 112 30 PMCarnmoreSalthill-Knocknacarra 0-110-16Athenry Richard Mc Nicholas
Junior A Hurling Championship - Group 312 30 PMGortTurloughmore 3-180-11Meelick-Eyrecourt TBC
Feile na nGael Division 5 Cup12 30 PMRobinstownBallinderreen 0-44-7Commercials TBC
Feile na nGael Division 5 Cup12 30 PMThe DownsAodh Ruadh Ballyshannon 1-30-7Mullagh-Kiltormer TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Cup12 15 PMConnacht GAA CentreCarnmore 1-20-8Sarsfields TBC
Feile na nGael Division 4 Cup12 15 PMConnacht GAA CentreCois Fharraige 2-60-2Naomh Brid TBC
Junior B Hurling Championship - Group 312 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPádraig Pearses 2-132-17Portumna David Staunton
Feile na nGael Camogie Division 3 Shield12 00 PMAlan Feeley Memorial ParkCastlegar 0-32-1St. Cronans Roscrea TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Shield12 00 PMBallyhaunis GAASalthill-Knocknacarra 2-02-1Baile Aodha TBC
Feile na nGael Division 5 Shield11 45 AMThe DownsSkehana 2-31-9Clann na Gael TBC
Feile na nGael Division 6 Cup11 45 AMPadraig Pearses, Woodmount, RoscommonClonea GAA Club 4-31-10Annaghdown TBC
Feile na nGael Division 3 Shield11 30 AMClaremorris Town PitchKinvara 4-40-5Liam Mellows Alan Kelly
Feile na nGael Camogie Division 2 Cup11 30 AMConnacht GAA CentreBallycastle 4-12-1St Thomas TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Cup11 30 AMConnacht GAA CentreKinvara 0-36-3The Harps TBC
Feile na nGael Division 8 Shield11 30 AMBallyhaunis GAACaiseal Gaels 1-41-3Craughwell John Doyle
Feile na nGael Camogie Division 7 Cup11 15 AMMichael Fay ParkLongford Slashers 1-20-1Sylane TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Shield11 15 AMNurneyNurney 1-22-2Sarsfields TBC
Junior A Hurling Championship - Group 311 00 AMGortTommy Larkins 4-62-17St Thomas Kevin Egan
Junior B Hurling Championship - Group 111 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA 3-170-17Rahoon-Newcastle GAA David Cunningham
Junior B Hurling Championship - Group 311 00 AMCreggAnnaghdown 0-171-14CLG Ath Eascrach/Fothaine Karol Collins
Junior B Hurling Championship - Group 411 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-00-0Kinvara Paschal Sheehan
Junior B Hurling Championship - Group 211 00 AMKillimorKillimor 0-202-10Maigh Cuilinn Brian Keon
Junior B Hurling Championship - Group 211 00 AMKillimordalyKillimordaly 1-170-10Loughrea Michael Conway
Feile na nGael Division 2 Shield10 45 AMConnacht GAA CentreTommy Larkins 2-32-2Ardrahan TBC
Feile na nGael Division 6 Shield10 45 AMPadraig Pearses, Woodmount, RoscommonBallygar 1-31-2Fr. Daltons Vincent Burke
Feile na nGael Camogie Division 2 Shield10 45 AMAlan Feeley Memorial ParkArdrahan 1-31-4Eyrecourt TBC
Feile na nGael Division 1 Shield10 45 AMConnacht GAA CentreBallygunner 4-60-5Castlegar Aodan Macsuibhne
Feile na nGael Division 2 Shield10 45 AMConnacht GAA CentreKilnadeema-Leitrim 2-61-6Sylane TBC
Feile na nGael Division 3 Shield10 45 AMClaremorris Town PitchNa Piarsaigh 1-84-7Carnmore TBC
Feile na nGael Division 6 Shield10 45 AMPadraig Pearses, Woodmount, RoscommonAbbeyknockmoy 2-50-5Emmet Carn An Bhua TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Shield10 45 AMConnacht GAA CentreAbbeyknockmoy 2-41-1Craughwell TBC

Saturday 9th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Leinster GAA Hurling Senior Championship7 00 PMPearse StadiumGalway 0-262-19Dublin Diarmuid Kirwan
Feile na nGael Division 7 Shield4 15 PMPairc an PhiarsaighPádraig Pearses 1-00-0Pádraig Pearses Karol Collins
Feile na nGael Camogie Division 1 Shield4 15 PMSt ThomasShamrocks 1-31-1Clarinbridge TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Cup4 15 PMPortumnaBallinascreen 0-01-3St Thomas TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Shield4 15 PMLoughreaTurloughmore 2-23-4Eyrecourt TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Cup4 15 PMNa Brideoga 6-100-0Craughwell TBC
Feile na nGael Division 5 Cup3 40 PMFour Roads Hurling ClubKilconieron GAA 0-71-6Aodh Ruadh Ballyshannon Pat Clancy
Feile na nGael Division 3 Shield3 30 PMKillimorKinvara 1-50-3Raharney Hurling Club David Cunningham
Feile na nGael Division 3 Shield3 30 PMPadraig Pearses, Woodmount, RoscommonLiam Mellows 2-90-3Cappataggle Aaron Clogher
Feile na nGael Division 7 Cup3 30 PMConnacht GAA CentrePádraig Pearses 3-51-1Naomh Moninne David Staunton
Feile na nGael Division 2 Shield3 30 PMTurloughmoreBallinasloe GAA 0-34-6Tommy Larkins TBC
Feile na nGael Division 6 Shield3 30 PMAthleagueAbbeyknockmoy 3-51-8Tuairín Kevin Mc Geeney
Feile na nGael Division 7 Cup3 30 PMConnacht GAA CentreNa Fianna 3-50-2Killimor Brian Keon
Feile na nGael Division 1 Cup3 30 PMGort GAA GroundsTurloughmore 1-51-2St Mogue's Fethard TBC
Feile na nGael Division 2 Cup3 30 PMCraughwellKilcormac-Killoughey 3-60-3Oranmore-Maree TBC
Feile na nGael Division 6 Cup3 30 PMRockfield,OranCloughduv 2-42-6Annaghdown TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Shield3 30 PMSt ThomasCraughwell 3-01-4Gaultier GAA Club TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Shield3 30 PMLoughreaNa Fianna CLG 0-50-1Liam Mellows TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Shield3 30 PMCarnmore GAA Club Baile Aodha 4-53-1Killimor TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Cup3 30 PMKiltormerBallinasloe GAA 1-12-3O' Moores TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Shield3 30 PMMullagh Hurling Club GroundsBallinderreen 2-14-6Croisín TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Cup3 30 PMEdendork St Malachy's 4-22-4Cappataggle TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Shield3 30 PMSt. Dominics Maigh Cuilinn 0-03-9Cnoc an Eanaigh TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Cup3 30 PMCastlerea St KevinsSylane 3-52-0Roscommon Gaels TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Shield3 30 PMLisnamult Sarsfields 6-00-0Fermanagh TBC
Feile na nGael Division 1 Shield3 30 PMArdrahanTynagh Abbey Duniry 2-53-7Monaleen/Móin a Lín Pascal Sheehan
Feile na nGael Division 2 Shield3 30 PMClaregalway GAA PitchLoughgiel Shamrocks 1-41-8Ardrahan John Donovan
Feile na nGael Division 4 Shield3 30 PMCappataggleMeelick-Eyrecourt 5-12-13Castletown Geoghegan/Baile Chaisleáin Mhic Eochagáin Seamus Goldrick
Feile na nGael Division 5 Cup3 30 PMJohnstownMullagh-Kiltormer 1-61-1Michael Dwyers TBC
Feile na nGael Division 5 Shield3 30 PMKiltoomPortumna 0-41-6Southern Gaels Martin Beirne
Feile na nGael Camogie Division 3 Shield3 30 PMCarnmore GAA Club St. Cronans Roscrea 1-41-2Kilconieron GAA TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Cup3 30 PMPortumna 1-05-6Cargin TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Shield2 45 PMLoughreaArdrahan 1-41-3Mullagh-Kiltormer TBC
Feile na nGael Division 8 Shield2 45 PMConnacht GAA CentreCraughwell 2-30-4St Fechins GAA James Judge
Feile na nGael Division 3 Shield2 30 PMPadraig Pearses, Woodmount, RoscommonCarnmore 2-71-4Maigh Cuilinn Aaron Clogher
Feile na nGael Division 1 Cup2 30 PMGort GAA GroundsDicksboro 1-71-4Clarinbridge TBC
Feile na nGael Division 1 Shield2 30 PMKilbeacantySarsfields 1-31-7Ballygunner Ronan Stankard
Feile na nGael Division 2 Shield2 30 PMTurloughmoreKilnadeema-Leitrim 2-52-4Éire Óg Inis Sean Byrne
Feile na nGael Division 3 Shield2 30 PMKillimorNa Piarsaigh 1-110-5Gort Inse Guaire TBC
Feile na nGael Division 4 Cup2 30 PMNew InnCois Fharraige 1-101-1St Thomas TBC
Feile na nGael Division 4 Shield2 30 PMPadraig Pearses, Woodmount, RoscommonRathmolyon 3-41-6Salthill-Knocknacarra John Cahill
Feile na nGael Division 5 Cup2 30 PMFour Roads Hurling ClubCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-62-4Ballinderreen Pat Clancy
Feile na nGael Division 5 Shield2 30 PMGarrycastle GAA GroundsSkehana 3-92-1Ballinkillen TBC
Feile na nGael Division 6 Shield2 30 PMAthleagueÉire Óg An Charraig Mhór 2-42-5Ballygar Kevin Mc Geeney
Feile na nGael Camogie Division 3 Shield2 30 PMCarnmore GAA Club Salthill-Knocknacarra 1-50-2Rockban TBC
Feile na nGael Division 1 Cup2 30 PMGort GAA GroundsCraughwell 2-70-2Killimordaly Kevin Egan
Feile na nGael Division 4 Cup2 30 PMBullaunCRC Gaels 2-50-3Rahoon-Newcastle GAA Trevor Lohan
Feile na nGael Camogie Division 1 Cup2 30 PMLoughgeorge GalwaySarsfields 2-63-4Carnmore TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Cup2 30 PMBallinderreenKinvara 5-43-2Blackrock Effin TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Shield2 30 PMCarnmore GAA Club Castlegar 2-31-6Oranmore-Maree TBC
Feile na nGael Division 1 Shield2 30 PMArdrahanCastlegar 2-93-3Loughrea TBC
Feile na nGael Division 2 Shield2 30 PMClaregalway GAA PitchMichael Cusacks 0-20-6Sylane Adrian Mooney
Feile na nGael Division 4 Cup2 30 PMNew InnNaomh Brid 3-50-7Mountbellew/Moylough TBC
Feile na nGael Division 6 Shield2 30 PMMulhern Park, FuertyFr. Daltons 3-30-3Clg Mícheál Breathnach Francis Kelly
Feile na nGael Camogie Division 1 Shield2 00 PMSt ThomasAbbeyknockmoy 3-40-1Eidhneach-Cill na Mona TBC
Feile na nGael Division 8 Cup2 00 PMConnacht GAA CentreFour Roads/Na Ceithre Boithre 1-40-3Oranmore-Maree Charlie Collins
Feile na nGael Division 1 Group A10 45 AMNew InnSarsfields 2-72-5Cluain Aodha Cuinche TBC
Feile na nGael Division 1 Group A10 45 AMKillimordalyKillimordaly 0-30-12Dicksboro TBC
Feile na nGael Division 1 Group B10 45 AMClarinbridgeClarinbridge 1-82-4Ballygunner TBC
Feile na nGael Division 1 Group B10 45 AMCraughwellCraughwell 0-70-3St Finbarr's/Barra Naofa TBC
Feile na nGael Division 1 Group C10 45 AMCastlegar PitchCastlegar 0-15-7Lucan Sarsfields TBC
Feile na nGael Division 1 Group C10 45 AMTurloughmoreTurloughmore 0-60-3Monaleen/Móin a Lín TBC
Feile na nGael Division 1 Group D10 45 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 0-14-6St Mogue's Fethard TBC
Feile na nGael Division 1 Group D10 45 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 0-53-7Durlas Óg TBC
Feile na nGael Division 4 Group A10 45 AMTonabrockyRahoon-Newcastle GAA 4-111-3Rathmolyon TBC
Feile na nGael Division 2 Group A10 45 AMTommy Larkins ParkNaas 4-124-4Tommy Larkins TBC
Feile na nGael Division 2 Group A10 45 AMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 4-50-2Ballinascreen TBC
Feile na nGael Division 2 Group B10 45 AMBallinasloeBallinasloe GAA 1-52-2St.Patrick's GAC, Portaferry TBC
Feile na nGael Division 2 Group C10 45 AMArdrahanArdrahan 0-82-6Ballyduff TBC
Feile na nGael Division 2 Group C10 45 AMBeaghMichael Cusacks 1-81-4Kilcormac-Killoughey TBC
Feile na nGael Division 2 Group D10 45 AMSylaneSylane 0-30-7Ratoath TBC
Feile na nGael Division 2 Group D10 45 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-82-2Loughgiel Shamrocks TBC
Feile na nGael Division 3 Group B10 45 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-31-7Faythe Harriers TBC
Feile na nGael Division 3 Group B10 45 AMKinvaraKinvara 2-73-6Cill Mocheallòg TBC
Feile na nGael Division 3 Group C10 45 AMCappataggleCappataggle 0-30-9Mt Leinster Rangers TBC
Feile na nGael Division 3 Group C10 45 AMCarnmore GAA Club Carnmore 1-22-4Cill Mháille TBC
Feile na nGael Division 3 Group D10 45 AMBallyloughaneLiam Mellows 0-54-3Kilruane Mac Donaghs TBC
Feile na nGael Division 3 Group D10 45 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 3-12-9CLG Naomh Jude TBC
Feile na nGael Division 4 Group A10 45 AMAn SpidealCois Fharraige 2-110-1Ballygalget TBC
Feile na nGael Division 4 Group B10 45 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-55-12CRC Gaels TBC
Feile na nGael Division 4 Group B10 45 AMSt ThomasSt Thomas 4-40-2Naomh Gall TBC
Feile na nGael Division 4 Group D10 45 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 2-32-9Baile na Coille CLG TBC
Feile na nGael Division 4 Group D10 45 AMMountbellewMountbellew/Moylough 2-51-1Céide Lámh Dhearg TBC
Feile na nGael Division 5 Group A10 45 AMFohenagh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-93-3Broadford TBC
Feile na nGael Division 5 Group A10 45 AMSkehana Community Development PitchSkehana 1-30-8Aodh Ruadh Ballyshannon TBC
Feile na nGael Division 5 Group B10 45 AMKilconieronKilconieron GAA 1-91-3Ballinkillen TBC
Feile na nGael Division 5 Group B10 45 AMBallinderreenBallinderreen 6-81-3Lixnaw TBC
Feile na nGael Division 5 Group D10 45 AMKiltormerMullagh-Kiltormer 3-91-6Cuchulainn Hurling Club TBC
Feile na nGael Division 5 Group D10 45 AMPortumnaPortumna 0-01-9Commercials TBC
Feile na nGael Division 6 Group B10 45 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 1-51-6Graignamanagh TBC
Feile na nGael Division 6 Group B10 45 AMBallygar GAA PitchBallygar 0-44-9Clonea GAA Club TBC
Feile na nGael Division 6 Group D10 45 AMCreggAnnaghdown 2-42-2Emmet Carn An Bhua TBC
Feile na nGael Division 6 Group D10 45 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 1-40-3JK Brackens TBC
Feile na nGael Division 7 Group B10 45 AMKillimorKillimor 2-121-2Erne Gaels Belleek TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group B10 15 AMBullaunSarsfields 2-41-1Truagh/Clonlara TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group A10 15 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-04-7Conahy TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group A10 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 0-21-2Kilrush TBC
Feile na nGael Division 8 Group C10 00 AMCraughwellCraughwell 3-42-2Cumann Pheadair Naofa TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group A10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 3-41-2Newcastle West TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group C10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 0-32-5Cashel TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group C10 00 AMCraughwellCraughwell 1-66-0Naomh Brid TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group B10 00 AMArdrahanArdrahan 0-35-3Naas TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group C10 00 AMSt ThomasSt Thomas 1-61-1Na Fianna CLG TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group D10 00 AMTurloughmoreTurloughmore 2-15-5Myshall TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group D10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 0-20-4Ballinascreen TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group A10 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 3-41-1Blackrock Effin TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group B10 00 AMKinvaraKinvara 1-113-4Oylegate-Glenbrien TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group B10 00 AMCastlegar PitchCastlegar 2-41-2Rockban TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group C10 00 AMKilconieronKilconieron GAA 1-04-4Baile Aodha TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group D10 00 AMKillimorKillimor 5-30-1St. Cronans Roscrea TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group C10 00 AMBallinderreenBallinderreen 1-40-1Kilmessan TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group C10 00 AMDuggan Park Ballinasloe GAA 0-20-1Cargin TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group D10 00 AMPortumnaPortumna 3-01-1O' Moores TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group C10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-01-0Killarney TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group D10 00 AMCappataggleCappataggle 2-21-0Crosserlough TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Group C10 00 AMSylaneSylane 1-40-2Ballynastragh Gls TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group A10 00 AMKiltormerMullagh-Kiltormer 0-01-3Birr TBC
Feile na nGael Division 8 Group C9 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-51-4Carlow Town Hurling Club TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group C9 30 AMCraughwellCraughwell 0-14-5Edendork St Malachy's TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Group C9 30 AMBullaunSarsfields 2-51-0Tralee Parnells TBC

Friday 8th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Feile na nGael Division 7 Group A7 45 PMPadraig Pearses GAA GroundPádraig Pearses 3-23-2Naomh Padraig (North Antrim) TBC
Feile na nGael Division 1 Group B7 15 PMClarinbridgeCraughwell 0-40-8Clarinbridge TBC
Feile na nGael Division 2 Group B7 15 PMÉire Óg Inis 0-23-7Ballinasloe GAA TBC
Feile na nGael Division 3 Group B7 15 PMGort Inse Guaire 1-51-5Kinvara TBC
Feile na nGael Division 4 Group B7 15 PMSt ThomasSalthill-Knocknacarra 1-14-11St Thomas TBC
Feile na nGael Division 5 Group B7 15 PMBallinderreenBallinderreen 1-32-2Kilconieron GAA TBC
Feile na nGael Division 6 Group B7 15 PMBallygar GAA PitchAbbeyknockmoy 3-81-1Ballygar TBC
Feile na nGael Division 7 Group B7 15 PMKillimorPádraig Pearses 3-14-4Killimor TBC
Feile na nGael Division 1 Group A6 30 PMNew InnKillimordaly 2-51-4Sarsfields TBC
Feile na nGael Division 1 Group C6 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-100-7Castlegar TBC
Feile na nGael Division 1 Group D6 30 PMSt Brendan's LoughreaTynagh Abbey Duniry 3-82-2Loughrea TBC
Feile na nGael Division 2 Group A6 30 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 3-82-8Tommy Larkins TBC
Feile na nGael Division 2 Group C6 30 PMArdrahan 1-20-5Michael Cusacks TBC
Feile na nGael Division 2 Group D6 30 PMSylane 0-52-10Oranmore-Maree TBC
Feile na nGael Division 3 Group C6 30 PMCappataggle 1-27-6Carnmore TBC
Feile na nGael Division 3 Group D6 30 PMLiam Mellows 5-44-6Maigh Cuilinn TBC
Feile na nGael Division 4 Group A6 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle GAA 1-00-3Cois Fharraige TBC
Feile na nGael Division 4 Group D6 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-22-6Mountbellew/Moylough TBC
Feile na nGael Division 5 Group A6 30 PMFohenagh SportsfieldSkehana 1-42-8CLG Ath Eascrach/Fothaine TBC
Feile na nGael Division 5 Group D6 30 PMPortumnaPortumna 0-33-4Mullagh-Kiltormer TBC
Feile na nGael Division 6 Group D6 30 PMAnnaghdown Gaa ClubAnnaghdown 5-42-4Clg Mícheál Breathnach TBC
Feile na nGael Division 8 Group C6 30 PMCraughwellOranmore-Maree 1-40-4Craughwell TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group A6 30 PMCarnmore GAA Club Abbeyknockmoy 1-41-6Carnmore TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group B6 30 PMBullaunSarsfields 4-30-1Eidhneach-Cill na Mona TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group C6 30 PMCraughwellClarinbridge 1-03-3Craughwell TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group B6 30 PMBeaghArdrahan 3-24-2St. Colman's TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group C6 30 PMMullagh Hurling Club GroundsSt Thomas 2-53-1Eyrecourt TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group A6 30 PMOranmore-MareeSalthill-Knocknacarra 3-34-2Oranmore-Maree TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group B6 30 PMCastlegar PitchKinvara 2-73-2Castlegar TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group C6 30 PMKillimordalyKilconieron GAA 1-11-2Kiltullagh/Killimorday TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group D6 30 PMCaltra PitchKillimor 1-04-5Ahascragh/Caltra TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group C6 30 PMDuggan Park Ballinderreen 3-02-3Ballinasloe GAA TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group D6 30 PMPortumnaCroisín 3-02-6Portumna TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group C6 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseCraughwell 1-10-1Maigh Cuilinn TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group D6 30 PMSt Gabriel'sNa Brideoga 6-40-3Cappataggle TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Group C6 30 PMSylaneSarsfields 0-16-4Sylane TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group A6 30 PMJoristown ParkMullagh-Kiltormer 0-13-7Raharney Hurling Club TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group D6 00 PMClaregalway KnockdoemoreTurloughmore 3-51-4Liam Mellows TBC
Feile na nGael Division 1 Group A5 45 PMNew InnSarsfields 0-06-5Dicksboro TBC
Feile na nGael Division 1 Group B5 45 PMClarinbridgeClarinbridge 1-72-5St Finbarr's/Barra Naofa TBC
Feile na nGael Division 1 Group C5 45 PMTurloughmoreCastlegar 2-60-5Monaleen/Móin a Lín TBC
Feile na nGael Division 2 Group A5 45 PMTommy Larkins 1-20-6Ballinascreen TBC
Feile na nGael Division 2 Group B5 45 PMBallinasloe GAA 0-71-5Castletown Slieve Bloom TBC
Feile na nGael Division 2 Group C5 45 PMKilcormac-Killoughey 2-130-1Ardrahan TBC
Feile na nGael Division 2 Group D5 45 PMLoughgiel Shamrocks 1-70-8Sylane TBC
Feile na nGael Division 3 Group B5 45 PMKinvara 0-50-5Faythe Harriers TBC
Feile na nGael Division 3 Group C5 45 PMCill Mháille 1-80-0Cappataggle TBC
Feile na nGael Division 3 Group D5 45 PMCLG Naomh Jude 4-100-3Liam Mellows TBC
Feile na nGael Division 4 Group A5 45 PMTonabrockyBallygalget 2-73-6Rahoon-Newcastle GAA TBC
Feile na nGael Division 4 Group B5 45 PMSt ThomasNaomh Gall 3-61-7Salthill-Knocknacarra TBC
Feile na nGael Division 4 Group D5 45 PMMeelick-EyrecourtCéide Lámh Dhearg 0-62-3Meelick-Eyrecourt TBC
Feile na nGael Division 5 Group A5 45 PMFohenagh SportsfieldBroadford 1-11-5Skehana TBC
Feile na nGael Division 5 Group B5 45 PMBallinderreenBallinkillen 0-14-8Ballinderreen TBC
Feile na nGael Division 5 Group D5 45 PMPortumnaCuchulainn Hurling Club 0-21-4Portumna TBC
Feile na nGael Division 6 Group B5 45 PMBallygar GAA PitchClonea GAA Club 0-120-3Abbeyknockmoy TBC
Feile na nGael Division 6 Group D5 45 PMAnnaghdown Gaa ClubJK Brackens 4-11-6Annaghdown TBC
Feile na nGael Division 8 Group C5 45 PMCraughwellCumann Pheadair Naofa 1-21-5Oranmore-Maree TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group A5 45 PMCarnmore GAA Club Newcastle West 0-34-2Abbeyknockmoy TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group B5 45 PMBullaunDicksboro 1-32-2Sarsfields TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group C5 45 PMCraughwellNaomh Brid 2-30-0Clarinbridge TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group B5 45 PMBeaghDerrynoose 1-14-8Ardrahan TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group C5 45 PMMullagh Hurling Club GroundsBallygalget 5-71-1St Thomas TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group A5 45 PMOranmore-MareeConahy 1-51-4Salthill-Knocknacarra TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group B5 45 PMCastlegar PitchRockban 1-00-4Kinvara TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group C5 45 PMKillimordalySt Vincents 4-20-0Kilconieron GAA TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group D5 45 PMCaltra PitchThe Harps 8-40-1Killimor TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group C5 45 PMDuggan Park Cargin 5-70-0Ballinderreen TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group C5 45 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseKillarney 0-02-3Craughwell TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Group C5 45 PMSylaneBallynastragh Gls 6-80-0Sarsfields TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group A5 45 PMJoristown ParkBallycastle 4-40-0Mullagh-Kiltormer TBC
Feile na nGael Division 1 Group D5 15 PMSt Brendan's LoughreaTynagh Abbey Duniry 0-20-10St Mogue's Fethard TBC
Feile na nGael Division 1 Group A5 00 PMNew InnKillimordaly 3-31-6Cluain Aodha Cuinche TBC
Feile na nGael Division 1 Group B5 00 PMClarinbridgeCraughwell 2-100-5Ballygunner TBC
Feile na nGael Division 1 Group C5 00 PMTurloughmoreTurloughmore 3-102-7Lucan Sarsfields TBC
Feile na nGael Division 1 Group D5 00 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 0-61-8Durlas Óg TBC
Feile na nGael Division 2 Group A5 00 PMKilnadeema-Leitrim 0-21-6Naas TBC
Feile na nGael Division 2 Group C5 00 PMMichael Cusacks 0-71-10Ballyduff TBC
Feile na nGael Division 2 Group D5 00 PMOranmore-Maree 1-31-7Ratoath TBC
Feile na nGael Division 3 Group B5 00 PMCill Mocheallòg 6-22-9Gort Inse Guaire TBC
Feile na nGael Division 3 Group C5 00 PMCarnmore 1-42-7Mt Leinster Rangers TBC
Feile na nGael Division 3 Group D5 00 PMMaigh Cuilinn 1-72-5Kilruane Mac Donaghs TBC
Feile na nGael Division 4 Group A5 00 PMTonabrockyCois Fharraige 2-100-1Rathmolyon TBC
Feile na nGael Division 4 Group B5 00 PMSt ThomasSt Thomas 1-56-7CRC Gaels TBC
Feile na nGael Division 4 Group D5 00 PMMeelick-EyrecourtMountbellew/Moylough 0-71-6Baile na Coille CLG TBC
Feile na nGael Division 5 Group A5 00 PMFohenagh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 4-71-5Aodh Ruadh Ballyshannon TBC
Feile na nGael Division 5 Group B5 00 PMBallinderreenKilconieron GAA 2-73-4Lixnaw TBC
Feile na nGael Division 5 Group D5 00 PMPortumnaMullagh-Kiltormer 2-51-6Commercials TBC
Feile na nGael Division 6 Group B5 00 PMBallygar GAA PitchBallygar 0-32-3Graignamanagh TBC
Feile na nGael Division 6 Group D5 00 PMAnnaghdown Gaa ClubClg Mícheál Breathnach 3-13-7Emmet Carn An Bhua TBC
Feile na nGael Division 7 Group A5 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPádraig Pearses 0-61-1Na Fianna TBC
Feile na nGael Division 7 Group B5 00 PMKillimorKillimor 2-30-2Naomh Moninne TBC
Feile na nGael Division 8 Group C5 00 PMCraughwellCraughwell 0-21-5Carlow Town Hurling Club TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group A5 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 2-11-7Kilrush TBC
Feile na nGael Camogie Division 1 Group C5 00 PMCraughwellCraughwell 0-14-10Cashel TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group D5 00 PMClaregalway KnockdoemoreBallinascreen 2-50-3Turloughmore TBC
Feile na nGael Camogie Division 2 Group D5 00 PMClaregalway KnockdoemoreLiam Mellows 2-14-7Myshall TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group A5 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-42-8Blackrock Effin TBC
Feile na nGael Camogie Division 3 Group B5 00 PMCastlegar PitchCastlegar 1-11-4Oylegate-Glenbrien TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group C5 00 PMDuggan Park Ballinasloe GAA 1-61-1Kilmessan TBC
Feile na nGael Camogie Division 4 Group D5 00 PMPortumnaPortumna 4-31-3St Rynagh's Hurling Club TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group C5 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 0-07-4Edendork St Malachy's TBC
Feile na nGael Camogie Division 5 Group D5 00 PMSt Gabriel'sCappataggle 2-30-0Cnoc an Eanaigh TBC
Feile na nGael Camogie Division 7 Group C5 00 PMSylaneSylane 5-32-0Tralee Parnells TBC

Thursday 7th Jun 2018
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior B Hurling Championship - Group 27 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 0-162-19Killimordaly Murt Ó Cualáin